60071
  • MerlinW
    #457
    Ha a linkre gondolsz amit írtam, ott élőben közvetítik az E3-at. Magyar idő szerint most kerül sorra a TOR. Kisebb csúszások változások történhetnek, de eddig nagyjából minden menetrend szerint haladt.

    Elvileg a következő az lesz
  • mcgrape
    #456
    remélem sieresen meg is találom, mert nekem sosem az jön be ami kéne :D
  • N1ggA
    #455
    aaah köszi hogy szólsz!! pont ráérek :)
  • MerlinW
    #454
    A műsorlista szerint most éjfél körül gamespot live-on részletes TOR bemutató gameplay-el stb. Link
  • Legend Killer
    #453
    :P :D
  • Jeffjohnson
    #452
    Ezt a játékot nem egy nevesincs cég csinálja nagyot akarnak vele tarolni amihez az SW környezet minden lehetöséget biztosít hülyék lennének ha ingyenes lenne mert még mindíg az elöfizetös játékok uralják a piacot és ebböl jön a legtöbb lé is. Szerintem 100% ,hogy havidíjas lesz.
  • BlackShadow
    #451
    ah sry, nem figyeltem akkor, nekem csak skype-on írta be ma ismerős :d azthittem vmi új hír, utána se jártam :)
  • MerlinW
    #450
    E3-mon elhangzottak szerint elvileg (semmi konkrétum, de a beszélgetés alapján ezt vettem ki) havidíjas lesz, és pont hogy nem lesz mikrotranzakció, hiszen az a játékélmény rovására menne (aki fizet az a tápos, stb). Bioware legalábbis nagyon ellene van, EA pedig nem hülye.

    Egyébként E3 alapján nem középkategóriásként kezelik a játékot, hanem az egyik húzónévként. Komplett SW-s felvonulások voltak, műsorok, eddig 2x fél órás interjú + a konferencia 10 perce, stb.

    (PS: Legközelebb forrást is mellékelj)
  • edios
    #449
    Egyelőre maradjunk inkább a hivatalosnál:

    "How much will it cost to play Star Wars: The Old Republic?

    Pricing for Star Wars: The Old Republic will be determined and announced at a later date."
  • QuentinT
    #448
    Személy szerint azt tartom valószínűnek, mint ami az Aion esetében is fennáll... Miszerint nyugaton (ideértve Ausztráliát is:-) a havidíjas rendszer működik, míg keleten a konkrét játékidőt fizetik meg. Legalábbis erősen remélem, hogy csak valami ilyesmi okozott zavart az Erőben:-)
  • N1ggA
    #447
    ja hogy ez az a bizonyos fél éves. azt hittem ez valami új. mert a fél éveset még régen olvastam, csak nem akartam neki hinni. na jólvan akkor megint a majd meglátjuk státuszba lépett a játék nálam
  • Fenrir
    #446
    Nagyon elszúrná az EA ha Guild Wars szintre szeretne levinni egy ilyen húzónevű MMO-t mint a Star Wars.
  • wewi
    #445
    Azért ez egy fél éves hír, a játék bejelentése utáni 1 hónapban született. Ráadásul mindenki erre a rejtélyes telefonos interjúra hivatkozik forrás hiányában. Itt egy másik interjú ami áprilisban készült, a Bioware emberei mondják a következőt: "The way we look at these things is, ‘What’s the standard at the time?’ Obviously we’re not quite done yet. We’ve got a lot of work left to do. But we’ll be very conscious of how the market looks,"
    Ez nálam azt jelenti, hogy inkább havidíjas lesz. Hiszen az inkább "standard", mint a micropayment.



    forrás
  • QuentinT
    #444
    Üdv!
    Igazad van az időpontot tekintve kicsit csúsztattam... valamivel több 3500 évvel Darth Vader "születése" előtt játszódik a történet...
    A hivatalos oldal legalábbis ezt adta meg... a wikipédia timeline-on meg nem volt kedvem évre pontosan kiszámolni:-)
  • N1ggA
    #443
    mikrotranakcióval nem játszanék, mert undorító. ha az lesz az kurva nagy csalódás, és ki se próbálom úgy...
  • Legend Killer
    #442
    legalább mindenki tud multizni.
  • BlackShadow
    #441
    The Old Republic - Nem lesz havidíj

    Az EA - akinek annyira nem sikerült jól az idei éve - adja ki, és a BioWare készíti a legújabb Star Wars MMO játékot. Egy kis előzetesben már beszámoltunk róla, körülbelül mire is számíthatunk majd egyszer a távoli jövőben. A cikk idején még nem lehetett semmit tudni a fizetési modellről, de lévén AAA kategóriás MMO, mindenki borítékolta a fix havidíjas megoldást. Nos, úgy néz ki tévedett mindenki. A jó hír, hogy egyelőre úgy tűnik nem lesz havidíj, a nem annyira jó, hogy talán a játék sem lesz annyira AAA kategóriás mint hittük. Egy mostanában zajlott telefonos interjú során kiderült, hogy az EA a játékot az úgynevezett "mid-session" kategóriában tervezi piacra dobni, és alapvetően mikrontranzakciókkal kíván bevételhez jutni. Ez a módszer ugyan már elég régóta jelen van az MMO piacon, de eddig elsősorban az alapvetően ingyenesen játszható MMO-k pénzszerzési módja volt. Igaz, nem az Old Republic lenne az első AAA kategóriás játék ami ezirányba halad, hiszen a Petroglyph is hasonlóan képzeli el legújabb MMO játékának jövőjét. Az EA szándéka szerint a The Old Republic tehát teljesen ingyenesen játszható lesz, és a FIFA online-hoz és a Battlefield játékokhoz hasonlóan működne. Azért reméljük a nagy ingyenesség nem megy a minőség rovására, hiszen a KOTOR sorozatot eltolni pusztán gazdasági megfontolásokból...hát nem lenne őszinte a mosolyom.


    --

    játék lehúzva a wc-n :(
  • sambauer
    #440
    igen
  • Pluskast
    #439
    Őőőő biztos, hogy 3000 évvel Darth Veader születése elött játszódik??
  • MrStokes
    #438
    Hmm lehet ujra kene jatszani a KOTOR-t :) Mar alig emlekszem a story-ra...
  • Legend Killer
    #437
    én most értem oda, bár annyira nem érdekel az interjú, nemtok jól angolul.

    mialényeg, mi volt?

    napszemüveges faszi pofázott :D.1másik meg pofázott és kérdezett :D.
  • MerlinW
    #436
    ebben a pillanatban élőben E3 TOR Interjú, bemutató
  • [HUN]Crassus
    #435
    /bow
  • QuentinT
    #434
    Üdv mindenkinek!
    Elnézést, ha esetleg okoskodásnak tűnne, de úgy vélem vannak itt néhányan, akiknek nem fog ártani némi infó:-) Szóval, ha az angol nyelv nem ismerete miatt van gondja egyeseknek a játék hivatalos honlapján szereplő írások értelmezésével, akkor talán tudok segíteni egy kicsit:-)
    A játék kb 300 évvel a KOTOR2 útán és nagyjából 3000 évvel Darth Vader "születése" előtti időszakban játszódik. A hivatalos honlapon megtalálható egy képregény a Dark Horse jóvoltából, ami egyfajta előtörténetet mesél el a játékhoz. A sztori, nagyjából a következő (az esetleges pontatlanságokért elnézést kérek): A KOTOR1 végén Revan legyőzte Malakot és a sith-eket, majd elhajózott az ismeretlenbe. Egykori tábornoka - a KOTOR2 főhőse - a száműzött jedi, újra egyesülve az Erővel, legyőzi a jedikre vadászó Darth Nihilus-t, Darth Sion-t és Darth Traya-t, véget vetve ezzel a Jedik Első Kiirtásának, valamint az első Sith polgárháborúnak. Ezt követően Revan után indul. A sitheknek közel 300 évükbe kerül, hogy ismét jelentősen megerősödjenek és a sith birodalom, illetve a galaktikus köztársaság közötti határvillongások lezárását igérő tárgyalás ürügyén elcsalják a Coruscantról a szenátus és a jedi tanács vezetőit. S amíg a hiábavaló tárgyalások folynak, a sithek flottája - Lord Angar vezetésével - megtámadja a Coruscantot. A védelem felszámolása után pedig a bolygó lakosságának életével zsarolják ki a szenátusból az úgynevezett coruscanti egyezmény aláírását. A trailer ezt a támadást mutatja be.
    További szépe estét!
  • V43 1105
    #433
    Semmiköze hozzá, nekem inkább a Darth Malak jut róla az eszembe.

  • wedge31
    #432
    Nem.
  • [HUN]Crassus
    #431
    ATYA ÚR ISTEN!

    noob kérdés: az a csuklyás muki Darth Vader?
  • EnZsolt
    #430
    Lehet, hogy azért nem csinálnak, mert irdatlan sok munka és idő. És főleg azért, mert nem vonzana annyi embert. Ezért lőtték el inkább a Clone Wars-t, mert az főleg gyerekeknek készült, ergo többen nézik meg.

    Mondjuk egy Warcraft animációs filmet (már a többmilliós WoW előfizetői táborra gondolva), sokkal nagyobb közönség fogadna :) De gondolom egy ilyen animációt, ami a Blizzardra jellemző, nem pár perc összedobni, másnak gondolom nem adnák csak oda, hogy szart csináljanak, ők meg inkább a játékkészítésre koncentrálnak :)
  • Legend Killer
    #429
    lehet, de én nem hallottam róla nagyon. ezért nem említettem.
  • Pluskast
    #428
    Beowulf? Az is animációs film és game is készűlt belőle.
  • Legend Killer
    #427
    így van :D.

    megcsináljuk?:D

    amúgy fantasy. Final Fantasy filmek és géjmek. simán csináltak belőle, ilyenekből is lehetne, nem értem miért nem jutott eszükbe. vagy, ha gondoltak rá, miért nem csinálják meg? nem csak Lucas bá történetét kell tovább fűzni, ami le van zárva, hanem lehet nyitni nyugodtan más idő síkon is sztorit, kreatívnak kell lenni és kész. de történettől független is lehet óriási csata sithek vs jedik között, mint itt és az is jól nézne ki.
  • Jeffjohnson
    #426
    No igen rég láttam ilyen jó minöségü mmo trailert talán a wowhoz készitett trailerek minőségéhez tudnám hasonlítani de ez még annál is jobb.
  • Kreeder44
    #425
    inkább a sötét oldalnak van hájtek ruhája :D da ha csak annyira lenne pajzsos mint a clone warsban obibácsinak az nagyon tetszene... jó lesz ez lehet Aion elé került a megtarthatósági listámon....talán ez több mint 1 évig fog lekötni :)
  • BlackShadow
    #424
    én sosem értettem miért nem csinálnak ilyen fantasy filmeket .. anno warcraft3-nak is milyen átvezető animációi voltak .. hát ilyen technológiával hent orgiákat lehetne csinálni .. lazán 30+ os filmeket .D
  • wedge31
    #423
    Jó a trailer , és kiderült belöle az is hogy a jedik mindenféle über armort fognak viselni mindenféle tecno kütyüvel.
    Részemröl én jobban örültem volna ha maradnak az eredeti koncepcionál és a jedik a kardon kivül nem használnának más technologiát és ruhának megmaradt volna a fürdököpeny.
  • Legend Killer
    #422
    lehetne akár filmet csinálni belőle :D.
  • wewi
    #421
    Hát a tegnapi nap nem volt gyenge. A trailer-en kivül, hivatalosan bejelentették a smugglert, fejlesztettek a honlapon is + a játék full voice-over lesz. Megpróbáltuk a honlapon összefoglalni, akit érdekel itt
  • Kindred Blades
    #420
    Hangulatkeltés-, fokozás, figyelemfelkeltés. És szó ami szó, remekül csinálják. A BioWare azért nem szarral gurigázik.
  • EnZsolt
    #419
    Arra jó, hogy az ember minél inkább várja, fokozza a hangulatot, és ki akarja próbálni.

    És meg kell, hogy mondjam, nagyon tetszetős kis trailer, a csata pedig valami elképesztően jól koreografált.

    Várós :D
  • Zóanagyvarázsló
    #418
    Ez nem az ő idejük kérdése, a Blur hozta össze súlyos összegekért a videót. A KotOR 2-t pedig nem a BioWare, hanem az Obsidian fejlesztette.

    Egyébként én is szeretem az ilyen "gesztusokat", nincs ezzel semmi baj.