2583
  • Yoda001
    #1743
    "ps3mon probáltam a demot"...:D nemnagyon van F és V betű :)
  • Maxtreme
    #1742
    Lenne 1kis pronlémám :)
    Namost itt ennél a résznél vagy valami script hiba van, és ezért nem tudok továbbmenni, vagy csak 1xüen tök egyértlemű a megoldás, és vaksi vagyok :)



    A börtönös mapról lenne szó. Ugyebár ahol bejövünk van 1 ajtó ami 1 rövid lépcsőhöz vezet, de az zárva (meg igazából ahogy nézem fölös is lenne odamenni)
    Viszont másfelé meg nem vezet út. :)
    HELP! :)
  • DarkSector
    #1741
    Amúgy V-vel kell visszatekerni.
  • Seth
    #1740
    visszapörgetést kell használni, illetve ott az elejénél még automatikusan kiválasztja neked a gép, csak F-et nyomj
  • DarkSector
    #1739
    Timeshift asszittem sm3-as.
  • Yoda001
    #1738
    az ékezeteket és a +van szót nézzétek el pls :D
  • Yoda001
    #1737
    hi.. am, én ps3mon probáltam a demot, télleg annyi lenne hogy az elején megölöm az embereket utána bemegyünk a fa ajton azután ottis kis lövöldözés és jön az a nagy robot féle? :d vagyis van egy nyitott ajtaju ház odabemegyek felszaladok a lépcsön ott le lehet meni egy kis letört részen és amin leesek a "folyoso" másik oldalátol kezdve elkezd beomlani a fal és nemlehet sehogyse kimenni/tulélni (mégha egy helyben állok,akkor sem)? vagy itt kéne idölassitást is használni? :d
  • krys002
    #1736
    De az tök jó lenne, hogy ha készülne egy olyan mod mint a Bioshock-hoz, mert akkor lehetne sm 2.0-val is jáccani.
  • Maxtreme
    #1735
    Pontosan.
  • krys002
    #1734
    sm 2.0b kell neki. nekem se megy mert radeon x600-asom van ugyan ez a problémám. Az alap követelmény Ati-s oldalon radeon x700 vagy egyenértékű.
  • tmisi
    #1733
    Pedig mennie kéne, sm2-es. dApRo biztos feltetted a patchet??? Mert amit én letöltöttem cracfixet (40MB) abban nem volt benne a patch, csak az exe (jó nagy lett :). Külön kellett letölteni.
  • Maxtreme
    #1732
    Azon nem fog menni.
  • ragobynara
    #1731
    Jah, igaz végülis... Kicsit más: 1.2-es patch elindult már vkinek? Nekem clone van, 1.1 tökéletesen ment, de most már összeférhetetlenségi gondja van...
  • dApRo
    #1730
    ja és radeon 9600xt-m van
  • dApRo
    #1729
    feltettem a FLT-s verziót
    hozzá a CRACKFIX-FLTDOX-ból a patchet és cracket átmásoltam, de nem műxik, mert el akarom indítani megjelenik egy ablak és eltűnik és semmit nem csinál...

    help pls
  • DarkSector
    #1728
    Minek cím?
    Csinálj hamachin címet, és hívj meg tagokat.
  • Maxtreme
    #1727
    Hidd el nekemh a oda kiülsz, gyorsabban megjön a kívánt hatás. :-D
    Akinek sz*rási problémái vannak, tuti siker. Szabadalmaztatni kéne ezt a megoldást
  • Seth
    #1726
    Ezen én is jót derültem. Inkább befosok, minthogy oda kiüljek :)
  • alien111
    #1725

    Hamachi network name: [HUN]TimeShift
    Hamachi network password: time
  • ragobynara
    #1724
    Hamatchi cím van vhol? igyekeztem visszaolvasni, gyorsan átfutni a hsz-eket, de lehet h átsiklottam felette, mert nem találtam.
  • grebber
    #1723
    Picit használd már az eszed bakker!!!!!!!!!!
    Felviszed a liftet majd megnyomod az idővisszapörgetést lejön a lift beszálsz és felvisz ennyi!
  • UTE1
    #1722
    valaki le tudja a irni a havs rész teljessen? elöre köszike
  • #1721
    Én is itt akadtam el.
  • UTE1
    #1720
    ha el forgatom azt a kereket fel megy lift de vissza jön hamar!
  • UTE1
    #1719
    már ott tartok hogy a havas pályána rámpán át megyek jön le egy lift és ott mit kell csinálni? elöre köszike!
  • Serpike
    #1718
    linkelj be képet mert lövésünk sincs hol lehetsz
  • DarkSector
    #1717
    Nem tuom, hogy mien liftről van szó, de jobb ha magadtól jössz rá.
  • Serpike
    #1716
    Nemtom pontosan hol vagy de valami konténer meg kerítésről beszéltél, ha jól emlékszem van ott egy mérleghintához hasonló palló vagy mi, amikor rámész megnyomod az időmegállítást és nem fog átbillenni hanem rá tudsz ugrani a konténerekre. :)
  • UTE1
    #1715
    jaja de a havas pályán a liftnél mit kell csinálni? elöre köszike!
  • Serpike
    #1714
    Drága programozók úgy gondolták aki itt fogja elvégezni a dolgát annak a siker garantált :D

    Na akkor kép javítva:

  • UTE1
    #1713
    akkor mit kell csinálni a havs pályán a liftnél?
  • DarkSector
    #1712
    Minek ehhez végigjátszás???
    Így is magyarul van, és tök egyszerű.
    Akkor már kár is játszanod vele.
  • UTE1
    #1711
    nem tudtok valahol végigjátszást?
  • DarkSector
    #1710
    Hamachin megy az 1.1-es pach-el.
    Gépemet nem hordozgatom haverhoz lan végett.
    Én mindig Hamán nyomom, ha lehet.
    Tegnap játszottunk.
    És érdekessen megy a játék.
    Mert tudod megkötések mellett használni az időt.
    Lassítás állj és visszapörgetés.

    PL:
    A megállításnál el kell dobni egy gránátot, és csinál egy kissebb erőteret, és ha ebbe mondjuk belelősz, akkor megáll benne a lövedék és ha elmúlik a hatása, akkor engedi tovább.
  • UTE1
    #1709
    sziasztok a havas pályán a liftnél mit kell csinálni?hogy fel jussak elöre köszike
  • Serpike
    #1708
    Oké egyszer majd biztos :D
  • tmisi
    #1707
    Legyél VIP tag és akkor 200kb is lehet. :D
  • Serpike
    #1706
    Úgytűnik ehhez láma vagyok :D Felkéne tennem valahova? Mert a kepfeltöltés max 20kbyte nem nagyon fekszik.
  • Seth
    #1705
    ha lehet ne a gépedről linkeld a képet ,úgy talán mi is látnánk, thx :)
  • Serpike
    #1704
    Drága programozók úgy gondolták aki itt fogja elvégezni a dolgát annak a siker garantált :D