2583
  • ZoRaL
    #1663
    sziasztok, én itt akadtam meg (kép) pörög a ventilátor mint az állat, közepére beugrok...és? plz help! Köszi
  • Maxtreme
    #1662
    1ébként nekem néhol kissé hl2 meg fear utánérzésem van :D
    Főleg mikor vezetni kellett.. :))
  • tibiszabo
    #1661
    Na kivégeztema Half 2 ota nem nyomtam ilyen JO GÉMET minden téren okés 10/10
  • Maxtreme
    #1660
    Abba gondolj bele mi lett volna ha ezt kiadják az eredeti állapotában, és nem karolja fel őket a Sierra.
    Aki nem látta milyen volt a game, az töltse le az első demot, és hasonlítsa össze a fullal :D
  • Maxtreme
    #1659
    napersze...:)

    Nameg az aztán tényleg az elmúlt 2 évben jelent meg. Grat
  • fullazz
    #1658
    Kesz! ;) Kosz mindenkinek aki "segitett"! ;)
    Szerintem jo volt. Annyiban biztos hogy kellett gondolkodni,valamit 100szor is megprobalni,de legalabb nem csak mentel elore és lottel midenkit mint 1 terminator (legtobb haborus jatek).
  • Abu85
    #1657
    Tény, hogy a szűkös 2007-es évben üde színfolt a Timeshift. De, hogy őszinte legyek 7 éve várom, hogy valami megverje a Deus Ex-et. Ebben a játékban volt annyi, de mégse lett minden kihozva belőle. Sebaj, majd az Assasin's Creed.
  • Abu85
    #1656
    Doom 3
  • DarkSector
    #1655
    Na ezaz..
    Jönnek a kaki megjegyzésekkel, csak jobbat nem tudnak mondani.
    Ha már kaki valaki szerint a játék, akkor legalább mondjon valamit, hogy mihhez képest.
  • Maxtreme
    #1654
    Sorolj nekem fel az elmúlt 2 év fps-ei közül 3 olyat, aminek jobb volt a története, és az akkori elvárásokhoz mérten, ugyanilyen látványt nyújtott :)
  • ragobynara
    #1653
    Hát engem nem érdekelnek a különböző online és offline magazinok review-jai, engem a játék hangulata annyira megfogott, hogy esküszöm régen volt játék, ami ennyire lekötött. A sztori hiányosságai (vagy inkább a témában rejlő lehetőségek mellőzése) picit levon talán az összképből,de mindenképpen egy kitűnő játékprogram.
  • maori721
    #1652
    Hi!
    Meg mondaná valaki,hogy a tubinánál lent a csöveknél van egy fal,amelyet egy csőre fektetett létrán kell-enne -át menni a falon,hogyan is kellenne át menni rajta?Vagy már 200 probáltam,de mindig rövidet ugrik az emberkém:(Hiába az idő stop vagy gyorsitó:(
    HELP!

    Thanks!
  • zippofcy
    #1651
    Gamespot: "It's not an amazing-looking game" - Na ja, a Vegas mennyivel szebb, ugye ? :) - felsorolhatnák a szebbeket, gépigénnyel együtt :)
    "it's just another ho-hum first-person shooter with an interesting gimmick." - itt is felsorolhatnák az ennél jobbakat :)

    Viszont azt írják multiban is van időlassítás -gyorsítás gránátokkal, meg van olyan King of the hill mód ahol a kingre nem hat a többiek időbabrálása. Ha nem lagos a multiplayer része (mint pl. a Call of Juareznek) akkor tutira jó lehet. Hamachi szobát minél hamarabb :)
  • Jaffa 2843
    #1650
    hali

    gyertek játszani hamachin
    szükséges:
    -timeshift 1.1 patch (MINI IMAGE-EL INDITVA)
    -Hamachi BASIC (másképp nemjo, csak basic-kel)

    Hamachi network name: [HUN]TimeShift
    Hamachi network password: time
  • Seth
    #1649
    Szerintem sincs rendben a sztori, olyan ziccereket hagytak ki hogy hihetetlen.
  • Tatyla
    #1648
    még nem vittem végig most szálltam le a zeppelinröl de szerintem egy nagyon hangulatos és szép játékot kaptunk,GZ a készitöknék ,még ennyi klassz játékot!
  • zippofcy
    #1647
    Gamespot: "Even though the story is an incoherent mess" - hát igen, az emberek nem egyformák. Észbeli képességekben sem ...
    Szeretnék már élőben találkozni végre egy ÉRTELMES amerikaival ... így nem tudok hinni a nagy számok tövényében (300 millió között sincs egy sem ???) :D
  • crazyclone
    #1646
    yesssss!!!
  • zippofcy
    #1645
    Na megnéztem, Gamespoton 6.5-öst kapott, egyébb szaksajtó által adott pontok átlaga 7.5, míg a User Score 8.0. De fogadok ha kint nem a 2-4 magos procik + 8800as Geforceok lennének már rég az átlag gamernek, lenne az 9.0 is :) Ezt az is alátámasztja hogy x360on is ugyanennyit kapott (pedig az az UT3 engine-t is viszi ekkora sebességgel, ugye)

    Ennyi rosszat tudtak róla mondani: "There are four-panel comic strips with better stories Mission objectives are generally uninteresting Combat can get repetitive."

    Ez olyan mint mikor egy PS3as honlapon lehúzták a Bioshockot :D
    Lefordítva:
    1. 4 oldalas képregényeknek jobb története van - a Bioshock története se eredetibb ennél, csak sokkal jobban ki van bontva. Nem készíthetnek minden játékot a túltáplált és alulművelt amcsiknak akiknek mindent szájna kell rágni. Tessék csak gondolkozni :)
    2. A küldetések alapjában véve érdektelenek: méér, a többi FPSben mennyivel érdekesebbek ???
    3. A harc monotonná válhat - NA ezt pont nem itt kellett volna elsütni, a Gears of Warban pl. csak a fegyvereinkkel hadakozhatunk, itt meg bejátszik az időtényező is. Épphogy érdekesebb a harc mint más FPSekben.

    Szal a Gamespotosok is csak egy játék hírnevét nézik ... szomorú. Csinálok vmi szart 100 $-ból, elköltök 1 millát marketingre és jó review-kat kapok majd. :)
  • fistin
    #1644
    újraraktam és úgy raktam rá a crackfixet így müxik
  • Maxtreme
    #1643
    Én 1 percig sem mondtam hogy nem jó, sőőőt. Írtam ia a végén hogy..

    1ébként szvsz fejlettségét tekintve sincs semmivel lemaradva korunk agyonhype-olt motorjaitól.
    Most attól h a Crysis dx10-es? na puff. Azt a látványvilágot simán ki lehetne hozni dxc alatt is, ráadásul dupla akkora speedel.
    Arról meg ne is beszéljünk h belső tereket nézve a Timeshift 5xszebb mint az előbb említett game. :)
  • zippofcy
    #1642
    Ja akinek gondja van vele: már a demóhoz is a 7-10 fájlnév kezdetű Radeon driver kellett, enélkül el sem indult, megfagyott.
    Az FLT féle változatra rá kell rakni a szintén FLT féle 1.1-es patchet és gond nélkül fut.
    De aki teheti vegye meg eredetiben, ritka az olyan játék ami ennyire megéri.
    Kíváncsi leszek mennyi bevételt fog hozni, szvsz marketingje negyed akkora se lesz mint az UT3 engine-s játékoknak, meg a kritikusokat se fogják megkenni ... (haverom a ... szóval inkább egy német játékkiadónak fejleszt játékokat, ő mesélte micsoda "ajándékozás" szokott menni a nemzetközi szaksajtónak egy egy több millió $-os játék bemutatásánál)
  • dienesoft
    #1641
    Szerintem is az Év Legjobb Játékmotorja címet simán vinné. Nálam 800x600-ba highon 30 fps-n fölül teljesít!
  • zippofcy
    #1640
    Az év motorja díjat nálam simán megkapja, 2.4Ghzes A64en (3 éves) x1950es Radeonnal 1024x768ban (CRTre nem kell 1600as felbontás :) ) minden maxon simán megvan 40+ fps, és soha nem akad be (robbanások, sok ellenség, stb). Az Unreal3 engines játékok ugyanezen a gépen épphogy játszhatóak ugyanekkora felbontáson, és csúnyábbak. A Crysis is sokkal csúnyább ugyanekkora sebességnél. Igazából a Far Crynál a Crysis nem szebb nálam ha normális sebességet akarok.
    Én elhiszem hogy ez utóbbi motorok fejlettebbek, de kit érdekel ha egyszer randábbak és lassúbbak? Kit érdekel ha a TimeShift "csalással" éri el ezt a sebességet, vagyis lebutítja a grafikát ahol nem feltűnő? Egy játék nem screenshotok halmaza, akció közben megnézném azt aki meg tudja mondani hogy most mi van lebutítva :) A Stalker enginje nekem csalódás volt, de most megmutatták a ruszkik hogy tudnak kódolni.

    Maga a játék is nagyon jó, jó történet, jó és sok fegyver, pörgős játékmenet, elakadni lehetetlen. Kicsit lehetne hosszabb mondjuk. Van olyan jó mint a Gears of War vagy a Bioshock, na persze jócskán különbözik egymástól mind a 3. A COD4et várom még, mert a demo alapján az is jó meg elég gyors is lesz.

    Multiplayert nem tudtam még kipróbálni, Hamachi szobát csinálhatna valaki aztán esténként csatlakoznánk (ha addig nem csinál senki 6.-a után csinálok én, akkor vizsgázom szal addig nincs rá időm). (Aki nem tudná: Hamachi LANt emulál Neten, szal nem kell hozzá eredeti key, persze ezt játéka válogatja)
  • grebber
    #1639
    Hm megvan a cucc a "léghajohoz" tölti be a következő részt újraindul a gépem :( Ezt hogy mi okozhatja? :
  • crazyclone
    #1638
    olvass vissza ...
  • serito
    #1637
    Na végigvittem. Nem volt még játék amit 2 nap alatt végigvittem de most ez az. Nagyon tetszett, álltalában nem szoktam 1 nél többször végigvinni játékokat de ezt szerintem lejátszom mégegyszer is.
  • warass
    #1636
    http://timeshift.extra.hu/
    sztem kéne 1 FAQ
  • neptum
    #1635
    mert nem vettél aztért nincs amúgy meg nem állítbe semmi konfigot ott belül a játék magának
  • Marko001
    #1634
    mert nem eredeti a játékod
  • fistin
    #1633
    miért van az hogy nincs egerem meg billentyűzetem??
  • Maxtreme
    #1632
    jaja :)
    Én nem is mondtam h rossz, csak érdekes megoldás :) Meg igazából az AF-es dologra nem tudam először a magyarázatot :))
  • dienesoft
    #1631
    De pont ettől jó, mert nem szaggat, nem csúnya. :)
  • Maxtreme
    #1630
    Most hogy itt nézegetem a képeket kicsit megnyugodtam :))
    Bár nem tudm ki milyen minőségben nyomja, de már kezdtem azt hinni hogy a szar AF kezelés ATI feature :)
    Ezexerint nem.
    Mondjuk nem ez az 1 érdekessége van ennek a mocinak :

    Csináltam 1kis demonstrációt:

    katt (~4mb)

    Nézzétek meg a láda felületét figyelmesen ahogy megyek hozzá közel, és távolodok el tőle. Azthiszem egyértlemű lesz mitől is iylen gyors ez az engine :D
    Másrészt a másik amiről az lején írtam, az AF-et nagyoon furán kezeli. Sok helyen úgy tűnik h nincs is rajt, pedig van 8x-ost használok. Vessetek 1 pillantást a vidbe előttem a padlóra. Ott látszik hogy szép éles, távolban is (ilyen pl az utcákon, és nagyobb tereknél) De pl a láda teteje, ill a "vontatószalag" már elég hómályos. Tehát a magasabban levő objektumokon oylan mintha nem lenne szűrés.
    Elég fura. Node ez legyen a legnygaobb baja.

    Máskülönben pedig maximális elismerésem a fejlesztőké minden téren:)
  • crazyclone
    #1629
    az hogy sokmindenkinek fingja nincs hogy kell működésre birni egy kis mds file mountolása ennél sokkal egyszerűbb ...
  • Balumann
    #1628
    Az 1.1 -es patch + crack megoldotta a problémát, köszi :o
    FLT -vel mi a probléma, csak annyi a különbség, hogy rajta van a crack (ami hibás ha jól értem). Bármelyik verzió van, lelehet szedni hozzá cracket, patchet, meg mindent...
  • krys002
    #1627
    na akkor töltöm a clonedvd-s verziót, hátha működik.
  • crazyclone
    #1626
    ez hetvenszer bevolt már téve a kart behuzod időlassitas mikor a dobozok között megjelenik a lyuk akkor beszöksz ...
  • spidey91
    #1625
    Bocsesz vagyis itt akadtam el:S

    Itt hiába kapcsolgatom azt a szar futoszalagot nemtom merre menjek...

    mere??
  • crazyclone
    #1624
    ki fogod tudni lőni ha a dobozok hátánál megkeresed a rakétalövőt nekem csak azután ment hogy kilőttem a helit nemtom lehet másképp is megy ...