1735
  • grizzly21
    #335
    nem 1 ev mulva jon ki?
    tegyuk fel hogy 2 , akkor se lesz meg 4 magos se mindenkinek
  • kirol
    #334
    Részletkérdés.
    Mire kijön, ha lesz egyátalán ilyen, már mindenkinek 8 magos CPU-ja lesz sajna.
  • grizzly21
    #333
    de azert elfut 2n is nem? csakcsak..:)
  • kirol
    #332
    Nem, 4. Intel ezen mutatta be a CPU-ját!
  • ldavid
    #331
    nemtom, én annyira nem követtem a dolgokat, de szerintem 4
  • grizzly21
    #330
    2magos nem?
  • ldavid
    #329
    "Úgy tűnik, végre magához tér több hónapos sajtócsendbe száműzetéséből a Max Payne fejlesztőgárdájának legújabb programja, az Alan Wake. A fejlesztés iszonyatos reklámkampánnyal indult, aztán, egy csillagok háborújás szófordulattal élve, néma csend lett.

    Egyelőre azonban csak ígéret van, hogy a következő hónapban esedékes Game Developers Conference-re már anyaggal érkezik a Microsoft, a program kiadója. Ha még emlékeztek rá: a játék iszonyatos nagy sajtófröccsel indult, gyakorlatilag hetente jöttek ki hozzá új képek és információk, aztán jött a két hideg zuhany: az egyik az volt, hogy a PC-n Vista exkluzív szoftver 4 magos rendszerekre lett optimalizálva (ezen talán már meg sem lepődünk most, de akkor...) a másik pedig az, hogy a megjelenését közel egy esztendővel tolták ki. Még emiatt sem búsultunk - nagy volt hát a meglepetés, amikor ezt követően hirtelen olyan sajtócsend lett az anyag körül, hogy több híroldal már "a hét infója" címmel közölte: talán le is állították a fejlesztését. Ez a kis információ visszaadja a reményt a klasszikusnak nem nevezhető akcióthrillerrel kapcsolatban, jövő hónapban pedig, mint azt már tőlünk megszokhattátok, azonnal szólunk, ha még több információ kerül a birtokunkba."

    src: pcguru.hu
  • grizzly21
    #328
    a finnek tudnak jatekot irni nem lesz nagy gepigenye. ez a crysis nekem se jon be, es olyan kurva szarul van optimalizalva hogy hanyas
  • ldavid
    #327
    mire megjelenik, már nem is lesz nagy gépigénye
  • dante3
    #326
    Nekem a crysis amúgy sem jön be, felénél abbahagytam, sztem sz@r! Inkább nyomnám az új Penumbrát!
  • grebber
    #325
    Crysisnél rosszabb semmiképpen nem lesz ebben bármiben fogadok bárkivel.
  • dante3
    #324
    Csak nem kell annyit várni rá, mint a Stalkerra!
    Mondjuk a videókat nézve , kicsit félek a gépigénytől!
  • grebber
    #323
    Én anno amikor SG-zni kezdtem nyitottam csomo topikot game-eknek.Azokból a mai napig csomo nem jött ki pedig van köztük 1-2 jó stuff!De nem izgat van sok más game!
  • kirol
    #322
    Annyira nem vagyok oda, túlélem. Csak kicsit idegesítő már a dolog.
  • ldavid
    #321
    szerintem a logója elég válasz rá, miért van úgy oda :D
  • grebber
    #320
    Most mit vagy úgy oda 2008 tele lesz frankó játékokkal.
  • kirol
    #319
    Ők aztán adhatják, haa Remedy nem készíti el, mert évek óta lopják a napot.

    Ez a játékot az Xbox 360 megjelenésére ígérték, húzónévnek a konzolhoz.
    Na az 2005 vévég volt talán. Most meg 2008 van. Szóval a megjelenés már most 3 éve csúszik. Ennyi idő alatt, ha csak 2005-ben kezdtek volna neki kész kellene lenni.
  • veterán
    #318
    csá sziasztokl ha kételkedtek hogy még idén megjelenik mennyetek fel a www.gameplay.com ra és ott a keresőbe írjátok be megsúgom nincs két hónapjira
  • kirol
    #317
    Alan Wake: Csak 2009-ben??

    A Microsoft egyik belsős memo-ja szerint 2008-ban érkezik a finn Remedy alkotása, míg más források 2009-et emlegetnek.

    Don Mattrick, a Microsoft egyik embere belsős körlevelet küldött szét, mely állítja, az Alan Wake idén biztosan napvilágot lát PC-re és X360. Ezzel szemben a vodkakortyolgató, szaunában pihengető finnek az információ megerősítése helyett csak annyit mondtak, hogy 2009-nél előbb biztosan nem érkezik a masszívan történetorientált alkotás.

    Na mostmár a jó ************************************!
  • ldavid
    #316
    ott van: "A teljesség igénye nélkül"
    szal' még jöhet idén
  • kirol
    #315
    Games for Windows 2008

    A CES keretében még tegnap tette közzé a Microsoft, hogy mely címek jelennek meg idén a GfW program védernyője alatt.
    Chavalier, 2008. január 8., 09:10

    - Alone in the Dark (Atari)
    - Bionic Commando (Capcom)
    - Conflict: Denied Ops (Eidos Interactive)
    - Empire: Total War (SEGA)
    - LEGO Indiana Jones (LucasArt)
    - Microsoft Train Simulator 2 (Microsoft Game Studios)
    - Sins of a Solar Empire (Stardock)
    - Space Siege (SEGA)
    - Tomb Raider (Eidos Interactive)

    A nehézkesen beinduló program egyre szélesebb körben válik elfogadottá, s mind több kiadó sorakozik fel mögötte. Ma már több, mint 60 játék dobozán virít a Games for Windows logó.

    A fenti listán kívül számos ígéretes játék megjelenése várható még az idén, melyek nagy valószínűség szerint szintén Games for Windows cégérrel láttatnak majd el.
    A teljesség igénye nélkül:

    - Age of Conan: Hyborian Adventures (Funcom, Eidos Interactive)
    - Borderlands (2K Games)
    - The Club (SEGA)
    - Fallout 3 (Bethesda Softworks LLC)
    - Frontlines: Fuel of War (THQ)

    Szóval ennyit az Alan Wake 2008 -as megjelenéséről.
    (**szódjanak meg!)
  • kirol
    #314
    Hát szerintem se lesz. Olyan 2008 őszére-telére esetleg, esetleg + 2-3 év.
  • grebber
    #313
    Ez a márciusi dátum nem igazán tükrözi a valóságot szerintem.Bár 3 hónap alatt is lehet bőven reklámkampányt csinálni.De ebből tuti 2008 q3 lesz ha nem q4!
  • szucsy89
    #312
    nah az már jó lenne
  • kirol
    #311
    Na most meg azt láttam tök véletlenül az ign.com -on, hogy 2008 március 21-én jelenik meg.
  • kirol
    #310
    Most olvastam valahol, hogy 2008 nyarára írják a megjelenést.
    Hát jó lenne, de előbb fogunk mi Mafia 2 -vel játszani, mint ezzel ha így megy tovább.
  • kirol
    #309
    2010 márc. 13 vagy még később?
    Majd amikor 6x-os Okta Core CPU meg 40 Terabájtos VGA-k lesznek.
  • grebber
    #308
    Az kizárt !
  • ldavid
    #307
    hm.. érdekes, pcguru-n március 13-ára van írva a megjelenés
  • grizzly21
    #306
    alan wake lesz, ms beleszolhat de akkor kiadjak massal, van mar benne annyi munka. es tuti siker lesz
  • szucsy89
    #305
    így is utálom a softot, ha leállítják még jobban fogom:P
  • Kandurex
    #304
    fable, alan oké, a többi meg eddig se volt érdekes :pp
  • kirol
    #303
    Biztos elfogyott a pénze! :)

    De legalább lenne már valami hír, demo, akármi. Ki hitte volna, hogy egyszer Gears of War -ozni fogunk, ráadásul hamarabb, mint Alan Wake -ezni és tessék. De erről még ígérgetés sincs semmi. :(
  • ldavid
    #302
    meglesz az, a Stalker is megjelent és talán még a Duke Nukem 4ever is jöhet :D

    amúgy a MS mint kiadó, csak úgy leállíttathatná?
  • kirol
    #301
    Microsoft: egy nagy címnek lőttek?
    Meg nem erősített hírek szerint a Microsoft egyik nagy címének fejlesztésének leállítására készül a közeljövőben.

    Shane Bettenhausen az EGM-től bennfentes információkra hivatkozva számolt be arról, hogy a Microsoft leállíthatja egyik nagy címének fejlesztését - az áldozat valószínűleg az Alan Wake, Banjo Kazooie 3, Fable 2, Too Human négyesből kerül ki. A Remedy és a Lionhead hivatalos közleményben cáfolta, hogy a játékukról lenne szó, így aztán marad a Banjo Kazooie 3 és a Too Human, már ha egyáltalán igaznak bizonyulnak a pletykák.

    GS.hu

    Na szép! Én pl. sajnos pont az Alan Wake -re tippelnék, mert már vagy 3-4 éve csinálják ezt a k**va ki****tt játékot, de még csak kb. 10 képet bírtak felmutatni, meg egy kitudja milyen "demo"-t a 4-magos Intel prezentációján.

    Így semmi értelmét nem látom annak, hogy további pénzt pazaroljanak rá, inkább vegyenek abból a pénzből jeget és vigyék el az északi sarkra, hogy csökkentsék a globális felmelegedés jégtakaróra gyakorolt hatását.

    Mindenki többre menne ezzel, mint hogy itt b***akodnak éveken át a nagy semmivel.

    Hát elnézést a csillagozásért, de azért már túlzás, amit ezek is csinálnak, illetve nem csinálnak.
  • grizzly21
    #300
    en meg duke nukemet akarok, meg mortal kombatot pc-re ! :)
  • Alwares
    #299
    Noh jah, egy új Fahrenheit nagyon jó lenne, az utóbbi évek leghangulatosabb játéka volt szerintem, talán csak a mostani Bioshock nyújtott hasonlószinű élményt... A Jerico meg igen. Jó játék lenne mert a világ meg az ellenfelek komolyak benne csak egy shootert csináltak belőle és agyon hdr-ezték....
  • szucsy89
    #298
    jah én is 08ra saccolom a megjelenést(legalábbis reménykedek benne), sokat várok ettől a játéktól, nem szeretném ha csalódnék benne..
  • kirol
    #297
    Persze, a 2007 tele is az lenne. De hagyjuk.

    Mondjuk én egy Fahrenheit 2 -nek is nagyon örülnék.
    Az ötletek benne iszonyat jók voltak.

    Azóta szinte minden játékban felbukkan valami belőle. (Bár talán ők is lopták az alapötletet valahonnan.) Pl. TR a nyilnyomkodás, a Jericho-ban is. Ebben pont ez volt az egyetlen hangulatos rész, amikor a kútba beleestél, amúgy egy kalap szar lesz az a játék.
  • Alwares
    #296
    Már annyi ideje fejlesztik hogy a 2008 bőven reális lenne. És ebben a játékban azért nem ígértek Stalker szintű forradalmiságot (mindegy milyenlett).... Mondjuk a realtime időjárás és fények baromi jól néztek ki...