41716
  • Hmuda
    #2404
    Előbb hallgassuk meg a többieket is. :-)
  • Thanatos
    #2403
    akkor csinálj a mostaninak keretet :)
  • Hmuda
    #2402
    Ok, csak nekem bántja a szemem, hogy nincs rendes kerete. Engem zavarnak az ilyen...nos...kockadizájnok. :-)

    (A képre gondolok, nem a készítőre...)
  • Thanatos
    #2401
    őszintén emgmondom nekem a msotani jobban bejön, ha nem lenne banner jó lenne de igy szvsz maradjon mostani ;)
  • Hmuda
    #2400
    Hirtelen ezt ügyködtem PS-ben. Vélemények?

  • gergou
    #2399
    irtam a freemailos cimemrol, remelem ez mar celba er.
  • DonnieBrasco
    #2398
    Továbbra sem jött semmi :(

    DB
  • gergou
    #2397
    na meg van, [email protected] rol irtam, illetve kuldtem egy options.ini filet.
  • gergou
    #2396
    varj, aszem valami gaz van, kuldok egy harmadikat, ne nezd meg a 2. at.
  • gergou
    #2395
    hat en egy emailt kuldtem, de akkor kuldom megegyszer.
  • DonnieBrasco
    #2394
    Hát nemtom, tőled nem jött email viszont kaptam olyan (magyar) spam-et, amilyet eddig soha... ???
    Ugye nem....?

    DB
  • Thanatos
    #2393
    ez temrészetes hogy mi írjuk, vagyis aki vállaja, csak mondtam mint 5letet :)
  • gergou
    #2392
    tekintve, h mindenki kivancsi arra, h hogyan fut a game a gepen, es addig nem akar vaskos zoldhasuakat kifizetni, ezert legyen aprilis 1 a faq hatarideje sztem, es utana akkor minden warezes hozzaszolas torolve lesz.
  • Hmuda
    #2391
    A FAQ csak rajtatok múlik. Én ki fogom rakni a linket, de nektek kell megírni (tőlem lehet úgy is, hogy a FAQ megírásáig nincs törlés, ti döntitek el).
  • Thanatos
    #2390
    akkor legyen aprilis egy és/vagy faq, amejik hamarabb bekövetkezik :)
  • Kalenics
    #2389
    Ahogy akarjátok
  • Thanatos
    #2388
    szvsz amig nicns faq csak mértékkel és ha lessz faq 8remélem minnél hamarabb) akkor midnenféle warez auto del
  • gergou
    #2387
    ok, aprilis 1. utan tiltott a warez, elotte nem :D egyebkent ha tetszik a game, es fut normalisan, en megveszem originalban, talan a collector`s editiont.
  • Hmuda
    #2386
    Hm...akkor még most kellene eldönteni. Mindenemű warez üzenet alapból törölve legyen, vagy teszem azt április 1. legyen megjelölve a türelmi idő végének, aztán a banner alá jöhetnek a piros betűs beszólások? Csak hogy legyen mihez tartani magam. :-)
  • PiszkosFred
    #2385
    ;]
  • Thanatos
    #2384
    natessék kelett nektek ontopic... :P
  • Kalenics
    #2383
    mit ?
  • Ron Ragm
    #2382
    Honnan lehet letölteni?????

    :)
  • Kalenics
    #2381
    Ennyit erről a témáról, jó ???
  • Zsolo007
    #2380
    Mind1 ki, csak valaki moderáljon :). Már látom előre az elindításra vonatkozó kérdések hegyét (a sok ki "alacsony korú" által :D)
  • PiszkosFred
    #2379
    Köszönöm, de láttam már jópárszor hogy mi megy itt ha egy játék megjelenik. Na ahhoz az időszakhoz sem energiám, sem időm, se kedvem ;] Ezt a warez korszakot leszámítva meg nem hiszem hogy szükség lesz moderátorra, ha meg igen, van köztük elég Oblivion fan, hogy lássák és intézkedjenek. Úgyhogy köszönöm, de nem kérek a házigazdaság szépséges világából per pillanat ;]
  • CS@
    #2378
    Moderálj, én támogatnálak ha Bandew is.
  • Zsolo007
    #2377
    öööö, nem is tudom miért Bioware jutott eszembe :D. PEdig tudtam ,hogy Bethesdás, valmaelyik nap még keresgettem is a honlapjukon, de 0 említés.
  • Zsolo007
    #2376
    Ha nincs mit tárgyalni az Oblivionról, akkor ne írj ide. Ez Oblivion topic, nem retro topic. Menj a retro topicba erről beszélni. Ezért vannak különböző topicok...
  • PiszkosFred
    #2375
    Na ha most a kovetkezo oldal kommentjei arrol szolnak hogy mit hogy nem kellene, akkor lehidalok ;]
  • acsarkodo
    #2374
    Azért mert az Oblivionról már nem tudsz mit írni attól még nem kell mindent leírni ami csak az eszedbe jut.
  • Ch_Slater
    #2373

    abszolut igazad van. az ilyen dolgokra találták ki a chat-et.
  • Kalenics
    #2372
    bocs, de szerinted az Oblivionnal kapcsolatban mit lehet ne még kitárgyalni????
    és bocs az írásokért, próbálom türtőztetni magam.
    ja és még valami, szerinted honnét tudjam, hogy kit mi érdekel, tudod én erre azért kiváncsi vagyok
    még valami, szerinted hány féle ellenség lesz az OBL.-ben,
    + Szereted a babfőzeléket,mert én igen

    nah most csak ezek jutottak az eszembe, ugye nem baj ha megnyomom a Mehet "gombot"
  • gergou
    #2371
    Ment email, elegge brutalisan valtoztattam benne az ertekeket, irjal, ha grafikai problem lenne, nalam jol mukodott.
  • Kalenics
    #2370
    Töltöttem hozzá egy lengyel modot az Awakent, ami visszahozza régi fallout 1-2-s hangulatott
    Ugyanúgy egy Vaultban kezdünk egyedül és Úgy kell összeszednünk a csapatunkat
    Beleraktak egy csomó régi falloutos képet, tereptárgyat és egyebeket
    Lehet hogy lengyel, de van hozzá angolosító patch
    Ugyan nem annyira jó mint az FO 1-2, de azért még mindig ezerszer jobb mint a sima tactics (bár egy kicsit nehéz is)
    Ha érdekel valakit a mod az oldal címe www.nma-fallout.com, ott pedig a Tactics/ download / mod sekció alatt
  • DonnieBrasco
    #2369
    Egyetértek.
    Gergou, nekem küldj egy .ini-t lécci! Privátban küldöm az emailcímem!

    DB
  • musha
    #2368
    hasonlóképp vagyok én is a dologgal...tegnap koradélután néztem a topikot aztán este látom, hogy valami 100 körüli új hozzászólás, na mondom ez akkor kijött biztonsági másolat formában, de nem, sőt, semmi új infó :(

    off(?):
    Kalenics: lécci, ha van egy gondolatod, ne nyomj rá csípőből a Mehet gombra, gondold át, hogy még eszedbe jut-e valami róla, és akkor nem 5 hozzászólásban lesz 7 mondat. sőt, nem is kell minden gondolatot leírni, csak azokat, amik szerinted érdekelhetik a jelenlévőket (főleg a játékkal kapcsolatosakra gondolok).
    ne haragudj, nem a személyiségi jogaidat szeretném korlátozni, csak a véleményemet írtam le.
  • Ron Ragm
    #2367
    Mert szerepjátékot vártál, és a tactics nem az. Amúgy egész jó játék a maga műfajában, nem értem miért szidja mindenki.
  • gergou
    #2366
    Egy a lenyeg, nagyon bugos volt a jatek, szal az 1.18 as valtozatot szedjetek le, vagy pedig patcheljetek, ha 1.03 f et szednetek le.
    xp alatt azonban csak az 1.19 es verzio megy, szal kell hozza az 1.19 es patch, es megvalami, az 1.19 le lett picit butitva grafikailag, ertve ezalatt, h nagyon `lassan` ugranak be a targyak, amikor fordulsz egyet pl, szal aki leszedne, annak kuldok at egy jol beallitott options.ini filet.
  • gergou
    #2365
    Haat, pedig adhattal volna neki egy eselyt :) Mig varakozol az oblivionra, tessek vegigtolni az Ultima IX et. :)