1735
  • AMD Norbee
    #15
  • AMD Norbee
    #14
  • AMD Norbee
    #13
    http://hardwired.hu/img/wg/2/333/Alan_Wake_13.jpg
  • AMD Norbee
    #12
  • grebber
    #11
    Alan Wake az online birodalomban

    Dixie Flatline, 18:07 - Játék: Biznisz


    (Eurogamer) Az Eurogamer által készített Remedy interjúból kiderül, hogy az egyelőre kiadó nélkül tengődő Alan Wake terjesztését a Steamhez hasonló online tartalomszolgáltató rendszerrel kívánják megoldani.
    Részben, tette hozzá Petri Järvilehto, aki nem osztja a Valve Software Steam központúságát, mondván a digitális terjesztés önmagában nem elegendő. Az online változat mellett szeretnének egy igazán jó dobozos verziót is.

    info: Hardwired
  • grebber
    #10
    Alan Wake infók

    Multiplatform - 2005-05-30 16:00:00

    A francia JeuxExpo legénységét a Remedy látta vendégül egy rövid beszélgetésre, melynek tárgya természetesen az E3-on bejelentett Alan Wake volt. Az interjú fontosabb részeiből csemegézünk most:

    A fejlesztés előkészületei, a koncepció, az technológia már készen állnak, a munka megkettőzött tempóban halad, ám még így is van mit ügyködni a projekten.
    A cselekmény a Washington állambeli Bright Falls-ban indul, a helyi szanatóriumba érkezik hősünk, hogy alvási problémáira gyógymódot találjon. Szörnyű rémálmait könyv formájában próbálja megörökíteni, hamarosan azonban ezek az álmok teljes hatalmat nyernek fölötte, raadásul a kisváros élete is Wake könyve szerint alakul át.
    A játék Xbox360-ra és PS3-ra is készül PC mellett, konkrét megjelenési dátum továbbra sincs.
    Jelenleg 30-nál is kevesebb fejlesztő dolgozik a projekten, a munkálatok előrehaladtával azonban több külsős embert is bevonnak majd Remedy-ék.

    info: 576.hu
  • grebber
    #9
    Alan Wake új infóz!

    [2005-05-18 @ 20:29 - sHadeS]

    A Remedy Entertrainment, akik áldásos keze munkái közül egyértelműen a Max Payne-játékok tűnnek ki, elpottyantott pár új infót az Alan Wake nevű pszichohorrorról (be szép szó). Na szóval, ami új: azt eddig is tudtuk, hogy ilyen lélektani öldöklős izé lesz, de most itt a sztori is. Alan Wake egy átlag amerikai kivárosban él, Washington államban, miközben legborzasztóbb rémálmait írja le, és adja ki könyvben. Azonban egy szép (?) napon a rémálmok valóra válnak. Muhhahaha. Ennyit a sztoriról, a többire kíváncsiak vagyunk.

    info: Gamestar
  • M@TriX
    #8
    hát a Remedí-t nem is kell félteni ha látványról van szó... :) (de ha másról is)
  • edios
    #7
    Nekem Constantine ugrott be vmiért,de nem tudom,h miért.. Az biztos,h a grafika az dicséretes!
  • tigeroo
    #6
    szelleműző..?
  • Voltan
    #5
    Lélektani akció thriller. LOL
  • Killgore
    #4
    Sztem atom jó lesz!
  • grebber
    #3
    Hogy Silent Hill szerű lesz-e azt nem tudom csak reménykedek benne.
  • rorr
    #2
    Félwelmetes grafikája van már most!Ez most olyan silent hill szerű lesz?
    Kicsit olyan twin peaks hangulata van!Nem láttam shot gunt a szereplőnél...
    Ez még jó jel is lehet!
  • grebber
    #1
    [2005-05-04 @ 22:02 - Berkenye] (kommentek: 5)

    A Remedy (legtöbben a Max Payne sorozatot ismerhetik tőlük) bejelentette új játékát Alan Wake címmel. Stílusát tekintve lélektani akció thrillerről van szó, szóval király lesz. Erre garancia a fejlesztőcsapat, így hát nagyképűen semmi infót nem voltak hajlandóak elárulni róla. Egyedül egy rövidke videót (itt a kisebb felbontású verziója), valamint két képet mutatnak meg belőle. Az E3-on nyilván több infót árulnak majd el, és tényleg, az már nincs is olyan messze! Érdemes lesz nézegetni a játék honlapját..

    info:Gamestar

    Nem néz ki rossznak.E3-ra megy ez is.