59903
  • piratetusken
    #288
    hmm.. nem értem miért érdemelte ^^
    úgy értettem hogy elsőnek a grafikát modnom, nem azt hogy a grafika alegfontosabb
  • Enosh Chan
    #287
    állok elebe, mar kimondtam
  • Danecay
    #286
    Rád pedig, rád férne egy WARN!
  • Enosh Chan
    #285
    Elso a grafika.
    Neked bizony a qrva anyad!
  • N1ggA
    #284
    én 2009vége/2010elejét hallottam
  • BlackShadow
    #283
    hát az h ne erőhasználóként kezdjük max úgy lehetne megoldani, h a tutor/felépítő részét még kölökkorban csináljuk meg.. mert ugye a jetik felnőtteket nem képeznek ki, csak gyerekeket :)
  • piratetusken
    #282
    Na, végre találtam egy értelmes fórumot :D Hát el is mondanám, hogy hogyan is képzelem el a játékot :P
    Első a grafika. A játék szerintem 2011-ben fog megjelenni leghamarabb. Még ha egy MMO akkor is legyen meg az alap grafika. Az tetszene a legjobban, ha a minimum beállításokkal CoD4: MW grafikája lenne, és a legjobb beállításokkal mondjuk egy Mass Effect.
    Azt mondták, hogy ne várjuk eget rengető harcrendszert (), de remélem elég pörgős lesz :P
    Az nagyon tetszik, hogy az egész játék fel fog érni jó pár KotOR résszel, de az nem hogy azonnal jedik vagyunk.. Hogy ha már vagy 8-10 résszel felér, akkor jó sokáig kéne gamelni, hogy erő érzékenyek legyünk. Az ilyen küldik során gyűjtenénk XP-t meg persze pvp-vel, és akkor tudnánk fejleszteni a karakterünket. A karakterünk kinézetét remélem, nagyon részletesen mi tudnánk beállítani, mondjuk úgy, mint a FIFA-ban. Abban is reménykedem, hogy még a ruháját és a fénykardot is mi "készíthetnénk" el. (most nem kell arra gondolni a ruhánál, hogy divattervező cég, csak hogy sok ruha közül választhatnánk :P ) A harcrendszerhez annyit tennék, hogyha nem is lesz óriási megoldásokkal tele, de a vívóstílust hagy válasszuk ki mi, és ha már mesterek leszünk, vagyis elértük a legmagasabb szintet akkor már majdnem minden stílust megtanultunk (persze jó sok időn át kellene játszani érte).
    Hát most ennyi lenne :P Na szerintetek mi lesz, hogy lesz? xD
  • Legend Killer
    #281
    akkora, mint egy furkós bot :D.
  • Enosh Chan
    #280
    Igaz, sokkal jobb de meg mindig visszavehetnek a meretebol
  • N1ggA
    #279
    Szerintem már sokkal jobb
  • Legend Killer
    #278
    ezt néztem én is, h miafaszom ez :D.
  • Enosh Chan
    #277
    Meg mindig baszott nagy a markolat
  • EnZsolt
    #276
    Tessék

    :)
  • afranc
    #275
    valaki el tudja külden az összes létező star wars jatékot
  • MerlinW
    #274


  • Police88
    #273
    áááá kell most :D
  • BlackShadow
    #272
    pár új kép a mostani állapotból
  • BlackShadow
    #271
    akkor kotor2 .. arra emlékeztem csak h vmelyik kotor :) kösz
  • maniac001
    #270
    Miért kell mindenhol eröltetni ezt a rajzfil stílust? Ultragáz szerintem. Nem illik a SW-hoz.
  • Barnez
    #269
    Akárki akármit mond, legyen KOTOR3, én csak offlinban tudom elképzelni. KOTOR számomra nem = TOR, minden maradjon határon belül RPG az legyen offline rpg, MMO maradjon mmo-nak.
    Jó próbálkozás ez a TOR, de KOTOR3at a népnek!!! :D
  • gibson9
    #268
    nem a kotor2-re gondolsz? Mert ott van egy olyan, hogy gizka project és a kivágott részek visszaállításán dolgoznak.
    gizka-project
  • BlackShadow
    #267
    jó lenne :)
    btw a kotor1-hez kiadták már az "uncut" verziót? még régen olvastam, h vki(k) készítik, és a kimaradt jeleneteket/küldetéseket beleteszik
  • N1ggA
    #266
    Kotor 3,4,5,.....,11,12 ezt mondták a TORra :D
  • Barnez
    #265
    Nem értitek mi a problémám! Alapból nem az MMO-k ellen vagyok, az SWG is jó móka volt a maga idejében. Hanem az, hogy nagyon úgytűnik a KOTOR szériát offline helyett MMO-val akarják folytatni, ami számomra nem teccik! Jöjjön ez is meg egy KOTOR 3 is! :D Az lenne a legjobb, továbbá remélem, hogy a Bioware újra nagyot fog alkotni.
  • Legend Killer
    #264
    csak mer akik rinnyálnak, néha előfordul, hogy ők is jáccanak vele utána és nagyon :D. jó, nem rinnyálsz, csak sopánkodsz.
  • lerboy
    #263
    Aligha.
  • Legend Killer
    #262
    :D
  • gibson9
    #261
    ha jó lesz a játék, akkor nállam senki sem fogja jobban nyomatni :D:P
  • Legend Killer
    #260
    és majd te leszel az később, aki a legjobban fogja nyomatni a géjmet :DD.
  • lerboy
    #259
    Akkor sem lesz az igazi. Eleve a története (???) 300 évvel a 2. rész után játszódik majd. Ebből kiindulva aligha folytathatjuk az Exile illetve Revan történetét. Pláne, mivel egy MMO-ban eleve nem lehet mindenki ugyanaz a személy...

    Áhhh. Csalódás.

    Akit vonz, annak jó szórakozást kívánok hozzá, de én kihagyom.
  • Bandras DaSilva #258
    Ha jól csinálják meg akkor szólóban is klehet majd sok dolgot megcsinálni.

    Amúgy meg társakkal sokkal viccesebb questelgetni, pvpzni stb.

    A havidíjról meg annyit, hogy az ingyenes mmok full gázak. Havonta kb 3-4k forint meg nem hiszem, hogy annyira sok lenne.

  • lerboy
    #257
    Ráadásul nem mindenki akar másokkal "együtt" játszani...

    Persze most már ez is a lehúzásról szól...
  • Doma #256
    Ez igaz, de lehet hogy nem mindenki akar havonta fizetni hogy játszhasson.
  • Burca
    #255
    Nem igazán értem,hogy ez miért kiszúrás a rajongókkal, hiszen így egy elvileg sokkal hosszabb kalandot kaphatnak, mint egy single player játékban.
  • Barnez
    #254
    Emberek, én ezzel nem fogok játszani, ha nem lesz sima KotOR3, mert amióta először végigtoltam a 2. rész azóta várok egy 3. részre, ami álom marad és úgy érzem, hogy nem csak nekem, hanem még nagyon sok embernek. Úgytűnik a Lukasarts valamiért nagyon szeret kiszúrni az igazi SW rajongókkal!
  • gibson9
    #253
    igen kicsit szétoffoltuk a topicot :D Köszi a segítséget, majd utánna nézek
  • BlackShadow
    #252
    dc-n és kazettán :) máshonnan nemtudom, de ez már nagyon offtopic :D ha kell help >> privát és segítek :)
  • gibson9
    #251
    érdekesen hangzik ez is :) Bár én első sorban Köztársasági fan vagyok, vagyis Jedik és lázadók történetei jönnek be nagyon. De olvastam már birodalmi történeteket is és azok se voltak rosszak. És ehez a Crimson Empire sorozathoz hozzá lehet még jutni?
  • BlackShadow
    #250
    aham.. az se rossz :) csak 5 "epizódos"

    ha meg már elkanyarodtunk a képregényekhez.. all-time favorit: Crimson Empire I + II !! (Előtörténete a Dark Empire I+II+III, de sztem nem kötelező, csak ajánlott :D)
    Nagyon jó story, persze csak ha Birodalom fan az ember :D Kb ezért is hagyták abba, mert ugye a birodalom csak rossz és gonosz, itt meg az emberek egy birodalmi szereplőt imádtak meg ! Pontosabban Palpatine egyik személyi testőrét. Palpatine bukása után van a story
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elárulta az egyik testőre, és a testőrséget is megpróbálta elintézni.. amit a főszereplő túlélt és bosszút esküdött :D
  • gibson9
    #249
    Igen a Legacy-ra gondoltam :D A Kotort és a Legacyt tavaly még 1 példányban adták ki. Azóta már kivették és a Sith Birodalom Bukása van a Hagyaték helyett.