41716
  • Cassell
    #2364
    Én toltam az Ultima IX-et és nagyon nem jött be az elején már tré ,hogy farmerban a rendes házban kezdünk aztán megyünk át a fantasy világba valahogy nem tudtam magam beleélni egyáltalán.
    Az viszont igaz ,hogy 2 Cd-s.
  • Kalenics
    #2363
    Na, keresek róla képeket, videókat
  • Kalenics
    #2362
    Sajnos én az olyanokról lemaradtam, akkor még csak PSX-en toltam néhány játékot
    A FO-t is egy haverom mutatta
  • gergou
    #2361
    Tulkeppen azert nem szerettek az Ultima fanok a Ix. reszt, mert nem birtak feldolgozni, h kedvenc jateksorozatuk 3d kaland rpg kent folytatodik, en szerintem annyira muveszien ultette at Richard Garriot 3d be a sorozatat, h valami hihetetlen. Rendkivul monumentalis lett, es az egesz olyan, mint egy hatalmas fantasy festmeny. Szal ajanlom mindenkinek, 2 cd-s.
  • Kalenics
    #2360
    És szerintem meg van rá az esély (a többi játékukat tekintve: Elder Sceolls sorozat, Call of Cthulhu), hogy a FO 3 is FPS RPG lesz
    Egyébként engem nem zavarna, elnézve az Obliviont
  • Cassell
    #2359
    Wizardry 7 na az mekkora volt a Might and Magic sorozat meg ilyenek...

  • Ch_Slater
    #2358
    ez még a jövő zenéje. majd kiderül. :)
  • Kalenics
    #2357
    milyen Bioware ????
    A Fallout 3 Besthedás játék lesz
  • Kalenics
    #2356
    jó tudom, de én arra a szar tactics-ra gondoltam
    és tudom, hogy nem a FO folytatása, de nagyot csalódtam benne
  • Zsolo007
    #2355
    A fallout 3 nemhiszem hogy a nagy elődökhöz képes lesz felérni, bioware ide, vagy oda..
  • PTW
    #2354
    Ultima IX valóban ott csücsül az rpg-k trónján karöltve a Fallout sorozattal.
    zseniális volt
  • Ch_Slater
    #2353
    fallout 1-2
    a fallout 2-nek még nincs folytatása...
  • Kalenics
    #2352
    Nálam az ilyen monumentális hangulatot szinte csak a Deus Ex és a Fallout2 okozott
    És sajnos mindkettő folytatását elcseszték
  • Kalenics
    #2351
    Final Fantasy fan van e köztetek ???
  • CS@
    #2350
    OFF: szorry!
    Az Anachronox hangulata nekem is nagyon tetszett, de legjobban a zenéje. Jó kis játék volt, csak a harc egy idő után annyira unalmas volt, hogy abba is hagytam miatta. Ultima-t én sem ismerem, de majd egyszer kipróbálom.
  • Ch_Slater
    #2349
    a "flood"-ot próbáltam így jellemezni. pl. #2295-2302
    de mindegy...
  • DonnieBrasco
    #2348
    Ha tudom, megszerzem! Látod, nem ítélem el én sem, mivel sosem láttam... csak annyi látszik itt, hogy a többségnek nem jött be. Ettől még Neked simán lehet a kedvenced, sőt ki tudja, talán nekem is nagyon bejön :)

    Na megyek is torrentet keresni :)))

    DB
  • gergou
    #2347
    Hogy oszinte legyek, szerintem az Ultima IX nel jobb pc-s jatek nem szuletett eddig, de ez az en szuveren velemenyem, az Anachronox a 2. nalam, igen alma es korte a morrowind, es az Anachronox, de ha elvonatkoztatunk a maga valojatol, es a jatekelmenyt, a hangulatot, es a monumentalitast nezzuk, engem jatek formajaban jobban megfogott az Anachronox. Sokan szidtak az Ultima IXet, de majd probald ki, bar mai szemmel a graf nem a legutosebb, de meg igyis szuper.
  • DonnieBrasco
    #2346
    Az Anachronox és a Morrowind - alma és körte esete :) mindkettőt imádom, de totál más kategória! Nem mondamám, hogy M. jobb lett volna, vagy akár rosszabb.
    Ultima IX-szel nem játszottam, de ezen a listán nemcsak a Morrowind előzi meg, de az _összes_ többi Ultima is.... :P
    (és nicsak, ki is az első...? :)

    DB
  • gergou
    #2345
    En azt remelem, h lesz annyira muveszi a korites, mint anno az Ultima IX ben volt, es lesz annyira szines es hatalmas, mint a fent emlitett jatek volt. A morrowind nem volt rossz jatek, de nem emelkedett szerintem akkora magassagba, mint az Ultima IX, es az Anachronox... Nagyon remelem, hogy most egy igazan kulonleges jatekkal lesz dolgunk.
  • Kalenics
    #2344
    Azért magammal nem beszélek
  • Ch_Slater
    #2343
    köszi. én értékelném.
    mindig azt hiszem a sok üzenet láttán, hogy van valami új hír, aztán csak azt látom, hogy Te beszélgetsz magaddal...
  • Kalenics
    #2342
    Elnézést kerek mindenkitől, akit ez zavart, több ilyen nem lesz
  • David2
    #2341
    az Oblivion megjelenéséig nincs már túl sok idő, szal minnél közelebb kerülünk, annál nehezébbé válik a várakozás
    szal ha nem tudsz mit kezdeni magaddal, nem véletlenül találták ki ezt az alfórumot
  • gergou
    #2340
    remelem pixel shadder 2.0 an is ki fog ugy nezni a grafika, mint a kepeken, eleg csalodott lennek, ha morrowind szintu graffal kene jatszanom :(
  • Kalenics
    #2337
    Csak azért csináltam mert jól nézett ki




    A morro-nál meg szerintem az a kurva sok MOD is beleszámított abba, haogy szarul futott, meg egyb. most már szarok az MW-re, csak kiváncsi voltam, hogy tudja e valaki, hogy hogyan lehetett normálisan beállítani. De mostmár mindegy, hagyuk ezt a témát
    A gépem meg majdnem olyan mint ezé a Lazlo-é, csak a kártyám más
  • Lazlo
    #2336
    sorry a sok marha szövegért :)
  • Lazlo
    #2335
    Remélem tényleg futni fog a gépemen


    CPU
    Recommended: Pentium 4 or Athlon XP or better
    You Have: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+
    PASS
    CPU Speed
    Recommended: 3 GHz
    You Have: 2.4 GHz Performance Rated at 3.2 GHz
    PASS
    System RAM
    Recommended: 1 GB
    You Have: 1023.3 MB
    PASS
    Operating System
    Recommended: Windows XP
    You Have: Windows XP Professional Szervizcsomag 2 (Build 2600)
    PASS
    Video Card
    Recommended: 128MB Direct3D compatible video card (NVIDIA GeForce 6800+ / ATI Radeon X800+)
    You Have: RADEON X850 Series (Omega 3.8.221) (ATI RADEON X850 XT AGP (0x4B49))
    PASS
    Video Card Features - Minimum attributes of your Video Card

    Video RAM: Required - 128 MB , You have - 256.0 MB
    Video Card 3D Acceleration: Required - Yes , You have - Yes
    Video HW Rasterization: Required - Yes , You have - Yes
    Video HW Transform & Lighting: Required - Yes , You have - Yes
    Vertex Shader Ver.: Required - 2.0 , You have - 2.0
    Pixel Shader Ver.: Required - 2.0 , You have - 2.0

    Video Card Driver Version (DirectX)
    Your driver version number is: 6.14.10.6599
    FYI: Make sure you have the latest driver for your video card. Click 'Free Driver Update' and we'll direct you to your video card manufacturer.
    DirectX Version
    Recommended: DirectX 9.0c (included on disk)
    You Have: 9.0c
    PASS
    Sound Card
    Recommended: Yes
    You Have: MPU-401 kompatibilis MIDI eszköz
    PASS
    Sound Card Driver Version
    Your driver version number is: 5.1.2535.0
    FYI: Your sound card driver version is provided for your information, but it is not part of this analysis. But proper sound card driver versions are important to the proper operation of your product.
    Free Disk Space
    Recommended: 4.6 GB
    You Have: 25.6 GB
    PASS
    DVD
    Recommended: 8X DVD-Rom
    You Have: EI7517C IGA738Q SCSI CdRom Device
    PASS, but the Speed could NOT be analyzed.
  • Jagi
    #2334
    A kasztot csk kedvencnek írtam, : ) és az a kedvenc amelyiknél a daedric daikatana van :D Amit átalában indítok az elf-harcos. és tényleg belógott. Enchantoltan mégdurvább: xláb fire dmg-el
  • DonnieBrasco
    #2333
    Fajtól és kaszttól sem függ, hogy használ-e 2 kezes kardot :)
    A daedric Daikatana valóban nem kicsi. Dungeonokban belelógott a plafonba rendszeresen :D

    DB
  • PTW
    #2332
    természetesen használ sm 3-at, de ez nem feltétel
  • Jagi
    #2331
    Az oblivon amgyar olgalán fenn van az ajánlott és a minimum konfig. is.

    Kedvenc kaszt? az amelyiknél a legnagyobb kétkezes kard van. Általában elf-harcos.
    Vicces: a deadric daikatana elég nagynak látszik nála :DDDD
    Szal az ütősek. de a mágus/varázslők sem rosszak : ) vagy egy harcosmágus lvl40re már lesz az is... :D
  • Hmuda
    #2330
    A lentebb látható "konfigellenörző" szerint elég lesz a 2.0-ás PS is.
  • gergou
    #2329
    nekem egy 512 es kene,aztan akkor meglenne az 1 giga.
  • Thanatos
    #2328
    jah, ezét akarok venni smotanában egy giga noname ramot kb 10k-ért hogy kihuzzam amig nem újitok gépet :)
  • gergou
    #2327
    remelem pixel shadder 2.0 nal nagyobbat nem hasznal a jatek, mert arra mar nem lenne alkalmas a graf kartyam. Egyebkent 1 giga ram alatt biztos, h akadozni fog...:(
  • PiszkosFred
    #2326
    Ezt már én is kérdezni akartam, ez a sorminta funkciónál vagy csak unatkozol?
  • DonnieBrasco
    #2325
    Hát, ha a Morrowindhez neked 2006-ban még FPS optimizer kell, akkor az Oblivion igencsak slideshow lesz a gépeden :(

    DB
  • Zsolo007
    #2324
    flém
  • CS@
    #2323
    Ezek minek?