41716
  • Zsolo007
    #2082
    Eléggé amatőrnek tűnik az az interjú a szememben :D. Ráadásul szar minőség....
    És mivel 1 órás nicns is kedvem, meg időm végighallgatni....
  • Árnyvadász
    #2081
    KH mester! Ugyanott van még egy 175MB-os interjú Pete Hines-al videó is. Nem tudom van e benne vmi új, de akit érdekel az nyugodtan nézze meg, elvégre mai anyag :) (Én még csak töltöm egyenlőre.)
  • KH
    #2080
    az RPGDot-on most írják, hogy márc. 20, állítólag...
  • Birdwatcher
    #2079
    Na igen, de ki akar nyaralni mikor a kezében az Oblivion :D
  • Thanatos
    #2078
    tudom de azért modntam hogy ebbe még egy mini nyaralás is bennevan :D
  • Birdwatcher
    #2077
    Mármint anyagilag
  • Birdwatcher
    #2076
    Utazás+kinti idétlenkedés=megrendelted itthon és kihozták. Annyi hogy nem voltál sógoréknál :)
  • Árnyvadász
    #2075
  • Thanatos
    #2074
    simán emgrendeled auba egy szállodába és arra a napra kimész és még nyaraltál is egyet :DDDD
  • PTW
    #2073
    aza nagyon dúrva hoyg play.com on lehet rendelni Collectors Editiont !- 10 azaz 10 000 Forintért SZÁLLÍTÁSSAL!!!!! ááááá az egyetlen szépséghibája a dolognak, hoyg magyarországra nem szállítanak, Ausztriába persze igen.....
  • Birdwatcher
    #2072
    Az 576 alapból vicc, maradjanak csak a konzoloknál. Amúgy a cdgalaxisnál már elég régen fent van előrendelhetőként(és elég régen elő is rendeltem)
  • Árnyvadász
    #2071
    Ja és a dátum is egy vicc: 2006.03.04

    Mondjuk azt el tudom képzelni, hogy előbb kiadják, mint 24. Március 11-16, ilyenre még fogadnék is, de a 04 már erős. 04 vs. 24, persze könnyű elgépelni, de a kategória akció után ez már sok :D
  • Thanatos
    #2070
    wáháháháhááá, ez kb olyan hogy én emg szeretek énekelni csak nem tudok :DDDD
  • Árnyvadász
    #2069
    Na ez fasza! 576 oldalán már kirakták a programot, mint előrendelhető cuccost.

    Idézném:

    Platform: PC
    Kategória: Játékprogram
    Besorolás: Akció

    No comment.
  • Árnyvadász
    #2068
    Na végre, annyi megtett kör után, hamarosan leintik az egész mezőnyt. Szóval mindjárt itt a kockás zászló. Ideje volt már.

    Egyetértek PiszkosFred-el. Szeretem elolvasni többször is ugyanazt. Tehát jövőhéttől infóáradat. Helyes. Az elkövetkezendő 1 hónapban nekem 1 nap se teljen el TES4 infó nélkül. Persze ne lőjjék le a fontos dolgokat, de nyilván nem hülyék ők sem. Szóval taps!
  • PiszkosFred
    #2067
    Tudok türelemmel várni ha kell, csak nem szeretek ;] Nem ugyanaz..
  • Thanatos
    #2066
    "Én türelmes ember vagyok, de nem szeretek várakozni. Jobb szeretem az itt és most szituációkat." ez má majdnem paradoxon :DDD
  • PiszkosFred
    #2065
    Én türelmes ember vagyok, de nem szeretek várakozni. Jobb szeretem az itt és most szituációkat. De ha már várnom kell, a szokásos hypenak én jó alanya vagyok - nevezhetjük ideális baleknek. Én elolvasok mindent, érdekel minden, még akkor is ha már ezredjére olvasom az infot, van ilyen bőven - ezeket max águgrom;] Viszont szeretem olvasni a kis apró részleteket, amelyek a végén összeállnak egy nagy egésszé. Hülye példa, de nemtudom láttad e a Nagyon hosszú jegyesség (A Very Long Engagement) cimű francia filmet, Audrey Taotou-val a főszerepben (+nagyjából az Amelie stáb, a rendezővel kezdve végig az egész - nálam top5ös film). Jobb mint egy Agatha Christie vagy Sherlock Holmes ;] Megy előre a történet, és a sok kis apró mozaik összeáll. Előbb kis apró részletté, majd nagyobb részletté, majd a végén megvan a teljes kép. A teljes képet majd a Játék fogja megadni nekem, de addig a kis apró részletekre szeretek vadászgatni.

    A képek tudom hogy official lesznek, de hiába vagyok türelmes ember, szeretném már őket látni :D
  • PTW
    #2064
    ezeknek nem kell kikerülniük mivel legálisak lesznek, csak ugye várni kell amíg Pete kiadja a parancsot. De igazság szerint engem már annyira nem érdekelnek a shotok. Láttam bőven eleget, preview ből is annyit olvastam már hoyg a könyökömön jön ki az összes, pont ma olvastam egy újat asszem dánról lett angolra fordítva. Ugyanolyan első 4 óra beszámoló a többi, annyi spoiler van benne hoyg már nem is volt kedvem végigolvasni, bővebben említi például a vámpírráválást, a főszál egy részét stb.. nekem elég volt már. Mire kezembe kapoma játékot már semmi újat nem fog tudni mutatni ha ez így megy tovább hehe
  • PiszkosFred
    #2063
    Hja, de remélem újra kikerül majd valami orosz oldalra, ahova nem ér el a beth keze. Köszi az infot, amióta Noelle nem ér rá annyira, alig van idő a fórumra, pedig a jobb cuccok mindig onnan származnak ;]
  • PTW
    #2062
    ....megjelenési dátum kíséretében(-t akartam írni)
  • PTW
    #2061
    hivatalos fórumon lehet olvasgatni , hogy valami nagy dolog készülődik. hírembargót rendelt el Pete HInes, hogy egyzserre ontsa ki magából az összes érintett magazin magából a kapott információkat, új szkrínshotokat,(remélem jól értelmeztem a dolgokat.) amit valaki meg is sértett már hehe, de visszavontáka shotokat.

    Úgyhogy tessék mindenkinek élénken fülelni, szemlélődni. Van egy olyan érzésem hoyg napokon belül hatalmas infóáradat várható egy Gold status és hivatalos megjelenési dátum formájában.

    Céééleeegyeeeneeees
  • DonnieBrasco
    #2060
    Hivatalos nincs, nemhivatalos Márc 24.

    DB
  • Szolnokboy
    #2059
    tud valaki mondani egy pontos megjelenési dátumot ?
  • hen-tes
    #2058
    itt?
  • Prof William
    #2057
    Ezt a tesztet hol lehet megcsinálni?
  • Árnyvadász
    #2056
    HG: A final word for our readers that eagerly wait for Oblivion launch?

    PH: The wait is almost over.

    :)) Helyes!
  • Árnyvadász
    #2055
    Úgy látszik mi elég sokmindenben egyezünk! Oblivionban dettó ilyen karim lesz az első. (Dest. kiv. szintén). Aztán köv. kari már mágus és így tovább. Ja, jut eszembe feltettem a Morrot. Khajit lett a kiválasztott személy.

  • DonnieBrasco
    #2054
    Elég kevés új infó, kb ezek:

    Aréna faction: nincsenek küldik, csak ranglétra, és csihipuhi.

    A shadows csodaszép lesz (az összes régi screenshothoz képest is!!)

    Peter Hines kedvenc karaktere:
    "PH: I tend to play a sort of Ranger character, I always have, going back to my days with the AD&D "Gold Box" games. So I usually do marksman, blade, alchemy, light armor, security, stealth, and whatever school of magic suits my fancy at the time. Usually Destruction. "

    A Desctruction kivételével ugyanezzel szoktam én is mindig, mindenhol játszani lásd aláírásom is :)

    Ja és jól pörögnek az előrendelések (ki hitte volna... :)

    DB
  • DonnieBrasco
    #2053

    Intenyú!!

    DB
  • Thanatos
    #2052
    ez mrá ezerszer el lett modnva hogy ilyen cégeknél mgé a takaritó is PR-es..., egy kibaszott szót nem mondhgatnak a pr osztály bolintása nélkül, midnen egyes c"véletlen" kikotyogott info is prfogás csak :) de ezen nem tom mitt kell meglepődni...
  • Zsooo
    #2051
    Azért látszik, hogy PR emberkét interjúvoltak, elég átlátszó marketinges szöveget nyom végig :)

    - If they were given another 3 months they wouldn't have anything else to add or really even improve on.

    Bullshit, ilyen nincs, egy ekkora játékban, pláne mikor a rajongók eleve ígért dolgok miatt reklamálnak, és ráadásul a játék is bevallottan támogatja a moddolást... max valahol meghúzzák a határvonalat, és onnantól csak polírozás van, a maradék meg meg a kiegbe.

    - The shadowing was NOT toned down so PC graphics would meet the 360 abilities. They did it because they changed engines completely.

    Csalóka a szöveg, először nagybetűvel "The shadowing was NOT toned down", aztán meg "They did it because..." Vagyis tulajdonképpen "Shadowing was toned down" :( Na mindegy, ettől még valszeg ütni fog mindent így is, legfeljebb egy-két év múlva bekapcsoljuk az extra funkciókat, ha majd elbírja a hw :)

    - There were rumors about having major problems with RAI lately, but there isn't truth to them. RAI has no issues.

    Úgy legyen...

    - The removing spears was because it just didn't make sense to have a little stick to poke someone with if you could throw a massive explosive fireball and destory a massive area.

    Megint marketing BS szöveg... little stick, mi? A lényeg, hogy jól hangozzék, kétszer is mondja a massive varázsszót, LOL
  • PiszkosFred
    #2050
    http://www.poweruser.tv/podcasts/neowin/Neocast3.mp3

    Február elején készült egy interjú Hines-szal a Neowin jóvoltából, elvileg ott hangzott el mindez. Nem volt idő sem lehetőség eddig utánajárni sajnos, összejöttek a dolgok nagyon (határidős meló, tech gondok a nettel, miegymás - egyszerűen alig jut idő a hírekre), csak a jövőhét közepén lesz idő bepótolni az elmúlt napok történéseit, úgyhogy csak tippelek, hogy itt hangzott el a dolog. Valaki utánanézhetne szabad perceiben... ;]
  • Thanatos
    #2049
    ez hivatalos forrás vagy csak valami forumba irta be egy ész? :)
  • Zsolo007
    #2048
    Valóban. Ennyi erővel az összes közelharci fegyvert kivehetnék... :D
  • haxoror
    #2047
    Szívesen seggbe "poke"-olnám egy "little stick"-el azt aki ezt kitalálta
  • haxoror
    #2046
    "The removing spears was because it just didn't make sense to have a little stick to poke someone with if you could throw a massive explosive fireball and destory a massive area."

    Úristen...
    Kész szerencse hogy ennek a "logikának" nem esett áldozatul az összes többi fegyver is...
    Megint a modderekre vár hogy a gyári nyersanyagból normális játékot barkácsoljanak
  • PTW
    #2045
    jajj csak most látom , hoyg kérted, fordítsam le a lényegesebb dolgokat. Sajnos nem nagyon van most időm, holnap meló után ha még aktuális akkor megcsinálom.
  • Lysandus
    #2044
    Még egy dolog és én is húzok haza :-): Értem a TES4 fejlesztőit is, mert a Daggerfallban tulajdonképp csak "belső" helyszanek voltak. Azaz, a dungeonok, városok között nem úgy utazott az ember, mint most, hanem kijelölted a helyszínt a térképen, és indította a travelt. Tehát tulajdonképp cellahalmazok között mozgott az ember. Volt valami "külső" helyszín hozzárendelve mindenhez persze (dungeonkörnyék, város- falu külterület) de az nem volt összefüggő. Nyilvánvaló, hogy egy ilyen felépítéssel jóval több "akcióhelyszínt" lehet egy discre felnyomni. Viszont akkor nincs köztes táj.

    Off: nekem úgy volt, hogy Robin háromszor adott embert, többször nem. De az elég volt ahhoz, hogy valamelyik gazdag enemy fő várát és ezzel az összes birtokát elfoglaljam, onnan már sinen voltam.
  • PTW
    #2043
    nem is nagyon néztem, tényleg szép 8) !

    úristen alig bírom már kivárni, kár hoyg a gépemen ótvarul fog kinézni/menni