1735
  • Szeszmester
    #175
    Szerintem több szálat is képes lesz kezelni, a boxban 3 magos cpu van.
  • Serpa
    #174
    elképzelhető, h csak a 2 magost fogja támogatni.
    hisz a SCDA is csak a SM3.0ás vidkarit támogatja.
  • kirol
    #173
    Az egyik angol nyelvű újságban lévő cikkel itt lehet elolvasni, ha érdekel valakit. (Scannel oldalak)

    Oldal 1
    Oldal 2
    Oldal 3
    Oldal 4

    Bár mondhatnának már valami megjelenési dátumot.
  • kirol
    #172
    Hát ezt a cikket szivesen elolvasnám magyarul.
    Kár, hogy a magyar pc újságok nem foglalkoznak túlzottan az Alan Wake -el.
  • kirol
    #171
    Azon a jól lerenderelt, vagy megrajzolt képen, ahol nagy robbanás van, és egy keréknek látszó objektum repül a bal felső sarok felé, hát elég gáz, hogy rajzolva van, ilyen látvány PC-n tuti nem lesz, de azért olyan szögletes a kerék, hogy még.
  • kirol
    #170
    "Renderelt fák ezrei hajladoznak a távolban, ahogy ijesztőre fordul az időjárás a Remedy következő szuperprodukciójában. A küldetések lineáris történetszálon futnak, így mindig tudjuk, mi a következő feladat. Mellékküldetések pedig egyfajta minijátékokként szórakoztatnak.

    Érdekesség, hogy a szörnyek árnyékban sebezhetetlenek, de fény hatására megmutatják valódi oldalukat: különféle fényforrásokat használhatunk erre a célra a játékban. Lényegesen kevesebb akció és lövöldözés lesz, mint a Max Payneben volt. Az Alan Wake kevésbé horror, inkább thrillernek mondható. Ki kell derítenünk, mi az oka, hogy a szörnyek titokzatos módon egyszerre kötődnek Wake írásaihoz és a Bright Falls nevű vészjósló helyszínhez." Forrás: CVG



    Hát nagyon remélem, hogy nem valami idétlen lövöldét csinálnak belőle, mint a Max Payne volt. Persze az is jó volt, de én ezt eddig más stílusnak gondoltam. És remélem hogy jó is lesz.

    Na meg legalább nem fog itt tolongani a sok kis , mert azok csak a hentelést szeretik.

    Arról tud valaki valamit, hogy a korábbi ígéret, miszerint csak min. 2 magos procin indul majd el, igaz e?

    Mert ezt a játékot várom már a hsz.-ek alapján 2005. jún. 30. 10:01 -től, és elég szomorú lennék, ha nem tudnék játszani vele.
  • grebber
    #169
    Pár kép + info
  • bigfoot
    #168
    kitudnék csak másra kell (kocsi+nafta)
    de ha nagyon muszály akkor egy új vidikari belefér,de ha elfut 6600GT medium körülin akkor nem veszek,de tuti nem fog(
  • grebber
    #167
    Ja csak 1000 db limit fél pillanat alatt elkapkodják!
  • kirol
    #166
    100 dollár? 25ezer HUF kb? Itthon meg 105ezer?
    Érdekes.
  • grebber
    #165
    Amazon.com-on karácsonykor lesz nagy Xbox 360 akció igaz limitált példányban de aki hozzájut nagyon jól jár ugyanis csak 100 dollár lesz.
  • kirol
    #164
    Akkor vegyél Xbox360 -at és zsírul fog futni rajta ez a játék.
    Nekem még sose volt konzolom, de ha egyszer nem tudzs annyi zsét kiadni PC-re hogy fusson, akkor nincs mit tenni.
  • bigfoot
    #163
    2007 ápr ban?
    jóvan nem tud mindenki gépet venni akkkor:P
  • ldavid
    #162
    hmm:
  • Shep
    #161
    xboxra lesz ez?
  • kirol
    #160
    Hát ezt én is néztem. Elég gagyin van kidolgozva.
  • grebber
    #159
    Őszintén engem nemnagyon érdekel elfut-e majd ha nem akkor áprilisban ugyis veszek új gépet!
  • bigfoot
    #158
    jáj:)
    egyebként 6600Gt vel elfut majd?mer nekem is az van
  • grebber
    #157
    Minden fasza de a kocsiban jobban megcsinálhatták volna a szerkezetek kidolgozottságát mert ez okádék. Legalább van mibe belekötni
  • bigfoot
    #156
    nagyon gyönyörű!!!
    már alig várom!!
  • kirol
    #155
    Új képek:

    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
  • Serpa
    #154
    a pi**ába!
    a naplemente rohadt valósághű.
  • Serpa
    #153
    ahogy közeledik a camera, úgy jön elő a fák árnyéka az elején :P
  • Szeszmester
    #152
    Igen, most nézem :)
  • kirol
    #151
    Az elején egy reklám van, ha vége akkor indul az interjú.
  • Szeszmester
    #150
    Először azt hittem, beoltottál a büdösbogár pózben hempergő csajjal...
  • kirol
    #149
    Egy interjú a "Nagyon jó kérdés" csávóval: Alan Wake interjú
  • ldavid
    #148
    nagyon királyul néz ki az tuti, na meg az is jól hangzik hogy 100 négyzetkilóméteres szabadon bejárható terület lesz
  • kirol
    #147
    Tudom, mivel ott van a linkben. Bár a PC-sben is ugyan ezek vannak. :)

    Hát én meg remélem, hogy sima 1 magos CPU-n is fut majd, nehogymár ne.
    Mert ha jön 2007 jan-febr-ben, akkor hanarabb lesz Xbox360-am, mint olyan PC-m, amin futna rendesen.
  • csgj
    #146
    csak ezek xbox360-as képek
  • 3P
    #145
    Igen és az azt jelenti, hogy átlaos grafikán talán el fog futni egy mai csúcs gépen... :)
  • grebber
    #144
    Könyörgöm csak jól optimalizálják!
  • kirol
    #143
    Én még nem is láttm ezt a két képet:
    Kép 1
    Kép2
  • csoola
    #142
    úgy legyen, minnél hamarabb!
  • kirol
    #141
    Remélem egyszer mi is.
  • grebber
    #140
    Szerintem fogják még azt tolni :D
  • kirol
    #139
    Hát mert eltolták anno 2007 Q1-re.
  • grebber
    #138
    Honnan szeded hogy 2007 elején jön?
  • kirol
    #137
    Pláne és is tervezem, hogy veszek egy újat, és csak ezeket összeadva: alaplap, CPU, RAM, vidkari, táp iszonyat sok jön ki, vagy 300 ezer. Ennyi pénze meg kinek van.
    Persze ez úgy jött ki, hogy egy kb. 3 éves időintervallumra tervezett gépre számoltam.
  • kirol
    #136
    Hát 2007 elejére nem hinném, hogy mindenkinek lesz.