2583
  • cumfu
    #1903
    heló! a második pályán még ugye nincs idő visszafordítás, mert csak lassítani+időt állítani tudok. Vagy a visszafordítás hogy néz ki a játékban? nekem még nem ment vagy nem is mehet? :)
  • Zoli Zoltan
    #1902
    bin/steamwars.ini

    szerkeszt..English átír Hungarian-ra...en átír hu-ra

    és magyar felirat voilá"
    utána a menüben kapcsold be a feliratok megjelenítését
  • mikiking
    #1901
    helo...van vmi ujdonság,bvag vmi hir ?
  • barmi
    #1900
    Hi!

    Melyik fájlba kell belepiszkálni hogy Magyar legyen a felirat?
    Köszi!
  • Trucker39
    #1899
    Eddig is volt. Csak be kellett állítani.
  • Gabyee
    #1898
    sziasztok!
    van már esetleg magyarítás a játékhoz?
    köszi!
  • Kau
    #1897
    Beállsz a dobozba és visszafordítod az időt.
  • antibazsi
    #1896
    Na ez kicsit kicsi lett,itt a teljes:
    http://photohost.extra.hu/up/gallery.php?entry=images/1194759147.jpeg
  • antibazsi
    #1895
    Én itt akadtam el!Segítsetek!hogy a pélóba lehet itt továbbmenni??Mindent próbáltam,de nem tudok oda feljutni ahonnan kiadja a dobozokat.Vagy nem is oda kell feljutni?

  • aaatttika
    #1894
    Koszi, koszi!Idokozben en is rajottem, ugyhogy megoldodott a problema:) Amugy a jatek nagyon bejon, latszik, hogy sokat foglalkoztak vele!
  • sorrow
    #1893
    úgy értettem, hogy nem az a legfrissebb, hanem a 169.04-es
  • kryst
    #1892
    Sikerült megoldani! Köszi az eddigi segítséget!
  • aaatttika
    #1891
    Igen az a legfrissebb! Egyebkent ha letoltotem a legujjabb directX-et, de hova kell azt telepiteni? Telepiteskor nekem kell megadni az utvonalat, de nem tudom, hogyhova kell telepiteni! Amugy meg mindig nem megy sajna,mindig ezt irja ki:Incompatible video driver, es hogy frissitsem a video drivert. De mar vagy 5-szor feltettem a 163.75-ot.Viszaolvasva a forumon masnak is volt ilyen problemaja 7300GT-vel, kernem ha megoldotta akkor segitsen nekem!
  • kryst
    #1890
    De, mivel húzódsz ki? Mert én akárhogy nyomom az irány gombokat, meg sem mozdul.Csak középen van folyamtosan.Vagy ki kell kapcsolni a képességet előtte? Köszi egyébként!
  • sorrow
    #1889
    és az a legfrissebb?
  • sorrow
    #1888
    mikor felvisza szél húzódj ki oldalra és egy függő járdára esel
  • kryst
    #1887
    Helló! Itt mit kellene csinálni? Sikerül felemelkednem, de utánna mit kell csinálni?
  • szandrus
    #1886
    Sziasztok.
    Elakadtam,a szélturbinát kéne aktiválni vagy mit de nem tudok feljutni a vezérlőbe,hogyan kéne(modjuk van 2 liftszerüség de nem találom az inditót)?
    KJöszi
  • aaatttika
    #1885
    Sziasztok!Lenne egy problemam: Inditom a jatekot, a menu bejon, utana kezdem a new gamme, irja, hogy loading es 3/4 csiknal megall a betoltes, es a kep marad ugy viszont a hang alatta meg normalisan megy, mintha elkezdte volna a jatekot, de a kep az marad a toltesnel.A 163.75 drive van fent, es 7800GT van.Ja meg 1.1 patch, es 1.1 crack. Kerlek segitsetek! Elore is koszi![A jatek inditasakor megjelenik, hogy frissitsem a drivert, de elotte frissitettem 163.75-re.
  • gettobuxa
    #1884
    nekem az tetszik a legjobban, mikor megállítom az időt, odamegyek valakihez, és közelről hasbalövöm a shotgun-szerűséggel, aztán idő elindít, a csóka meg hátrarobban a bekapott lövéstől :)
  • solikka
    #1883
    Ma kipróbáltam a játékot és meg kell hogy mondjam ez nagyszerű! Nekem nagyon bejön ez az időmegállításos dolog, rengeteg lehetőség van benne. Tudom hogy már más jtékban is volt ilyesmi de eddig itt a legjobb! A grafikával sincs semmi problémám. A legjobb amikor szarrá lő valami nagy gépezet egy házat és aztán visszaforditom az időt és minden visszarakódik:D
  • kryst
    #1882
    A ventillátoros résznél mit kell csinálni? Sikerül felrepíteni magam, de hogyan tudok a legfelső szintere menni! Mert bármit csinálok nem ugrik.
  • atesszan
    #1881
    Nekem a havas pálya vmelyik részén volt reménytelen a küzdés a tulerővel szemben,megállitottam az időt többször és egyszerüen elszaladtam.Egy ideig lőttek utánam,megint megállitottam és továbbjutottam.Ennyi.
  • cumfu
    #1880
    heló! elakdtam a 2. pályán, ahol bemegyek a csatornába, végre kiérek belőle és ott vár 1 csomó fegyveres ember. hoy tudom megölni őket? időmegállíással kell egy csomót tökölnöm? előre is köszi
  • gettobuxa
    #1879
    nah végigvittem :)
    szép és jó volt :) kicsit könnyű is így, hogy a ruhám visszatölt magától, a sérülést/gyógyulást másként kellett volna, de összességében kimagasló játék így is, hogy ekkora dömping van ezekben a hónapokban :)


    hihetetlen, hogy egyesek el tudnak akadni...

    nyilván az időmegállítás/lassítás/visszafordítás közül kell valamelyiket használni
  • sas13
    #1878
    thx
    utánna mi a pálya a vízbe áram van ott mit kellene működni?
  • sas13
    #1877
    hy
    elakadtam a gambe ott ahol egy tank akar kilőni mellette pedig a álló tank van ott mit kellene csinálni?
    előre is thx
  • Marko001
    #1876
    Szaladj ki a kapun (arra amerről lő a tank), aztán fordulj jobbra és menj le a lépcsőn.
  • Doki17
    #1875
    Rakd fel a legújabb Videókártydrivert.
  • Mdavide5
    #1874
    Helló
    Valaki tudna segíteni? Az lenne a baj hogy amikor már mindent betölt és már kezdődne a játék újra indul a gép.
    Mitől lehet?
  • djrobaa
    #1873

    Sziasztok! Itt tartok! Igen csak az elején de nemtudok tovább menni! Hogyan kell ezt megcsinálni? Azt mondja lokalizáljak földalatti járatot! De hol? Segitsetek plz!
  • mama2
    #1872
    A liftes aztán megoldódott:) gömi: ha ott tartassz mint ahol én akadtam el, akkor én szvsz. úgy csináltam, hogy megállítottam az időt(G), nem írja kí, de attól, nyomva tartottam az x-et(amivel tekeri a kereket), és amikor úgy gondoltam igen most már jó lesz, akkor bementem a liftbe, pont elfogyott a ruha "ereje", és akkor fel vitt a lift.:) Én hülye meg nem tuttam:): hisz írja is, hogy "minden tárgyra irányított hatás, csak az idő megállítás elfogyása(Nem így van, de remélem érted) után, fejti ki hatását!
  • AnarchoiD
    #1871
    hozza kell szoknod ilyenek lesznek a jatekban es ez mega legprimitivebb , en ugycsinaltam hogy feltekertem leengedtem feltekertem es ekkor visszafelere kapcsoltam az idot ... ;) gyorsan beugrani a kalitkaba emi felmenet ;)
  • mama2
    #1870
    Nekem is ez volt:). Csak újra kell indítani. Hiába lép ki hiba üzivel, ha újra elindítod a játékot, és megnézed az Optionst, akkor benne maradt amit állítottál:). Én is néztem elsőre de semmi gond, nyugi:).
  • sorrow
    #1869
    menj vissza az időben és felvisz a lift
  • joshua
    #1868
    Senki se tudja a megoldást?
  • atesszan
    #1867


    Igy talán jobban látszik!
  • #1866
    Hali.
    Egy kis segítség kellene. Annál a résznél vagyok, ahol valami liftféle visz fel egy állványzatos építménybe, de a liftemelő tekerőt megtekerve a lift felmegy, és hiába állítotm meg az időt, akkor sem tudok beszaladni a liftbe. Remélem tudjátok hol járok, mert elkelne egy kis segítség
  • atesszan
    #1865

    Bocs,ez az előzmény.
  • atesszan
    #1864

    Ez az előzmény.