1735
  • sparrow35
    #415
  • ldavid
    #414
    ahhoz már semmi közük nem lesz
  • sparrow35
    #413
    Én meg azt ajánlom hogy a Max Payne 3 jó legyen, különben irgum-burgum felgyújtom őket a faszba...
  • kirol
    #412
    Nem elvileg tényleg csinálja a Remedy, a MP3-at ezért csinálja más.

    Legalábbis ajánlom nekik!
  • Bullet
    #411
    Lehetne a játék neve: Alan Fake
  • kirol
    #410
    Semmi.
  • grizzly21
    #409
    mivan?
  • Kandurex
    #408
    nincsenek csodák
  • Vass Gábor
    #407
    Most néztem meg a játékot, és a szemem majd kiugrott a helyéről amikor megláttam a játékot a Cd Galaxisneten, alig akartam elhinni, még is vannak csodák.
  • szucsy89
    #406
    várni...ezt a szót már megszoktam ebben a topicban:)
  • kirol
    #405
    Legalább valami.
  • ldavid
    #404
    small update - várni kell még
  • hykao #403
    Itt is: magasság jó, szélesség meg kb. 780 legyen.
  • Prince23
    #402
    Ez csak minta
  • kirol
    #401
    Keskeny, meg minek, ha játék se lesz.
  • Prince23
    #400


    banner?
  • Bence94
    #399
    besz@rok vakáció miatt nem lesz semmi a játékból látszik ms a kiadó és ezt a max payne fejlesztői.olegéknél (stalker) legalább ezerrel dolgoztak a játékon és nem voltak vakáción most lesz a kieg...
  • kirol
    #398
    B@sszák meg egymást, ekkora egy pénisz fejlesztőcsapatot még nem láttam.
    (Kivéve DNF, de az nem érdekel.) Bár már ez is egyre kevésbé.

    A nyaralás miatt nem volt még idejük egyeztetni a Micrisoft-al. Ekkora barmokat. :(
  • Vass Gábor
    #397
    Hát le vagytok maradva, ettől sokkal keményebben meg fogtok lepődni, és egyben nagyon szomorú is.
    Hírek\ Alan Wake
  • ldavid
    #396
    na bazzeg....
  • kirol
    #395
    Persze, igaz egy kevésbé ismert apró cég. (Microsoft)
  • Prince23
    #394
    Ez októberbe úgy se jönk, túl közel van ahhoz a dátum. Március végén jönki, vhol ezt a dátumot láttam, szal csak 2009 Q1-2
  • szucsy89
    #393
    háát én már annyit reménykedtem mióta bejelentették de már kedzem elveszteni a reményt...ennyit halogatni:S nc komolyan...ha kijön megnézem majd tuti de legalább adnának infókat képeket videókat stb amivel fenntartanák a rajongók lelkesedését de semmi:S
  • Prince23
    #392
    Hm, köszi. Jó a honlapjuk
  • ldavid
    #391
    van
  • Prince23
    #390
    Van már kiadója a játéknak?
  • kirol
    #389
    Egy szóval se mondtam, hogy kiadnák, azért írtam, hogy megnézhetjük, nem pedig kipróbálhatjuk!
  • grebber
    #388
    Az egy dolog hogy ott lesz a demo ,de ez korántsem egyenlő azzal hogy ki is fog kerülni publikálva hoy kilehessen probálni.
  • kirol
    #387
    Október 9 elég messze van, de legalább már valami hitegetés van.

    Érdekes, hogy ebből ott lesz a Demo, míg más mai játékoknál már nem divat a demo kiadása.
    Lehet hogy az eltelt 4-5 év alatt sikerült nekik összerakni egy demót és megnézhetjük újra Alan Wake -et a benzinkútnál, amit már kitudja mikor 1 éve talán már bemutattak a 4 magos Intel bemutatóján?
  • Vass Gábor
    #386
    Látom észrevettétek a hírt, már éppen időszerű volt már, hogy kijöjjön valami hír róla.
  • ldavid
    #385
    "Alan Wake a Tokyo Game Show-n!
    Igen! Hosszú évek után újra hallat magáról az Alan Wake. Az idei Tokyo Games Show-n visszatér, és egy kis meglepetést is tartogat a rajongóknak.
    (...)a Microsoft bejelentette, hogy az idén megrendezendő Tokyo Game Show-n látható lesz a játék demója. Valamint egy pályázatot indítottak (ami azóta már lezárult), aminek a nyertese digitálisan belekerülhet a játékban.
    A Tokyo Game Show október 9. és 12. között lesz megtartva. Remélem, valami új információt is kapunk, ne adj isten még talán egy megjelenési dátumot is"


    pcguru.hu
  • ldavid
    #384
    sok más játékot, itt megnézheted felvételről

    Vass Gábor: a GC augusztus 21-én kezdődik
  • Vass Gábor
    #383
    Mikor lesz Games Convention-i előadás?
  • kirol
    #382
    Sirály!
    Akkor mit mutatott a Microfos?
  • Harry Seldon
    #381
    Nagy fos az idei E3.
  • ldavid
    #380
    a Microsoft conferencia még hétfőn megvolt, Alan Wake nem volt
    talán majd a Games Convention-ön lesz valami
  • kirol
    #379
    Na kint van az E3-on?
  • szucsy89
    #378
    hát ha tényleg nem lesz kint az e3on akkor én asszem ezt a játékot kezdem elfejelteni...pedig egyik játék volt amit legjobban vártam...nah mind1:S:S
  • Vass Gábor
    #377
    Hát akkor tényleg csesszék meg, pedig tényleg nagyon jó lenne már az információ belőle.
  • kirol
    #376
    Na én is olvastam valahol, hogy mégse lesz kint az E3-on.

    Ha így lesz akkor tényleg b@sszák meg magukat, meg egymást, sose lesz belőle úgy semmi.