60006
  • Torzonborz
    #592
    tudom hogy sok lesz de nem mindegy mennyi az annyi.
  • Bandras DaSilva #591
    pedig Duu ebben kurva sok jeti lesz
  • EnxTheOne
    #590
    ööö én fejvadász leszek :)
  • sasvader
    #589
    LOL GRATXD SWGalaxies azér lett szar mert mindenki JEDI volt..
    Ez meg azér lesz szar mert mindenki SITH leszXD ez beszarás
  • s0n1c
    #588
    Más a környezet, swg new hope után ez meg 3000 évvel az előtt játszódik, szal nem mindegy :)
  • Monoton
    #587
    Ha meg lesz az összes kaszt én akkor választok.
  • Torzonborz
    #586
    remélem nem. swg is ott kezdett elbaszódni hangulatban amikor már túl sok jeti volt benne .
  • EnxTheOne
    #585
    jedi kaszt választása= öngyilkosság :D:D:D
  • sasvader
    #584
    ja togruta kifelejtettem
  • sasvader
    #583
    Da Silva! oks semmi bajXD különös én nálam is pont kiborult a bibli suliba szar napom volt gondoltam feljövök megnézem hozzászolásokat...stb

    minden esetre én is kiváncsi vagyok harcrendeszerre de legjobban arra hogy milyen fajok küzöl lehet majd választani?
    én szerintem:ember,wookie,rodain,twi'lek,...többbit nemtom:D
  • N1ggA
    #582
    gondolom ilyen szpesziális jediknak való mozgékony armor lesz :)
    de amúgy ebből is látszik hogy a játék a jedikre/sithekre lesz kihegyezve
  • MarkBlade
    #581
    Egy skillen és nem LVL-en alapuló jáékot el tudnék képzelni.. Amolyan Mass effect és JK3 összegyúrva. Érdekesebb lenne a játék és kellene a játékos is hozzá..
  • Torzonborz
    #580
    azért ez elég érdekes. minek neki armor ? azért ez mozgékonyságban - szvsz- nem kicsit akadályozhatja . oké legyen de akkor kapjon rá negatív módosítót .
  • Bandras DaSilva #579
    nem ugatok, csak kb minden fórum tele van a "van tört szeró? ha nem inygenes akkor egy nagy szar, ingyenes a játék?" kérdésekkel és ma amúgy is szar napom van..ezért írtam amit...a köcsögözés nem személy szerint neked szólt..nem ismerlek, szal ezt nem kell magadra venned....csak ma valahogy borult a bili :)
  • Bandras DaSilva #578
    Mivel ebben az időben jó sok ilyen-olyan jedi van szerte a galaxisban úgyhogy elég sok jedivel kell számolni...az majd kiderül, hogy mennyire jók vagy rosszak a jedik + a többi klasszal mennyire lehet ellenük jól harcolni.

    Nem sok infot olvastam még a harcrendszerről...szóval passz, hogy milyen lesz....remélem nem nagyon rontják el a klasszokat meg a harcot és akkor oké lesz a játék.
  • Monoton
    #577
    Az ingyenes MMO-k (vagy a tört szerók) is jók lehetnek ha egy normális társaságba kerülsz.
    Én L2 és Wow tört szerókon játszottam ahol a társaság nagyon jó volt, nem is hiányzott az official.

    Mondjuk a TOR-ra tuti vevő leszek :)
  • sasvader
    #576
    bocsánatot is kértem attol akit sért ha meg vak vagy az nem az én problémám...
  • N1ggA
    #575
    lehet hogy egy éjszaka az swtorral álmodtam és onnan szedem ezeket a fasságokat. sokszor van az hogy álmodom és hetekkel később előjön, tényként

    Jedi in armor, swtor.com-ról
  • sasvader
    #574
    Jolvan na! csak megkérdeztem... fa**ért kell ugatni...
  • Bandras DaSilva #573
    Jajj, ne kezdjük már el ezt itt is....nem gondolom, hogy az a havi 4k annyira sok lenne, hogy nem lehetne befizetni...

    nem akarok itt senkit megsértani, de elég gáz mostanában az mmok játékosállománya...ha még fizetni sem kéne érte akkor még több gáz arc lenne a szervereken...+ gold seller + kínai power lvl emberke + sírós 12 éves stb stb stb

    A havidíj legalább valamennyire szűri hülyéket...

    Ja, mielőtt valaki ezzel jönne...próbáltam ingyenes mmokat is (igaz csak kb 2x meg igen rövid ideig) és nagyon nem tetszett amit ott láttam.

    Az ilyen "inygenes a játék, de ha kell jobb cucc azt lehet pénzért venni" változatokról meg ne is beszéljünk...
  • N1ggA
    #572
    nem tudok forrást mondani de még valamikor az első videó környékén mintha mondták volna, és a képeken is látszik hogy a jediken páncél van, nem?
    örülnék ha nem de nekem ez rémlik
  • Monoton
    #571
    Ja a forrás engem is érdekelne, mert szerintem a Jedi kaszt nem fog hordani páncélt. Max vmi Light Low cuccot.
  • MerlinW
    #570
    Nem tudom ki vagy mi a forrásod, de Bioware még semmit sem közölt ebben a témában (sem)
  • N1ggA
    #569
    pancelt fog haznalni ez mar biztos
  • MarkBlade
    #568
    Gondolom Jedin belül is lesznek alksztok.. a la KOTOR. Egyébként meg valszeg olyan büntetést kap a jedi ami nem fogja ösztönözni az embert.Pl nem vezethet űrhajót, nem használ páncélt, nem lehet vagyona.. stb.
  • Jeffjohnson
    #567
    Én arra leszek kíváncsi ,hogy a hagyományos tank,dps,healer rendszert ,hogy oldják meg esetleg valami újat próbálnak ki.
  • MerlinW
    #566
    14-et terveznek, 4-et jelentettek be eddig:

    Tervezett:

    Agamar
    Alderaan
    Alpheridies
    Coruscant
    Dathomir
    Hutta
    Kashyyyk
    Korriban
    Manaan
    Ord Mantell
    Tatooine
    Tython
    Utapau
    Yavin 4


    Hivatalosan bejelentettek:

    Korriban
    Tython
    Hutta
    Ord Mantell
  • N1ggA
    #565
    10 bolygó lesz, azt mondták
    amúgy nem lesz 10emberből 9 jedi vagy sith, szerintem olyan 60%-70%-ban lesznek erőhasználók az emberek, ami bele is illik a történetbe
  • Fenrir
    #564
    Lehet majd venni ebben is plexet :P
  • EnxTheOne
    #563
    hát "piszkos" szerveren játszani bűn bioware esetében. Hol laksz? :D
  • Torzonborz
    #562
    1 honnét a jó búbánatból tudnánk mikor még ki sem jött a játék ?

    2 remélem nem
  • EnxTheOne
    #561
    ÉS eddig elég szegényes a bolygók száma, pl én nagyon örülnék a tatuin-nak, meg a koruszánt-nak :D
  • sasvader
    #560
    ööö tudom hogy ez off hozzászolásom lesz és plz ne kickeljetek ki innen:

    ( de szerintetek lesz hozzá piszkos szerver értitek mire gondolok:D ahol nem kell pénzt fizetni?

    és bocsánat akit megsértettem ezzel a kérdésemmel!
  • EnxTheOne
    #559
    reménykedem benne hogy jediböl és sithböl csak nagyon kevesen lehetnek egy szerveren, mert nem lenne túl jó ha 10 karakterből 9 jedi/sith lenne, meg ugy nem izgamas a vadászat hogy bemész egy kantinba, és kb 50 jedi van ott.
  • Pluskast
    #558
    Akkor találkozunk a csatamezőn :D
  • wewi
    #557
    Szerintem július elejére. Legalábbis a trooper, smugler bejelentése között 1 hónap telt el.
  • MerlinW
    #556
    és a kardjáért is jó pénzt adnak:)
  • EnxTheOne
    #555
    jedi skalpjánál nincs is szebb :D:D:D
  • QuentinT
    #554
    Na akkor - ha lesz majd lehetőségem játszani vele - én a csempészt fogom elsőként kipróbálni... már csak az íze kedvéért:-) is Se komoly páncélzat, se brutális tűzerő, se Erő trükkök. De ugye mit is érne az élet kihívások nélkül:-)
  • MerlinW
    #553
    Az a rövid élet titka:) Persze ezzel semmi gond, a világos úton járni nem könnyű, mint tudjuk:)