2583
  • atesszan
    #1863
    Itt mi a csöcs van?
  • atesszan
    #1862
  • joshua
    #1861
    Van valakinek olyan hibája a játékkal, hogy amikor bármilyen beállítást megváltoztatok és utána accept, kiírja egy kis windowsos hibaüzis ablakba, hogy Game crashed, és hogy lementem-e a teljes minidump.dmp-t (asszem ezt), ekkor rábökök az okéra de a játék leáll egy a "Timeshift hibát észlelt és ezért leéllt" hibaüzenettel. Amugy szépen megy a játék. Ja és az FLT verzió van meg.
    Előre is köszi a választ!
  • masterc
    #1860
    ezt a hsz-t találtam:
    Timeshift requires pixel shader 2.0b which is only in ATI Radeon X700/X800/X850 or higher pixel shader 3.0/4.0 which is in Radeon x1k/2k , geforce 6/7/8 and Intel® GMA 3000/x3500. All cards below these are either 2.0a or 2.0 or lesser. So update your graphics card.

    And those having these cards, just try different drivers.
  • Redman1122
    #1859
    kösz az infót tudtam amúgy h kell neki kártya rendesen de akárhol olvastam system infót rólla a nem írták h a karinak mien tipusúnak kell lennie csak annyit h 128mb az alap hozzá
  • masterc
    #1858
    Szintén a kisablakkal küzdök.Ahogy itt olvasgatom..meg máshol is.Lehetséges hogy a Geforce fx5600 xt 128mb kevés lenne...?mert akkor hiába frissítgetem a drivereket gondolom.
  • Kau
    #1857
    Egy pár ember aki elakad, jobban járna, ha visszaolvasna egy kicsit. Egy-egy probléma 6-7-szer is be van írva. Szerintem gyorsabb, mint várni a választ órákig, napokig.
    Más.
    Aki végigjátszotta, azoktól kérdezem.
    Most hagytam el a nagy tankgyártó csarnokot, ahol a szupergyors katonák vannak ládákban. Sok van még a végéig?
    A pályák neveit nem tudom, mert az én verzióm full angol :(
  • sorrow
    #1856
    Egyébként ebben a játékba hatalmas lehetőségek lettek volna, még egy kicsit kellett volna dolgozni a karaktereken, történetvezetésen, npc-ken tartalmasabb átvezetőkön ...ílyen formában alig tud kitűnni a középszerűségből, hiába a kitünő grafika(árnyékok), bullett time? stb.
  • sorrow
    #1855
    SPOILER
    Szerintem az, hogy sikeresen megmentettűk a barátnőnket, de mivel alaposan megbolygattuk a tér-idő kontíniumot, a ruha további feladatokat ad nekünk....de ez már egy másik történet (talán egy folytatás)
  • #1854
    Közben rájöttem és végig is vittem. Mondjuk nem vágom mi lett a vége :(
  • Marko001
    #1853
    El kell szaladni a rakéták útjából és nem öl meg a robbanás. ;)
  • Seth
    #1852
    Videókarid kevés
  • Redman1122
    #1851
    csá all megint én vagyok!leszedtem 1 másik helyról a fairlight-os verziót és sikerült minden akadály nélkül felrakni!be crack-eltam indítanám és bevillan 1 ablak és nem történik semmileszedtem hozzá az 1.1es patc-et és a hozzá való crack-et és a probléma ugyan az ablak bevillan és nem történik semmi!!lehet h a config-ommmal lenne baj adm 2.5Ghz 768mb memory radeon 9600 pro 256mb valaki segítsen!!!!
  • #1850
    Help!

    Mikor lövöm az Őrszemet, valami nagy robbanás mindig megől a tetőn. Hova kell menekülni?
  • Synit HUN
    #1849
    Ennél gyökérebbül nem tudod leírni?
  • ricsi1885
    #1848
    Segítséget kérnék.

    A beszivárgás résznél elakadtam ott hogy van a mintha egy másik dimenzióba lépnénk és nem tudom merre kell menni. Lécci segítsetek.

    Megköszönném ha segítenétek
  • Marko001
    #1847
    Azzal a villámfegyverrel vagy mivel kell lőni. Aztán kinyiffan hamar. Én az erkélyről lőttem szét pillanatok alatt. :)
  • kissrp
    #1846
    Módosítom a kérdést! (Csak ki kellet kerülgetni a rakétákat). Szóval a mostani kérdés szintén hasonló. Hogyan győzthető le a pók?! Maradjak a szobában v menjek ki az erkélyre?! Ha belelövök egy tárral a pók energia-fegyverébe,akkor pár pillanat múlva agyonráz az áram. Mit tegyek?!
  • kissrp
    #1845
    Hogyan kell megsemmisíteni azt a nagy lépegető izét (pókot) ?
    Amikor sikerül kilőnöm a középső ágyuját, akkor pár pillanat múlva meghalok, és nem tudom merre meneküljek.
  • warass
    #1844
    omg, mégsem akdtam el...egy qrva nagy bug volt kb ötödszörre amikor betöltöttem már voltak ellenségek a börtönben... 3 órát erre baxtam el :(
  • zombysoad
    #1843
    Sikerült!:D
  • zombysoad
    #1842
    Már kicsit haladtam vele.A középső felrobbant,de az oldalsót,hogy kell?
  • warass
    #1841
    egyszer tekerd, amíg a lift felmegy, amikor újra lent van beszállsz, shift+c-vel pörgeted vissza az időt, így visz fel a lift az emeletre
  • zombysoad
    #1840
    A lépegetőt,hogy kell megcsinálni?
    Mama.Használd az idő vissza forgatást! ;)
  • mama2
    #1839
    khm.... Valami hav as pályán vagyok, és van egy kerék és egy lift szerűség, de nem tok felmenni a liftel, mert egyfolytába kell tekerni a kart, és ha megállíto az időt vagy hasonló, akkor lejön, mert nem tekerem tovább a kart:S. Mit kell itt csinálni?
  • Redman1122
    #1838
  • Redman1122
    #1837
    hello mindnki nekem is a fairlight verzió van meg de még feltelepíteni sem tudom valami hiba miatt!rakok fel 1 képet h mit ír ki az fmv_03.bik fájlnál
  • warass
    #1836
    Sztem FLT, nekem gond nélkül fut
  • warass
    #1835
    Sikerült először elakadnom; bent vok a börtönben, minden cella zárva, az a küldi szabadítsam ki a rabokat, ahova a map mutat ott hallok egy kattanást, de az időképességekkel sem jutottam semmire...
  • joshua
    #1834
    Melyik verzió a stabilabb? FLT vagy Clonedvd-Procyon?
    Előre is köszi!
  • ricsi1885
    #1833
    Már megoldottam a problámát
  • Depridol
    #1832
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    érdekes a vége, ha jól gondolom nem happy end... tudjátok az időparadoxonra gondolok...
  • #1831
    Ááá azt már megcsináltam. Miért lenne nehéz? Időt kilassítod, vagy megállítod és lövöd őket.
  • ricsi1885
    #1830
    Sziasztok

    Segítenétek mert elakadtam a 3.pályán( címe: Besurranás asszem) ahol egy plázában vagyunk, lelőttem mindenkit és nem tom merre kell kimenni.

    Lécci segítsetek

    Előre is köszi
  • mama2
    #1829
    A léghajós küldire gondolsz? Amikor lőni kell a repcsiket mint álat? Én most ott tartok qva nehéz:S.
  • Seth
    #1828
    Inkább rövid, a manapság szokásos max 8 órára van bekalibrálva
  • #1827
    Ejha, jó hosszú a játék. Nah mintha baj lenne...
    Most épp ott járok, amikor elrepültem azzal a repülő szerű valamivel.
    Kicsit bele kell húzni, mert vár a COD 4, Gears of war, meg a többiek!
  • DariusHUN
    #1826
    Sziasztok! Gondolom már leírta vki, de 1800 hsz-ást nem szeretnék átolvasni, bocsi.... Az a szitu, h amikor előszőr léptem be a játékba és a beállításokat mentettem el, kidobott sima windows-os hibaüzivel. Majd feltettem a patch-et és azóta ha belépek nem reagál se a billentyűzetre, se az egérre. Vki tud ajánlani vmilyen megoldást? Még1szer bocsi, ha már volt ilyen kérdés. Előre is köszi a válaszokat!!!
  • Synit HUN
    #1825
    Nem oda kell bejutni.
    Van egy nyílás az egyik láda mögött. Ha beindítod a futószalagot akkor egy másik takarja el. Félúton állítsd meg az időt és látni fogod. A gombhoz közel van.
  • mama2
    #1824
    kövi pályán elakadtam megin. Megin van egy kar és ládák, ha meghúzom a kart, akkor a ládák, ilyen "sín " szerűségen felém jönnek, majd újra meghúzom, akkor visszamennek az eredeti helyükre. A sín végén van egy nílás, amit 3 láda eltorlaszól, gondolom oda kéne bejutni, de hogy? Mert se időlassítással, se felrobbantani nem tudom. Mi itt a teendő?