1735
  • Kandurex
    #295
    Gears Of War -t egyrész mozgásban kell látni, másrészt még alig láttatok belőle valamit :) Illetve persze a PC -s verzióból. Egyébként persze, hogy már nem maximális királyság, amikor itt a Bioshock, az Assasin Creed, Alan Wake stb. stb mindjárt nem annyira szép, de állítom, hogy bármelyikkel versenyezik...ezt majd megtapsztaljátok valamikor jövőhónap környékén amikor kijön PC -re.
  • kirol
    #294
    Hát de tuti nem lesz 2007-ben, még 2008-ban se. Nem voltak ott a játékkiállításokon se az évben.
  • Alwares
    #293
    Az a baj, hogy semmi videó, semmi. Így mindenkiben kialakul egy kép a játékról, aztán majd jön nagy csattanás mikor megjelenik, mert hiába lesz jó, homlkokegyenest más lesz mint amit elképzeltünk, idén télen már tényleg ideje lenne a megjelenésnek...
  • ldavid
    #292
    Lehet, az tényleg jó dolog, én pl. a Max Payne 2-ben is mindent szitává lőttem ami az utamba került
    üveget, TV-t, tányérokat, faliképeket stb. :D
  • kirol
    #291
    Egyébként most már nem is tűnik olyan hű de szép meg mindennek ez a Gears of War.

    De a 2 éves Alan Wake videók, hát a táj, a napszakváltozás nagyon szép.
    De rohadtul nem értem, miért nem mondják azt, hogy gond van, elkúrtuk, az utóbbi 4 évben csak böszmeségeket csináltunk, és hazudtunk a megjelenésről.
    De most már tényleg csináljuk és 2029 februárjában megjelenik.

    És akkor indenki tudná, hogy ez van és kész. De így?
  • grebber
    #290
    Nem rossz az csak kár hogy nemlehet benne szétlöni semmit mint pl a Strangleholdba.Nagyon hiányzik más jétékokból ez a rombolhatoság :(
  • ldavid
    #289
    ja, főleg HW igényből

    a halomralövősöknek én sem látom sok értelmét
  • kirol
    #288
    Hát remélem, meg nem is szeretem ezt a mindent ami mozog halomralövök játékokat.
  • grebber
    #287
    Ez annál jóval ütösebb lesz elhiheted minden szempontból!
  • kirol
    #286
    De azért az már elég gáz, hogy min. 2 éve készül, és már kitudja mikor elkezdték, tehát lehet hogy 3-4 éve is.
    És még nem jutottak sok semmire.
    Nem gondoltam volna, hogy hamarabb fogok Gears of War -ozni.
  • grebber
    #285
    Ez engem nem idegesít jó munkához idő kell és szerintem nem is baj ha nem adnak ki minden nap infokat/képeket/videókat!
  • kirol
    #284
    Ja, lehet.

    De most komolyan. K**** régen elkezdték már csinálni és semmi.
    Hihetetlen.
  • grebber
    #283
    Most azt csinálják hogy only 4 magos procin és sm4.1-es dx10.1-es karin fusson csak
  • Alwares
    #282
    Minden bizonnyal technikai gondjaik vannak. A legutóbbi, tavaszi hírek szerint is eléggé szaggatott a rövid demó...
  • kirol
    #281
    Na ezek is úgy kussolnak, hogy még 2008-ban se lesz semmi.

    Valamit nagyon elkúrhattak, mert már nem kevés ideje fejlesztik, halasztgatják. Egyik játékkiállításon se voltak ott.

    Én anno azért vettem ezt a gépet, hogy ha 2006 végén, 2007 elején megjelenik, akkor fusson.

    Na erre most lassa 2008 lesz, és semmi.
  • kirol
    #280
    Pláne hogy anno már demót is prezentáltak.
  • szucsy89
    #279
    nah nem lesz idén pedig ezt a játékot várom a legjobban a StarCraft2 után....már a max payne-el is sokat játszottam, nagy kedvencem, és a képek+videók alapján ez a játék is király lesz, csakhát az a kérdés hogy mikor....ráadásul nem tudom hogy miért nem lehetett legalább egy videót összeütni az e3-ra...azért sztem a rajongók is többet vártak ennél a semminél
  • grebber
    #278
    Erre csak azttudom mondani HAJRÁ és remélem lesz DX10 XP-re mert nemkell csicska Vista!
  • kirol
    #277
    A szemfüles játékosok nyílván észrevették, hogy Alan Wake bizony nem jelent meg az E3 rendezvényen.

    Shane Kim, a Microsoft képviseletében igen bőbeszédű volt az egyik beszélgetés során, amit a Game Informer magazinnal folytatott. Elmondása szerint az Alan Wake névre keresztelt játék nem fog kijönni 2007-ben, hiába szólt erről néhány híradás. A következő dolgot viszont tessék óvatosan kezelni. Kim szerint vizsgálják a lehetőségét egy Windows XP-re kialakított DirectX 10 csomagnak és a Live használatának is. Reméljük a legjobbakat :).

    GS

    Na itt is van. Erre mást már nem is lehet mondani. B@szódjanak meg!
  • kirol
    #276
    Hát kb.!
  • grebber
    #275
    Hogy mi nagy halasztások 2008-ra!
  • kirol
    #274
    Hú hát hogy mi lesz itt karácsonykor!
  • grebber
    #273
    Alan Wake még idén!
    [2007. július 11. @ 10:04 - Alwares]

    A korábbi latolgatások hamisnak bizonyultak, hiszen még idén a boltokba kerülhet, a Max Pay-t is jegyző fejlesző, a Remedy Alan Wake-je.
    A játék a Games for Windows keretprogramban érkezik, de Visa-ra várhatóan nem lesz szükség a futtatáshoz. A játék nagy valószínűséggel az őszi játék-dömping után, karácsony táján kerül a boltok polcaira. Bár minket már az esetleges gépigény érdekelne leginkább.

    info: Gamestar
  • kirol
    #272
    Inkább. :)
  • Gideon Wieth
    #271
    http://www.thesource.hu/index.php?md=res&org=frm&PL=6&gl_sr_term=alan+wake
    akarom mondani itt:D
  • Gideon Wieth
    #270
    http://youtube.com/watch?v=xl_IgqME38A

    itt találtam, de akkor valszeg, elfelejtettek frissíteni..
  • kirol
    #269
    Szerintem nem. Legalábbis nem idén.
  • Gideon Wieth
    #268
    Jól láttam hogy a game jön Xboxra is és hogy még idén ? :)
  • Noninnyó
    #267
    Ez nem a Max Payne mozifilm. Ez a Payne & Redemption fent van myspace-en is. Külföldi fanok csinálják. Az igazi Sam Lake által írt film szerintem még sehol sem tart, még a szereplőket sem castingolták.
  • grizzly21
    #266
    remélem nem basszák el
  • kirol
    #265
    Ha már Max Payne.
    A Max Payne mozi első trailere
  • kirol
    #264
    Hát röviden, tömören, valamint igényesen megfogalmaztad a véleményedet.

    Amúgy 30 FPS az elég kevés. Mert bejön egy effekt és hova ugrik le róla, negatívba? Az kizárt, hogy te bármit is fix FPS-el tudsz játszani.

    Én titkon bízok, hogy 2008 januárjában kijön, és addig azért lesz még olyan pc, amiben nem 2 magos cpu lesz. Bár más nem érdekel.

    Engem se érdekel a terjedelem, jövő hónapban veszek úgyis egy 500 Gb-os HDD-t, szorítok majd rajta helyet neki.
  • feamatar
    #263
    ejjj; de várom már ezt a gémet; ígéretesnek tűnik; ha tudja hozni sztoriban és játékélményben a MP 2t áhhhh; egy darabig meg lesz a szórakozásom
  • grebber
    #262
    Reagálok :D

    1.Leszarom mennyi fps-t produkál konzolon mire kijön addigra fog menni szépen jó gyorsan pc-n.

    2. Pff 1 mag két mag mire kijön a game 2 magos cuccnak már illene alapnak lenni szinte mindenkinél de ez csak az én véleményem!

    3. Olyan szinten leszarom milyen adathordozon jön ki:D
  • kirol
    #261
    Milyen jó, hogy mindenütt mást írnak.

    "Megmutatták nekik a realtime demót, amelynek 3D motorját igyekeztek konzolbarátra faragni a fejlesztők, hogy X360-on is meglegyen a 30 fps.'

    Szóval PC-n simán ment 30 FPS-el, csak Xbox360-on nem. Aha.



    "Érdemes lesz dual és quadcore PC-n futtatni a játékot, mert szépen durvul a látvány összhatás."

    Már mikor mondták, hogy 1 magos CPU-n el se fog indulni. Szóval tényleg ég és fölt lesz a különbség az egymagos CPU-n futtatott és a min. 2 magos CPU-n futtatott verzió között, mivel előbbin indításnál csak egy hibaüzenetet kap majd a játékos, míg 2 magoson el is indul. Hát igen, szembetűnő különbség lesz az biztos.



    "Ettől függetlenül nem terveznek gigatextúrákat, ráfér majd egy DVD-re az Alan Wake."

    Na de kimondta, hogy milyen DVD-re milyen tömörítéssel. Mondjuk egy 8,5 Gb-os lemezre, és mire felinstalláljuk lesz 14 GB.



    "A játékot DX9 videókártyával, plusz normális dualcore processzorral is lehet futtatni.. Vistán."
    Jó, ezt már részben előbb megbeszéltük. Dx9 es VGA-val rendelkezőknek szerencse.



    "A demót ATI Radeon X1900 kártyán, 2GB memóriás gépen mutatták be az újságíróknak, egész jól előjött a HD képernyőn az élsimítás effekt."

    Hát reméljük a legjobbakat.

    Ezt a demót igazán kiadhatnák nekünk is.
  • grebber
    #260
    Mégha tudnám mi az az RSS.
  • kirol
    #259
    Amúgy Pc Gurun nincs RSS?
  • kirol
    #258
    Én is ezt várom a legjobban, a sztori jónak tűnik és nagyon szép is. A gépem már megvan hozzá. Legalábbis remélem, hogy elég jó.
    De mikor lesz még 2008 vége.
  • grizzly21
    #257
    ez lesz az kedvenc játékom már érzem, hihetetlenül profik, a max payne után nem tudnak hibázni. a képek is meg a story meg minden amit lehet tudni, ez a design, nem semmi.
  • grebber
    #256
    "A Remedy az újságíró kollégának bemutatott egy játszható demót, mely kétmagos gépen, két giga memóriával, egy ATI Radeon X1900 kártyával csont nélkül futott bekapcsolt élsimítással, HD képernyőn, azaz egy ilyen, ma már közép-felsőkategóriásnak számító rendszeren el fog kocogni a cucc. Egyelőre tehát ennyivel lettünk okosabbak; akinek aktuális a gépfejlesztés, és pénze is van rá, mindenképp érdemes meglépnie, már csak az Alan Wake miatt is megéri..."

    PC gurus cikkből