2583
  • Twetr0x
    #1623
    Ja ok :D
  • fullazz
    #1622
    Helló!
    Elvileg robban a reaktor,le kellene mennem!De nem akar ez a lift elindulni,a helikoptert meg nem tudom kilőni!;)
    Help! ;)
  • crazyclone
    #1621
    http://timeshift.extra.hu/
    ajánlott az FLT s vertio??? mi?? mert az müködik??? mi??? 50 százaléknak nem ment ... a clonedvds nekem yasuval és minivel simán megy se krekk se patch se semmi ...
  • crazyclone
    #1620
    hu itt asszem a dobozt oda kell hivni valahova és fel kell ugrani rá...
  • crazyclone
    #1619
    neked csak a 3-4 ora resz ment :P a többi csak szoveg Promi barátomnak XD
  • spidey91
    #1618
    Hali elakdatam itt:
    Nemtok merre menni .



    Merre menjek???
  • Twetr0x
    #1617
    még el se kezdtem, csak kérdeztem mennyi idő :D Elvileg holnap meglesz :)
  • NuSkool
    #1616
    nekem indításkor kiírta h töltsem le a legújabba driver-t...
    azt tettem és működött!!
    de viszont mindig exe hiba van ha vmit beállítok!!:D
  • crazyclone
    #1615
    de miért kell az FLT set szedni gyerekek ha ennyi gond van vele???
  • crazyclone
    #1614
    olvass vissza .. messze vissza ..
  • Balumann
    #1613
    nagyszerű, 1.2 -höz meg nincs crack, csak 1.1-hez
  • Balumann
    #1612
    Hello mindenkinek!
    Próbálnám ki a játékot, de nem tudom. Hogy lehet úgy megcsinálni egy játékot, hogy kifagy amikor rámennék a beállítás mentésére?! Irányításnak default nincs beállítva semmi, nem tudom elmenteni a beállítást... Játék elindul, mondja az az emberke hogy mennyek utána, de csak ctrl alt delete-val tudok kilépni...
    Másnak nem volt ilyen probléma?
    Töltöm a patchet, remélem az megoldja ezt a problémát.
  • szabod
    #1611
    kösz, addig kínlódtam míg sikerült
  • fikoo
    #1610
    köszii
  • crazyclone
    #1609
    ha ottvagy ahol vadul szippant egy turbina lefele akkor lezd el vissazfutatni az időt és meglátod milessz ...
  • crazyclone
    #1608
    az kb fele ... se ...
  • crazyclone
    #1607
    3-4 ora phuhh 12 ora alatt bizztos még a legkisebb ficsőrre is rájöhettél lehet ha nem a skilleden viszem hanem ott aláb akkor nekem is beletelik max 6 orába csak féltem nehogy megutáljam mert stalkerrel is ugy jártam fwel maxra asztán 6 headshot kellett h kinyuuljon egy ártatlan ruszki ... de 12 ora én elhiszem nem haj a tatár de mit lehet azalatt csinálni???
  • bubu13
    #1606
    A havas résztől még kb. mennyi van hátra?
  • crazyclone
    #1605
    addig futtasd vissza amig átjutsz a falon majd szökj ki de te mobilon jáccol?? ha nem akkor linkejj nagyobb képet ...
  • Hopsz
    #1604
    Hy nekem lenne 1 olyan gondom a hogy mikor elinditom a singlep. akko be is töltene de a felénél megáll, és csak áll 1 jó darabig aztán a ahng be jön a de kép még mindig azt mutatja hogy tölt.
    Ez lehet azért mert a videó kártyán kivül kicsit low a gép, vagy mert azt a specko drivert nem raktam fel amit az nvidia ki hozott direk erre a game-re?
  • fikoo
    #1603
    Közben megoldottam. Amúgy nem vettem észre, de van az egyik nagy kaputól jobbra egy létra, azon kellett felközlekednem.
  • fikoo
    #1602
    Így jár az aki nVidia helyett ATi-t vásárok
  • szabod
    #1601
    Hát erre már nem emlékszem teljesen,de nézzél szét ammerre tudsz menni, mert valahol kell lennie egy kapcsolónak, azzal beindítod és ráugrasz( de elötte pörgesd vissza az idö mert csak akkor fúj föl téged)
  • barmi
    #1600
    Ezek szerént akkor Ati probléma lesz mert én is próbáltam a leírt módszereddel de nem lett jó (menni megy csak megáll a kép ugy 3-4 perc után). 7.10-es catalyst van fent lehet vissza kéne rakni a 7.9-es verziót mert a demó azzal működött rendesen. Nem tudom. Írjon aki esetleg próbálta 7.9-es catalyst-el hogy mi a helyzet! köszi
  • fikoo
    #1599
    Szabodnak

    Te hogy indítottad be a turbinát abban a nagy hangárban, ahol az a feladat, hogy feljebb kell menni, és bekapcsolni azt a nagy propellert vagy mit? Te hogyan oldottad meg. Mert már ezekszerint túljutottál rajta

    1000 hála ha tudsz segíteni
  • kuki muki
    #1598
    A játék végefelé vagyok egy kisebb vasútállomáson, befut a vonat, a tetőről ráugrok a szerelvényre miután a kart meghúztam ,majd a vonattal együtt beállok a tárolórészre..ezekután hogyan tovább?
  • szabod
    #1597
    mindegy úgy néz ki nem akarja belinkelni, de aki már járt itt az a kis kép és a leírásom alapján csak tudja miröl van szó
  • szabod
    #1596

    itt a nagyobb kép
  • szabod
    #1595
    Valaki el tudná mondani itt mit kell csinálni?

    Jön az a doboz szétnyílik, belemegyek és visszapörgetem az idö, innen átjutok egy másik helyre ahová a térkép szerint is menni kellene, de nem bírom kinyitni a dobozt, s ugye lejár a visszapörgetés, és utána visszarak oda ahonnan elindultam. most vagy én csinálok vmit rosszul, vagy nem erre kell menni. pls help!!
  • Twetr0x
    #1594
    köszi az infót. Akkor rákészülök :D
  • Promi #1593
    Most kezdem elolrol meg 1x vegig kell vinnem.
  • Promi #1592
    En kb. 12 ora alatt vittem vegig nem kapkodva, csak nyugisan.
  • Marko001
    #1591
    Nálam működik rendesen a Procyon verzió. Daemon pro-val feltelepítettem, aztán patch-eltem 1.1-re, utána flt-s crack rá, aztán magyarítás az ini átírással és teljesen jó. Úgyhogy semmi gond ezzel a verzióval.
  • fikoo
    #1590
    nVidiám van. Azt nemtom hogy hol kell bekapcsolni a turbinát... :(
  • barmi
    #1589
    Jajj, nem neked akartam hanem fikoo kollégának! Elnézést kérek !!
  • Twetr0x
    #1588
    nem akadtam én el sehol, csak érdekel, hogy kb mennyi idő végigtolni :D
  • barmi
    #1587
    Sajnos én nem tudok Neked segíteni mert max 3-4 percet tudok gamelni vele és megáll (nem válaszol ezt írja feladatkezelő...)és te gondolom valahol arrébb aladtál el.
  • barmi
    #1586
    Ati vagy Nvidia karid van-e? Mert már azt is hallottam hogy ezt a megállásos okosságot csak atikon csinálja.. nem tudom igaz-é.
  • Twetr0x
    #1585
    Milyen hosszú a játék?
  • fikoo
    #1584
    Nekem az FLT verzióm elsőre működött

    CSak elakadtam, és senki nem mondja meg hogy mitévő legyeke (1580, 1582)