41716
  • Thanatos
    #1824
  • David2
    #1823
    sztem az árnyékokon ne búsuljatok, mer úgyis kétkárytás rendszeren futna rendesen
  • Ch_Slater
    #1822
    Nekem tetszett a német video is :)
  • Zsolo007
    #1821
    Én is abszolút egyetértek.
  • PiszkosFred
    #1820
    Mélységesen egyetértek ;]
  • PiszkosFred
    #1819
    Köszönet, épp ezt kerestem ;]
  • PTW
    #1818
    én nem tudom igazából miért kell ennyit szenvedni ezen. karaktereknek lesz árnyékük, az e3 videóban látható gyönyörű erdő ugyanúg yfog kinézni mert Kathode(fejlesztő) elmondta eg yfórumon hogy a fák lombjai FOGNAK árnyékot vetni, épületek fognak, ennyi. nekem ez bőségesen elég, nem ettől lesz jobb vagy rosszabb a játék.

    kathode szintén elmondta: a játék ugyanígy fog kinézni, semmilyen árnyék sincs, 2004 es shot , mégis olyan gyönyörű hogy az már fáj.. kell több? nekem nem!
  • DonnieBrasco
    #1817

    Nagyon fontos thread!

    Az árnyékokról van benne szó, autentikus forrásból (Gavin Carter)

    DB
  • MrStokes
    #1816
    Halas koszonet!
  • DonnieBrasco
    #1815
    Sajnos sokkal sz**abb, mint a régi Morrowind summit volt :(( de hát mit lehet válni a gázos gamespyéktól :(

    DB
  • PTW
    #1814
    http://planetelderscrolls.gamespy.com/

    ez a régi morrowind summit megújult oldala, itt az összes létező mod megtalálható
  • MrStokes
    #1813
    Esetleg meg tudnad adni azon modok neveit amikkel lehet a grafikajat turbozni? Meg valami oldal sem lenne rossz, ahonnan leszedhetnem oket. :D
  • Árnyvadász
    #1812
    Igen ezt már láttam. :) A ló különösen jó benne. Vannak szép asszonyságok is a videóban. Jó tudni, hogy nem csak férfiak kalapálják a játékot. A szép relatív, de mégis nők :D
  • Árnyvadász
    #1811
    Szerintem is érdemes nekifutnod, nagyon jó kis "elveszem ebben a világban" gém a Morrowind.

    Hát a megjelenés az jó kérdés. Március tűnik valószínűnek, de mérget ne vegyél rá :)))
  • David2
    #1810
    ezt már láttátok?
  • DonnieBrasco
    #1809
    Szerintem állj neki.
    Este berakok pár screenshotot a felturbózott Morrowindemről, hogy elinduljon a nyálelválasztás :))

    Ráadásul felraktam a Complete Morrrowind és a Morrowind Crafting modokat is... úgyhogy már majdnem MMORPG érzetű a dolog... csak kevés a PC :)

    DB
  • MrStokes
    #1808
    OFF

    Multkorjaban 1 unalmas pillanatomban en is elgondlkodtam h beszerezzem-e a Morrowind-et mind2 kiegjevel egyutt. Sajna csak tort verzioban van meg, de ha nekiallnek, biztos mevennem az eredetit.

    Ezeddig a nagy es szabad vilag, na meg a jatek alatti allando dekoncentraltsagom miatt meg nem sikerult vegigvinnni. :) Mindig akadt vmi erdekes dolog es altalaban mindig vmi szintemhez kepest ultraeros mob karjaiban vegeztem. :D
    Ez ugye kesz rohej, mert mar legalabb 3x nekikezdtem...

    ON

    Lehet mar tudni h mikor fog europaban megjelenni a jatek?
  • MrStokes
    #1807
    Koszonet!
  • PTW
    #1806
    Zért azt is vegye mindenki figyelembe, hogy ebben a videóban egy garikailag visszaskálázozott játékot mutatnak+eredeti trailer részletek. A végleges verzióban szerintem ugyanolyan gyönyörű lesz az erdő mint az első videókban -árnéykok!
  • kiskorúbézoltán #1805
    Nekem megy WMP-vel .
  • Zsolo007
    #1804
    Szerintem nincs ezzel semmi gond. Mondjuk én amúgy sem vagyok az iszonyat gyönyörű csili-vili grafika híve. Sokkal csúnyább játékban is simán el tudok merülni....
    Szerintem továbbra is hangulatos. Ők is rájöttek hál' istennek, hogy a grafika nem minden..... Akinek űber graf kell az vegyen konzolt.
  • DonnieBrasco
    #1803
    Passzolom a dolgot... engem a konzolos verzió tökéletesen hidegen hagy :)

    DB
  • Árnyvadász
    #1802
    Klikk a fenti banner-re és ha megvan a videó, akkor egy DVD playerrel nézd meg. (DivX, WMP esetén nekem nem indult)
  • Árnyvadász
    #1801
    Értem. Kicsit megnyugodtam most.

    Szerinted lehet grafikai különbség a végleges X360 és PC-s verzió közt?

    Gondolom a boxon nem kell butítani. (A látótáv az ok, azt már PTW leírta korábban. Tehát az boxon kisebb lesz...)
  • DonnieBrasco
    #1800
    Elvették a teljes shadow effektet, szerintem ez hiányzik az erdőből is: a fák egymásra és mindenre vetett árnyéka. Attól volt olyan hihetetlen csodálatos látvány és - valljuk be- minden bizonnyal iszonyatos processzor- és GPU-evő szörny is :(
    SOkan problémáznak ezen a döntésen (hogy lecserélték a shading-rendszert, mert túl sok erőforrást emésztett fel), lehet, hogy tényleg nem lesz _annyira_ durván csodaszép a játék, de egyrészt szerintem így is baromi jól fog kinézni, másrészt meg van rá esély, hogy egy későbbi patch, neadjisten pluhin/mod segítségével visszaállítható lesz a full shading/HDR stb stb.....

    DB
  • Árnyvadász
    #1799
    Az erdővel kapcs: Az új jelenetekben lévő erdő nem azt a hatást kelti, mint a régi videókon bemutatott: ERDŐ. Amibe bele se lehetett volna kötni, az egyszerűen úgy nézett ki minden ízében, mint egy valódi erdő. Számomra ezért is hatott úgy ez a játék, hogy végre egy valódi NEXT-GEN. Erre ebben a videóban, néhol megint olyan érzés fogott el: Erdőhőz hasonló vmi. Ezt csak az erdő nem annyira szép kijelentésemre írtam. Persze így is rendben van, csak nekem még ettől ott a DE.

    Viszont a régebbi ismert jeleneteken meg tökrendben volt a megjelenítése... Szóval nem értem miért ez a kettős hatás.
  • Árnyvadász
    #1798
    :))

    Mondjuk ezen már én is gondolkodtam. Elővenni újból. Én a Diablo II-t vettem elő és lvl22-es druidát csináltam már unalmamban. De lehet a Morro is elő lesz véve, az biztos, hogy nem csúnya játék még ma sem.

    Csak ezen a videón (főleg az új jelenetekben amiket nem láthattunk eddig) az erdő nem annyira szép, világosabbak a belső terek (sokkal jobban bejött az alig látok vmit, a korábbi videókból [E3-as pl.], valóban nincs árnyéka sokmindennek (ahogy PTW is írta), aztán a videó végefelé lévő goblin is... MI AZ? Az állóképes goblin a csatornában milyen szép már, erre ez a zöld bigyó igencsak kiábrándító...

    Persze sokminden tetszik is. Látótáv, az arénás rész az üt, sok helyszín (főleg amiket már láttunk) nagyon szép továbbra is, a vízesés is gyönyörű és a többi...

    Előbb leírtam, hogy nem várom... Francba, már megint úgy vagyok: Várom.

    Végén tényleg az lesz amit a GS-ben írtak: A sorozat rajongói már hegyi klinikán ápoltatják magukat a sok várakozástól. :)))
  • DonnieBrasco
    #1797
    Azért annyira nem rossz az...
    Én tegnap kínomban elővettem a Morrowindet, felpakoltam rá a legújabb, legátfogóbb textúra/modell/világítás/npc fej/hangok stb modokat, bekapcsoltam a quadratic lightingot, felnyomtam a max árnyékok számát, a látótávot, felbontás 1280x960 (sajnos x1024 nem megy...), és azt kell mondjam, hogy a Morrowind se csúnya :)) előlről kezdtem egy pusztakezes monk jellegű karakterrel :))

    DB
  • MrStokes
    #1796
    +s
  • MrStokes
    #1795
    Valamelyikotok nem tudna adni 1 linket eme nevezete nemet videohoz?
  • Árnyvadász
    #1794
    Nagyon gyenge minőségű a videó. Na mind1. Amit láttam: sok dolog tetszett, főleg a harc és a fizika, de a játék sok helyen: Tiszta Morrowind kinézetű, csak felturbózva picit. Nekem csalódás a videó.

    Minden képnél és más videónál azt éreztem: Alig bírom kivárni a játékot, csak jelenne már meg. Ez a videó ezt eloszlatta. Nem baj, legalább nem hülyülök bele a várakozásba. Ez is csak egy játék, semmi több.
  • DonnieBrasco
    #1793
    Na, ja, de azért a 21 ezer az valljuk be k...a sok még a CE-ért is.... én 60 USD-ért rendeltem +16 USD szállítás - mindösszesen még mindig bruttó 17k HUF alatt vagyok, és házhoz jön, a premier napján :)
    De persze ez csak mák, az íreket valamiért szeretik (meg a Take2-nak van raktára Skóciában, onnan jön a csoda :)

    DB
  • Árnyvadász
    #1792
    Szerintem a nagyobb MO-i üzletláncoknál kapható lesz a CE is. (MM, Saturn, Electroworld, Cora stb...) Na megyek videót nézni :)
  • reménytelen
    #1791
    Javítanám magamat: kicsit elírtam az optimalizálás szót.
  • PTW
    #1790
    hát igen én is erre gondoltam. az hoyg teljesen kivegyék szerintem nem helyes. legyen egy on/off kapcsoló és csókolom. viszont ezt valószínűleg a box miatt nem fogják megcsinálni

    haxoror: az egyik sima a másik collectors edition
  • reménytelen
    #1789
    "sajnos a világítás illetve árnyék tekintetben hatalmas butítás történt..."

    Az optializálás nagy áldozatokat követel. Ha benne hagynák, akkor valószínűleg TÉNYLEG nem futna normálisan a legtöbb mai gépen. Én nem abban bízom, hogy egy az egyben visszarakják, hanem hogy a beállításoknál választható lesz valami shadow detail formában vagy ilyesmi, hogy legalább ki lehessen próbálni.
  • haxoror
    #1788
    "edit: shop.game.net-en jelenleg a sima PC-s verzió 9900 Forint"

    "ez az soztrák oldal.... itt elvileg elő lehet rendelni csak éppen 21 ezer pénz"

    Ez aztán a nehéz választás!
  • _Atti_
    #1787
    ez nagyon nagy:D
  • PTW
    #1786
    hát énsem szeretem túlzottan de ebben az esetben ha nincs más megoldás akkor azlesz. ha végre kirakják shop.game.net-re akkor megrendelem onnan. ez egy angol site, kollégám innen szokott rendelni és teljesen rendben van a szállítás sem túl drága. ha meg esetleg osztrák oldalon is lezs akkor az a legkirályabb

    edit: shop.game.net-en jelenleg a sima PC-s verzió 9900 Forint

    gameware.at
    ez az soztrák oldal.... itt elvileg elő lehet rendelni csak éppen 21 ezer pénz
  • Zsolo007
    #1785
    Kicsit félek a külföldi megrendeléstől