2583
  • InfectedMann
    #1823
    Én nem tudok rá mit mondani mert nekem voltak alapbeállítások.
    FLT release + CRACKFIX FLTDOX + legújabb vidkari driver.
    Tökéletesen megy a gamé. (:
  • warass
    #1822
    Odamész a "sok ládához", van ott 1 konzol, ami a gépet vezérli, időt megállítod; x-et nyomsz, felugrasz a ládákon legfelül arra a ládára amit a gép mozgat, majd f-et nyomsz, mot a gép a ládát odaviszi 1 szellőzőnyíláshoz ahova beugrasz...
  • mama2
    #1821
    Elakadtam: A garázsos résznél akadtam el. Van sok láda, meg sok gépágyus autó volt, azokat felrobbantottam, meg minden meg volt, de tovább nem tok sehova menni. Semilyen gombot nem tudok megnyomni, semmi. Mit kell csinálni:S.
  • sopi
    #1820
    #1817-ra valaki???!!
  • Leky
    #1819
    Na végigtoltam a játékot. Ilyen jóval nagyon régen játszottam, egészen az elejétől a végéig teljes mértékben lekötött mindene a helyén volt. Talán a léghajós lővöldözős részt hagytam volna ki belőle. Nálam 10/10. Jöhet COD 4.
  • InfectedMann
    #1818
    Nah ma elkezdtem a game -t.
    Nekem bejön.
    Igaz szokni kellett az környezetet meg a fegyvereket meg a képességeket, de mostmár szinkronban vagyok a game -el.
    Grafika Mediumban is egész jó. Jó, hogy lehet magyarul is játszani. Igaz az angol tudásom sem rossz, de nem is a legjobb :D
    El leszek vele míg kijön a CoD4 -hez a magyarítás. igaz a CoD4 -et még ki sem tudom írni mert nincs DL DVD -m. Nah, de nem offolom a topicot mert a végén lesz ejnye bejnye :P
  • sopi
    #1817
    Hi all
    Az lenne a gond a játékkal h felrakom és ha szerencsém van akkor az elsö inditásnál nicns semmi baj de utána akárhányszor inditom nem reagál a billre se és az egérre se..ez miért van? valaki segitsen plz nem lehet h nem megy...Elöre is köszönöm
  • maori721
    #1816
    Sziasztok!
    Tudna valaki segiteni?El akadtam a turbinás pályán.Egy felet kellenne át ugranom egy csővön lévő vaslétráról.Olyan,mintha dobanto lenne.Ez a turbina körül van és beinditása után le kell melléje menni.Csak ez a fal akadályoz a tovább jutásban,mert hiába használom az időt mindenféle formában,nem tudom át ugrani a falat sajna.Hogyan lehet tovább menni?Mit kell nyomnom melyik gombot?Köszi a segitséget!
  • neptum
    #1815
    ott én is elvoltam de én futotam még kinem nyilt az ajtó idő lassitás és gyorsan lelővöd a csávót és befutsz az ajtón azt án idő meg álítás kilősz egy gránátot és kész nekem így jött össze
  • momo99
    #1814
    hali fontos lenne help
  • momo99
    #1813
    de a géptesztem jó a videolártya de a procival van gondja
  • AnarchoiD
    #1812
    9600 szvsz ;)
  • Trucker39
    #1811
    Semmijen " cheatolva" dolgot nem használtam egyetlen percig sem a játék végigjátszása közben. Simán meglehetett csinálni. természetesen nem megállítani kell az időt, hanem lassítani, így sokkal tovább lehet ugye mozogni.
  • momo99
    #1810
    hali
    lenne egy kis gond.
    a játékot feltlepítetem de nem megy.
    Radeon 9600xt 256 mb
    2.4 proci
    4x 256mb ram
    mért nem indul a játék?
    help
  • KOVU
    #1809
    hi all
    én eddig ugy futtatam hogy 1.1 patch és a crack hozzá
    hogyha én most feltenneém rá az 1.2 patch akkor ujra kellene crackelnem valahonnan? vagy csak simán futna??
    egyébként végig vittem és nagyon tetszik , csak a végét nem értem
  • AnarchoiD
    #1808
    ezzel csak egy problema van en nem cheatolva jatszom es nekem nincs ennyi idom, beerkezes a szobaba azutan 2 seccel mar robban is az elso hordo .. se lassitva se megallitva nnem ersz el ennyi ido alatt a szoba vegebe
  • Trucker39
    #1807
    Ugyan már. Van rá sokkal jobb módszer is. Lelassítod az időt, a hordók között végig mész az ajtóig, shotgunnal a faszit leteríted, majd belépsz az ajtón és hagyod magad mögött becsukódni. Mivel senki nem lőtt beléjük, a hordók sem robbannak fel. Biztonsági okokból, szintén lassítva kidugod a fegyver csövét az ajtón, belelőssz a legközelebbi hordóba, majd becsukod az ajtót. Röviden ennyi és már tisztább, szárazabb, biztonságosabb érzéssel mehetsz tovább! :)
  • AnarchoiD
    #1806
    kocce, akkor marad a ptrobalkozas ;)
  • azriel
    #1805
    Akkor kell megálítani az időt, amikor majdnem elér a robbanás hulláma. Nekem is sokadikra sikerült, de azért meg lehet csinálni. Nekem a bal hátső részen jött össze. Igazából azt a pillanatot kell elkapni, amikor még pont nem halsz meg :)
  • DarkSector
    #1804
    Háát crack még szerintem csak 1.1-hez van.
  • ragobynara
    #1803
    1.2-es patch-re már van vmi megoldás? Rakjam újra a gamet v mi? :S
  • mama2
    #1802
    Már 3. pályán tartok:). Am ez nem akar megjelenni?
  • #1801
    Jönnek is :)
  • AnarchoiD
    #1800
    tevedsz ;) neked meg sok van ;)

    de sebaj utanak johet a

    Gears of War es a
    Call of duty4
    Crysis ;)
  • #1799
    Gondolom már nem sok van a játékból.
  • #1798
    Köszi!!!!
  • Promi #1797
    Gyorsabb voltal.:)
  • Promi #1796
    Mikor lejon a nagy doboz, a karok szet nyilnak gyorsan belepsz, es vissza forditod az idot.Ez alltal at kerulsz a masik helysegbe.
  • AnarchoiD
    #1795
    jon a doboz fentrol odaszteppelsz amikor szetnyilnak akarok beleugrasz a dobozba es visszaporgeted az idot
  • AnarchoiD
    #1794
    vegigporgettem a forumot ,de nemtalaltam megoldast, amikor a lopott zeppelinnel megalltok az uzemanyag tolto allomas melett , es bemegyek az epuletbe a szellozon at , egy szobaba jutok ami hordokkal van tele, szoba vegeben berobbannak a hordok es nemtudok mit csinalni lassitani, megallitani visszaporgetni nemmegy mindig az a vege hogy felrobbanok .. van ott valami trukk ? (biztos van , eddigis voltak ;)
  • #1793
    Innen nem igazán tudok továbbjutni :(
  • Depridol
    #1792
    olvass .nfo-t hasznos, vagy olvass viszább de jó kedvembe találsz ezért segítek neked ikszdéé
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    serial: BYN9-LAB2-NAL5-TEN2-2583
  • mama2
    #1791
    Mi a cdkulcs? Mer kér telepítésnél
  • juharfalvi
    #1790
    Azt hiszem, "EN ROUTE" nevű pálya: egy raktár, tele benzines hordókkal.

    Feladat: megtankolni a Zeppelint.

    Van egy ajtó, onnan egy rövid folyosó és egy másik ajtó, de az nem nyílik. Ahol a kereszt jelzi, ott csak valami állványszerűség van, amit nem lehet aktiválni.

    Tud valaki segíteni?
  • Twetr0x
    #1789
    közben megoldottam :D
  • Twetr0x
    #1788
    Miért mindenki most alszik?
  • Twetr0x
    #1787
    Na, megvan a játék FLT verziója. Még nem nagyon nyúltam hozzá, egy ideje követem a topikot, de az eddigiek elég kuszák voltak. vki összefoglalja, hogy mit kell csinálni, patchelni, stb, hogy fenn legyen rendesen magyarul?
  • SD456
    #1786
    Hy all!

    Megszeretném kérdezni, hogy van e már megoldás a problémára amit én és még páran írtak? Tudjátok, hogy egy kis ablak bevillan a bal felső sarokban aztán semmi sem történik:S Nah tehát van már valami megoldás?

    Előre is köszönöm!
  • Xreactor
    #1785
    Kijátszottam a gamet.. Szerintem elégé elharapdták a történet végét..mintha nem lenne befejezve, azér többet vártam volna. Na mind1 ettöl függetlenül nagyon jó kis game.
  • Vaxi
    #1784
    próba.