176586
banner
  • Olcsi2
    #2684
    Az achievement-ek kilockolasaval noveled a gamerscore-odat, aminek semmi jelentosege nincs, csupan mutatja a tobbieknek, mennyit es mivel jatszol es milyen eredmennyel. Eszement jo otlet, mert meg inkabb motivalja, hogy egy-egy jatekot vegigtoljal. A King Kong pl az elso vegigjatszasra lockolja az osszes achievement-et es adja meg az 1000 pontot. A Burnout-ban, ha 60 ora alatt mindent megcsinalsz, ami az osszeshez kell, megemelem a kalapom (pl 50 online race-t nyersz vagy eppen perfect ratingre tolod ki a legnehezebb osztalyt).
  • Ioles
    #2683
    Sziasztok!
    Én is gondolkodom egy Xbox360 vételén, mert a mostani gépem igaz jó erős a játékokhoz, nem is azzal van a gond hogy szaggatnak hanem az hogy egyszerűen meguntam őket, ennyi. Majd veszek egy alap kategóriás PC-t amin tudok COD-ozni meg netezni. Lenne pár kérdésem:
    1: Mikor és hol érdemes venni Xbox360-at?
    2: A teljes élvezethez ugye elengedhetetlen egy HDTV, de ha rákötöm a TFT-mre akkor ugyanolyan élvezetes lesz?
    3: JA és vegyek most Xbox360-at vagy várjam meg még megjelenik a PS3 és vegyek azt?
    Előre is KÖSZ a válaszokat!
  • Arms
    #2682
    Nem tud valaki, valakit aki borsod közelébe tud flash-elni?aki igen az lécci küldjön 1 privit.köszi
  • Sir Quno Jedi
    #2681
    Le lehet állni, a továbbiakban nem csupán törlés lesz, hanem büntipontok is hullanak majd! Tök mind1, hogy ki kezdte és mit, mindenki aki részt vesz benne bűnhődni fog!
  • Agreal
    #2680
    nincs senkinek megunt másolt játéka? mert megvenném:)
  • turho
    #2679
    Ok, de siess, mert ma postázok :)
  • Muad Dib
    #2678
    "Garija én vagyok"
    Hát ezzel most sokat rontottál a tárgyalási pozíciódon...

    De legyen... Priviben folytatjuk.
  • turho
    #2677
    Garija én vagyok, 6.5 és mehet. :) Amott akciós múgy, nem sokáig lesz ez 8600 pénz. hibátlan, még fogdosva sincs...
  • turho
    #2675
    Flash kontra anyagiak: mindkettőtöknek igaza van. Mennyiért flashel x vagy y? van kockázat, a szétszedés, főleg ha szépen zajlik, nem kis meló. Aki jól ért hozzá, annak könnyű (könnyebb). Egy biztos: 3-4 k-ért én nem vállalnám, és sokan mások sem. Attól függetlenül jó hogy van, aki vállalja. De a 8-10 k jelenleg az objektív ár, ez a szigorú magánvéleményem. 3 k-ért szét se szednék egy 360-at, ez is szigorú magánvéleményem.... Ergo ennyiért hülyének is megéri kategória, és aki mögötte van, féligmeddig hobbiból csinálja.
  • Agreal
    #2673
    működik úgy is hogy csak újat csinálsz én a régit még ki sem töröltem mivel nem tudom hogy/hol kell
    a gyereknek akié volt előttem már lejárt csináltam egy tagot magamnak is és megkaptam az egy hónapot
  • Bendy
    #2672
    Rossz oldalról nézed ezt a flashelős témát. Az elején 25ért vállalták 1-2 helyen. Az emberek tömegével mentek "csináltatni" a gépüket és örültek. Az tette jól aki kivárt, és máris 10körül van csak az ára. De neked ez is szúrja a szemedet.
    Kicsit számoljál utána, hogy fél játék ára az amit ráköltesz a gépedre ha mással okosíttatod. Megéri. A 3e Ft méginkább megéri. Csak a magyar mentalitásban benne van, hogy minden ingyen kell, ezért vagy te is ilyen hangos.
    Jövő héten már a 3ezret is kutyázni fogod?
  • lazsi
    #2671
    http://www.xbox.com:80/en-US/pcsetup
  • Derapo
    #2670
    Mivel,hogyan, kell összekötni,hogy menjen az x360 ftp kapcsolata?A live működik,a pc netjét osztottam hálókártyával.Van rá progi amivel összelehet kötnyi? Mer én kerestem neten de nem leltem.
  • lazsi
    #2669
    Az a lényeg h ha szűz formázott vinyóval kapcsolódsz netre akkor ad 1 hónap ingyen liveot a kipróbálás véget. Ezért az ingyen live örökké megoldás:
    1. 1 hónap múlva vinyórol a mentéseket áthúzod FTPn gépre
    2. nyomsz a system menübe a vinyóra egy formázást
    3. csinálsz új netes profilt
    4. mentéseket visszamásolod

    Mivel nekem még nem telt le az első hónap ezért nem próbáltam ki, de lehet h az is működik ha csak az online profilt törlöd ki és csinálsz egy újjat, lehet h akkor is megadja az 1 hónap ingyen liveot.
  • Agreal
    #2668
    utánanéztem 7ezer a 3 hónapos az nagyon nwem éri meg
    lehet online kéne megvenni a live hirdetésben azt írta közel 4 euro/dollár per hónap

    majd utánanézek hogy lehet
  • turho
    #2667
    3 havi van meg 1 éves, amit én tudok, ha offline veszed. Pesten pl. konzolboltokban lehet kapni. De 2 db 3 havi pl. ugyanannyiba kerül mint 1 db 1 éves.
    Azaz 15 k körül.
    A pontok és az ún. arhievments-es (tuti rosszul írtam le :DDD ) jelentése, jelentősége, és a pontszerzs még előttem sem tiszta.
    Amúgy ha van valaki itt, aki Live-on játszik, és vannak többen is, nyithatunk SG-n is egy x360 Gamertag topicot....
  • Arms
    #2666
    Nem tudja valaki honnan lehet sszerezni másold játékokat 360-hoz?
  • Agreal
    #2665
    lenne még pár kérdésem

    hol lehet xbox live előfizetést kötni?
    és milyen alternatívák vannak?
    pl nekem csak fél évre kéne gold előfizu mert csak januárig lesz netenm és nem biztos hogy jövőre is lesz attól függ lesz-e pénzem
    és ez mennyibe kerülne?
    most voltam fent bf2-t kipróbálni neten és hát nagyon bejött egyáltalán nem nehéz kontrolerrel irányítani
    régebben nagy battlefieldes voltam a bf2-től pc-n csak az borzasztott el hogy 1giga ram mellett játszhatalan sokat tölt meg stb
    itt meg kb 1 perc és betölt de a grafikai színvonal azért nem az igazi gondolom a multiplatform fejlesztés miatt:)
    azért a bf rutin még mindig megvan első kipróbálásra 3.lettem a szerveren:)

    a másik kérdésem hogy pontosan mik azok a microsoft pontok és hogy lehet szerezni belőlük
    ahogy láttam extrákra lehet költeni a live-on
  • Agreal
    #2662
    lecserélném én ezt(samsung 913n) egy szélesváésznú változatra(60k körül már kapni) de nem az enyém a moncsi hanem az apámé ő meg nem engedi mert pc-hez nem lehet jól használni őket szerinte:(
  • Agreal
    #2661
    és még ezt a monitor dolgot nem lértem hogy van pár játék ami rendesen lekezeli az 1280*1024-es felbontást teljes képernyőn pl far cry meg saints row úgy hogy nem húzza össze a képet
    van olyan ahol uge megjelenik a két fekete csík(sajna nagyobbak mint gondoltam:( )
    de pl a PGR3-nál meg a TR:legends-nél meg pár játéknál sehogyan sem tudom úgy beállítani hogy jól nézzen ki mert akármit is csinálok összehúzza a képet
  • Agreal
    #2660
    Ha valakinek van megunt másolt x360 játéka és eladná attól megvenném küldjetek pü-t!
    csak verbatim és rioch lemezes érdekel
  • lazsi
    #2658
    Nekem 4ért csinálták úgy hogy a gari megmaradt :D
  • tejföl
    #2657
    10 pénznél kezdődik. Sok emberrel találkoztam már a live-on akik flashelt géppel nyomulnak. Eddig még nincs vele gond. Azonban a garancia lehet, hogy ugrik.
  • Arms
    #2656
    És ez körübeleül mennyibe kerül?
  • Dave9214
    #2655
    azt hogy szoftverileg van megtrükközve, nem hardverileg!
  • Arms
    #2654
    És az magyarul mit jelent?
  • szabzol
    #2653
    Olyan ma még nincs
    Csak flash-elt.
  • lazsi
    #2652
    AZ utcát nem ellenőrzi sztem. Legalábbis nem hiszem h manhattanben lenne pina nevű utca :DDD ME bizony live szerint én ott lakom :D
  • Derapo
    #2651
    én a gugliba beírtam,hogy: new york phonebook és kiadott egy csomó találatot.
  • Arms
    #2650
    Adta már be valakinek a kulcsot a chipel xbox360?
  • Olcsi2
    #2649
    keress ki egy cimet akkor az amcsi yellow pages-bol (yellowpages.com), mondjuk az elso hasznaltautokereskedest vagy a phonebook.com-on keress ra az elso John Smith-re Alabamaban. (Bakker nehogy mar az internet korszak kellos kozepen ez ilyen bonyolult legyen...)
  • szabzol
    #2648
    nézz meg egy címet valami garanciajegyen ahol van amerikai szervíz cím is

    Vagy nézz valamit a google-val.
  • Agreal
    #2647
    igen ezt vágom de az utca nem jó neki:(
    azaz akonkét cím
    google nem találtam
  • szabzol
    #2646
    Ország: USA
    Város: New York (talán állam is)
    zip code: 10156
  • Agreal
    #2645
    az adress-el folyton baja van

    oda mit írjak?
  • szabzol
    #2644
    GOOGLE

    pl.: 10156 NEW YORK

    Valaki segítene a regisztrációs xbox-sky-os dologban? 1 perc...
  • sector512
    #2643
    Én beírtam ami eszembe jutott....
  • Agreal
    #2642
    segítene neken valaki abban hogy hogy tudok amerikai címet és postal códot szerezni hogy be tudjak végre regelni?

    a hang dolgot végre megoldotttam kellett hozzá 3 átalakító de végül az 5.1-ből működik 3 hangszóró plusz a mélynyomó

    az a router dolog engem is érdekelne mert én is ostanám a netet xbox és gép között
  • Arms
    #2641
    De, de például az nincs leírva hogy eredeti dvd kell e felmásolni a gamet a vinyóra:D
  • Muad Dib
    #2640

    Ne ugrasd már Deep-et ha már ilyen korrekt módon segít neked és másoknak is itt.

    Vagy nem mondod, hogy ezt komolyan kérded???

    Asszontad utána olvastál egy két dolognak nem?