41716
  • j0nNyKa
    #2162
    ertem. ok:P
  • Zsolo007
    #2161
    A játék kész van, de addig amíg nem jut el a boltokba nem tudják feltörni, leghamarabb 1-2 nappal megjelenés előtt várható warez, korábban tuti nem.

    Mert ugye ők úgy szerzik a gémeket, hogy boltokból kihozzák nekik, mikor az odaér :)
  • Cassell
    #2160
    Elkészült végre a The Elder Scrolls IV: Oblivion című szerepjáték, melynek korábbi része már komoly sikereket értek el. A teljesen nyitott végű és fantasztikus grafikával rendelkező játék március 20-án jelenik majd meg Európában és a tengeren túlon is, persze hazánkban kisebb csúszás előfordulhat.

    Forrás:PcDome
  • j0nNyKa
    #2159
    Azokhoz szolnek most elsosorban, akik megveszik a jatekot, de mivel nem tudnak varni, le fogjak tolteni a warez verziot is.

    Ugyebar most elmeletileg a jatek mar kesz van, csak a boltokba nem erkezett meg ien-oan okokbol. Javitsatok ki, ha tevedek, de barmikor kijohet a warez verzio mostmar, nemde ?
  • Kalenics
    #2158
    Egész jó
  • PiszkosFred
    #2157
    Bocsánat, de nem lehetett kihagyni ;]

  • DonnieBrasco
    #2156
    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4

    ... engedelmeddel :) a lustáknak.

    DB
  • PiszkosFred
    #2155
    OXM április számának scanjei, a hivatalos fórumról vadászva a linket:

    http://img230.imageshack.us/my.php?image=oblivion1large7ad.jpg
    http://img398.imageshack.us/my.php?image=oblivion2large7im.jpg
    http://img136.imageshack.us/my.php?image=oblivion3large9sv.jpg
    http://img398.imageshack.us/my.php?image=oblivion4large3yb.jpg

    Másztszí kategória némelyik, de döntse el mindenki maga.
  • j0nNyKa
    #2154
    talan? egeszen biztosan :)
  • PiszkosFred
    #2153
    Ezért van az, hogy mire odakerül az ember hogy a postás kifizetése után installál, már van tucatnyi guide a neten ;] 12 évet vártam hogy legyen szélessávom, kibírtam. 30 évet vártam hogy a Loki bajnok legyen, kibírtam. Nagy nehezen, de ezt a maradék 17 napot is csak kibíro valahogy... :D De talán mind közül ez a legnehezebb...
  • haxoror
    #2152
    Nemtudom, de akik majd megveszik (például én ) még azok is warezolni fognak eleinte ha a játék hamarabb jön ki úgy mint hivatalosan ;)
  • Szolnokboy
    #2151
    Lehet hogy most sokak lelkivilágába fogok gázolni de tudja valaki milyen védelem resz rajta ? Sajnos nincs keretem rá, hogy megvegyem eredetiben :(
  • hen-tes
    #2150
    ehehhe.. :D
  • GrimReaper78
    #2149
    OFF: Hát igen, én is nagy-enhezen rávettem magam egy upgrade-re: Venice-magos 3000+, NF4 deszka és GF 7800GT

    Ja, már csak a lé hiányzik hozzá, lol. Bízok az adóvisszatérítésben :P
  • PiszkosFred
    #2148
    MOndtam én hogy nem érek hozzá ;] Azt tudtam hogy a 4es titan csak dx8as, pont emiatt kellett a napokban lecserelnem, pedig imadom ezt a kartyat. De az Oblivion az Oblivion, uj konfigot kivan... (iden sem megyunk nyaralni, abbol van az uj konfig;])
  • GrimReaper78
    #2147
    JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!


    :DDDDDDDD
  • Cassell
    #2146
    Nem egészen három hét és kezdődik a kockulás
  • CS@
    #2145
    Bocsy egy kicsit belekorrigálok: a 4es MX széria csak DX7 és csak a TI –sorozat DX8.
  • DJviolin
    #2144
    Már három évvel ezelőtt is ratyi volt, amikor még új volt a gépem. Azóta nem fejlesztettem. 4-5 évvel ezelőtt viszont ez volt a csúcskari. Asszem az egyik Computer Aktív tesztben újonnnan 120 rugó volt. ;-) Bezony! Változik a világ.

    Off vége. Üdv. Megyek.
  • PiszkosFred
    #2143
    Thx, igyekszünk ;]
  • PiszkosFred
    #2142
    Jó kis kártya volt az anno, sok szép percet szerzett nekem legalábbis, de sajnos az nagyon kevés lesz most ;]
  • DJviolin
    #2141
    Köszi a választ. Egyébként azért nem mertem oda írni, hogy milyen mx, mert geforce 2 mx400 32mb-os.
  • PiszkosFred
    #2140
    ami persze nem olcsó* (egy NEM kimaradt)
  • PiszkosFred
    #2139
    Nem értek hozzá, de a 4es MX széria - ahogy a 4es titanok is - dx8as kártyák, vagyis nem fog futni, 99,9% az esély rá... Sorry, de azt kell mondjam, szerezni kell minimum valami FXes kártyát, vagy 6200tól felfelé. Egy 6600gt már 30k körül mozog, ami persze olcsó, de árához képest elég jó kártya, és az Obliviont is megmozgatja talán egy medium (lowmedium) szinten.
  • hen-tes
    #2138
    gef4 mx-en?
  • DJviolin
    #2137
    Sziasztok!

    A játék gépigényével kapcsolatban lenne pár kérdésem. Szóval mindannyian tudjuk, hogy böszme nagy gép kell a futtatásához, de azt szeretném megkérdezni, hogy el fog-e indulni geforce mx-en? Nem azt kérdem, hogy fut-e, hanem azt, hogy elindul-e?

    Üdv:
    Lanti
  • hen-tes
    #2136
  • MiQ
    #2135
    Az OblivionHQ-t idézve: „Az Oblivion ARANYLEMEZRE KERÜLT, és MÁRCIUS 20-TÓL beszerezhető szerte a világban!”
  • reménytelen
    #2134
    Minden jól ment :)
  • j0nNyKa
    #2133
    ez a magyar siteon is fentvan am

    apropo, aki a magyar siteon irja a cikkeket, hodolatom elotte, iszonyat jol fogalmaz
  • WagnerUr
    #2132
    " The Elder Scrolls IV: Oblivion has gone to gold master. Look for it in stores in North America and Europe beginning the week of March 20."
  • PiszkosFred
    #2131
    Jaja, euba kb 22-24re ér. Remélem ezúttal hazánkban a forgalmazó nem kavar be, mint tették a wow-tal. Habár talán nincs akkora igény mint a wownál, de biztos hogy elég vaskos az előrendelési lista. ;]
  • PTW
    #2130
    Piros nagybetűs napként jelöljük a naptárban
  • EndreMan
    #2129
    Ollé-ollé
    Na végre.Még a végén tényleg reális lesz ez a 20-24
  • STREEX
    #2128
    aranyba ment a gém
  • Zsolo007
    #2127
    OKés, én nem olvastam el azt a cikket amit mondtál, mnert az 360-as :).
  • PiszkosFred
    #2126
    Sajnos képtelenség már újat mondani, összes újság ugyanazt ismétli, ami nem csoda, játszhattak 4 órát a srácok, és ebből 1-2 óra csak a karaktergenerálássál egybekötött szökés volt. De sebaj, már csak 3-4 hét ;]
  • Ch_Slater
    #2125
    na jó, a 4 kép az más. de a szöveg ugyanaz.
    mindegy, ismétlés a tudás anyja. lehet valaki nem látta a lenti linket :)
  • Zsolo007
    #2124
    Hát azért nem 100%-osan...
  • Ch_Slater
    #2123
    ez szinte ugyanaz, mint a #2093-ban lévő..