176586
banner
  • ajem kisa
    #2924
    Akkor ezt lehet,hogy csak én tudtam így egyedül...
  • Ioles
    #2923
    Én úgy tudom hogy nem megy le az ára a PS3 megjelenésekor és HD-DVD olvasó sem lesz hozzá.
  • ajem kisa
    #2922
    Hello!
    Ha valakit ez érdekel, a másik konzol 3. generációjának a megjelenése környékén az x360 ára lemegy(állítólag),és a hd dvd-t is kihozzák a 360-hoz(kb.199euro)...
    De szerintem ezt már hallottátok..
  • Ioles
    #2921
    Akkor nem veszek
  • Seth
    #2920
    De, sajna mindkettő előfordul
  • Ioles
    #2919
    Sziasztok!
    Lenne egy kérdésem. Az Xbox360-on szoktak szaggatni a játékok, mert nekem az egész kedvemet elveszi a vásárlástól ha szaggatva kell játszanom. Meg ugye nem szoktak fagyni a játékok? Előre is KÖSZ!
  • sector512
    #2918
    Ja már megvan közben de azért köszi. Tipikus példája annak hogy előbb olvasni kell, aztán kérdezni ;)
  • Muad Dib
    #2917
    Ha jól tudom, csatlakoznod kellene a Live-ra és akkor autómatikusan update-eli a 360-odat.
    Utána már menni fog a dolog.
    Nekem egy nagyon jó kis x-es játék biztonsági másolatát is szépen lejátsza.
    Az update kb. 5 másodperc alatt lemegy, szinte észre sem veszed. (mondjuk nekem 256kb/s-os vonalam van, lehet azért volt olyan gyors)
  • sector512
    #2916
    Van egy eredeti játékom X-re ami rajta van a listán, szal elvileg le kéne hogy játsz a 360 de azt írja hogy nézzem meg az xbox.com/games oldalt, de ott nem találok semmit. Tudja valaki mi a megoldás? :)
  • Nyumi
    #2915
    Routerrel van kiosztva és nem dsl hanem cable netem van szovla nincs felhasználó meg passs. Amikor regisztrálni akrok kér egy 4 jegyű számot és azt nem találom semeliyk papíron se amit kaptam. Azt hol találhatom meg?
  • Zsoltika 007
    #2914
    Frissült a kompatibilitási lista.
  • Muad Dib
    #2913
    Ezek szerint 65 nap van hátra - ha jól láttam -, és kis hazánkban hivatalosan is megjelenik a 360??
    Egy dolog miatt nagyon jó lesz: a magyarosított játékok.
    Na arra kíváncsi leszek...
  • Muad Dib
    #2912
    Pedig sokkal jobb...
  • Muad Dib
    #2911
    Üdv!

    Nem szempont, hogy flashelt a boxod live tekintetében.
    Viszont semmit nem írtál azzal kapcsolatban, hogy a boxod hálózati beállításával mi a helyzet?
    Azokat nézd meg jól, a SYSTEM menüben találod.
    Ha nem routeren keresztül mész ki, akkor a box network beállításainál kell megadnod az ISP adataidat is. (LOGIN, PASSWORD)
    Ha routered van, akkor azt kell biztosítanod, hogy a box routeren keresztül ki tudjon menni. Esetleg IP cím megadása (ha nem dinamikusan osztja a routered)... (példa ip címre: 192.168.75.100)
  • Bendy
    #2910
    LCD tv- vel igen, külön kábelt kell venned hozzá, amin van komponens kimenet.
  • Scooby87
    #2909
    Üdv..lenne egy kérdésem..lehet nem vág ide ,de mégis...sima xboxot össze lehet kötni LCD-tv-vel v. monitorral?
  • Nyumi
    #2908
    Heló.

    Nemrég vettem egy xbox360 premium packos konzolt. Ám live-re egyszerűen nem tudok feljutni. Lehet én vagyok a béne de egyszerűen nem megy. Ha valaki le tudná irni hogy ezzel a silver dologgal amivel aszzem 1 hónapig ingyen kipróbálhatnám a livo-t hogy kell regisztrálni vagy működésre birni azt megköszönném. Jah igen Fleshelt xbox-om van. Vagy ha valaki esetleg msn-en fel tudna venni annak örülnék a legjobban. [email protected] az msn-enh címem.

    Előre is Köszönet a fórumozóknak
  • ingy3nfr3g
    #2907
    Nah ezt megis értem, csak attól megy fel a pumpa ha valaki aztállítja hogy a konzol sokkal jobb is mint a gép amire évi fél misit kell költeni. :)
  • Sir Quno Jedi
    #2906
    Uraim és hölgyeim!

    Kissé finomabban, ha kérhetem! Nyílt warez-olást kérjük beszüntetni, anyázást szintúgy, személyeskedést tózse és a PC vs Konzol vitára is van már dühöngőtopic!

    Amennyiben intelmünket nem fogadjátok meg, úgy szankciók lesznek (törlések, büntipontok, ban, permban, topic ideiglenes bezárása, topic végleges törlése és nem feltétlenül ebben a sorrendben)!

    Köszönjük és utazzanak jól!

    SQJ az önök hivatalos moderátora...
  • tejföl
    #2905
    Annyira gyerekes ez a konzol vs. pc téma. Én egyszerüen meguntam, hogy hülyére vesznek. Megjelenik egy új játék és ahhoz hogy full-ban élvezhessem, költsek a gépre minimum 150 pénzt félévente. Egy 360 95000. A pc meg jó lesz internetezni, letölteni, biztonsági másolatot készíteni.
  • tejföl
    #2904
    Szia! Keress meg privátban, vagy személyesen! Kb. két kilóméterre lakunk egymástól.
  • ingy3nfr3g
    #2903
    Meg a lómicdoa a szebb. A mostani gépemen fc minden fullon 8xSAA 16XAF és ezerszer szebb volt mint az xbox360-as. Csiribiri meg ilyenek a predator vize de ennyi... minden kockás benne, a textúrák éleségge picsafüst a pchez képest.
    pedig az fc pc-re nem egy mai game...
  • KADARKA
    #2902
    Arrol akartam de látom nem veszitek.......
  • arty
    #2901
    igen, de konzolon felületesen játszol, ahoz képest h Pcn szarrámoddolhatod pl a PES-t :) mert alapbol pes nem licenszes, a fifa licenszes de sz*r (peshez képest)... és mod nélkül a nagy rajongok légedetlenek velük ... persz, funozni jo :)
  • turho
    #2900
    X360-ról írsz? Ha nem, kinyomhatnád azt a szájbaszexuált Caps Lock gombot :) mert ez ugyebár kiabálás. Ja és tetszik a 4 kérdőjel is, már bocs...köfi.

    OFF: (Komolyan nem értem bazz, mostmár ez kezd elharapózni? Az embernek kedve sincs postolni, ha ilyen "modern" hozzászólásokat lát).

  • KADARKA
    #2899
    NEM ILYENRE GONDOLTAM!!! DE KÖSSZ.....
  • Bazijoe 2
    #2898
    Én tudok egyet.
    popsi.hu.
  • KADARKA
    #2897
    SZEVASZTOK! EGY JÓ WAREZ CÍMET NEM TUD VALAKI????
  • TrIp
    #2896
    sezavtok! látom sok itt az OFF ugyhogy írok valami építő jellegűt... vagy inkább kérdezek :D
    na szóval, ha használt xboxot veszek mire figyeljek oda h ne kúrjanak át a géppel? drájrol hogy tudom meg h szar vagy halódik megfele??
  • DanielT
    #2895
    7,000 Ft a kábel. Dupláját is megadnád érte miután láttad monitoron hidd el.
    FPS elsőre mindenképp szokatlan lesz, de ha milliók nyomják a Halo-t konzolon és az összes többi cuccot, te is meg fogod szokni hidd el.
  • Zsoltika 007
    #2894
    "Elsőre sztem az FPS azzal játszhatatlan nem?"
    Megszokás, gyakorlás kérdése.
  • PESFAN
    #2893
    De monitorra valami külön kábel kell nagy pénzért nem?
    Mintha úgy olvastam volna.
    Meg nekem csak síma Gaba monitorom van 15 col semmi hi-tech.

    Amúgy visszatérve a játékokra hát l nem tudom képzelni hogy azzal a vezérlővel Call of Dutyban hogy a fenébe adok multiban ferjlövést.
    Elsőre sztem az FPS azzal játszhatatlan nem?
  • DanielT
    #2892
    Nyomod azt is monitoron. Sokkal-sokkal szebb. (hacsak nem HDTV-d van már most is)
  • PESFAN
    #2891
    Köszi az egyetértést szerintem sem én voltam a bunkó.

    Hát igen.
    Végülis egyik játék sem igényel hatalmas vasat, csak egy a bökkenő az ATI 9600 XT-m valamiért nem hajtja a ventit és így nem tok játszani.
    Vettem új ventit bele de azzal sem jó.
    Így nem nagyon fogok játszadozni.

    Karácsonyra meglepem magam az Xboxxal már asszonyal is letárgyaltam.:-))
    De már előre látom a vitát.
    Eddig boldog volt ha gépeztem mert tudott tv-t nézni de mi lesz a boxnál?:-))

  • Zsoltika 007
    #2890
    Nem tudom volt-e már.
  • Muad Dib
    #2889
    Olcsika, a stílusomat valóban ne kommentáld, mert egyrészt teszek a véleményedre ezen a téren, másrészt még mindig ott tartunk ahol a part szakad.
    Mindenki tudja, hogy azért hírdeted itt az eredeti gamékat, mert érdekelt vagy benne. Ezzel nincs is semmi baj, de kérlek ne hazudozz, éd nr nézd hülyének az embereket, mert csak magadat blamálod és saját üzleti hiteledet szarod el ezzel.

    Most pl. elérted, hogy ne vegyek nálad semmit a közeljövőben, ha majd jól viselkedsz és alázatosabban állsz hozzá a potenciális vevőidhez, talán megszánlak és beruházok nálad egy kijelző tisztogató kendőre, vagy valami hasonlóra...
    Játék ügyileg semmi fejlődés, egy-két fazon árulgat egy-két olyan játékot, ami nem kell a kutyának sem, viszont valóban, elérhető áron kínálják őket...

    És még valami: ha nem akartok veszekedést, meg állandóan egymás szekálását, akkor ne legyen egy-két ember itt, aki állandóan beszólogat pillanatnyi elmeálapotának függvényében, hogy mi lehet és mi nem lehet a topik témája.
    A topikban lesz néha warez is, akinek nem tetszik, az nyisson egy másik topikot, ígérem oda nem toljuk be a pofánkat...

    És már itt hozzáteszem, a warez nem mindig warez, csak a hozzá nem értők neveznek el mindent így. Használhatom én a boxomat módosítva arra is, hogy saját magam által megírt játékot vagy utilitit futtassak rajta. Főképp, hogy Aug. 30.-án a Microsoft ingyenesen fog egy fejlesztőkörnyezetet biztosítani mindenki számára, aki kíváncsi a témára.
  • narumon
    #2888
    ÉRdekes én pont forditva csinálom azért vettem boxot mert tipikusan pl sportjátékok, akciójátékok (nem FPS) sokkal jobbak konzolon. Jobban megy kényelmesebb a tévé előtt ülve nyomni. PC az nekem appzokra meg stratégiára van.
  • arty
    #2887
    egyetértünk! boxon minden "olcsón" szép, de ha tényleg 90% PES-ezel, akkor szvsz maradj a PC mellett - ill. annak annyira nincs nagy gépigénye, tarts a box mellett egy közepes PC-t PES-re, FIFA-ra, minden mást pedig játsz az xboxon.

    tom, ez igy megint nem 90ezer ft ... :(
  • Zsoltika 007
    #2886
    Most nem azért de te voltál bunkó először és nem ő. Szted miért kért segítséget?? Mert olyan penge benne??
  • Tomo15
    #2885
    Most fejezd be ezt a vadparaszt stílust. Bár szerintem ez nálad alap. Maradj inkább a pc melett...