41716
  • Kalenics
    #2282
    hát elég telhetetlen vagy
  • gergou
    #2281
    nem tudjatok, a tescoban lehet majd kapni ezt a gamezt? :D Csak mer itt zegen csak a tescoban lehet jatekot venni.
  • Jimmyke
    #2280
    Nincs kedvenc kaszt/fegyver/varázslat, én mindent kimaxolok
  • Kalenics
    #2279
    Ez az iredior conspiracies pontosan mit takar ?
  • Kalenics
    #2278
    Bocs, de én a kedvenc dolgok alapján számolok
    SRY
  • _Atti_
    #2277
    még a márc 10 körül megjelenő iredior conspiraciest megéri majd letölteni..
  • Thanatos
    #2276
    hm, engem hozzáadhatsz midnegyik akthoz, szépen sorban egymás után :)
    elsőnek vagy vari vagy tolvaj (persze ugy hogy azért másba se legyen szar de azért a varázsló csak ne palossal rohangáljon :P)
  • CS@
    #2275
    Ami még a mai napig publikus vagyis letöltethető a Morrobook –ról az 7db.
    Ezek előtt és közben is voltak próbálkozásaim, de azok főleg kisebb hülyeségek voltak, amiknek a helyét idővel átvették a szerintem értékesebb dolgok. Kivétel ez alól a balmorai fegyverkereskedő ami a credits elmaradása miatt sosem volt túl publikus.
  • Kalenics
    #2274
    Bocs, félreolvastam, te csak egy tornyot csináltál.
    De azért a kérdés még áll, mennyit ?
  • Kalenics
    #2273
    eddigi állás: -TOLVAJOK/BÉRGYILKOSOK/ÍJÁSZOK: 3DB
    -HARCOSOK/FEJVADÁSZOK/LOVAGOK: 1DB
    -VARÁZSLÓK/PAPOK: 1DB
    -CSATAMÁGUSOK/PAPLOVAGOK: 1DB


    egy régebbit kihagytam, bocs
  • Kalenics
    #2272
    CSÁ!
    Ha igazak a szóbeszédek, akkor te sok modot csináltál.
    Egy kérdésem lenne: Mennyit?

    (Hadd legyünk büszkék a magyar modderekre)
  • Kalenics
    #2271
    De sajnos a Morrowind már a multé, az Oblivioné a jővő.
    Morrowindet meg azóta nem játszok mióta egy csomó modot (vagy 30-at) feltoltam hozzá, aztán ezt már az Optimizer sem bírta. Én meg úgy gondoltam, hogy morrowindet modok nélkül nem igazán jó játszani (mit cicomázok itt: modok nélkül elég szar volt).

    tényleg, tudja eggyátalán, hogy az Optimizert hogy kellett használni, mert én nem jöttem rá, pedig azt írták, hogy nagyon megdobja az FPS-t.
    De ahogy mondtam az OBL.-é a jővő és abban már nincsen ilyen szarság.
  • CS@
    #2270
  • Hmuda
    #2269
    Látnod kellene jónéhány ház-modot amit magyarok csináltak. Asszem CS@ csinált egy tornyot ami csuklóból lenyomja a jobb külföldi házakat.
  • Kalenics
    #2268
    eddigi állás: -TOLVAJOK/BÉRGYILKOSOK/ÍJÁSZOK: 3DB
    -HARCOSOK/FEJVADÁSZOK/LOVAGOK: 1DB
    -VARÁZSLÓK/PAPOK: 1DB
    -CSATAMÁGUSOK/PAPLOVAGOK: 0DB
  • Kalenics
    #2267
    Szóval azért a magyarok is készítettek modokat/mod féleségeket.


    Érdekes.
  • Hmuda
    #2266
    -Kedvenc Kaszt: vagdalkozós egy kis minimális lopakodással megtoldva
    -Kedvenc Faj: Redguard
    -Kedvenc Skillek: blade, heavy armor
    -Kedvenc Fegyverek: brutális kétkezes daedra zsebkések (sznikizéshez is daedra, csak tőrben)
    -Kedvenc Varázslatok: régebben Mark/recall de mostantól majd a heal
    -Kedvenc "várható" Harcmodor: vagdalkozós
    -Kedvenc Terület típus: havas, még most is majd elolvadok, ha a Bloodmoon havas tájaira gondolok
    -Előreláthatóan kedvenc Guild: Figher
  • Kalenics
    #2265
    eddigi állás: -TOLVAJOK/BÉRGYILKOSOK/ÍJÁSZOK: 3DB
    -HARCOSOK/FEJVADÁSZOK/LOVAGOK: 0DB
    -VARÁZSLÓK/PAPOK: 1DB
    -CSATAMÁGUSOK/PAPLOVAGOK: 0DB

    Ha máshogy lenne, az azt jelenti, hogy lassan írok.
  • Hmuda
    #2264
    Remélem a játék fő TESCS file-ja megnyitható lesz az editorban. Lehet megint csinálok egy könyvlistát, mint amilyet a MW-hez is. (*köh*)
  • haxoror
    #2263
    Ha nem lesz Telvanni akkor majd én megalapítom!

    Egyébként Blades, hiszen a főszál is érdekel és gondolom megint rajtuk keresztül lesz.

    Vámpír-klánok gondolom azért lesznek.
    A mágus-céhet még kipróbálom.
  • Ron Ragm
    #2262
    -Kedvenc Kaszt: olyan bárdféle (harcos/tolvaj)
    -Kedvenc Faj: Imperial
    -Kedvenc Skillek: (Short) Blade, Speechcraft
    -Kedvenc Fegyverek: Rövidkardok
    -Kedvenc Varázslatok: Invisibility
    -Kedvenc "várható" Harcmodor: ahogy jön
    -Kedvenc Terület típus (havas tájak, barlangok, városok, stb...): Hegység
    -Előreláthatóan kedvenc Guild: nincs
  • Hmuda
    #2261
    Telvani már nincs, a házak ottmaradtak Vvardenfellen, itt csak öt céh van tudtom szerint (Blades, Brotherhood, meg a három "szakma-céh").
  • haxoror
    #2260
    -Kedvenc Kaszt: varázsolós
    -Kedvenc Faj: Breton (aztán az összes többi)
    -Kedvenc Skillek: varázsolós :)
    -Kedvenc Fegyverek: nincs szükségem rájuk (na jó, egy dögös lándzsa :)
    -Kedvenc Varázslatok: mindegyik
    -Kedvenc "várható" Harcmodor: kántál, mutogat, aztán begyüjti az aranyat a
    füstölgő szénkupacoktól
    -Kedvenc Terület típus (havas tájak, barlangok, városok, stb...): város
    -Előreláthatóan kedvenc Guild: Telvanni
  • Kalenics
    #2259
    Tényleg, képzeljétek el, hogy egy eltévedt nyílvessző véletlenül az ellen arcába száll, de az vígan harcol tovább a fejéből kiálló nyílvesszővel, mer hát nem sebződött eleget LOL
  • haxoror
    #2258
    Lehet hogy szerinted a lándzsa "béna" fegyver viszont az egyik legelső fegyver talán csak a bunkó ősibb nála és az emberek NAGYON hosszú ideig használták, sőt a karddal ellentétben még a mai hadseregek is használják (puska + szurony = lándzsa)

    Másrészt sztem pont hogy van értelme rpg-ben, egy khajit vagy argonian aki messze gyorsabb egy agyonpáncélozott orknál simán kardtávolságon kívül tud maradni miközben ezerrel szurkálhat, Morroban is egy csomó bohócot nyírtam ki azért mert nem tudott felütni karddal/baltával a sziklára amin álltam de én még elértem a lándzsával.

    Ha egyszer olyan helyzetbe kerülnék (remélem soha :) hogy ott állok a dzsungel közepén az egyik legelső dolgom lenne egy kétméteres farúd végét kihegyezni, mivel nem vagyok meele-ben képzett így a lándzsa az ideális megoldás csak arra kell figyelni hogy a veszélyes vége köztem és a rámtámadó dzsungel-izé között legyen, ha rámmozdul simán felnyársalja saját magát.

    Egyébként az általaád is emlegetett ókorban a sima lándzsa elterjedtebb fegyver volt mint a kard és rengeteg birodalom hadserege elsődleges fegyverként használta.
  • Kalenics
    #2257
    ez van
  • Hmuda
    #2256
    Ha más nem akkor minimum lopakodásból lövéshez be kellett volna rakni. Elég elszomorító volna, ha lenne a világon bárki aki képtelen lenne becélozni egy nyugisan álldogáló/sétálgató ellenfelet, miközben a karakter rejtőzködik. Na mindegy, hiba volt kihagyni, de nem dől össze a világ.
  • haxoror
    #2255
    Gondoltak a hitboxra (sőt már a Morronál is ha jól emlékszem) de kihagyták, asszem az volt az indok hogy nem elég rpg-s hogy a pontjaid helyett a személyes ügyességed a fontosabb a headshotnál.
    Én azért reménykedem hogy ha a kész játékban nem is lesz de azést fícsörként még ott lesz elásva valahol és egy modder majd unlockolja nekünk :)
  • Kalenics
    #2254
    Kaszt: Tolvaj
    Faj: Argonian
    Skillek: Blade, Security,(ha az lesz), Sneak, Alchemy (mérgek miatt)
    Fegyverek: Tőrök minden mennyiségben + ha lennének dobófegyverek, de hát azok nincsenek
    Varázslatok: Maximum az Illusion spelleket használnám, persze csak tárgyakban
    Harcmodor: Inkább a sneakingelős, extra sebzéses harcot részesíteném előnyben
    Területek: Havas tájak, Speckón kialakított városok (pl. Vivec), Sivatagok (bár szerintem ilyen nem lesz )
    Guild: Egyértelmű: Thief guild
  • j0nNyKa
    #2253
    -Archer/Assasin
    -Wood Elf
    -Acrobatics, meg valamifele thiefing, marksman
    -Longbow
    -Heal
    -Lopakodos
    -Termeszetesen havas tajak, azok mindig gyonyoruek, es nagyon feelingesek
    -Thief guild
    -Akarom a jatekot

    :]
  • Kalenics
    #2252
    Szóval kérdések mindenkinek:
    -Kedvenc Kaszt
    -Kedvenc Faj
    -Kedvenc Skillek
    -Kedvenc Fegyverek
    -Kedvenc Varázslatok
    -Kedvenc "várható" Harcmodor
    -Kedvenc Terület típus (havas tájak, barlangok, városok, stb...)
    -Előreláthatóan kedvenc Guild
    -Meg amit akartok
  • David2
    #2251
    én inkább a harcos-mágus kombót preferálom
    szal longblade, heavy armor, block, atlétika, drestruction+ vmien iskala, kereskedelem
    ez szinte minden morros karakteremre jellemző volt
  • gergou
    #2250
    Vajom milyen masolasvedelme van ennek a gamenek?
  • Kalenics
    #2249
    Meg azért kiváncsi leszek erre a radiant AI-ra, vajon tényleg olyan nagyot fog ütni, mint ahogy mondják
  • reménytelen
    #2248
    A Havok szerintem inkább fizikai motor, legalábbis én arra gondoltam.
  • Kalenics
    #2247
    Jól van legyen neked igazad
  • j0nNyKa
    #2246
    tehat eloszor a grafikai motor ut, utana a grafika ? :]
  • reménytelen
    #2245
    Nekem meg abszólút mindegy.
    Véleményem szerint a radiant ai fog a legnagyobbat ütni, plusz a Havok motor. (Ebben a sorrendben)
    Nem is beszélve a grafikáról, hangulatról, történetről, hatalmas világról, lehetőségekről, szabadságról, stb.
    Nem kell, hogy minden legyen benne, ami a Morrowindben volt, ha megfelelően kárpótol.
  • Kalenics
    #2244
    Hát szerintem lándzsákat nyugodtan rakhattak volna bele, legalább a feeling miatt, tudjátok két őr áll a kapu mellett kezükben 2 méteres alabárdokkal a kezükben
    + közelharcban se lenne rossz, mondjuk hogyha rövidebb lenne,(és mivel én úgy tudom van erős-lassú és gyors-gyenge támadás a játékban, bár ebben azért nem vagyook biztos) és az erős támadás a szúrás, a gyors pedig a lándzsa tompábbik végével való ütés volna.
  • Lysandus
    #2243
    Még nem tudom. Majd kiderül. Igazából ez az udvari piperkőc sztori is akkor ugrott be, amikor találkoztam a balmorai blade-es faszival. Aki állandóan mezítláb, egy szál gyatyában ugrál, vagy inkább vakaródzik. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem szoktam vendéget egy szál gatyában fogadni. Szal végiggondoltam, mit akar ez jelenteni? Nem molesztált, tehát nem homo . Gondoltam akkor részeg. És így jött az udvarból kirúgott piperköc ötlete, aki valószínleg legszivesebben feltrancsírozná azt a tahót, amit meglátja, de nem teheti, mert nem szeretne visszakerülni a büntetőtelepre. És innen már csak tűnődés kérdése, meg kell indokolni, hogy került a karakter kényszermunkára, mivel udvari piperkőc, tehát vagy valami félresikerült párbaj, vagy nőügy. Illetve a párbajt azért vettem bele, hogy megindokoljam a long blade skillt, és hogy miért nem a varázslók max. short blade-je. Meg arra is jó volt, hogy az unarmored-ra indokot találjak, mert ugye egy ilyen nem szokott páncélt hordani, stb. stb...