1735
  • Halfer
    #95
    nah nem tudjátok hogyan nem akad? válogatott új kodeket vannak fent :\
  • kirol
    #94
    Hát igen. Az az autós rész az lehetett, mert elütött a többi animációtól.
  • grebber
    #93
    Nemhogy tömör ingame jeleneteket mutatnának!
  • kirol
    #92
    Nekem van fent H.264 támogatás is, mégis szaggatot.
  • Serpa
    #91
    nekem le se játszotta, hiába tettem fel ezt a kodeket, ami elvileg kell hozzá.
  • csoola
    #90
    vmit ugyis alkotnak, ha majd feltörik, nem lehet gond meg modolni kicsit.
  • kirol
    #89
    Hát én a 66 MB-os HD-t néztem, az megy rendesen. Ott kisebb a felbontás, mint a 117-esben.
    De milyen gép kell, egy ilyen (720*mittudomén)felbontású HD-anyaghoz?
  • Serpa
    #88
    van egy 23megás HD verzió.



    psychos zenét véltem felfedezni benne.
  • kirol
    #87
    Most halok el menten.
    Leszedtem az E3-as bemutató hiperbrutál minőségű verzióját (117 MB a 1:20) és a gépem nem bírja rendesen lejátszani, meg-meg röccen lejátszás közben.

    Hogy fog akkor a játék futni szegény gépemen, ha már egy 15MB/s -os HDTV-t nem tud lefuttatni rendesen?
  • M@TriX
    #86
    sztem meg lesz egy XP patch abban biztos vagyok ;)
    Az eddigi Vista teszteket olvasva igencsak erőforrás igényes lesz + még egy ilyen gém, huh.

  • Halfer
    #85
    Amúgy nem váltanék Vista-ra XP-ről, de a játékért megtenném! No meg ha nem tetszik a Vista dizájn, leszedek egy XP Theme-t hozzá :P
  • grebber
    #84
    LOL ki beszél is vásárlásról?

    Remek lesz a game remélem a Vista is lesz olyan jó mint az XP és akkor semmi gond.
  • hykao #83
    Ne hisztizzetek már! :) Nem muszáj Vistát venni a játékhoz, lehet X360-at is! :)
    Ha jól belegondolunk az X360 ára kb. akörül lesz midőn a Vista eljövend, mint magáé az operációs rendszeré... :)))
  • kirol
    #82
    K**** anyjukat!

    Valahol olvastam, hogy olyan hisztériát akarnak, mint amilyen a Win98- nál volt, hogy a boltokban kígyózzanak a sorok a Vistaért.

    Hát szerintem legyen minden játék Vista-s!
    Vista-t minden gépre, még a mobiltelefonokra is! Azonnali hatállyal zárolják a mobilhálózatokat, és csak akkor nyissák meg és csak az csatlakozhasson/telefonálhasson akinek Vista OPrendszer fut a mobilján.

    Ez kell nekünk. Hátha nem is fogok már élni, mire megjelenik.
  • M@TriX
    #81
    meg egy zsák pénz a Microsoftól ;)
    elég mélyen bele kellett sztem nyúlni a zsebükbe ha tényleg megvették az exkluzív jogokat.
    nem azért ekll megvárni mert DX10-es lesz, bár valszeg azzá teszik majd pár effekt erejéig, hanem hogy meg kelljen venni a Vistát a játékhoz. Ha már másnak nem kell egaklább azok használják akik ezzel akarnak majd játszani ;)
  • kirol
    #80
    De nem értem, miért kell megvárni a Vista-t?
    Ez is DirectX10 -es játék?
    Meg amúgy se értem. Nem tudom, de valami lehet a háttérben. Valami szemétség a Microsoft -tól.
  • M@TriX
    #79
    na kapják be, ez akkor szívás.
    én tuti hogy nmég megjelenéskor sem rakom fel a Vistat, majd ha már sokan letesztelték.

    Bár az Alan Wake miatt lehet felteszem egy nyiszlett winyóra ;)
    hajh
  • kirol
    #78
    "Alan Wake exkluzív X360 és Vista alkotás
    [2006. május 10. @ 00:00 - Forcecaster]
    A Microsoft a ma már annyit emlegetett sajtótájékoztatóján bejelentette, hogy ők fogják kiadni az Alan Wake című játékot, még pedig kizárólag Xbox 360 és Windows Vista platformra.

    A Remedy műhelyében készülő játékban, mint azt már mindenkinek tudni illik a játékos annak az Alan Wakenek a bőrébe bújik, aki egy remek újságíró hírében áll, aki egy kisvárosba vonul vissza, hogy megtalálja relytéjes körülmények között eltünt feleségét.

    Frank Pope a Microsoft pénzügyi részlegének vezetője elmondta, hogy a fejlesztőgárda ezzel a játékkal kizárólag a már korábban említett platformokra kívánja elhozni a lehető legtökéletesebb játékélményt. Hozzátette még, hogy a játékosok innovatív és összetett élményben részesülhetnek majd a Remedyvel közösen összehozott alkotásának köszönhetően.

    Az eseményekhez Petri Järvilehto a Remedy kreatív igazgatója hozzátette, hogy sokat fáradoztak egy olyan kiadó keresésével, amely megfelelne a játékaik színvonalához, ám most ezt az MGS személyében megtalálták, így az Alan Wake című játékuk az őt megillető pompában érkezhet majd meg, ők pedig tovább menetelhetnek a sikerek felé."

    Na megkaptam sajnos a választ a kérdésemre. (Mi az, hogy Exclusively on Windows?)
    Csak Vistara jön, ami kitudja mikor lesz.
  • kirol
    #77
    Tudom, de én nem is mondtam, hogy csak az. Csak én most azt önkényesen lehagytam, hisz engem nem érdekel az Xbox, meg az egész mondatot olvasva: kérdésem volt.

    Na akkor ez a pontos:
    Exclusively on Windows and Xbox360.
  • Gyusz
    #76
    Nem PC exkluzív, hiszen X360-ra is jön.
  • kirol
    #75
    Vagy itt egy még jobb minőségű!
    117 MB HDTV
  • kirol
    #74
    Mi az, hogy Exclusively on Windows?
    Miért nem azt írják, hogy Exclusively on PC?
    Vagy min futtatnak még Windows -t?
    (bár olvastam, hogy autógyárakkal is szövetkeznek, biztos máson is lehet XP-t futtatni)

    Jó kis videó, látni véltem pár ingame jelenetet is. De nagyon rövid az egész.
  • kirol
    #73
    "IGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!! Miközben sokan a textes Microsoft konferencia jelentéseket figyelik, mi szállítjuk a mozgóképeket :) Ezúttal felcuppantottam szerverünkre az Alan Wake idei E3-as bemutatóját, mely, bármennyire is hihetetlen, issszonyatosan komoly!!! Nem is szaporítanám a szót, töltsétek most azonnal ezerrel!!!!"

    Alan Wake E3 Trailer (69,53 Mb)

    Végre valami életjel!
  • kirol
    #72
    Szerintem harmadik személyű nézet lesz. És spec örülnék a Fahrenheit szerűségnek, mert az nagyon jó volt alul is, felül is. Ez van.
  • bigfoot
    #71
    max payne es re tippelek
  • Halfer
    #70
    Lehet már tudni, hogy milyen nézet lesz a játékban? Nem láttam még ingame videót, de lehet hogy nincs is. Alant írták, hogy ingame movie, de az ... nem az, csupán trailer :P Ha még nem lehet tudni, akkor egy olyan tippem van, hogy valami Fahrenheit-féle lesz. Lehetséges? Én már nagyon nagyon várom, zseniális lesz!
  • kirol
    #69
    Lassacskán csak a mágikus, T-egy hét közelségbe kerül az E3, minden játékok iránt is valamennyire érdeklődő ember mekkája. Rétestészta hosszúságú közlemények szólnak a jelenlévő játékokról, kidomborítván előnyüket, árnyékba taszítva hátrányukat. Azonban lássuk, mi nem lesz kint az E3-on...

    * Alan Wake - A 1UP-nak nyilatkozó Remedy-sek szerint inkább a játék készítésére koncentrálnak, mintsem az E3-as stresszel birkózzanak. (thx Dr. Metyifisztó)
    (Hardwired)

    Micsoda stessz lenne, milyen szölnyű volt a tavalyi is, a díjak! Jó hogy bele nem rokkantak abba, hogy több díjat is nyert az Alan Wake.
  • kirol
    #68
    Na hát ez is sejtet valami problémát. Na de hagyjuk.
  • grebber
    #67
    Hát ha itt nincs akkor nemhinném de oldalukon sincs utalás hogy vinnék.
  • kirol
    #66
    Kár! Akkor azt mondod az mát tuti, hogy nem lesznek kint?
  • grebber
    #65
    Mert az Ubi meg az EA EZEN van rajta :D

  • kirol
    #64
    Nem azt mondom, hogy most nem szép, mert a videók azóta a vinyómon vannak és gyönyörű. Csak mint írtad, hogy "Volt már sok game ami megtanitatta az emberekkel hogy mi is az a várakozás.", ha csúsznának itt is 3-4 évet, akkorra gondoltam.

    Na de reméljük 2006 végén tényleg megjelenik. És ütős lesz.

    Néztem a térképedet, de én nem látok se EA, se Ubisoft -ot stb-t se.
    Ha tavaly kint volt és nyert díjakat is, csak ott lesz most is az Alan Wake!
  • grebber
    #63
    Ezzel kurvára nem értek egyet hogy már nem fog akkorát ütni.
    A mai napig tolom pl a Far Cry-t ami 2003-as!!!! és ugyanugy üt a graf.
  • kirol
    #62
    Hát igen, csak nehogy itt is balul süljön el a dolog(várakozás).
    Amikor kiadták az első videókat, hát ámultunk rajta milyen szép. Csak ahogy múlik az idő, egyre kevésbé fog ilyet ütni a látvány!
    Persze most ne jöjjön nekem senki avval, hogy a hangulat legyen jó, más nem számít. Mert persze, hogy a grafika nem minden, na de nem is hátrány.
  • grebber
    #61
    Az igéreteknek nem szabad hinni majdha kijön akkor már biztos hogy kijött :D
    Volt már sok game ami megtanitatta az emberekkel hogy mi is az a várakozás.
  • kirol
    #60
    Na jó, ez egy kicsit borúlátó kijelentés volt.
    De! Ugye anno jöttek a hírek róla, meg a videók is szépen. Aztán telt múlt az idő és szépen eltűnt a játék. Azért ez sejtet valamit? Mert szerintem azért közben nyomathatnának valami képet stb.-t. A honlapon sincs semmi.
    És ha jól tudom tavaly ott voltak az E3-on, ha máshol nem, akkor legalább ott ott kellene lenniük.
    A játékot 2005 végére ígérték, majd 2006 vége lett. Ezt már csak tudják tartani és akkor már fel kellene tudni valamit mutatni.
  • grebber
    #59
    Bebaszna ha törölték volna ne ijesztegessé ilyenekkel

    Egyszerűen überre akarják megcsinálni.Majd ha eljön az ideje elkezdik a "kampányt".
  • kirol
    #58
    Na törölték a játékot?
    Nagy kár érte.

    Ennyiaz alaprajz? Nem kevés ez? Nem sok kocka van.
  • grebber
    #57
    Hát én nem nagyon látom az E3-as résztvevők között a céget :(


  • kirol
    #56
    Tényleg, de hogy mit visznek az E3-ra, azt előrre bejelentik többnyire. A Remedy is adhatna egy listát!