2583
  • barmi
    #1583
    Próbálgattam ezt a Procionos változatot sokféleképpen indítani de bármit csinálok mindig megáll a kép úgy 3-4 perc után viszont a hang meg megy tovább.. elég lol
    próbáltam daemon 4.10-el felrakni ezután pecselni 1.1-re és a hozzá való 1.1-es flt töréssel de ugyanezt a hibajelenséget produkálja. Próbáltam 4.6-os daemonnal y.a.s.u.-val telepíteni ezután az 1.0-s miniimage-t mountolni y.a.s.u. persze aktív de így is uyanaz. Próbáltam 4-10-es daemonnal telepítve simán 1.0-s flt töréssel de ugyanaz szzoval ezzzel valami nagy gáz van. Gratulálok Procion! Remek munka! Mentél volna inkább kukásnak mertt hát lássuk be ehez nem értesz! LOL
    Az flt változatot majd jövő héten megpróbálom hátha az nem ilyen szar.
  • fikoo
    #1582
    És hogyan kell bekapcsolni a turbonát, vagy egyáltalán hogyan kell oda eljutni ahol be tudom kapcsolni?

    Jujj segítsetek pls, mert naon bejön ez a game, csak most elakadtam
  • Seth
    #1581
    nem lassítás kell, hanem visszatekerés
  • fikoo
    #1580
    De nem forog a turbina. Vagy mi fúj fel? Az a feladatom hogy jussak fel egy felsőbb szintre hogy bekapcsoljam a szélturbinát. Szal pontosan mi is fúj fel a "felsőbb sizntre"?
    Bocsi, de nem tiszta
  • neptum
    #1579
    ez is volt már 100x idő lassitás és felrepülsz és ahogy esel lefele lesz egy kis párkány rész ahova esni lehet és kész
  • fikoo
    #1578
    Please mondja el valaki, hogy mit kell csinálni annál a résznél, aholvan egy hatalmas turbina, és akörül csak körbe körbe lehet futkározni, és mindenhol rács van. Meg gykét Forklift, meg 2 bazimagas négyzetalakú akármi ami felfelé magaslik.

    Előre is kösziii :)
  • neptum
    #1577
    ez az amikor valami agyúk vannak akor azokat kapcsold ki hibáalöted szét őket akor is egyesével kikell kapcsolnod öket mindegyiknél ott van oldalt egy kis panel ahol kilehet őket kapcsolni
  • BaLeeX
    #1576
    Most látom, hogy magyar a felirat? Csodáltkoztam, hogy a telepítő magyar de a beállítások között nem találtam magyar nyelvet így végigtoltam angolul.
  • zsotee
    #1575
    Régi a vga-d drivere, vagy a karid nem támogatott.
  • BaLeeX
    #1574
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyenként le kell kapcsolgatni a rakétakilővőket időstop alatt.
  • burg3r
    #1573


    na itt mit kell csinálni?mert az út végén is zárva van az ajtó
  • Dante73
    #1572
    Nekem bejött a játék. Tartottam tőle, hogy csak harcra kell majd az idő manipulálás, de szerencsére elég változatos lett! Pl, lent a metróban, az elárasztott alagút, a vízbe kábel lóg, tehát ráz. Mondom, oké, hogy megálitom az időt, de mire átúszom, 3x meghalok... Erre vizenjárás... Teljesen logikus, hisz ha áll az idő, nem merülhetsz bele a vizbe, ugyanis nincs "ideje" a víznek, hogy reagáljon rád... Itt dobtam egy hátast szolidan, és ez volt az a momentum, ami megalapozta a hangulatot, már csak azért is, mert látszik, hogy a fejlesztők végiggondolták a dolgot, és nem csapták össze!
    A grafika a gyenge pontja, legalábbis nálam, nekem ez a kissé mosottas, műanyag, világ, ami a strangehold-ra emlékeztet nem jön be, de hál istennek, azért nem annyira gagyi, mint ott. (azt 1 óra szenvedés után töröltem...)
    Szóval, végre egy jó FPS! Bioshock, Crysis, HL2 ep2, Timeshift, El vagyun kényeztetve, FPS terén! Mindegyik más, és mindegyik jó!

    Dante.
  • burg3r
    #1571
    hy mit kell csinálni annál a résznél ahol egy ilyen alagút szerűségbe vagyok és felülröl kijönnek ilyen rakéta vetők illetve mögöttem bezárul az ajtó?
  • alien111
    #1570
    Gyertek!!!
    Hamachira
  • neptum
    #1569
    nekem is az volt a kedvencem csak néha lőszert kellet szereznem hozá
  • BaLeeX
    #1568
    Közepes nehézségen nyomtam végig, szerintem túl könnyűre csinálták a gondolkodós részeket, hogy mindig automatikusan rááll a játék arra az időmódra amit éppen használni kell. Enélkül kicsit többet kellene gondolkodni melyiket kellene éppen alkalmazni.
    Persze van olyan is amire magamtól nem jöttem volna rá. Pl. hülyeségnek tartottam, hogy ha hozzádvágnak egy gránátot akkor meghalsz mindenképpen. Magamtól rá sem jöttem, hogy csak meg kellene fordítani az időt. :)

    Optimalizálást is eltalálták mert marha szép a game és jobban megy mint a legtöbb mostanában kiadott játék.
    Kedvenc fegyóm a robbanófejes nyílpuska, egy időmegállítás alatt 4-5 enemy is kiiktatható vele messziről.
  • keepernext
    #1567
    Az mért is kell??LOL
  • atesszan
    #1566
    Fuck!van egy pár belőle már!De egyszerübb kérdezni...
  • DarkSector
    #1565
    Tűzfal is lehet.
  • DarkSector
    #1564
    Menj multiba, ott az összes fegyver megvan.
  • Kisfiu90
    #1563
    PLZ segítsen vlki ha tud

    van egy oan problémám h feltettem a játékot patcheltem (1.1) crackeltem (1.1 és ha rákattogok kétszer ugye az exére, nem csinál semmit mintha nem is kattintottam volna...nem jön elő semmi és feladatkezelőbe sincs benn h menne v vlmi...

    Légyszi help
  • deicide
    #1562
    Hát érdekes játék..

    Annak rendje modja szerint végig követtek az infokat amiket innen-onnan olvastam el is indul szépen ahogy kell magyar még a magyar is benne!
    "aktuális drivie..deamon..telepit pach"
    Kiválasztom 1 játékos betöltés elindul a kép a betöltés alatta meg elindul a hamg és a cselekmény..de a kép még mindig csak betöltés!
    Persze fagy mint az ökör!

    nem tudom mit lehetne vele kezden:(
  • babus
    #1561
    Ez a 1.0 verzióhoz jó.
  • Antrax #1560
    Egy FAQ-ot nem akar valaki csinálni?
  • warass
    #1559
    http://gamecopyworld.com/
  • warass
    #1558
    Thx, az is valami
  • Magiszter
    #1557
    Itt van hozza trainer. Aki tudja hogy lehet leszedni tőlük vagy máshonnan fizetés nélkül az tegye meg és rakja fel valami tárhelyre. Vagy linkeljen.

    CheatHappens
  • babus
    #1556
    Ventillátoros résznél jobbra és balra lehet menni,hogy lehet át jutni idő megállitással próbáltam nem megy.
  • Magiszter
    #1555
    Pisztoly, Shotgun, Sniper, Rakétavető, Nyílpuska, Plazmavető (nemtdom mi a neve. Én pedig eddig.

    Ami a legjobban tetszik eddig benne az a k*rva nagy lépegető ami néha csak átúszik a képen. Az a monumentális méret... MArha nagy hangulatot tud teremteni számomra.

    ps: Továbbra is keresek hozzá cheat-et/trainert hogy tovább tarthassanak az idő képességek.
  • Sgtfathi
    #1554
    Sajna nincs ati-s haverom de próbálkozz hátha...
  • arty
    #1553
    van pisztoly, shotgun, sniper, rakétavető. én eddig jutottam egyelőre ;)
  • warass
    #1552
    Nekem 1 óra múlva lesz lent, de az szemet szúrt, h láttam mondjuk 160 képet ebből 159-en ugyanaz a gépfegyó voltcsak azt ne mondjátok, h ezen kívül van mégy 1 pisztolyocska oszt kész
  • tibiszabo
    #1551
    SZIA!
    Ahogy itt már sokszor leirták pech crack és JO az flt crack és fut de nekem erősebb karim van
  • DarkSector
    #1550
    Törttel nem lehet hamachizni.
    próbáltam haverral már.
  • Jaffa 2843
    #1549
    hát én csk most kezdtem el.. a demo pályáig csináltam meg eddig, de valahogy nagyon nem jön be ez az előre scriptelt cuccos.. annyira látszik a script..meg az amikor 2 npc elöttem meg egy "falat" huzva magug mögött, hogy még véletlenül se tudjam kikerülni öket, meg kilöknek a fedezékböl... picit érdekes
    azért végigjátszom, de inkább multiba lenne jo a game, de az is csak az idömanipulálás miatt

    viszont ami nagyon +++, az az intro.. nekem nagyon bejön az introja. a demoba az a trailer is kegyetlen jo volt :D

    introrol egyböl a pokember ugrott be (film).. talán az ellopott prototipus ruha miatt.. nemtom :D

    mindent össze vetve csatlakoznék az előttem "szólóhoz", egy erős 10/7-et megér. ki lehet huzni vele a "nagy" játékok megjelenéséig
  • Seth
    #1548
    Na én is a végére értem. Epikusabb végeharc is lehetett volna :)
    Valahogy úgy érzem nem sikerült teljesen kihasználni a sztorit, a pályák között túl sok volt a fémes, indusztriális rész, a játék első fele remek, aztán a gyáras pálya ellenkezőleg, szörnyen monoton és hosszú volt. Az erdős hegyes pálya szintén jó volt, aztán megint ilyen gépes, uncsi volt na.Az időmanipulálások közül szinte végig csak lassítás kellett a harcoknál, a többit is csak többnyire véletlen használtam, mert mondjuk a gépre bíztam a választást. Hiába lehetne taktikázni a visszatekeréssel, stoppal, feleslegesek voltak.
    Egy olyan 10-ből 7-re értékelném, mert azért élvezetes volt vele játszani, mégha sokszor vontatott is volt
  • alien111
    #1547
    v1.01
  • Jaffa 2843
    #1546
    timeshift verzio?
  • alien111
    #1545
    Helló!!!
    Csináltam egy hamachit
    Hálózat neve: [HUN]TimeShift
    Hálózati jelszó: time
  • bubu13
    #1544
    Ott van a kapcsoló mellett jobb oldalt egy kis lyuk és amikor nincs ott egy doboz a lyuk előtt akkor idő lestoppolod és bemászol a lyukon