41716
  • Lilithn
    #2202
    Hali, tudtok valamit a magyar megjelenésről megerősítve azonkívül, hogy a CD Galaxisban márc. 24?
  • Kalenics
    #2201
    nah majd holnap, vagyis ma reggel találkozunk
  • Kalenics
    #2200
    jah, igazad van
  • Thanatos
    #2199
    nemtom én az "eredeti nyelv sokkal jobb"-at modnom aze gész gamera is nem csk a szinkronra, hogy néz már az ki hogy akrakterek angolul bezsélnek és minden más magyar bah, akármi akármit mond eredeti nyelven más a hangualta, de ez már ezerszer lejátszott kör :)
  • Kalenics
    #2198
    Meg még szinkront is "akarnak" hozzá.
    Még ha meg is csinálnák egész kibírható időn belül, akkor is a szinkron szerintem hülyeség, a magyar szinkronszínészek rohadtul nem tudják beleélni magukat az ilyen szövegeléseknél az eredeti nyelv valahogy sokkal jobb. Egyébként nem tudom miért tépem a szám, mert ebből úgyse lesz semmi
  • Kalenics
    #2197
    5-6 év ??? Lesz abból 10 is ha annyira akarják
  • Thanatos
    #2196
    és értelme se sok van szvsz :) ennyi szövegnél amire kész a magyargatás addigra akit érdekelt a game már agyon játszotta akit meg nem uygse fogja sose :P
  • Ch_Slater
    #2195
    még a morrowindhez sincs kész. majd 5-6 év múlva visszatérhetünk a kérdésre... :)
  • grebber
    #2194
    Remélem lesz majd magyarítás a gamehez!
    Nagyon kiváncsi leszek hogyan fog futni a game.
  • Kalenics
    #2193
    bocs a sok szövegért, de sajnos nem volt jobb dolgom
  • Kalenics
    #2192
    Ja, és az ilyen fizetsz-nem fizetsz, illegális-legális dolgokról az a véleményem, hogy amíg nem törik rád a az ajtót rohamosztagos rendőrök, hogy átkutassák a házadat és a gépedet illegális cuccokért, addig lesznek ilyenek és kész.
  • Kalenics
    #2191
    A modokkal kapcsolatban szerintem minden marad a régiben, néhány hónap után felmész egy oldalra és ott a modok teljes tárháza fog eléd tárulni. (Hogy milyen fanatikusak tudnak lenni az emberek)
  • Kalenics
    #2190
    Még egy kérdés: lehet az Oblivionban közelebbi kapcsolat felvenni a tengerrel, vagy csak édes vizű tavak-folyók lesznek a játékban ?
    Újjabb álom Kép : képzeljétek el, hogy ha lenne tenger és lemerülnénk benne, akkor egy csodálatosan szép tengeri élővilágot látnánk.(Olyat, amilyet a Morrowindből sajnos nagyon hiányoltam, a waterlifeos modot is kiprobáltam, sokat dobott a hangulaton, de sajnos a korallzátonyok és egyéb dolgok nagyon hiányoztak belőle)

    Bocs az ilyen hozzászólásokért, több álmodozás nem lesz, de mondjuk, hogyha a ................................
  • Kalenics
    #2189
    Te, ez biztos, hogy valami törtémet író verseny?
  • Kalenics
    #2188
    Ja, majd angol fantasy novellákat fogok írni, még mit nem
  • Kalenics
    #2187
    +nem minden őr tudná hogy mi követtük el a bűnöket
    Nekem ezek az álmaim, de lehet hogy túl sokat akarok
  • Kalenics
    #2186
    Egyébként lesz a játékban hátbaszúrás ???
    És remélem a lopakodás is jól alkalmazható lesz (nagy tolvaj fan vagyok), mert bírnám, hogyha mondjuk egy őr észrevesz lopás, gyilkolás vagy egyebek közben, akkor jó lenne,ha el is lehetne menekülni előlük és nem üldöznének a fél világon keresztül (lásd Morrowind). Persze a körözés maradna, de nem az lenne, hogy lopok a városban (pl Balmora), lebukok és aztán sprintelhetek a kocsmába, hogy leszedjék rólam a körözést. (Bár csináltam olyat is, hogy minden cuccot leszedtem magamról, aztán odaálltam az őrhöz tök pucéran a biztonság kedvéért és kifizettem a bírságot, utána pedig vissza a cuccokért.)
    De mondjuk egy tolvaj életének sem kéne fenékig telfejnek lennie, mert mondjuk mindez a elfutos-menekülős dolog csak éjszaka működhetne igazán.
  • David2
    #2185
    ti is meg kaptátok eztet mailben?
    Hello David2,

    With the recent news of Oblivion's release set for the week of the 20th of March I've decided to run a fun competition for all TESSource members. The winner of this competition will have the Collector's Edition of The Elder Scrolls IV: Oblivion delivered straight to their front door on the day of release for their country! Well worth a look.

    The competition revolves around roleplaying a fictional character within the province of Cyrodiil (Oblivion's province for those members who aren't up-to-date with Oblivion info!) with other competition players. The best roleplayer as judged by the TESSource staff and moderators will be receiving a free copy of the game! So head on over to the official competition thread on the forums and join in the fun now, who knows, you may not need to put your hand into your wallet after all! The official competition thread can be found at http://forum.gamingsource.net/index.php?showtopic=16476

    Also for those people who hadn't noticed I have released my 7,000 word review of my 4 hour play session of Oblivion on TESSource. You can check out the review at http://tessource.net/content.php?page=Official%20TESSource%20Oblivion%20Review. It contains lots of information on all the major points of the game and is well worth the read, if you can spare the time!

    I hope you're all looking forward to the release of Oblivion as much as I am.

    See you all on the forums.

    Best regards,
    Robin Scott
    Owner
    The Elder Scrolls Source
    http://www.tessource.net

    vmi történet író verseny, nyeremény igen csábító, egy CE!
    asszem indulnom kéne
  • Kalenics
    #2184
    Remélem dobó tőr-bárd-lándzsa modot is készítenek hozzá (ja, meg nyílpuskásat is), mert mi az, hogy csak az íjakra koncentrálnak
  • Lysandus
    #2183


    Hát ezt jól megcsinálták!

    Egyébként hajrá Loki!
  • PiszkosFred
    #2182
    Mondjuk ne feledjuk el azt sem - amit en midnig elfelejtek ;] - hogy az xbox-szal jatszok pontokat kapnak egy-egy esemeny vagy kuldetes teljesitese utan, amely pontokat kesobb "bevalthatnak" ilyen letoltheto dolgokra. Ilyen feature pcseknel nincs egyelore.
  • PiszkosFred
    #2181
    Persze. Nomeg egy modder csapat barmikor atirhatja a hivatalos plugint (berak egy millios creepert) es onnantol mar sajat projekt neven terjeszti. Nehez ez ellen vedekezni, nem hiszem hogy fognak. De ez a PCs resz.

    Xbox eseteben viszont vagy fizet es letolti az elerheto modokat, vagy nem hasznal modokat. Nincs alternativ megoldas. Ezert is lesznek olcsok, es ezert is reklamozzak ennyire, mert eddig ugyebar a konzol nem a moddolasrol volt hires ;] (es nem is lesz arrol egy ideig meg) Vagy konzol eseteben marad az 1-2 dolcsis letoltes, amig PCseknel modok tomkelege varja majd hogy letoltsd.

    Es mivel a boxra hivatalos oldalrol jonnek a modok, azok biztos hogy jok lesznek, legalabbis valamifele minoseg garantalt. Ellentetben a pcsek modjaival, amelynek csak csekely resze az ami igazan jo. De azok mondjuk nagyot "durrannak" ;]

    De biztos lesz olyan resz is a pcseknek, mint a nwn premium moduljai voltak. Meglatjuk.
  • PTW
    #2180
    de erre nyílván ők is gondoltak, hoygha egy ember "megveszi" a modot, akkor onnantól kezdve csak vissza kell tölteni egy oldalra és bárki szedheti, biztosan kitaláltak erre valamit, H amást nem, akkor ugyanúg yfogják kezelni mint pl az illegális magazin szkenneket, screenshotokat, illegális lesz feltenni valahova. Természetesen ez semmit sem jelent hiszen azokat is meg lehet találni, csak keresni kell, nem tudnak mindent levadászni.

    Mod lesz bőven az tuti hehe, kezdődik újra az őrület, biztos megint jönnek majd a különböző beauty packok (azúttal a hajra fognak koncentrálni szerintem hehe). Ha lesz időm majd énis újra nekiveselkedem az annó ominózus Város projectemnek, ami sajnos egy winchesterrel együtt kukába ment. Még raktam is fel akkoriban folyamatosan róla képeket....
  • PiszkosFred
    #2179
    Nem. PCnél eddig is voltak letölthető modok, TESCSnek hála. Ez nem újdonság. Hogy fizetni kell majd 1-2 modért, megint hülyeség PC szempontból, mert vagy a modderek csinálják meg az újat, vagy valaki aki leszedte feltölti valahova. Nem tudják kivédeni. De xboxnál eddig nem volt mod, egy darab sem, legalábbis Morrowind esetében. De most lesz rá lehetőség, hogy a konzolon játszó emberek is kapjanak pár modot. Olyan számban és olyan könnyen mint a PCsek, egyelőre nekik lehetetlen. De mostmár megjelent az a kis lehetsőg, hogy az nemtommilyenrendszren keresztül 1-2 dolcsiért kapjanak ők is modokat. És általában a Bethesda ezt a konzolos modokat propagálja mindig, merthogy eddig ez nem volt, ez új és talán sok xbox tulaj örül neki.

    "Nekünk" PCseknek nincs gond, lesz annyi modunk, hogy csak győzzük tesztelni és letölteni...

    Az hogy kit mi ösztönöz arra hogy játékot megvegye, nem érdekel ;] Ez akkora baromság, mintha megkérdeznélek benneteket, hogy miért ne lőjjem le a szomszédomat? A warez jelen állás szerint illegális és bűntény, ahogy a szomszéd fejbelövése is. Mindkettő büntetendő. Ennél nagyobb ösztönzés nem hiszem hogy van. De ebbe ne menjünk bele, mindenki azt csinál amit akar, csak remélem a moderátorok majd takarítanak 20 körül a topikban, mert félek hogy jönnek majd az ezirányú kérdések...
  • Thanatos
    #2178
    nekem se, már elég rég éretségiztem, helyesirásbol meg mindig 1-2 voltam max :)
  • PTW
    #2177
    hogyértred, hogy nem a PC re vonatkzik?
    Az eredetiségre gondolsz?

    Gondolom én, mivel úgyis fizetni kell a letölthető tartalomért, nem nagyon fgja izgatni, hogy eredeti a játék vagy sem. De aztán lehet, hoyg óriásit tévedek.
  • GrimReaper78
    #2176
    OFF: ahogy elnézem, neked igen; ld. helyesírás :P
  • Thanatos
    #2175
    sokmindenre kell készülni, éretségire nem :)
  • Thanatos
    #2174
    nagy százalékban igy van de azért scsak ne vegyél biztosra, nem egyszer volt már oylan hogy arany után jött a varez valami jómunkásembernek köszönhetően :) bár tény ált inkább a boltokból hozzák ki hamarabb a cuccot elöbb nem elgtöbbször, de kivétel az van :)
  • hen-tes
    #2173
    ó anyám, ezt most vettem észre, előtte végigmásoltam az összeset D:
  • PiszkosFred
    #2172
    A letölthető cucc az xbox live-ra vonatkozik, nem kifejezetten pcre.
  • kerek1224
    #2171
    egyébként arra kiváncsi leszek, hogy a puszta védelmen kívül lesz-e a játékban vmi, ami a jogtiszta megoldásra ösztönöz. Olvastam vmi online letölthető cuccokról, amiket gondolom csak eredeti seriallal lehet majd lehúzni. Na ilyesmikre gondolok.
  • musha
    #2170
    az egy dolog, de legalább az egyik mittomén autós lenne, a másik fps, a harmadik rpg, akkor még kiegészítenék egymást, de nem, mind rpg és egymás mellett játszani 3 hasonló stílusú játékkal az elég necces (jójó, tudom, mind más, de egy fantasy rpg-t ritkán vezetek le fantasy rpg-vel^^).
    kell majd talán egy sorrend, és közben nem keverni őket egymással.
    mekkora problémák :))
  • j0nNyKa
    #2169
    Amugy az csak az en param, hogy jon oblivion, dnd, heroes5 (mellesleg folytatodik a prison break c. sorozat), es ezek k**ara gatolni fognak az erettsegire valo keszulesben ?! :]
  • PiszkosFred
    #2168
    Van amikor már a játék-sokszorosítás folyamatában kikerül egy, és mire a polcokra kerül már régen kinn van a warez. Nemtudni most hogy lesz, de már csak 2 hét, kibírjuk..
  • PiszkosFred
    #2167
    Mélyen a pénztárcádba ;]
  • musha
    #2166
    de azért akkora rohadékság, hogy márc 24-re van meghírdetve a magyar megjelenése ennek is, a D&D Online-nak is, és a Guild Wars: Factions is akkor jelenik meg. nem fogom tudni hova nyúljak...
  • reménytelen
    #2165
    Ezt a tizenöt napot már guggolva is kibírjuk...

    Gondoljatok csak bele, hogy eddig mennyit vártunk, és hogy most mennyi van még hátra...
  • kerek1224
    #2164
    Azért ez sem mindig így van, lásd Doom 3.....hiszen ott van még a sokszorosítás folyamata, ahonnan azért szoktak nyúlni.
    Meglátjuk
  • Szolnokboy
    #2163
    az nfo ban mindig azt irják hogy megvették :D

    "If you like this game buy it as we did"