2583
  • strebacom
    #1503
    Ez már régi téma olvass vissza ezerszer kitágyaltuk..tegnap...
  • bgabor
    #1502
    Most nézem, hogy van már 1.1 patch és hozzá való crack is. Ti azzal nyomjátok?
  • bgabor
    #1501
    Ennek a játéknak minden baja van!
    Felraktam az FLT verziót. Bármit változtatok az optiosban (még ha csak a feliratot kapcsolom is be), accept nyomásakor kidob a játék.
    Ha új játékot kezdek, lemegy a videó, bejön a játék, és nem reagál se a billentyűzetre, se az egérre.
    Ez default profil mellett van.
    Amikor saját profilt akartam létrehozni, már a menüben se működött az egész és a billentyű!!!

    Valami nagy gáz van ezzel a játékkal! Biztos rossz a crack.
  • Japep
    #1500
    Hello!

    Mikor elindítom a játékot, kérte az új drivert (leszedtem, telepítettem).
    Elindult a játék, NEW GAME, betölt, a videók is végigmentek, aztán mikor a már a rendes játékrész lenne (egy csávó beszél nekem, hogy tűnjünk ki az épületből) nem tudok csinálni semmit...nem fagy le, mert a hang jó, az eső esik, csak nem reagál sem a billentyűnyomásra, sem az egérre...még az ESC-re sem.
    Mi lehet a baj?

    Előre is kössz!
  • catacom
    #1499
    Mindent jól csináltál csak legalább még egy négyes sorozat kell neki:-)
  • grebber
    #1498
    Azért mert az bőven kevés bele lődd csak !!!
  • kuki muki
    #1497
    A Helikoptert mi módon lehet lekapni a levegőből?
    Időlassítás benyom, rakétából hármat-négyet bele, de meg sem érzi.
  • neptum
    #1496
    nem sokára térképet kérnek egy egyenes úton csak hogy lőhesenek
  • neptum
    #1495
    ebbe igazad van és tök jókat szorakoztam hogy elöről keztem egy részt mert tudtam mire számithatok de legalább el volt
  • catacom
    #1494
    Hali:-)
    Ha jól tudom akkor valami háztetőfélén vagy és a lépegető 3 ágyúját kell szétlőni igaz? ( már tényleg nincs sok hátra ) Szóval amikor az elsőt szétlövöd utána jön egy nagy ágyúzás, ilyenkor valamelyik sarokban húzd meg magad, aztán vedd fel mindig a ládákból a plazmafegyverhez a lövedékeket és egy időmegállítással zúzd szét a következő ágyúját. Aztán megint bújj el egy sarokba és ugyanígy kinyírhatod a 3. -at is. Nekem így simán ment:-) Szóval sok sikert!!:-)
  • Seth
    #1493
    Magyar neki és nem olvassa el a kiírásokat vagy mi a szösz? Mindent szádba rágnak. Csak lőhessen az a lényeg
  • neptum
    #1492
    egy jó tipp ha elakad valaki az időt kell hazsnálni és ott a meg oldás de én iselkadtam néhányszor de adig szórakoztam még nem sikerült vol hogy vagy 10x keztem előröl ugyan azt a pályád de össze jött 11x-re
  • neptum
    #1491
    tod az IDŐ úrva vagy egy kis és ész kész is a pálya
  • grebber
    #1490
    Hm egyeseknek nehezére esik gondolkodni.Ha ilyen piti részen megakad mi lesz később !
  • BaLeeX
    #1489
    Korrekt a game, grafika is szép, fizika is rendben van, ráadásul maxra tolva is simán fut. Kell ennél több? :)
  • Gabe18
    #1488
    Na jó,többet nem fárszatom magam...
  • Gabe18
    #1487
    Időstop és tudsz a vizen járni.
  • KaLóZ14
    #1486
    csak nyomd be az idamegállítást (Shift+E) és sétálj át a vizen arra a kis szegélyszerűségre...
  • Gabe18
    #1485
    Ezt,de akkor még nem láttam hogy válaszoltál már mikor elkeztem irni.
  • fullazz
    #1484
    Akkor most nekem is kellene kis segítség! Már írtam párszor(én nem tartok még itt mint az előző hozzászolásban): elakadtam egy vízes metróállomásnál!Help!:)


    Köszi!
  • GodGamer
    #1483
    A "következmények" -talán az utolsó- pályán tartok,és egy nagy tetves lépegető állandóan szétlő, ahogy lelövöm az egyik plazma ágyúját. Hogy lehet ezt a részt megcsinálni???
  • keepernext
    #1482
    Nagyjából ezt mondtam én is.
  • Gabe18
    #1481
    A ládák takarnak egy üreget ahova be kell mászni,de ha hagyod a futószalagot végigmenni,akkor mindig lesz előtte egy.Tehát a szalag mozgásának közepe felé állitsd meg az időt és meglátod hova kell bemászni.
    Ott van az inditókarhoz közel valahol.
  • keepernext
    #1480
    A kartól kicsit jobbra van egy lyuk időlassítás bemászás.
    A ládákat azér kell elvinni.
  • #1479
    Hali
    Még az elején vagyok, egy raktárfélében, ahol egy kart meghúzva az előtte lévő futóaszalag elindul pár ládával.
    Na ekkor mit kell csinálni, mert nem látok semmi változást, így nem tudom, hogy hová kell menni.
    Egyébként ez ott van, miután az időmegállítással felmásztam egy ládára és a daru átvitt a szemben fent lévő átjáróhoz.
    Kéne egy kis segítség, köszi
  • Gabeee66
    #1478
    Kozitomee, a kulcsszó az ATI 9600XT. Ezen sajnos nem fut el, a minimum igénye ATI Radeon x700 (vagy nVidia 6600), bár ez már le volt írva egy párszor. Egyébként a játék readme fájljában benne van, te is megnézheted, ha már felraktad.
  • grebber
    #1477
    Hát időben asszem 1-2 óra között vagy lemaradva tőlem azthiszem.
  • strebacom
    #1476
    Nagyon jó játék, én az összeszerelö csarnokban vagyok ez a gyengém nagyon tetszik az ilyen gyárban játszódó game, ez messze van a tiédhez??
  • grebber
    #1475
    Nem baj csak érdekel!
  • krys002
    #1474
    Sgtfathi melyik Play -re gondolsz?
  • neptum
    #1473
    nem sokára vég még egy pálya és kész mér baj hogy nincs vége ?
  • grebber
    #1472
    Most a "léghajonkba" kell benzint találni!
    Innen sok van még?

    Mert valaki aztmondta hogy 1-1.5 óra egy helytől a vége azóta kb 3 órát nyomtam azt még sehol sincs a vége!
  • HammeRed
    #1471
    Ha valakinek sokáig gondolkodik a menűben pl egyjátékos vagy folytatás gomboknál akkor ki kell törölni a régebbi save-eket és jó lesz.Nekem 850 mb volt a Userconfigs/Default mappám.A game nem törli a régebbi mentéseket hanem meghagyja mindet.
  • Desert
    #1470
    frankó játék lett szerintem :) bár még szokni kell az "új effekteket" :D királyság a 8600GE :)
  • neptum
    #1469
    nem felül lesz egy kis kiálő rész ahol van 3 őr oda kell "fel repülni" és amikor vissza esnél nyomni a W-t hogy arra fele esen ne a propelerbe
  • Scooby87
    #1468
    én mezei daemon tools 3.44-et használok...
  • keepernext
    #1467
    Lőni mint állat.
    Én egyet -kettőt leszedtem,visszaugrottam a csatornába,onnan osztottam az észt.
  • k3nGu
    #1466
    de átkell menni a túl oldali kapuhoz, de a propi utamat állja, akkor időgyorsítás és ha esnék vissza nyomjak előrét?he??
  • neptum
    #1465
    idő lassitás meg idő megálitás a meg oldás úgy kel gyilkolászni ha sokan vannak
  • ellington
    #1464
    a játék elején, a demo pálya után, mikor felmászok egy csatornából, ott mit kell csinálni? lelövöm a két beszélgető arcot, és egyszerre háromszázan özönlenek felém..