60071
  • mcgrape
    #497
    Egy Igaz ember ugy mondja " Fénykard " De nem érdekes
  • Legend Killer
    #496
    remek ifjú Padawan :D.
  • V43 1105
    #495
    Szerintem tuti lesznek kiegek, szóval lesz még ott munka bőőőven ..
  • Omlás
    #494
    Majd írunk petíciót lézerkard redesignra meg ilyenek azt legalább a grafikusok nem lesznek elküldve így neked is meglessz a lelki békéd és egyensúj lesz az erőben :D
  • Legend Killer
    #493
    :D
  • Jeffjohnson
    #492
    Ez olyan mint ha azért sajnálnád a fogorvost mert megcsinálta a fogad nyugi lesz nekik is munkájuk nem halnak éhen.
  • Legend Killer
    #491
    jómána :D, de azé szar lehet.
  • MerlinW
    #490
    Már az elején úgy szerződnek. Alvállalkozókról beszélünk, nem teljes munkaidős munkahelyekről. Van a bázis, a többi embert pedig szerződtetik adott munkára (megbízási szerződés). Ha az elkészül, kifizetik az alanyt és mehet a dolgára.
  • MerlinW
    #489
    Duplája az átlagosnak.
  • Jeffjohnson
    #488
    Itt : LINK
  • Jeffjohnson
    #487
    Igen ,igazad van fontos ,hogy ne úgy adják ki mint az AoC-t első hónap hósszútávra meghatározza majd a játék sorsát de mindenki bízik a Bioware-ben amire korábbi játékaikkal rá is szolgáltak.
  • XenHai
    #486
    Valahol meg lehet tekinteni a le ment interjút?
  • Monoton
    #485
    Nem lesznek csövesek, átmennek egy új projekthez.
  • Omlás
    #484
    Mondjuk jelen esetben szerintem ha a rajt jó lesz a várható tartalom bővítés miatt nem valószínű az alkalmazottak tömeges leépítése. Node nem offolom szét a topikot mert még büntit kapok érte :)

    A lényeg, hogy lassan de biztosan készülget a game és akinek oly nagy űr maradt az EP 3 után az kicsit ujból elmerülhet az univerzumban. Nálam mindenesetre toplistás a DIO 3-al egyetemben nem is kérdéses, hogy megveszem e majd.
  • Legend Killer
    #483
    de ez olyan szar :(.
  • Omlás
    #482
    Kb mindenhol ezt csinálják :/
  • Omlás
    #481
    Ezzel csak az a bajom, hogy változatos küldikből nem lesz hiány az egy dolog KOTOR sem volt béna sztori terén de azért ez egy mmo itt kicsit komplexebb az egész és baromira nem lenne jó ha AOC szituba futnánk bele az első pár szint után..

    Node félre Baljós Árnyak ^^...
    Bízok a Bioware csapatában, hogy megbírkóznak eme nemes feladattal mert igencsak kellene egy minőségi SW game.




  • Legend Killer
    #480
    oké, értem... és akkor a többi alkalmazottal mi lesz, csövesek lesznek? mármint nem lesz munkájuk? azér picit szemétség ez. oda mennek hozzájuk és ezeket mondják.
    - te, figy, kösz a munkád, királyak voltatok, de mosmá sínen vagyunk és csökkentjük a csapatot, de azért tényleg kösz, csak nem kelletek má.

    LOL

    :D
  • Torzonborz
    #479
    tecnikai béta már fut . ez pedig ilyenkor még elegendő. publikus csak akkor kell ha már majd' 100 %os a készenléti állapot.

    azt meg tudom mi a különbség mmo és fps között :P
  • Jeffjohnson
    #478
    Szerintem kb. ennyien dolgoznak eleitne minden mmo-n aztán a start után kb. 1/3 ra szükítik grafikusokból ,programozóból stb. csak az elkészülésig kell sok utána már nem.Ha bétáról megy a beszélgetés azért azt érdemes megjegyezni ,hogy elöször egy zárt béta lesz és csak a legvégsö teszt stádiumba kerül az egész a nyílvánosság elé. Én amondó vagyok ha jövö ilyenkorra kijön az is csoda lesz!
    Én 2010 telét tippelem.

    Ami még benne volt a gamespotos beszélgetésbe és talán senki sem említette az a dinamukus pvp és ,hogy minden egyes karakternek legyen az npc vagy player más-más hangja lesz. Azt is ki akarják küszöbölni mint ami a mmo-k 99%-ában van ,hogy odamész egy területre felveszed az összes questet és aztán csinálod őket tulajdonképpen grind ölj meg 20 ezt 20azt.
    Lehet ez lesz az elsö mmo ahol el kell majd olvasnom a quest szövegét mivel döntéseid befojásolják majd a quest alakulását.
  • Legend Killer
    #477
    és700 sok vagy kevés?
  • MerlinW
    #476
    Lucasarts szerint 2 év munka van beütemezve, viszont összesen 700 ember dolgozik a projekten.
  • MerlinW
    #475
    Egy MMO esetében publikus bétára van szükség. Ez egy havidíjas MMO, nem egy egyszemélyes FPS...:)

    Másrészt ezt semmi értelme eltitkolni, csak növelné a hájpot. A hivatalos oldalon pedig nincs róla szó.
  • foxxi
    #474
    Én azt mondom inkább nyomjonak arra a 2010 elejére még vagy fél évet és csiszolgassák csak szépen a produktumukat. Senki ne akarja azt hogy minél hamarabb megjelenjen! , hisz tudjuk a példákat hogy mi történik akkor...
  • Legend Killer
    #473
    :D, na ja.
  • Torzonborz
    #472
    miből gondolod hogy nem megy béta ? azért mert nem kötik a nagyközönség orrára nem azt jelenti hogy nincs . ;)
  • MerlinW
    #471
    Bounty Hunter alap:) Galaxies-ben is az voltam... Csak úgy surrantak kifele a Jedik mikor megjelentem a kantinban:)
  • MerlinW
    #470
    A végén a gameplay videóról volt szó. Azért nem mondtak semmi értékelhető infót, mert ahogy mondta még sokminden nincs kész, és csak arról nyilatkoznak ami már benne van a játékban és benne is marad. Merthogy náluk minden változik napról napra, ötletek jönnek-mennek.

    Megjelenési dátumot nem mondtak (vagy éppen nem figyeltem) gametracker oldal írja a 2010-es dátumot. Ha valóban még csak a bolygók és a kasztok fejlesztésével tökölnek reális dátum lehet. Szeptemberi MMO megjelenéshez már most bétázniuk kellene.
  • N1ggA
    #469
    azt mondták nem lesz grindelés. nagyon kíváncsi vagyok, mert még a sima kotorban is volt valamennyi. gondolom ebben is lesz, az elkerülhetetlen, de ha minimalizálni tudják, akkor nagy grat. 8 kaszt lesz, ezt kicsit keveslem, mert alapból nem Jedi akartam lenni, de az eddig bejelentett 5 kaszt közül az tetszik a legjobban. talán még bounty hunter, de az csak akkor, ha lesznek player bountyk.
    fajnak meg zab'rak kéne

    2010. jan 29 honnan jön?
  • mcgrape
    #468
    2010 Jaunárja? nem tul korai az ? Vagy téleg régóta dolgoznka rajta, de akor is korai ha most egy játékmenet videót sem tudtak hozni kicsit igy fora lenne a ha ien hamar megjelnen, hisz mikor jelneteték be hívatalosan, idén vagy tavaly közepén.

    PL Aionról 2006-óta lehetett tudni, és még csak most fog megjelenni.

    Azért mondom mert akkor lassan Béta teszteknek meg ieneknek kéne kezdődnie szerintem :)
  • Legend Killer
    #467
    igen, én is azt értettem a végén, h kurva gyorsan észre vesszük, mikor kint lesz :S.

    persze nem ezekkel a szavakkal :D.
  • Legend Killer
    #466
    akkor félre értettem vmit, ehh.
  • mcgrape
    #465
    Asszem 8 kasztro beszéltek Fajnak kicsit kevés lenne. Én sajna nem értek anyira Angolul söt szinte semenyire, de azt láttam nagy élvezettel beszéltek róla :) Pvp ről nem nagyon akartak beszélni, sőt azáért sok dologrol nem beszéltek :D.

    Mit mondtak mikor lessz ez, hamarosan vagy mi volt a végszó?
  • MerlinW
    #464
    Elvileg 2010 jan. 29.
  • Legend Killer
    #463
    SZEPTEMBERBEN JÖN... nem? :S
  • MerlinW
    #462
    Mocskok nem hoztak gameplay-t, de legalább minimális infót voltak kedvesek adni, hamár megjelentek:)

    Két dolog kivitelezésére kíváncsi leszek:
    - Sztoriorientált MMO (hogy fognak sztoriorientáltra csinálni egy MMO-t - mármint hosszútávon-?)
    - Teljesen új/saját/sehol sem látott harcrendszer

    Egyébként kellemesen SWG-sen hangzik. Sok bolygó, 8 faj (vagy osztály - ezzel kavartak, nem értettem), dinamikus felszerelések, döntésorientált questek, világos-sötét oldal pontok, stb.

    Bioware szart még nem csinált... (MDK, NWN, Jade'sEmpire, Balsur's Gate, Mass Effect, KOTOR...) Jó lesz ez is...
  • N1ggA
    #461
    hát kb. semmi újat nem tudtunk meg
  • MerlinW
    #460
    Ebben a pillanatban kezdődött el a TOR interjú:)
  • mcgrape
    #459
    Igen köszi láttam Mass Effect 2 is város :) Reméljük a kövi pedig a TOR lessz :)
  • MerlinW
    #458
    No, Bioware már ott is van - igaz egyelőre Mass Effect 2 a téma:)