41716
  • Árnyvadász
    #2925
    Én úgy gondolom, ha már ennyit vártam rá, akkor részemről mindenképpen ejtve van a warez. Akármikor is törik fel. Semmi sem szomorítana el jobban, mint hogy egy írott DVD-t tegyek be a meghajtómba. Kivárom a hazai megjelenést és előszőr telepítés helyett, átnyálazom a kézikönyvet, elmerülök a térképben, majd megnézem az így készült videót, miközben kezemben tartom a septimem. És utána jöhet a SAGA negyedik része. Valahogy így szeretnék adózni ennek a játéknak.

    Nem holmi tört szarsággal.
  • DonnieBrasco
    #2924
    Ez abszolute nem bizonyít semmit, sőt igen keményen lehurrogja mindenki a lelkendezőt.... :(

    DB
  • Davidus
    #2923
    engem nem győzött meg:)
  • GrimReaper78
    #2922
    De igenis *van* fehér ló... csak ALBÍNÓnak hívják :P
  • Zsolo007
    #2921
    Örvendezni!!! Hamarosan jön a warez verzió! :) Hogy miért mondom ezt?

    Bizonyíték :)

    Szóval szerintem szerdán, legkésőbb csütörtökön lesz warez :))
  • Zsolo007
    #2920
    Hát lehet velem van a baj, de nem vágom mi ebben a poén...
  • j0nNyKa
    #2919
    elfelejtettem hozzatenni hogy en mar raeros idomben magyarositottam is !.
  • j0nNyKa
    #2918
    hahahaha en mar jatszom !:!:!:! [nem fake, komolyan, a janinak van durva ftpje es onnan letoltotte es mar felraktam es mar jatszom, esku !]
  • izsook
    #2917
    hófehér sincs, mert azt meg szürkének hívják!!!!!!! :)
  • PTW
    #2916
    na, nem volt túl egyértelmű: ha nem lehet majd letölteni akármilyen "nem hivatalos" forrásból majd...
  • PTW
    #2915
    ha nem lehet letölteni majd a mod megjelenésének első estéjén (amit erősen kétlek),akkor egye fene, nekem megéri azt a szerintem max. 5 dolláros árat
  • PiszkosFred
    #2914
    Hehe. Mindegy nekem milyen színű, a legelső lovat amit meglátok ellopom, és addig lovagolok vele amíg össze nem csuklik mint a kempingszék. Majd az instalt követő 3-4 hét környékén talán elkezdek ésszel is játszani, tudatosan, akkor talán majd egy feketét beszerzek. Vagy egy zöldet.
  • hen-tes
    #2913
    én egy rózsaszínűt tudnék elképzelni, a patáján egy diznílend felirattal
  • GrimReaper78
    #2912
    Kemény valutárét, tenném hozzá...

    Na, egy kis idétlen mini-poll: kinek milyen színű lova lesz (előre szólok, hogy "barna" ló nincs, azt "pej"-nek hívják)?

    Nekem fekete, esetleg poénból hófehér...
  • PTW
    #2911
    az viszont jó,hoyg a pacinkhoz már a megjelenés napján tölthetjük a páncélzatot...
  • PiszkosFred
    #2910
    Modderek megoldják, max a második karaktered lesz kopasz ;] Addigra lesz arc és skin mod, tutira veszem. (sajnos elég hülyén néz ki egykét arc, bár hozzáteszem, fényévekkel jobb így is mint amit vártam ;] De ha lúd, legyen kövér ugye... meg sincs a nyomorult játék, de már moddolná mindenki)
  • Hmuda
    #2909
    Mondjuk így kopasz karik nélkül ugrott a Redguard karakterem ötlete, akit tipikus kopasz négernek képzeltem el...kénytelen leszek beérni egy kis szösszenettel a feje búbján... :-(
  • GrimReaper78
    #2908
    ROFL!

    A hivatalos oldalon azt írják, hogy mobiltelefonra is jön az Oblivion! Szóval akinek kevés a vas hozzá, töltse le a maroktelefonra...

    Többszörösen is LOÁL, mert korábban egy *khm* tájékozatlan srác rákérdezett erre, és én poénból azt írtam, hogy persze, simán lesz mobilra, sőt, a TES5-öt kizárólagosan arra fejlesztik majd... a gyerek meg elhitte! Persze a fél fórum ezen röhögött... aztán a végén még igazam lesz? :DDDDDDDD
  • Hmuda
    #2907
    Nekem egyik se jelentett gondot MW-ben. Odamentem és akkorákat ütöttem hogy ha lett volna már akkor is Havoc akkor mindegyik belerepül a vulkánba.
  • PiszkosFred
    #2906
    N-t kihagytál ;] De hja, ez a Frost bátyánk, sok kellemetlen percet szerzett eddig is, amint látom a romok körül lopják a napot mostanság is...
  • Hmuda
    #2905
    Unfortunately I didn’t see any way to create a completely skin headed character...
    Nemár, nincs kopasz karakter?
  • hen-tes
    #2904
    kezdek imádkozni :C
  • Hmuda
    #2903
    Csak azt ne mondjátok, hogy minden terep ilyen szép kidolgozott és übersirály lesz.
    Megnyugodhatsz, minden helyszín ennyire kidolgozott, sőt a haramdik kép még egész gyérnek tűnik a régebbiekhez képest.
  • GrimReaper78
    #2902
    Meghal a császár, Te vagy a kiválasztott, mentsd meg a trónörökös fattyat, különben ajjaj...

    Elég rövid?
  • GrimReaper78
    #2901
    Atyaég, kész. Ezek a képek földbedöngölnek...
  • grebber
    #2900
    Valaki leirná a Oblivion történetét röviden?
  • PiszkosFred
    #2899
    Pont most cikkeztem ki. Azt hiszem én itt haltam meg, 7 nap múlva valaki küljön rám egy ressurectiont...
  • Mr_no_NaMe
    #2898
    Huh hát azt a szép terepet én is szívesen bejárnám
    Csak azt ne mondjátok, hogy minden terep ilyen szép kidolgozott és übersirály lesz. Tudom kicsit késve, de most olvastam el a gumininján azokat a dolgokat, amik lesznek benne, és azokat, amik nem.
    Hát hihetetlen. Eddig csak vártam, mint egy sima játékot de mikor elolvastam azt, hogy mi lesz benne 100%-osan…Most kb. hússzor annyira, várom a játékot:D
    Az a lakásvásárlás, lakásdesign, leülés és ezekhez hasonló dolgok eléggé meg tudják dobni a hangulatot egy rpg-nél.szvsz ezek az emberi vagy életbeli vonások elengedhetetlenek. Sok rpg van, amibe csak fejlődsz meg ilyesmi, és nem is igazán adnak a roleplayre. Remélem ezeket itt el, fogják találni.
    A képek alapján (nomega a system recommends alapján) eléggé durva vas kell hozzá...Nem igazán szoktam egy játék miatt izgulni, hogy jajistenem nem fog elindulni de itt...Nagyon szép és most igazán aggódom hogy nem fog menni normálisan.
    Visszatérve a lesz és nemlesz témára, szerintem a nemlesz téma felejthető.
    Sokkal több új jó dolog lesz benne mint amit kivesznek (bár a vérfarkas,levitáció és ezek a dolgok nekem hiányozni fognak)
    A lényeg, hogy egy profi rpg-t várok a Bethesdatol remélem nem fogok csalódni:)
    Szófosás off
  • Hmuda
    #2897
    Mellesleg a hivatalos oldalon kint van még két interjú (az egyik már a helyi HQ-n is fent van) és két preview.
  • PTW
    #2896
    uhh ez a lovas tényleg elég kegyetlen
  • Hmuda
    #2895
    [Visíííííít!]

    Atroach (asszem így írják ezekez a mókusokat)

    Gondolom egy taverna.

    [URL=http://www.elderscrolls.com/images/art/ob_xbox360/obx25B.jpg]Menten elsírom magam...KELL! [/URL]
  • Thanatos
    #2894
    vagy az elder scrolls 2063ban ...
  • Don Gatto
    #2893
    Fred, köszi a válaszokat!

    A sötét oldalt meg öblöt nem vágtam le :S
    Ez egy warez oldal? Még egy kis pontosítást szeretnék kérni...
  • hen-tes
    #2892
    majd az elder scrolls 8-ban benne lesz
  • GrimReaper78
    #2891
    Lehet, de a védelmi mechanizmusok/csapdák/őrség szervezése is jó móka lett volna...

    *sóhaj* de hát vannak, akik ezt jobban tudják, mint mi itt :D
  • Thanatos
    #2890
    netán őrökkel is ha már oylan kaliberü :P arra meg jönne a rablóbanda raiding partyja akik vagy gőznek vagy nem , és lehet mrie hazaérsz csak a szétvert berendezést és egy kupac holtestet tlaálsz :)
    etc...
    szvsz ezt pont ezért nem rakták bele mert igy még alig feltünő viszont ha részlegesen bennelenne midnenki mroogna miért nincs ez emg az fullosan emg emgcsinálni egy külön játék lenne szvsz :)
  • Thanatos
    #2889
    bár ez már orditana azért hogy pl a házadat elláthasd midnenféle védelmi berendezésekkel, csapdákkal, etc :)
  • Thanatos
    #2888
    ouch, szvsz iylen mélységet a modoktol is csak neccesen várhatunk :( pedig jó lenne nagyon
  • Thanatos
    #2887
    reméljüka legjobbakat :)
  • Thanatos
    #2886
    jaja, nem kicsit dobna a hangualton, a midnenféle fantasy világokban divatos többkomponensü mérgekre már gondolni se merek mongyuk :)
    amugy én spec csiptem hitman-t, de splinterekben elég nehéz elakadni szvsz