60006
  • Torzonborz
    #472
    miből gondolod hogy nem megy béta ? azért mert nem kötik a nagyközönség orrára nem azt jelenti hogy nincs . ;)
  • MerlinW
    #471
    Bounty Hunter alap:) Galaxies-ben is az voltam... Csak úgy surrantak kifele a Jedik mikor megjelentem a kantinban:)
  • MerlinW
    #470
    A végén a gameplay videóról volt szó. Azért nem mondtak semmi értékelhető infót, mert ahogy mondta még sokminden nincs kész, és csak arról nyilatkoznak ami már benne van a játékban és benne is marad. Merthogy náluk minden változik napról napra, ötletek jönnek-mennek.

    Megjelenési dátumot nem mondtak (vagy éppen nem figyeltem) gametracker oldal írja a 2010-es dátumot. Ha valóban még csak a bolygók és a kasztok fejlesztésével tökölnek reális dátum lehet. Szeptemberi MMO megjelenéshez már most bétázniuk kellene.
  • N1ggA
    #469
    azt mondták nem lesz grindelés. nagyon kíváncsi vagyok, mert még a sima kotorban is volt valamennyi. gondolom ebben is lesz, az elkerülhetetlen, de ha minimalizálni tudják, akkor nagy grat. 8 kaszt lesz, ezt kicsit keveslem, mert alapból nem Jedi akartam lenni, de az eddig bejelentett 5 kaszt közül az tetszik a legjobban. talán még bounty hunter, de az csak akkor, ha lesznek player bountyk.
    fajnak meg zab'rak kéne

    2010. jan 29 honnan jön?
  • mcgrape
    #468
    2010 Jaunárja? nem tul korai az ? Vagy téleg régóta dolgoznka rajta, de akor is korai ha most egy játékmenet videót sem tudtak hozni kicsit igy fora lenne a ha ien hamar megjelnen, hisz mikor jelneteték be hívatalosan, idén vagy tavaly közepén.

    PL Aionról 2006-óta lehetett tudni, és még csak most fog megjelenni.

    Azért mondom mert akkor lassan Béta teszteknek meg ieneknek kéne kezdődnie szerintem :)
  • Legend Killer
    #467
    igen, én is azt értettem a végén, h kurva gyorsan észre vesszük, mikor kint lesz :S.

    persze nem ezekkel a szavakkal :D.
  • Legend Killer
    #466
    akkor félre értettem vmit, ehh.
  • mcgrape
    #465
    Asszem 8 kasztro beszéltek Fajnak kicsit kevés lenne. Én sajna nem értek anyira Angolul söt szinte semenyire, de azt láttam nagy élvezettel beszéltek róla :) Pvp ről nem nagyon akartak beszélni, sőt azáért sok dologrol nem beszéltek :D.

    Mit mondtak mikor lessz ez, hamarosan vagy mi volt a végszó?
  • MerlinW
    #464
    Elvileg 2010 jan. 29.
  • Legend Killer
    #463
    SZEPTEMBERBEN JÖN... nem? :S
  • MerlinW
    #462
    Mocskok nem hoztak gameplay-t, de legalább minimális infót voltak kedvesek adni, hamár megjelentek:)

    Két dolog kivitelezésére kíváncsi leszek:
    - Sztoriorientált MMO (hogy fognak sztoriorientáltra csinálni egy MMO-t - mármint hosszútávon-?)
    - Teljesen új/saját/sehol sem látott harcrendszer

    Egyébként kellemesen SWG-sen hangzik. Sok bolygó, 8 faj (vagy osztály - ezzel kavartak, nem értettem), dinamikus felszerelések, döntésorientált questek, világos-sötét oldal pontok, stb.

    Bioware szart még nem csinált... (MDK, NWN, Jade'sEmpire, Balsur's Gate, Mass Effect, KOTOR...) Jó lesz ez is...
  • N1ggA
    #461
    hát kb. semmi újat nem tudtunk meg
  • MerlinW
    #460
    Ebben a pillanatban kezdődött el a TOR interjú:)
  • mcgrape
    #459
    Igen köszi láttam Mass Effect 2 is város :) Reméljük a kövi pedig a TOR lessz :)
  • MerlinW
    #458
    No, Bioware már ott is van - igaz egyelőre Mass Effect 2 a téma:)
  • MerlinW
    #457
    Ha a linkre gondolsz amit írtam, ott élőben közvetítik az E3-at. Magyar idő szerint most kerül sorra a TOR. Kisebb csúszások változások történhetnek, de eddig nagyjából minden menetrend szerint haladt.

    Elvileg a következő az lesz
  • mcgrape
    #456
    remélem sieresen meg is találom, mert nekem sosem az jön be ami kéne :D
  • N1ggA
    #455
    aaah köszi hogy szólsz!! pont ráérek :)
  • MerlinW
    #454
    A műsorlista szerint most éjfél körül gamespot live-on részletes TOR bemutató gameplay-el stb. Link
  • Legend Killer
    #453
    :P :D
  • Jeffjohnson
    #452
    Ezt a játékot nem egy nevesincs cég csinálja nagyot akarnak vele tarolni amihez az SW környezet minden lehetöséget biztosít hülyék lennének ha ingyenes lenne mert még mindíg az elöfizetös játékok uralják a piacot és ebböl jön a legtöbb lé is. Szerintem 100% ,hogy havidíjas lesz.
  • BlackShadow
    #451
    ah sry, nem figyeltem akkor, nekem csak skype-on írta be ma ismerős :d azthittem vmi új hír, utána se jártam :)
  • MerlinW
    #450
    E3-mon elhangzottak szerint elvileg (semmi konkrétum, de a beszélgetés alapján ezt vettem ki) havidíjas lesz, és pont hogy nem lesz mikrotranzakció, hiszen az a játékélmény rovására menne (aki fizet az a tápos, stb). Bioware legalábbis nagyon ellene van, EA pedig nem hülye.

    Egyébként E3 alapján nem középkategóriásként kezelik a játékot, hanem az egyik húzónévként. Komplett SW-s felvonulások voltak, műsorok, eddig 2x fél órás interjú + a konferencia 10 perce, stb.

    (PS: Legközelebb forrást is mellékelj)
  • edios
    #449
    Egyelőre maradjunk inkább a hivatalosnál:

    "How much will it cost to play Star Wars: The Old Republic?

    Pricing for Star Wars: The Old Republic will be determined and announced at a later date."
  • QuentinT
    #448
    Személy szerint azt tartom valószínűnek, mint ami az Aion esetében is fennáll... Miszerint nyugaton (ideértve Ausztráliát is:-) a havidíjas rendszer működik, míg keleten a konkrét játékidőt fizetik meg. Legalábbis erősen remélem, hogy csak valami ilyesmi okozott zavart az Erőben:-)
  • N1ggA
    #447
    ja hogy ez az a bizonyos fél éves. azt hittem ez valami új. mert a fél éveset még régen olvastam, csak nem akartam neki hinni. na jólvan akkor megint a majd meglátjuk státuszba lépett a játék nálam
  • Fenrir
    #446
    Nagyon elszúrná az EA ha Guild Wars szintre szeretne levinni egy ilyen húzónevű MMO-t mint a Star Wars.
  • wewi
    #445
    Azért ez egy fél éves hír, a játék bejelentése utáni 1 hónapban született. Ráadásul mindenki erre a rejtélyes telefonos interjúra hivatkozik forrás hiányában. Itt egy másik interjú ami áprilisban készült, a Bioware emberei mondják a következőt: "The way we look at these things is, ‘What’s the standard at the time?’ Obviously we’re not quite done yet. We’ve got a lot of work left to do. But we’ll be very conscious of how the market looks,"
    Ez nálam azt jelenti, hogy inkább havidíjas lesz. Hiszen az inkább "standard", mint a micropayment.



    forrás
  • QuentinT
    #444
    Üdv!
    Igazad van az időpontot tekintve kicsit csúsztattam... valamivel több 3500 évvel Darth Vader "születése" előtt játszódik a történet...
    A hivatalos oldal legalábbis ezt adta meg... a wikipédia timeline-on meg nem volt kedvem évre pontosan kiszámolni:-)
  • N1ggA
    #443
    mikrotranakcióval nem játszanék, mert undorító. ha az lesz az kurva nagy csalódás, és ki se próbálom úgy...
  • Legend Killer
    #442
    legalább mindenki tud multizni.
  • BlackShadow
    #441
    The Old Republic - Nem lesz havidíj

    Az EA - akinek annyira nem sikerült jól az idei éve - adja ki, és a BioWare készíti a legújabb Star Wars MMO játékot. Egy kis előzetesben már beszámoltunk róla, körülbelül mire is számíthatunk majd egyszer a távoli jövőben. A cikk idején még nem lehetett semmit tudni a fizetési modellről, de lévén AAA kategóriás MMO, mindenki borítékolta a fix havidíjas megoldást. Nos, úgy néz ki tévedett mindenki. A jó hír, hogy egyelőre úgy tűnik nem lesz havidíj, a nem annyira jó, hogy talán a játék sem lesz annyira AAA kategóriás mint hittük. Egy mostanában zajlott telefonos interjú során kiderült, hogy az EA a játékot az úgynevezett "mid-session" kategóriában tervezi piacra dobni, és alapvetően mikrontranzakciókkal kíván bevételhez jutni. Ez a módszer ugyan már elég régóta jelen van az MMO piacon, de eddig elsősorban az alapvetően ingyenesen játszható MMO-k pénzszerzési módja volt. Igaz, nem az Old Republic lenne az első AAA kategóriás játék ami ezirányba halad, hiszen a Petroglyph is hasonlóan képzeli el legújabb MMO játékának jövőjét. Az EA szándéka szerint a The Old Republic tehát teljesen ingyenesen játszható lesz, és a FIFA online-hoz és a Battlefield játékokhoz hasonlóan működne. Azért reméljük a nagy ingyenesség nem megy a minőség rovására, hiszen a KOTOR sorozatot eltolni pusztán gazdasági megfontolásokból...hát nem lenne őszinte a mosolyom.


    --

    játék lehúzva a wc-n :(
  • sambauer
    #440
    igen
  • Pluskast
    #439
    Őőőő biztos, hogy 3000 évvel Darth Veader születése elött játszódik??
  • MrStokes
    #438
    Hmm lehet ujra kene jatszani a KOTOR-t :) Mar alig emlekszem a story-ra...
  • Legend Killer
    #437
    én most értem oda, bár annyira nem érdekel az interjú, nemtok jól angolul.

    mialényeg, mi volt?

    napszemüveges faszi pofázott :D.1másik meg pofázott és kérdezett :D.
  • MerlinW
    #436
    ebben a pillanatban élőben E3 TOR Interjú, bemutató
  • [HUN]Crassus
    #435
    /bow
  • QuentinT
    #434
    Üdv mindenkinek!
    Elnézést, ha esetleg okoskodásnak tűnne, de úgy vélem vannak itt néhányan, akiknek nem fog ártani némi infó:-) Szóval, ha az angol nyelv nem ismerete miatt van gondja egyeseknek a játék hivatalos honlapján szereplő írások értelmezésével, akkor talán tudok segíteni egy kicsit:-)
    A játék kb 300 évvel a KOTOR2 útán és nagyjából 3000 évvel Darth Vader "születése" előtti időszakban játszódik. A hivatalos honlapon megtalálható egy képregény a Dark Horse jóvoltából, ami egyfajta előtörténetet mesél el a játékhoz. A sztori, nagyjából a következő (az esetleges pontatlanságokért elnézést kérek): A KOTOR1 végén Revan legyőzte Malakot és a sith-eket, majd elhajózott az ismeretlenbe. Egykori tábornoka - a KOTOR2 főhőse - a száműzött jedi, újra egyesülve az Erővel, legyőzi a jedikre vadászó Darth Nihilus-t, Darth Sion-t és Darth Traya-t, véget vetve ezzel a Jedik Első Kiirtásának, valamint az első Sith polgárháborúnak. Ezt követően Revan után indul. A sitheknek közel 300 évükbe kerül, hogy ismét jelentősen megerősödjenek és a sith birodalom, illetve a galaktikus köztársaság közötti határvillongások lezárását igérő tárgyalás ürügyén elcsalják a Coruscantról a szenátus és a jedi tanács vezetőit. S amíg a hiábavaló tárgyalások folynak, a sithek flottája - Lord Angar vezetésével - megtámadja a Coruscantot. A védelem felszámolása után pedig a bolygó lakosságának életével zsarolják ki a szenátusból az úgynevezett coruscanti egyezmény aláírását. A trailer ezt a támadást mutatja be.
    További szépe estét!
  • V43 1105
    #433
    Semmiköze hozzá, nekem inkább a Darth Malak jut róla az eszembe.