41716
  • Zsolo007
    #2885
    Miért kínzol?
  • GrimReaper78
    #2884
    Híííjnye,de szép...

  • PiszkosFred
    #2883
    Egy régi képecske, de mostmár kiváló felbontásban. Talán van egy éves is, de így már azért szebb mint scannelve.

    Kép
  • GrimReaper78
    #2882
    Hát igen, az étel/italmérgezés óriási lenne.

    Tudjátok, min lepődtem még meg? Egy kicsit csalódás is volt... Azon, hogy az NPC-k nem lophatnak tőled. Főleg a harmatgyenge kifogástól fogtam padlót, miszerint a játékos azt hinné, bugos a játék, ha egyszercsak eltűnne pár cucc a tarolyából/házából. Pedig ezt tök egyszerűen meg lehetett volna oldani: erszényből lopáskor egy szöveges üzenettel, hogy "Your purse feels lighter", minekután sarkon fordulva esetleg még láthatnánk az eliszkoló zsebtolvajt; vagy még azt is meg lehetett volna csinálni, hogy ha béna a zsebes, egy pillanatra mondjuk villanjon a képernyő, érzékeltetve, hogy hozzánk ért vki. És akkor pallosunkat kirántva egy öles suhintást követően másfél méter sugarú körön belül mindenki holtan rogyna a földre...

    Házunkból történő lopáskor meg lógna a zár, lábnyomokat vagy bármiylen egyéb, árulkodó jelet lehetne kiszúrni, és akkor indulhatna a nyomozás, mondjuk a Tovlajok Céhével karöltve, stb. Egy csomó potenciál rejtőzne benne.

    És az ultrapoén az lenne, ha valamelyik piaci árusnál látnánk viszont a cumónkat :D Meg lehetne fenyegetni, hogy vagy elárulja, kitől vette az árut, vagy pépesre verjük az orcáját :D
  • GrimReaper78
    #2881
    Ja, vágom. Nos, *nálam* az, ha egyből minden(ki) a hátadba spawnolna, cslásnak minősülne. Kétlem ,hogy így lesz, mondhatni kizárt, mert erről fogalmam sincs :D

    Na, szóval biztos oylan lesz, hogy ha kifigyeled mondjuk az őrök útvonalát, akkor a megfelelő pillanatban nyugodtan próbálkozhatsz addig, amíg az őr vissza nem tér a maga megszokott tempójában. Persze ha érszrevesznek amint a zárral matatsz, tutira odacsődülnek majd a nyakadba.
  • PiszkosFred
    #2880
    Valami budget kiadast keresek majd. Igy voltam a hitman2vel is, elveztem nagyon, aztan jott valami orosz tabornokos szinhazas palya, es ott vegem volt. Aztan a sok probalkozast meguntam, es ment a polcra. Hogy ne legyen offtopik... Amikor szo volt a kajak mergezeserol, egybol ez jutott eszembe, hogy mekkora fun lehetne DB bergyilkoskent "csendesen" dolgozni. Nagyon remelem, hogy modkent lesz kajamergezes, meg akkor is ha behulyiti az AIt ;]
  • Thanatos
    #2879
    splinterek is egyszerüsödtek szvsz az egyre újab részekel, vagy nem is csak inkáb könyebbek lettek, és nem egyszerüsödtek mert lehetőség egyre több lett..., de ettől függetlenül kikapcsolodásnak szvsz tökéletes, nem kell tul extrasok gondolkodás hozzá mint pl egy csontstratégiához, nem kell két órán át számolgatni a skilleket mint egy csontrpg-ben, de nem is csak a point end click mitn egy sima fps/tps..., szal gyk akcióorientáltak de kell hozzá a trükközés, ügyeskedés kicsit... (ez csak splinterekre meg thief3ra vonatkozik, thief 1-2vel alig játszottam, már alig emléxem rájuk)
  • Thanatos
    #2878
    vágom hogy real time nem is azt modntam de pl nem mindegy hogy , hm, hogy fogalmazzak, "toleráns" a game és nem spawnolja a hátadba a komplett világ összes szörnyét kb 3mp mulva ahogy elkezdted vagy pedig csak azzal kell kalkulálni hogy elment az őr, és majd csak 2 óra mulva ér újra ide :) szal ez kicsit zagyva lett, a lényeg az tulajdonképpen, hogy menyire veszik ilyen idegesen véres verejtékben úszósan kapkodosra a formát :)
  • GrimReaper78
    #2877
    Thief 1-2 über, a 3 el lett szúrva, a hangulata már nincs meg, szerintem. SC-ből csak a legelső résszel játszottam ,de kellemes volt.

    Ha szereted a settenkedős/sumákolós játékokat, és ha a te arcodon is önkéntelen, mámoros kéjvigyor terül szét, miután az árnyak jótékony takarásából egy mesterien irányzott lövéssel leterítesz vkit, akkor melegen ajánlom mindkét frencsájzt.
  • Thanatos
    #2876
    izgalmasnak végülis izgalams, tökölés meg játékstilustól függ :) rpg-t semmiképp ne várj legalábbis splintertől tuti ne :) a története elég jó, a grafika ált szép, nem vontatott , jól lehet benne haladni , irányitás konzolos létére nagyon jó szvsz..., szal el lehet vele lenni bőven, de szvsz első 15-20percben kiderül hogy bejön neked a stilus vagy nem :) amugy emg szvsz ezt oblivion elöt kellet volna megejteni :PPP (bár splinter3 pl simán végignyomhato még a hátralévő időben :P)
  • GrimReaper78
    #2875
    Biztos vagyok benne, hogy real-time (ezt ugye érted? :P:P:P)lesz a zárfeltörés.

    Ellenkező esetben akár be is zúzhatnád az ajtót, minek pepecselni a zárral?
  • Thanatos
    #2874
    még egy kérdés felötlött bennem: vajon ha nekiársz zárat törni [nemkockáztatjameg az angol kifejtést...] akkor "megáll" körülötted az idő, vagy legalábbis a gép nem terel oda semmi + monstert a szomszéd dzsungelből ergo nyugottan szörözhetsz másfél órát, vagy pedig ha peched van és te csak hiszed hogy minden nem oda illő elemet eltávolitottál, de mégsem akkor a nagy verejtékes miniigamezés közben egyszercsak hátbacsap valaki vagy valami egy kétkezes baltával? :)
  • PiszkosFred
    #2873
    Oly' sok ember mesel a Thiefrol meg a Splinterrol, hogy azt hiszem a nyari uborkaszezonban, amikor enged majd az Oblivion a szoritasbol, beszerzem oket. Thief 1el anno jatszottam, de mar csak egy kosza emlek a bujkalas. SCt meg sosem lattam. De ha mindketto ilyen tokolos, izgalmas, akarmi, akkor egyre jobban erdekel.
  • GrimReaper78
    #2872
    Igen, az én fantáziámat is megmozgatta a dolog. Splinter Cell-ben is egész jól megcsinálták, de a Thief-ben is tetszett; ott az a fíling, hogy "jajj csak ide ne érjen/meg ne hallja az őr, nyisaadmányissadmáNYISSADMÁÁÁÁ..."

    Elsősorban orgyilkos leszek, de azért az alapvető tolvaj-jártasságokat is elsajátítom majd :)
  • Thanatos
    #2871
    vettem, thx :)
  • GrimReaper78
    #2870
    Egy messzi-messzi sötét ÖBÖLBEN...

    (Nem Pearl Harbour-ról beszélek) ;)
  • PiszkosFred
    #2869
    Jojo, mondom hogy midnig keverem ;] Altalaban komment kozben van ha van ido, elmerengek azok hogy melyik is a hulyeseg, de ha nincs ido, akkor leirom mindkettot :D

    Igen, az alkulcsnak is lesz tobb fajtaja, mint korabban. Ez, a barlang/helyszin azonositoja, a jatekos skillje, agility attribja, luckja is befolyasolja. Es persze a jatekos kreativitasa, vagyis ugyeskedese, gondolkodasa. Papiron legalabbis, kiderul hamarason, nagyon kivancsi vagyok ra en is eloben.
  • Thanatos
    #2868
    már csak egy link kéne a sötét odlalra, vagy eg yutalás hogy a sötétség melyik oldalán keresem :)
  • GrimReaper78
    #2867
    Na,akkor megint egy kis homály-oszlatás:

    robe = csuha, vagyi ilyen belebújós-csuklyás ruhadarab;
    cloak = köpeny, köpönnyeg, vagyis egy lepel-szerű ruhadarab, amit a nyaknál csat/gomb/szíj fog össze.

    Remélem, segítettem.
  • Thanatos
    #2866
    1. és ezzel ki is fujt a pozitivumok sora mint olyan :)
  • GrimReaper78
    #2865
    Feltételezem, hogy a zárfeltörés (lockpicking) is, mint minden egyéb, játékbeli skill- és játékos ügyesség-alapú lesz. Esetleg az álkulcsok (lockpicks) minősége is szerepet játszik, akár a Morrowindben, már ha megmaradt ez a feature. És miért ne maradt volna?

    Olyan, hogy "picklock", nem létezik ;) Nem az észt akarom osztani, hanem oszlatni a homályt ;) "to pick a lock" viszont = zárat feltörni :D
  • kill3r22
    #2864
    Engem már csak az érdekelne hogy kinek és miért jó ijen képet csinálni....sztem nehezen kiszürhetö amugy aki észrevette annak grat....:)
  • kill3r22
    #2863
    Engem már csak az érdekelne hogy kinek és miért jó ijen képet csinálni....sztem nehezen kiszürhetö amugy aki észrevette annak grat....:)
  • PiszkosFred
    #2862
    1. Igen, boxon maxon megy minden, ez a konzolok egyik erőssége (azt mondják legalábbis hogy ez az egyik;])
    2. A zenét már sokan letöltötték, ez látszik a sötét oldal statisztikáiból is
    3. Regelj egy freemailre valami címet, aztán azzal a címmel regeld az új nickedet itt. Vagy szólsz highadminoknak, és talán segítenek. Előbbi talán gyorsabb, utóbbi csak tipp, nemtudom van e ilyen lehetőség egyáltalán.
  • Don Gatto
    #2861
    Hi!
    Lenne pár kérdésem, remélem jó helyen teszem fel ;)

    Lehet tudni, hogy lesz-e grafikában különbség az XBOX és a PC verzió között? Kicsit értelmesebben: boxon max beállításokkal fog futni?

    Vki letöltötte a hivatalos hanganyagot? Érdekelne a dolog, cserét megbeszéljük.

    OFF: bocs, új fórumozó vagyok, szóval a probléma, hogy ezen a néven vagyok regisztrálva, de váltani szeretnék (nicket). Az előbb próbáltam, de az rossz (és nem létező) mail címre kértem a jelszót, szóval már azt a nevet sem tudom regelni. Ilyenkor mit lehet tenni?

    Thx!
  • edios
    #2860
    LOÁL
  • Thanatos
    #2859
    ennyi :P
  • reménytelen
    #2858
    Mert most dobtam össze izibe'... de ez legalább igényesebb...
  • Seth
    #2857
    má mé lenne fake
  • Thanatos
    #2856
    bár memóriám még midnig nincs :/ apropo mek is hardware forumba kérdezgetni memóira ügyben :)
  • reménytelen
    #2855
    A kép csalhatatlan bizonyíték: a játék megjelent! (beware - it's probably a fake)

  • Thanatos
    #2854
    hm, hát ezt már nem fogom előbogarászni, inkább megvárom a gamet :)
  • PiszkosFred
    #2853
    Sőt, van róla videó az ign vagy gamespot jóvoltából, még az E3ról tavaly.
  • Thanatos
    #2852
    hm, azt a gamet nem vittem addig asszem :D bár ha a multba naplón keresztül visszamenős részre gondolsz ott votlam csakott meg arr anem emléxem miylen votl a zárfeltörés :D csak a villanyszekrény tologatos puzzle de az nem volt nagy favorit mégha egyszerü is volt
  • PiszkosFred
    #2851
    Ok sry ;] Minijátékról van kép, de hogy valójában milyen, nemtudom. Én Still Life variációra gondolok, ott kellett Kate nagyapjával zárat feltörlni, hasonlóra számítok. Aztán kiderül majd
  • Thanatos
    #2850
    amugy tény hogy elirtam és nem a játék hanem a mini-játék ;)
  • Thanatos
    #2849
    izé...., én a zárnyitásra gondoltam only :) tudom mi fán terem az oblivion..., még morrowindeztem is képzeld... :P
  • PiszkosFred
    #2848
    Azt csinálsz ott és azzal, amit ahol és akivel akarsz kategória, megfűszerezve kis thieffel, kis mortal kombattal, nyakonöntve kis gyűrűk urával, és persze a jó öreg Tamrieli hatalmi harcokkal ;]
  • Thanatos
    #2847
    izé...., nekem tökéletesen megy nforce..., pedig direkt megnéztem olyan oldalát is amit tuti soha nem néztem még :)
  • Thanatos
    #2846
    szvsz a szupertitkos irccsatirkól a májszterek szoltak volna már ha készülne valami... :)