41716
  • DonnieBrasco
    #3045
    Jólvan hagy már szegényt teljesen le lett dorongolva :))

    DB
  • Jagi
    #3044
    Igen aztán meglátod a polcon a régi jó ismerőst és miért ne grasszálok egyet Ebonheart felé... és két hónapig megint megállás nélkül nyomod :)
  • DonnieBrasco
    #3043
    2-3 évente szoktam így érezni, de ez csak önámítás... játszol te még 30 év múlva is :)

    DB
  • Zsolo007
    #3042
    Tudom, tudom
  • j0nNyKa
    #3041
    tokjo !
  • Thanatos
    #3040
    In-Store Only
    Product may be available for purchase in-store. In-store purchases are subject to in-store pricing, and do not qualify for Internet-only specials. (Check your local store's inventory.)

    ezt már kurva nehéz szvsz félreforditani ;)
  • Thanatos
    #3039
    amugy ha rákattintasz az itt oldalakon elemzett szópárosra kiirja hogy ők hogy gondolták pontosan... :DDDDDD
  • Thanatos
    #3038
    azért én láttam már oylant aki 20 év után mai napig nem tud angolul pedig amerikában él :) szóval csak az amcsi tanulmányok semmit nem jelnetenek szvsz, az más kérdés hogy eddig én téged nagyon félreforditani még nem láttalak :)
  • kHares
    #3037
    Látom azért pár embert érdekel a Mount&Blade, itt vannak nagyon jó kis modok hozzá: http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/

    Én kiadtam érte a 17$, szerintem megéri.
  • Ch_Slater
    #3036
    vagy a Moraff's World. mennyit játszottam vele :))

  • Mr_no_NaMe
    #3035
    Komolyan ez nagyon tetszik!
    Minden megvan benne ami kell.Teljesen jó kis game asszem ez hosszú életű lesz a gépemen:)
  • Árnyvadász
    #3034
    Oblivion kicsiben :) Amúgy tényleg jó kis gamma.

    Más: Én úgy készülök a játék fogadására, hogy a gépet addig már nem kapcsolom be. Egyrészt nehogy valamelyik alkatrész felmondja a szolgálatot, másrészt unom már az összes játékot. Empire at War még esetleg befigyelhet (igaz már elölről-hátulról végigvittem kampány-skirmish-galactic conquestet). Sőt gyak. ez lesz az ucsó játékom is egyben. Néztem azokat a címeket amik majd még az évben jönnek meg utána pl. Far Cry 2, UT2007, Gothic III, NWN2 meg sorolhatnám napestig, de egyiksem érdekel. Gépfejlesztéstől meg már a hátamon feláll a szőr. Számomra végetért a mókuskerék. Kijátszottam magam.
  • Davidus
    #3033
    a pc games-es scan kb melyik hozzászólásban van? visszalapoztam már 10 oldalt dee nem találom
  • Mr_no_NaMe
    #3032
    Letöltöttem...ez nagyon jó:DD
  • PiszkosFred
    #3031
    Höhöö.. Jónak tűnik, kipróbálom. Thx!
  • Hmuda
    #3030
    Inkább vegyél egy szép vaskos könyvet, az lefoglal egy időre (pl az Asimov gyüjteményt). :-)
  • Árnyvadász
    #3029
    A meghülyülésről meg a várakozásról: Írtam nemsokkal lejjebb, hogy 2 hétig beteg voltam. Na mégis mitől? :) Most ez nem vicc: Gyak. annyira vártam már a progit, hogy egyfolytában ezen agyaltam és naponta 20-30-szor elképzeltem magam a világban és a többi. Kaptam is egy olyan szép kis ágyhozkötős ájulós betegséget, ami az orvosok szerint vírus volt, de szerintem a TES4 :)

    Szóval azóta óvatos és meggondoltabb vagyok. Jó lehet van némi bemagyarázásom is a dologban, hogy ez is okozhatta, de az tény, hogy már nagyon közel álltam a begolyózáshoz és a fejem fájt piszkosul. Szóval csak óvatosan skacok, nehogy akkor dőljetek ki amikor a haza azt kívánja szükség van rátok :) Azaz kint lesz végre a nagyvilágban az Oblika.
  • Mr_no_NaMe
    #3028
    Húh ez gyónak néz ki:)
    [dánwnlód]
  • b-type
    #3027
    hohohóóó Mount Blade :))))
    Ezt tényleg jó, bár a lvl6-nál még nem mentem tovább :)
  • kHares
    #3026
    A lóról jutott eszembe, meg hogy keresel valamit. Egyik kedvencem ami rövid időkre leköt: http://www.taleworlds.com/index.htmlhttp://www.taleworlds.com/index.html

    Még nem teljes, de szépen csiszolódik. Persze csak ha megengedsz egy javaslatot
  • GrimReaper78
    #3025
    Már végigjátszottam (másodízben) a Vampire : Bloodlines-t, most a Hitman 2-be kezdtem bele (újfent), de érzem, holnap megint vmi más után kell néznem :D
  • PiszkosFred
    #3024
    Hm, tényleg, keresek valami horgász játékot, na azzal el lehet tökölni :D
  • Davidus
    #3023
    worms:)
  • j0nNyKa
    #3022
    detto, kinomban pokoli szomszedoztam, dehat rovid... :[
  • j0nNyKa
    #3021
    lesz az 2 is meg 3 is meg nagyonsok is :) fable is sokaig porgott, pedig kozel nem volt akkora jatek, mint ez lesz
  • PiszkosFred
    #3020
    Én is kezdem unni ezt a tehetetlenséget. Épp vadászok valami játékra a neten, ami olcsó és amely leköt a következő 10 napban annyira, hogy ne legyek hülye.
  • Zsolo007
    #3019
    3 napig? Lesz az egy hét is!
  • DonnieBrasco
    #3018
    Ő? Bármibe, nem a téma a lényeg, hanem a belekötés... :P
    Na jó azért a háta mögött ne legyünk ilyenek.
    Még megjelenik, és akkor 3 napig ez lesz a legforgalmasabb topic :))

    Meghülyülök a várakozástól.

    DB
  • Hmuda
    #3017
    Godnolom egy webes áruház oldalán van. Azoknak alapból nem érdemes hitelt adni. Vegyük pl a Play.com oldalt. Azon fél évvel a hivatalos megjelenés előtt már "vásárolható"-nak volt feltüntetve a TheMovies. Inkább maradok a hivatalos "20-án kezdjük kiszállítani" verziónál.
  • PiszkosFred
    #3016
    Nézd a jó oldalát. Lehet hogy kissé "torzul" a kiejtésed, de közel a jó whiskey ;]
  • Árnyvadász
    #3015
    Várj még! Jakuza megjön és ebbe is beleköt :D
  • DonnieBrasco
    #3014
    Bár ami azt illető a kéttannyelvű gimi elvégzése (első felsőfokú "C"), és az angol bölcsész diploma megszerzése (második felsőfokú "C") után most így fél év alatt Írországban a szövegértésem és a beszédkészségem ugyan kiváló, de a napi szinten használt nyelvtanom és a kiejtésem (heyya!) már nem biztos, hogy előnyükre változtak (aye lads?) :))

    DB
  • DonnieBrasco
    #3013
    Én vagyok itt az angol referencia :))

    DB
  • Hmuda
    #3012
    Oks, akkor maradjunk annyiban hogy szent a béke. :-)
  • Zsolo007
    #3011
    Jóvan, nem tudtam, de te is egyből leszóltál :D
  • Zsolo007
    #3010
  • Hmuda
    #3009
    Jaah, csak azért nem hitted el mert én mondtam? Pfff. Azért egy éves amcsi tanulmányok után el tudom dönteni, hogy mi a helyes nyelvtanilag és mi a zugfordítás.
  • DonnieBrasco
    #3008
    A polcon az az "on shelves" :)
    Hasonlóak, könnyű összekeverni!

    DB
  • Zsolo007
    #3007
    Najó, ha DB mondja elhiszem, egyébként én pont fordítva láttam...néztem szótárban is :D. szal én úgy tudtam hogy store a raktár és stock az ami vehető (ergo polcon van). Nah mind1 :). Ennyivel is okosabb lettem :)
  • Árnyvadász
    #3006
    Erre ilyen szinten már azt kell válaszolni: Megáll a NET! :))