1735
  • ldavid
    #255
    kb. ez van a PCGuru-nál is, csak bővebb
  • kirol
    #254
    Hú megdöbbentő volt nagyon ezt a cikket olvasnom anno.

    Már vagy egy fél éve tudjuk, hogy csak Vistán megy. Ezek valamit eléggé benéztek, hogy most jöttek csak rá.

    A gáz az majd az lesz, ha csak 4 magoson fog menni.

    Viszont az utlsó mondatot nem értem teljesen, hogy ez most mit akar jelenteni.
  • grebber
    #253
    Az Alan Wake is Vista exkluzív lesz.
    [2007. június 15. @ 15:58 - Alwares]

    Az Alan Wake kapcsán korábban már riogatták a játékosokat olyannal, hogy a program mennyire is jól fog futni a 4 magos rendszereken, most egy újabb döfést kaptunk, miszerint a játék csak Windows Vista operácios rendszerrel fog elindulni.

    A YouGamers interjújában ugyanis a Remedy-s fejlesztők pont erre a kérdésre is válaszolnak. Már a Halo 2 PC-s verziója kapcsán is volt ilyesmi, hogy egy független cég majd megoldja, hogy Xp-n is elinduljanak ezek a programok, kíváncsi vagyok hogy így lesz ez az Alan Wake esetében is, vagy a Microsoft még mindkettő előtt lelövi-e a céget. Az interjúból egyébiránt még kiderül az is, hogy a játék gyakorlatilag két motorral készül, hiszen a PC-shez és az Xbox-oshoz nem lehetett ugyanazt használni, és PC-n már most a fejlesztés korai dátumában stabil 25 fps-el lehet játszani, igaz a konzoloson a motor tartani tudja a 30-at is.

    info: Gamestar
  • ajem kisa
    #252
    Találtam egy gyengeusz videot, ne engem izéljetek a minőségéért!;)
  • ldavid
    #251
    nem tom, jó kérdés :D
  • bigfoot
    #250
    arra értettem hogy a Take2 adta el,miért??
    Max Payne jogok kinél maradtak???
  • ldavid
    #249
    dehogy, csak már nem a Take2 a kiadójuk hanem a Microsoft
  • bigfoot
    #248
    a cikk szerint eladták a Remedyt,tényleg?
  • kirol
    #247
    Nekem Corsair XMS2 Pro -m van 800 Mhz -s, viszont 43ezer volt 1 GB.
    Jelenleg még most is 35000 HUF az 1 Gb.

    És jó lenne egy pár a mostani mellé, de ugye ez rohadt drága.

    Ennyiért, mármint 30 körül amit írtok Geil -ből 2 GB-ot lehetne venni.
    At jó ram, mert lehet inkább kiszedem ezt a Corsairt, és annyiból veszek helyette 2 GB már RAM-ot.
  • csoola
    #246
    lol h igy tologatják már... max payne-ek kedvenceim (olyan szinten h 2 hetente végigtolom a 2-őt:D) de ennek meg olyan gép kell majd h el se fog indulni a mostanin
  • Noninnyó
    #245
    Ha lenne zs-m, biztos vennék már most ezt-azt. Itt Pécsen most (áfásan):
    P5B Deluxe - 41000
    C2D E6600 - 52800
    2x1GB Geil Kit - 33240
    Asus 8800GTS 320MB - 73320
    Kb 200 ropi most, nyárig remélem még lejjebb mennek. A jelenlegi kasznit meg eladom. Diploma-pénzből szándékozom megvenni :).
  • dante3
    #244
    Azzal már biztosan szépen fut majd a game! Legalábbis remélem.
    Én a helyedben a ramot már most megvenném,nagyon jók az árak most!
    DDR2 PC6400 800MHz 2048MB GEIL ULTRA KIT 2DB (Chip BGA, 1.8~2.3VV, , SPD: 4-4-4-12) 32794 Ft Élettart. gari
  • Noninnyó
    #243
    Meglesz, no para :). Nyáron fejlesztek. A célom kb: P5B Deluxe, E6600, 2GB Geil, 8800GTS.
  • dante3
    #242
    Akkor elkezdhetsz új gépre gyüjtögetni!szvsz
  • Noninnyó
    #241
    Ezek idióták, fikázni könnyű mindent. Én szvsz idén legjobban az Alan Wake-et várom, mert nagyon nagy Max Payne fan volnék :). Jön idén több nagy név is persze, de nem hinném, hogy vérszegény lenne a játék. Én lehidaltam az eddig látott képektől, a hangulatuktól. Jó lesz ez.
  • kirol
    #240
    Eszerint a f@szkalap szerint vérszegény az Alan Wake.

    Érdekes.
  • ldavid
    #239
    az a lényeg ne legyen belő stalker, de duke nukem forever végképp ne..
  • kirol
    #238
    Napszak váltakozás:





    Azért ez már hihetetlen, hogy csak valamikor 2008-ban jelenhet meg leghamarabb.
  • ldavid
    #237
    Gamekapcson találtam:
  • grizzly21
    #236
    amikor megjelenik nem lesz nagy dolog a 2magos cpu
  • kirol
    #235
    Hát ezt már rég megmondták.
  • Gideon Wieth
    #234
    ne már h csak több magos procin menjen... basszák szájba.. :(:'(:'(
  • bigfoot
    #233
    nah akkorra tervezek új procit meg vgat akkor:)
  • kirol
    #232
    Hát én pl. már 2007 telén szeretném. Mondjuk novemberben.
  • grebber
    #231
    Addig csak nem lesznek pofátlanok halasztani! 2008-ban már toljuk eme remekművet!
  • kirol
    #230
    2007 vége - 2008 eleje, vagy valami ilyesmi. De majd továbbhalasztják 2009 telére.
    De 1 magos CPU-n nem indul majd el. Mondjuk akkor meg már vagy 10 magosak lesznek.
  • Gideon Wieth
    #229
    tudunk valamit a megjelenésről ?
  • kirol
    #228
    Hát nem tudom mennyire megbízható, elvileg 2007 elején jelent volna meg a játék Vistán. Bár anno még korábbra volt ígérve.
  • grizzly21
    #227
    nem tudom, a Remedy megbizhato azért és a screenshotok elég biztatoak. hivatalosan mi az álláspont?
    egyébként nekem egyértelmuen a MP2 az eddigi kedvenc akciojátékom, tökéletes a játék, ugyhogy remélem ez közeliteni fog ahhoz a szinthez.
  • kirol
    #226
    Csak lesz vagy 2009 mire megjelenik. :(
  • grizzly21
    #225
    ez a legszebb játék lesz
  • ldavid
    #224
    szerintem nem, de az első kép kurwa szép, jó lehet ebbe az erdőbe barangolni
  • grebber
    #223
    A madarakat vajon le lehet majd löni?
  • kirol
    #222


  • grizzly21
    #221
    vista és dx 10 ?:S azt hittem mp 2 motor lesz, az faintos volt.
    egyébként ez egy nagyon király játék lesz, szerintem a MAxPAyne minden idők legjobb akciojátéka, remélem ez is nagyon oda fog verni. Még a végén emiatt veszek uj videokarit, eddig egy játék sem mozditott meg ebben (ati 9600xtm van most)
  • kirol
    #220
    Vista van, abban meg van dx10 gondolom.
    Szóval siessenek!
  • ldavid
    #219
    hát nem pont rád gondoltam :D de még neked is kell DX10 a 8800-hoz,
    meg egy Vista (ha még nincs)
  • kirol
    #218
    Nekem már csak a játék kellene!
  • ldavid
    #217
    a mostani Pcguruban van egy 4 oldalas előzetes, nem sok újdonság derül ki ugyan belőle, de elvileg GTA szerűen lehet majd kocsikázni Bright Falls-ban, és az epizódok teljesítése után nyílik majd mega teljes környék, ami kb 100 négyzetkilóméter.

    már csak egy gép kell, meg vista, meg DX10...
  • kirol
    #216
    Bruttó 310.000 HUF. A régiért kaptam 90-et, így 220.000 volt az új befektetés.