2583
  • zombysoad
    #1543
    Annál a résznél vagyok,mikor egy raktárban,kapcsolót kell álítani,de azonkivűl,hogy mennek a dobozok a futószalagon,sokminden nem történik,nem tudom mit kellene csinálni...ha valaki tud segíteni,tegye meg!Köszönöm!
    (pálya neve:"földfelszín")
  • Jaffa 2843
    #1542
    hali!

    működik a multiplayer tört verzioval?
  • DarkSector
    #1541
    Alapba magyar ha erre gondolsz.
  • cumfu
    #1540
    megvan a nyelv is!
  • krys002
    #1539
    tibiszabo hogy bírtad működésre? Légyszi segítesz. Nekem X600-asom van. Az elvileg erősebb a 9550-es nél ugye?
  • cumfu
    #1538
    na most már nem olvasok vissza!!! kifolyik a szemem! lécci mondjátok el hogy lehet magyarosítani. bocs de télleg nem bírom. köszi
  • cumfu
    #1537
    9550-el?
  • tibiszabo
    #1536
    http://timeshift.extra.hu/
  • tibiszabo
    #1535
    Én azzal nyomom MÁR 3 napja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • cumfu
    #1534
    háááát nekem 7600gs-em van és megy maxon picit lassu de majd még beállítgatom. Az igaz h nem mai darab a 9550
  • Ch4s3r
    #1533
    az legyen a legkisebb bajom hogy másik cracket szerzek hozzá inkább csak induljon el sztetek 9550-en overclockolva menni fog?
  • cumfu
    #1532
    ja olvastam h vigyázzatok az FLT-ssel mert az alapkrekk nem jó
  • Ch4s3r
    #1531
    én se tudom hogy jöttem rá erre hogy írjam át meg stb de vhogy összejött.én is tartok tőle hogy nem fog menni de próba cseresznye...
  • cumfu
    #1530
    jujj hát kösz szépen nekem is megy. (általába ilyenekhez nem vagyok hülye, de most..) JA MEG MONDOM HA MÁR ITT KEZDŐDNEK A PROBLÉMÁK, OLVASTAM H SOKMINDENKINEK NEM MEGY. hát törjön ki a nyakam tőle.. ÉS KÖSZI SZÉPEN..
  • Zoli Zoltan
    #1529
    O.K. megtaláltam a linket hogy hogyan kell magyarítani a feliratokat.
    Ja nekem a clonedvd-procyon verzió van meg 1.1 patch bin fájlban átírni a crack-elt fájjal és ennyi.
  • Ch4s3r
    #1528
    a 002-es darabot tallózd be
  • Shep
    #1527
    Valaki foglalja már össze a történetet, mert én már az alaphelyzetet sem értem, ki kicsoda miért lövik egymást stb.
  • Ch4s3r
    #1526
    nekem már bontja is ki rendesen így
  • Ch4s3r
    #1525
    na erre írtam hogy tallózd be a rar utáni első fájlt és azzal működni fog
  • cumfu
    #1524
    a következő fájl megléte szükséges: flt-tshf.r00, de olyan meg nincs, meg nem is volt :(
  • Zoli Zoltan
    #1523
    A legegyszerűbb útja a fájlok kicsomagolásának, hogy megnyitod a WinRar könytvtárban a WinRar.exe fájlt és megadod a játék könyvtárát majd megnyitod az flt-timsh.rar fájlt (nem az flt-timsf.01-et) megadod az utat, hogy hová bontsa ki. Ha nincs felinstalálva a WinRar feltétlenül instaláld fel mert a total commander nem mindig kezeli a rar tömörítéseket. Máskülömben nekem GeForce 6200-as 256 Mb-os karim van és gong nélkül megy a játék, természetesen a legújabb novemberi directx és nVidea 169-es driverel. Én is kérni szeretnék valamit, hogy lehet a magyar feliratot előhozni.
  • Ch4s3r
    #1522
    hát a hiba üzenetet nem látom de nem lehet hogy azt hogy kéri a 00 ás fájlt vagy melyiket mert akkor be kell tallózni a rar utáni első fájlt és úgy kibontani. pár perc és nekem is lejön akkor megnézem és nekem is flt- és verzió van meg.
  • cumfu
    #1521
    igen! átírom rar-ra és ha megnyitom már látom at iso-fájlt. de ahogy ki szeretném csomagolni kiírja ezt a hibaüzenetet:
  • dotkom
    #1520
    commanderben megnyitod vmelyik .rxx -et es kimasolod a benne levo iso-t.
  • Ch4s3r
    #1519
    flt gondolom fairlightos feltörésű lesz akkor csináld azt hogy total commanderrel átírod az első darabot .rar kiterjesztésre áthelyezve vagy másolvas ugyanoda és jobb egér kibontás ide nekem is bajom volt a napokban vmelyik játékkal.
  • Japep
    #1518
    Köszi szépen, tökéletesen fut.
  • cumfu
    #1517
    heló! nekem az FLT verzó van meg (2.82GB). Letöltöttem, szépen le is jött, 60db 48megás és 1 38 megás fájl. NEM TUDOK VELE SEMMIT KEZDENI!! Általában az ilyeneket még ki kellene csomagolni és úgy be a virtuális meghajtóra, de nem tudom hogy mit csináljak! :(

    Az nfo ezt írja:

    Installation Information:
    =========================

    Just extract the archives and burn/mount with your favorite software.
    Install.
    When prompted for serial use: BYN9-LAB2-NAL5-TEN2-2583
    When prompted for part number use: S7262080
    Copy our cracked content from DVD to game dir then play.

    ja és a fájlnevek úgy vannak hogy flt-tshf.001, és ez így van xyz.061-ig
    Lécci segítsetek. előre is köszi
  • strebacom
    #1516
    Na wazze én vissza olvastam ezt irta Grebber kolléga erröl és ez megy mert én is igy tolom...

    "Na megoldodott a bajom!

    Games\TimeShift\bin\ mappából átmásoltam a controls.ini-t a Games\TimeShift\UserConfigs\Default\mappába.Mivel megnéztem itt a mappába Games\TimeShift\UserConfigs\Default\ a controls.inibe semmi nem volt kitöltve.

    Na most hogy jó is magyar is végre tolhatom már!"


    Most már jáccá....
  • krys002
    #1515
    Hát... nem tudom. nekem radeon x600-asom van és nem indul. Az Official readme-ben x700-as a minimum követelmény. De már azt is hallottam, hogy 9800-on is még eldöcög valahogy.
  • The Protector
    #1514
    Radeon 9600-as karin megy agame?Nagyon fontos.Köfi.
  • krys002
    #1513
    ÁÁÁ nincs mit. Sajna én nem tudok vele jáccani mert az 1462-es hozzászólással se sikerült meg csinálnom!
  • bgabor
    #1512
    Köszönöm, köszönöm, így már jobb lesz!
  • krys002
    #1511
    te is bgabor!!
  • bgabor
    #1510
    Hehe. Poén, hogy percre pontosan ugyanaz a problémánk, már másodjára. :-)
  • krys002
    #1509
    http://timeshift.extra.hu/ Japep ezt nézdd meg!!
  • bgabor
    #1508
    Felraktam az 1.1 patchet és cracket. Új játékot indítottam. Még mindig ugyanaz a probléma. Nem reagál se egérre, se billentyűre. Kilépni se lehet.

    Megszánna valaki, és elárulná egy mondatban, hogy mi a franc baja van a gémnek?
  • Japep
    #1507
    A problémám ez volt : #1500

    Feltettem az 1.1-es patchet, crackeltem a patch CRACKjével de még mindig nem reagál... :(
  • krys002
    #1506
    Hát Sgtfathi örülök hogy sikerült meg oldani a problémádat, de nekem így nem megy sajna. Nincs olyan haverod akinek ati-ja van én neki is ez a problémája?
  • fullazz
    #1505
    Köszönöm,meg neked is Gabe18
  • bgabor
    #1504
    Mivel úgylátom minden második embernek ez a gondja, igazán lehetne egy FAQ, ha jól olvasom, a játék van annyira jó.
    És akkor visszaolvasni se kéne. Különösen gáz ez a visszaolvasás, lévén hogy hónapok óta nem működik a kereső.