2583
  • warass
    #1703
    Hamachin nyomod, vagy LANba? Múltkor vki azt írta hamachin sem műxik.
  • #1702
    A havas pályán a liftnél mit kell csinálni?
  • UTE1
    #1701
    a havas pályán hogyan kell át ugrvi a konténerre hogy át tudjak mennia keritésen elöre köszike!
  • grebber
    #1700


    Fixed "NAT traversal problem" people behind NATs are able to see servers.
    This update is for all versions of TimeShift and brings it up to v1.1

    Fixed preview picture of character model showing all of the models at the same time
    Fixed multiplayer issue when switching Surge gun with another weapon
    Fixed grid-like artifacts when Distortion Effects and DOF set to On at 1920x1080 resolution
    Fixed multiplayer issue where player can be inside the cargo containers
    Fixed a multiplayer bug that allows infinite grenades
    Fixed clipping issue in the sentry room on level 1
    Fixed a crash after quick load on level 2
    Fixed a maphole in multiplayer Map 13
    Fixed Time Shield distortion effect
    Improved multiplayer performance
    Fixed some localization strings
    Fixed ZF2 nonprogression at start position
    Fixed King of Time incorrect timer bug
    Fixed some UI issues
    Fixed memory leaks
    Fixed multiplayer issue where last player goes to spectator when failed to join full server
    Fixes and improvements to network driver
    Fixed alt-tab crash in multiplayer
    Visual improvements to the grass
    Fixed video setting issue


    Timeshift v1.2 Patch(26mb)
  • KranaZoli #1699
    Hali!

    Tudom-tudom, nagyon nem illik olyat kérni mint most Én :)
    De 1 hétig távol voltam, géptől is, net-től is....

    Közben, legnagyobb örömömre kijött a game!!!! Biztos sokan már végig is tolták, Én még csak most töltöm le :(
    De látom, hogy az indítása körül itt is problémák vannak. Nem vagyok segg hüle azt hiszem, de net-em csak itt melóban van és nem igen lesz időm visszaolvasgatni....

    Nekem annyi is elég lenne, ha vki megírná, melik hozzászólásban találom a korrekt indítás lépéseit....

    Én is FLT-set töltök le, de a szerver-en, ahonnan töltöm, már vmi kieg is lehet hozzá, ezt nem tom mi, de leszedem...

    Közben elnéztem a gamecopyworld-le, amit tudok onnan is letöltök....

    Köszi!!!
  • grebber
    #1698
    Olvastam már de ígyse nagyon érte,.
    Főgonoszt kinyirja ,visszamegy időbe nem lesz robbanás a csaj túléli.
    Időparadoxon nemnagyon tudom micsoda.De vajon hova tünik mért tünik el?
  • davidka003
    #1697
    Ezért tűnik el:

    by zippofcy:

    "Gonosz nagyvállalat (FEARban fogadok nem húzták le hogy uncsi) olyan harcos kifejlesztésén dolgozik aki manipulálni tudja az időt, még gonoszabb vezető tudós a saját céljaira ellopja a két prototípus egyikét és felrobbantja az üzemet, de előbb a vállalat/kormány által a projectbe biztosítékként beépített ügynök a másik prototípust felhasználva utánaered. A főgonosz létrehozza a saját alternatív idővonalát de mégse lehet vmi okos mert a főhős épp az ellene való lázadás kellős közepébe csöppen. A lázadókkal közösen szétgyakják a főgonoszt, a végén pedig visszamegy megmenteni az általa korábban beszervezett titkárnőt / főgonosz assisztensét. Ez viszont időparadoxonhoz vezetne (mondjuk mert a robbanás miatt került a főhős a gonosz alternatív valóságába, így ha az nincs le se győzheti és vissza se mehet és meg se akadályozhatja a robbanást), így a főgonoszt kivégezte ugyan de új szexpartner után kell néznie. Ennyi."
  • LackoMester
    #1696
    hát remélem igen,mert fasza jó game...
  • serito
    #1695
    Talán lehetséges folytatás...?
  • grebber
    #1694
    Na sikerült a végére érnem!
    Nem értem hogy a végén a csajnál miért tünik el megint a csávó :(
  • zombysoad
    #1693
    Az az,de még nem tudom,hogyan.Amúgy mennyi pályás?
  • DarkSector
    #1692
    Jó a multija a gémnek.
  • Marko001
    #1691
    Át kell jutni a kerítésen a konténer tetejéről, aztán felmenni a toronyba, ott a kapcsoló ami kinyitja a második kaput. Már ha ez az a rész.
  • zombysoad
    #1690
    A havas pályán,mikor egy zárt kerítéses részhez érünk,mit kell csin?
    Mikor már a egy rakétás faszi szed fentről.
  • neptum
    #1689
    én is hozá fűzök valami hülyével nem érdemes vitatkozni mert a rutinja miatt úgyis győz és ezt senkire nem értem de komolyna ebből a topicból milegy nem is TimeShift hanem vitatkozunk egy jót topic
  • wedge31
    #1688
    1.Ez a fogyasztoi társadalom elleneség és tuljátszot utálat amit igyekszel minden mondatotban kiemelni akkor volna öszinte ha kint élnél egy tanyán magad termelnél magadnak mindent, pénzt azt nem használnál ,ruhádat te készitenéd stb
    2. Na most hagyd abba mert még lefordulok a székröl a röhögéstöl az értelmes viták viszik elöre a világot ha mindenki igy gondolkozna mint te valszeg még mindig az öskorban lennénk.
    Szerintem maradjunk annyiban szeretsz sokat beszélni kevés tartalomal.
  • zippofcy
    #1687
    1. Okos ember tudja hogy a tőzsdézés tuti ráfizetés ha nincsenek millióid (sokszor még akkor is), hazánkban meg pláne, mert már azt is adóztatják. Egyébként meg tipikus példánya a fogyasztónak az akinek a haszon szó csak a pénzt jelenti :P
    2. A vitáról meg csak annyit hogy nálam okosabb ember mondta egyszer:
    "Sose vitatkozz. Az értelmes úgyis belátja az igazat magától, az ostobát meg úgyse tudod meggyőzni az igazadról" :D
    3. A véleményemet már elmondtam, aki kíváncsi rá elolvassa, aki nem az nem. Az üres szócséplést meghagyom a Blikknek (meg az egyéb sajtótermékeknek, ha már az igazat úgyse írhatják meg semmi fontosról) :)
  • zippofcy
    #1686
    Amúgy meg egy FPSnél a kerettörténet éppúgy huszadrangú mint egy könyvnél a borító. De erről se nyitok vitát, elvégre ki olvas ma már könyveket? :D
  • wedge31
    #1685
    Ha haszonra vágysz menj tözsdére ,ha meg egy vitához nincsenek érveid maradj inkább csöndbe.
  • Seth
    #1684
    Kicsivel visszább van egy nagyon rövidke értékelésem a játékról. Már végigvittem, ami nem tetszik azt meg nem, szóval nem utálom, csak nem tartom annyira kiemelkedőnek.
  • zippofcy
    #1683
    "eredeti játékmenetbeli ujitást tartalmaz a bullettime meg ugye lerágott csont" - erről lehetne vitatkozni de mi hasznom lenne belőle? :D
  • zippofcy
    #1682
    Ha nem tetszik ne olvasd el, ha a Timeshift nem tetszik ne nyomd vele.
    Én se fizetek pl. adót, de ha ezt elmondom az APEHnek mit érek el vele? :D
  • wedge31
    #1681
    Ez a hsz elég röhejes végig se toltad még is itélkezel felette.
    A Prey kategoriákal jobb fps mint a Timeshift ugyanis eredeti játékmenetbeli ujitást tartalmaz a bullettime meg ugye lerágott csont.
    Az meghogy használni kellet az agyadat és ez téged fárasztott ez sem a geme hibája részemröl jobban szeretem az olyat ahol vannak feladatok is nemcsak a monoton hentelés.
    Történetileg a Bioshock ugyszintén toronymagasan a Timeshift fellet van ,a karaktereknek van életük, háterük amit az üzenetekböl megismerhetsz.
  • zippofcy
    #1680
    Ez nem CTRL+V, 7 évnyi MMORPGnek ennyi haszna legalább volt, hogy gyorsan gépelek :)
    Amúgy befejeztem mert sose végeztek az olvasásával, a többit majd 60 éves koromban megjelenő filozófiai értekezésemben olvashat(nátok, ha 2035-ben még hajlandó lenne bárki is olvasni :) ) Ja kiadót keresek ! (ha most elkezdem addigra hátha találok :) )
  • zippofcy
    #1679
    Amúgy legnagyobb társadalomkritika a "kétezresszókincsű" Bush és a "böszménbüszke" Gurcsány 21. századi uralkodása. De ide vehetjük a "megmérgezlek" megalomán Putyint is.
    Őket látva minden intelligens emberben felmerül a kérdés: ha egyszer a boldogulás egyetlen feltétele ebben a társadalomban a totális idiotizmus és önzés, MINEK AKKOR ERŐLKÖDNI ???
    :P
  • Marko001
    #1678
    A Prey jó játék szerintem. A gravitációs váltások vittek egy kis színt belé. :)
  • Purga
    #1677
    Ctrl+C majd Ctrl+V-vel én is tudok írni egy oldalt egyébként :)
    ha meg "gyakni" akarsz, akkor ott vannak a Painkillerek, azt elmondhatnád, hogy akkor a Prey mi, ha nem FPS :)
    Én nem az ellenfelek mennyiségéhez kötöm hogy mi FPS és mi nem.
  • Purga
    #1676
    Jesszusom....ehh, köszi a választ, mindjárt elolvasom :D lol
  • Seth
    #1675
    A Timeshift Defence Force kezd erőltetett lenni
  • zippofcy
    #1674
    Elismerem hogy szép meg gyors és a sztorija se bárgyúbb az átlagnál, de NEM is FPS. Mert az idő nagy része arra megy el hogy az ember a továbbjutás módját keresse, ezt fűszerezendő időnként 2-3 ellenfél (AI 0) is feltűnik egy-egy szobában akiket a néhány, tök sablonos és vacak fegyverrel legyak. Sokkal több a mászkálás meg kapcsolgatás mint a gyakás ---> nem FPS (talán F meg P, de semmiképp nem S mint shooter). Kalandjátéknak meg szörnyen kevés.
    De amúgy semmi bajom vele, csak példaként említettem :)

    Ja és a sztorija is rövid: Rezervátumban születetett indián karriert szeretne építeni, de barátnőjének fontosabb a (nemi) identitása ezért nem akar vele menni. Mivel tudja hogy kint csak elhízott macák vannak (USA, ugye) kivéve Hollywoodot de azok úgyse állnának szóba vele, hősünk állandóan kérleli, még a munkahelyén se hagyja békén. Mikor ezredszer is nemet mond talán végre otthagyná a búsba de ekkor gonosz idegen a Földet legelőnek nézvén hozzáfog a hasznosításához. Mivel az állatvédőknek csak a pofája nagy de szokás szerint semmit nem tesznek ez ellen, hősünk kénytelen megmenteni nőjét már ha még ebben az életben dugni akar egyet. Elveit feladva e cél érdekében még népe ősi örökségét is hajlandó elfogadni nagyapjától (figyelem: jellemfejlődés + valódi emberi tulajdonság -mármint az elvtelenség :) megjelenése, filmkritikusoktól +1 pont) így spirituális ereje segítségével (nem játszottam végig szal innen csak tippelek) végül a gonosz földönkívülit kutyakonzervként hasznosítva, 1. visszamegy a rezervátumba a nőjével ahol sok kis cigánytermészetű (értsd: ingyenélő, nem karrierista) kis indiánnak ad életet, majd az öregségbe belehal, 2. barátnője hálából követi a külvilágba ahol hatalmas karriert fut be mint játékfőhős majd színész majd Kalifornia elnöke, végül az USA elnöke. Itt hivatalbeli kötelességének eleget téve sok arab országot néz legelőnek és szipolyoz ki (olaj) míg egy arab rezervátumból származó kis arab fondorlatos módon le nem győzi (szokásos szopása alkalmával leharapja nemesebb szervét az Ovális Irodában)

    Így leírva talán érdekesnek tűnik a sztori, de mivel gyakorlatilag az egész még a játék indulása előtt lejátszódik (vagy utána, de semmiképp nem a játék alatt) így az itt említett három közül ez a leggyengébb.
    Társadalomkritikaként legalább ez is felfogható (mint minden más is ami az adott társadalomban keletkezik :D )
  • zippofcy
    #1673
    Hasonló stílusban itt a Bioshock sztorija, csak összehasonlításképpen:

    Megalomán őrült a víz alatt épít magának egy várost ahol uralkodhat. Feketepiacot uraló "alattvalója" egy volt náci koncentráció-táboros kutatósegédnek hála piacra dob olyan szert amivel az emberek tudatukkal képesek befolyásolni a valóságot (tűzgyújtás, telekinézis, stb). Mivel a társadalom itt is fogyasztói ezért a sok hülye egyből rácuppan a dologra (mégis minek van szükségük ilyen baromságra?) Mivel (hasonlóan mondjuk a morfinszármazékokhoz) idővel egyre több kell belőle mindenkinek, kész az ideális termék. Ezt azonban a megalomán se nézheti tétlenül (hova lesz így az uralma) így elkobozza az üzletet. A feketepiacos erre saját halálhírét kelti és elkezd híveket toborozni. A megalomán közben a védelmi rendszert a saját DNSére élesíti, de a feketepiacos kifog rajta mert a kurváját titokban felcsináltatja majd a gyereket kicsempészi de előbb kondicionálja a tudatát hogy szülinapján térjen majd vissza és engedelmeskedjen neki (ölje meg a megalománt) (mondjuk azért küldte el hogy az apja ne fedezze fel idő előtt, stb). Vissza is tér az időközben anarchiába süllyedt (a cucc nem csak addiktív de idővel teljes elbutulást is okoz - mint pl. az amcsi kultúra :) ) városba, ahol már csak két "épeszű" ember, a két "vezér" található. Apja rájön a dologra és vereségét belátva megöleti magát vele, "létrehozója" mivel dolgát már elvégezte meg akar szabadulni tőle. Hősünk ettől berág és a feketézőt kiiktatva 1. átveszi helyét és előbb a város, majd a cucc segítségével a világ ura lesz. 2. a kiscsajokat megmentve (a várost a tömegfogyasztó idiótákkal magára hagyva) visszatér a való világba ahol VV Majka (Leo, stb) néven békés boldog életet él, a sok háremhölgyével együtt míg 99 évesen öregségébe belehal. (Feltehetőleg vitt annyi cuccot magával ami eddig kitartott, mert ő nem vált agyatlan zombivá :), de az is lehet hogy alapból immunis volt a cucc negatív hatásaira, esetleg kiskorában azzá tették)

    Most így leírva a Bioshock története télleg jobb, mert hogy a fogyasztói társadalom rejtett kritikája :D
    De nem sokkal eredetibb. :P
  • Crem
    #1672
    lol!:)

    Kösz!
  • Seth
    #1671
    szétlőni azokat a kék ágyukat, az az elektromos fegyó tökéletesen megfelel,nem véletlen lehet itt felvenni
  • Purga
    #1670
    "Egy FPS mindig is "mész oszt gyaksz" sztorijú marad. Minél több a kapcsolgatás és kevesebb a gyakás, annál szarabb az FPS (lásd Prey). "
    Mi bajod van Prey-el?
  • Crem
    #1669


    Kérnék én is egy kis segítséget.
    4 oldalt visszanéztem, de nem találtam megoldást.

    Itt mi a sz@rt kell csinálni??

    THX!
  • Gabeee66
    #1668
    Evickélj repkedés közben a szélére (nyomd a W-t), hogy amikor kezdesz visszaesni, akkor fent a járdára ess.
  • ZoRaL
    #1667
    felugrok a propeller közepére, nyomok egy F betűt ami lelassít mindent, ekkor feldob az égbe, de aztán mindig leesek és szarrá potyogok :) HELP! :D köszi
  • minimize
    #1666
    faxa ez a játék, megért egy Win-reinstall-t.
    muszály volt, nem indult az istennek sem el.
  • zippofcy
    #1665
    Fent oldalt van egy rámpa, arra kell ráesni (visszaesni), ahogy felvisz (asszem idő visszafelével) a légáramlat. Feltéve hogy jól azonosítottam be a helyszínt :)
  • zippofcy
    #1664
    Ja, nincs kibontva. De az alap teljesen érthető

    SPOILER !!!
    ---------------------------------------------------------------------
    Gonosz nagyvállalat (FEARban fogadok nem húzták le hogy uncsi) olyan harcos kifejlesztésén dolgozik aki manipulálni tudja az időt, még gonoszabb vezető tudós a saját céljaira ellopja a két prototípus egyikét és felrobbantja az üzemet, de előbb a vállalat/kormány által a projectbe biztosítékként beépített ügynök a másik prototípust felhasználva utánaered. A főgonosz létrehozza a saját alternatív idővonalát de mégse lehet vmi okos mert a főhős épp az ellene való lázadás kellős közepébe csöppen. A lázadókkal közösen szétgyakják a főgonoszt, a végén pedig visszamegy megmenteni az általa korábban beszervezett titkárnőt / főgonosz assisztensét. Ez viszont időparadoxonhoz vezetne (mondjuk mert a robbanás miatt került a főhős a gonosz alternatív valóságába, így ha az nincs le se győzheti és vissza se mehet és meg se akadályozhatja a robbanást), így a főgonoszt kivégezte ugyan de új szexpartner után kell néznie. Ennyi.
    ---------------------------------------------------------------------
    SPOILER VÉGE

    A Bioshock története is kb. ilyen "hosszú" összefoglalva, csak az jobban ki van bontva, 3-4 szereplőtől is vannak benne üzenetek, stb.
    Szvsz egy FPSbe nem kell akadémiai szintű sztori, főleg hogy az amcsik még ezt sem értették. Mondjuk a 12 majom sztorijával akkor mit kezdenének? (bár az se sokkal bonyolultabb). Egy FPS mindig is "mész oszt gyaksz" sztorijú marad. Minél több a kapcsolgatás és kevesebb a gyakás, annál szarabb az FPS (lásd Prey).