41716
  • Sheva
    #1922
    hali

    mikor várható a megjelenése a játéknak? :S
  • Árnyvadász
    #1921
    Nagy kő esett le. Nagyon nagy! :) Tartsák csak a márciust, májusig már nem tudnék várni épp ésszel. Szóval tartsák csak...
  • PiszkosFred
    #1920
    Kérjenek ők bocsánatot ne te ;] Mi veled örülünk hogy végül jól alakulnak a dolgok.
  • hen-tes
    #1919
    lolmár
    én már rég feljelentettem volna őket, ilyet egyszerűen nem játszhatnak el az emberrel! és ha szívrohamot kap?!?! :D
  • PTW
    #1918
    bocsánat az újrapostért de ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    most néztem meg a mailjeimet: ez áll benne (ez ma jött) heheheheheh:
    Order number(s):
    00761082/P

    As you may already be aware, the UK release date for The Elder Scrolls IV: Oblivion Special Edition has changed to 24-Mar-2006. Changes to release dates are relatively common in the videogames industry and are unfortunately beyond our control.

    Don't worry, your order is still live and will be despatched prior to its release date via your chosen method of delivery


    EZEk most szórakoznak? vag ycsak teljesen elmebetegek...?!
  • PTW
    #1917
    asszem máshol isláttam már így
  • PTW
    #1916
    Szerintem Special Editon alatt a Collectors Edition-t értik
  • DonnieBrasco
    #1915
    Én meg azt remélem, hogy a CE-t nem érinti, merthogy én azt rendeltem elő :) szerintem PTW is.

    DB
  • DonnieBrasco
    #1914
    Mondom, nekem semmit se küldtek eddig a Take 2 warehouseból, pedig megrendeléskor külön emailt kaptam hogy kb. mikor jön a cucc, ráadásul "embertől" jött, nem automata email volt :)

    DB
  • PiszkosFred
    #1913
    Igen, de olyan elvileg nincs ;] Van a Standard Ed. és a Collectors Ed. SE és CE. Na most a CE helyett lenne a Special Edition elnevezés, és hogy jobban megkavarják az esetleges rövidítésekkel? Nagyon remélem hogy az a helyzet amit először gondoltunk, vagyis elírás vagy egyéb ok, és nem érinti az alapjátékot, csak a extrákkal megjelenő változatot (nem merem már nevén nevezni, SE, CE, brrrr) ;]
  • DonnieBrasco
    #1912
    Az idézetben nem Standard, hanem Special edition van.....

    DB
  • PiszkosFred
    #1911
    Storno, vissz az egész.

    PC Standard Edition
    Xbox 360 Standard Edition

    PC Collector's Edition
    Xbox 360 Collector's Edition

    Vagyis a SE az alapverzió, nem írták el a srácok, csak én voltam tudatlan és nem ismertem ezt a fajta kifejezést. Ez a kisebbik rossz. A nagyobbik az, hogy PTWnek sajnos lehet más forrás után kell nézni. És a mégnagyobbik rossz az - illetve az lehet - hogy pár nap múlva bejelentik az újabb csúszást... Valaki mindig megkavarja a mi kis boldogságunkat odafenn, remélem ezúttal csak a "területi" forgalmazó vacakol, és nem a 2k vagy a Beth...
  • PiszkosFred
    #1910
    Hát nemtudom, végülis PTW az game.net emailjéből idézett, akik akár hibázhattak is ez ügyben - az az alkalmazott aki megírta a körlevelet, tudta hogy nem az alap verzióról van szó, hanem az extráról, de rosszul tippelt, és nem Special hanem a szokásos Collectors Edition a neve. De ez persze csak tipp ;]
  • DonnieBrasco
    #1909
    Na de elvileg idézett... akkor maga az értékesítő (GAME) írja rosszul???
    Természetesen én is csak a normál és a CE verziókról tudok...
    Eddig még mindig semmi email róla!

    DB
  • PiszkosFred
    #1908
    Special Edition vagy ilyesmi, de szerintem ugyanarra a CE-re gondolt csak eltevesztette. Merthogy egyelore ez a ketto verzio van elvileg, majd lesz kesobb egy tucat variacio,de most van a sima es a collectors edition az extrakkal...
  • DonnieBrasco
    #1907
    Mi az az SE?
    Én Collector's Editiont rendeltem, és arról semmi újdonság...

    DB
  • PTW
    #1906
    ja persze!!!

    ez nehogy bárkit megtévesszen, ez nem a játék, CSAK a SE megjelenésére vonatkozik.
  • hen-tes
    #1905
    lehet, hogy csak a SE lesz később :o
    [reménykedik]
  • musha
    #1904
    nem hangzik jól
  • PTW
    #1903
    GAME-nél:

    Order number(s):
    00761082/P

    As you may already be aware, the UK release date for The Elder Scrolls IV: Oblivion Special Edition has changed to 12-May-2006. Changes to release dates are relatively common in the videogames industry and are unfortunately beyond our control.
  • DonnieBrasco
    #1902
    Kinél rendelted? Én semmilyen emailt nem kaptam (Take2 Store, yahoon-n keresztüli rendelés)
    Azt mondjuk nem tudom, hogy az én dobozom milyen kiadás, lehet hogy US :) mindenesetre sehol semmi info és eddig nekem se jött email.

    DB
  • David2
    #1901
  • PTW
    #1900
    Nagyszerű!

    Most kaptam GAME-től emailt, hogy a Collectors Edition UK-beli kiadását Május 12 re csúsztatták. MOst fogalmam sincs, hogy ez csak Angliára igaz-e , vagy az egész európai megjelenést érinti. Visszavonjam a megrendelésemet vagy ne? áááááááááááá
  • DonnieBrasco
    #1899
    16-17 ezret? Simán! :)
    (de azért örülök hogy nem minibálbéren élek :)) bár akkor gépem se lenne hozzá....)


    DBB
  • David2
    #1898
    Collector's Editionról kis leírás, sztem megéri majd az árát
  • DonnieBrasco
    #1897
    "Xbox.com: Just how long do you think a game like Oblivion will captivate people for and why?

    Howard: That depends on the player. The game has over 200 hours of play, but even that is replayable with different races and classes, so it's infinite. There's one type of player who wants to get lost in a game that is this long. There's also another type who just wants to "save the world" and move onto the next game that is coming out, and that takes about 20 hours. You can complete any of the big quest lines in about 20 hours, and each feels like its own game. You feel rewarded, and I think that's important. I wouldn't be surprised if a lot of people play a quest line, play another game, and then come back to Oblivion for more and play a completely different character and try another quest line."

    Na most már én is hibernálnám magam másfél hónapra :))

    DB
  • Ron Ragm
    #1896
    Tényleg olyan nagyon fontos dolog ez az egész árnyék-cucc?
    (Mellesleg ha úgy nézzük egy ez egész felhajtás szép reklámfogás a készítők részéről, főleg így megjelenés előtt :) )
  • DonnieBrasco
    #1895
    Ennek a game.net-nek van itt márkaboltja Galwayben :) náluk vettem 7 EUR-ért az EVE online-t dobozban pl. Messze a legjobb gamez shop, és mindig van egy csomó akciós, viszonylag nem régi cuccuk....

    DB
  • PTW
    #1894
    bocsi, rossz link.. :

    Game
  • PTW
    #1893
    Na. www.shop.game.net-ről előrendeltem a CE edition-t, szállítással 14 ezer forint.
  • hen-tes
    #1892
    a morrowind-ben hány npc volt?
  • hen-tes
    #1891
    lolmár.. :D
  • [Jakuza]
    #1890
    A video egy Xbox360-on keszult.
  • Istencsászár
    #1889
    nyugodtan elhiheted hogy x360on nemkell butitani semmit :))))))))
  • [Jakuza]
    #1888
    Mindkettot.
    Ugyanis milyen blama lett volna az, ha egy csucs PCn viszonylag jol elfut a jatek, viszont egy csucs nextgen konzolon nem, csak latvanyilag lecsupaszitva.
    Egyszeruen nem birt a konzol megbirkozni ugy a muveletekkel, hogy a teljes latvany beallitasokkal szaggatasmentesen futott volna rajta a jatek.
    Ezert inkabb mindkettot lezanzasitottak.
  • PiszkosFred
    #1887
    Majd megkapjuka "teljes technikát" egy év múlva a kiegben, addig legalább el is indul game. Majd ha játszottunk egy órát a gammával, és akkor is hiányzik a most kivett "árnyék", akkor térjünk vissza rá ;] Legyen olyan az AI aminek mondják, legyen bugmentes, és legyen a szokásos ES hangulat - a többi számomra csak extra és mint olyan, ajándék.

    Kérdés: csak a PCt "nyírbálták" meg, vagy a Xbox360 verzió is?
  • [Jakuza]
    #1886
    Amugy ugy tunik itt van az egesz video.
    http://www.megaupload.com/?d=9QC70N2M
  • Thanatos
    #1885
  • DonnieBrasco
    #1882
    Egyébként pedig azt kell nézni, hogy normális harcrendszer lesz, és radiant A.I... azaz azt a két dolgot orvosolták, amiért a Morrowind a legtöbb kritikát kapta - méghozzá jogosan. Érdekes a Morrowind grafikájára szinte senki se panaszkodott sosem! Az már csak hab a tortán, hogy az azóta elkészült modokkal/pluginekkel felturbózva a Morrowind is milyen tuti jól tud kinézni... :))

    (bocs ezentúl vigyázni fogok a túl pontos jellemalkotás- és szembesítésekkel , mert még valaki félreérti, magára veszi és személyeskedésnek hiszi :)) Isten ments.
    Kinek Inge, kinek Jutta ugyebár :)

    DB
  • DonnieBrasco
    #1880
    Levitációt/repülést valóban kiszedték - gondolom a Havok miatt rémálom lett volna a lehetséges összes következményre gondolni... távközelekedést nem, lehet menni gyalog, lovon, és "teleportálva" is, de csak olyan helyekre ahol már jártál egyszer legalább korábban.
    Sajnos dobófegyverek sem lesznek, csak íj/nyíl.

    Örülök a normalizálódott hangnemnek, elnézést ha erős lett volna. Sajnos a HW cikke(i) egészen elképesztően primitívek és alulinformáltak újabban, igazából ezen húztam fel magam.... Gamestar se sokkal jobb, sőt.
    Én csak az interjúknak hiszek amik a fejlesztőktöl vannak, azok közül is a hivatalos (kizárólag az elderscrolls.com az!!!!) oldalon levőknek. Az összes többi jórészt kitaláció.

    A grafikában annyit változtattak hogy a cubic mapot kivették és "csak" a fáknak+embereknek hagytak soft shadowt (ami egyébként jelenleg a legjobb technológia...), illetve fix árnyékolások vannak pl. Dungikban vagy egyes épületeknél.

    Azért volt hihetetlen ostobaság a két screenshot közti különbségekkel vagdalózni, mert a fejlesztők leírták, hogy a régi képeken SEM volt mindenen shadow effekt... a német videóbol kikockázott shotok pedig gyatra felbontással, medium részletességen, HDR és SM 3.0 nélkül készültek... ez utóbbi kettőt ha bekapcsolod ugyanolyan hatású képet kapsz mint a valaha készült legszebb screen shotok.
    Kétszer is belinkeltem az összes rémhír HIVATALOS cáfolatát, de ahelyett hogy pl., azt elolvasva érdemi vitát akart volna itt valaki (nem te), beillesztette a HW-s hőzőngő baromságot és személyeskedett. Szerintem érthető ha ez idegesít minden olyan embert akit tényleg érdekel a játék és tényleg naprakész belőle. Ez pedig nem más mint a "trolling" netikettes fogalom tökéletes megvalósítása. Nem érdemes ebbe a hibába esni - kivéve persze ha valakinek ez jelenti a szociális érintkezés csúcsát, vagy neadjisten egyetlen lehetőségét! (Geek - get a life :)

    DB