41716
  • PiszkosFred
    #3005
    Beth eddig jól csinálja, 6 nappal a finish előtt még nincs warez. Vagy leglábbis release nincs, lehet heggesztik már valahol.
  • Hmuda
    #3004
    Csak egy házigazda lehet, de a modik akárhol törölhetnek. Kellene ide egy házigarázda, mert egyedül tényelg nehéz lesz kordában tartani a vérpityuk áradatát.
  • PiszkosFred
    #3003
    Szal városi NPCk, barlangok/romok/bányák populációja és egyéb fosztogatásra váró helyeken lesz szintkövetés szerűség. Nem az egész világon, de annyi helyen igen, hogy a játékos soksok óra játék után se érezze azt, hogy nincs kihívás egy-egy csatában.
  • David2
    #3002
    remélem, h amit a boltban adnak nem lesz fék
  • j0nNyKa
    #3001
    lehetseges olyan, hogy 1 topicban tobb ember moderal ?

    mivel a felvetes teljesen jogos, mar mostis kezd 1 pici fejetlenseg jonni, mi van akkor ha kijon, (es hogy az ordogot a falra fessem, mondjuk a warez verziot nehez lesz elinditani) igy a soksokssoksokssok emberke mp-nkent 24000 hulyek erdest fog felteni ?!

    raadasul a normalisabb emberek azzal lesznek elfoglalva, hogy a jatekot probalgassak....... hogy lesz itt rend ? :[
  • Botond #3000
    Régi szép időkben minden kint volt már ennyivel az official release előtt.
  • Davidus
    #2999
    ilyenkor már mindent le szoktak fékezni még az eredetit is:D
  • PiszkosFred
    #2998
    Szintkövetés kapcsán azért várjunk egy picit. Egy patkány a csatornában az midnig is patkány lesz. Annyit írtak eddig a devek, hogy a városi NPC nagy többsége követ szintben, vagyis ezzel akarják elkerülni hogy hülyegyerek módjára agyoncsítelt karakterrel kiírtsd a világot. Nomeg ezzel akarják azt is elérni, hogy ne csak destruciont mágiával menj mint a Morroban, hanem rá legyél kényszerítve esetleg a lopakodásra, trükközésre, stb. Nem fog 50es szinten egy 50es patkány nekedesni, sem guar, sem scamp, sem egyéb. De lényegesen más lesz a helyzet lev10ként egy barlangban, mint mondjuk lev40ként.

    Morrowindben miért készült a giants mod? A demon force? És egyéb AIt és kihívást növelő mod? Mert könnyen váltál csáknorrisszá, és nem volt utána ellenfeled. (jó, nem volt kötelező istennek lenned, szerepjátszhattál is) Ezúttal próbálnak kicsit változtatni.

    És még valami. Nagyobb szintű ellenfélből jobb lootok esnek, úgyhogy nem hiszem hogy bárki is emiatt bánkódnak. És még azt hozzátenném, hogy nem hiába van az a rengeteg osztály egy-egy ellenfél fajtája kapcsán, a szint növekedést nem csak (stat)számokkal fogják jelezni, hanem az igéretek szerint repopuláció során más kategóriájú ellenfelek is csatlakozhatnak, vagy azokra cserélődnek le.

    Meglátjuk, Morroban sem találkoztál Golden Sainttel sem Grand Soul Gemmel lev2esként, ahogy msá ellenfeleid sem tűntek fel addig, amíg nem értél el egy szintre. Eleinte scampok védték a romot, aztán őrült északiak, aztán atronach seregek. Csak ezek fix szinten mozogtak, és nem volt repop. Illetve kevés helyen.
  • DonnieBrasco
    #2997
    Mi lesz, ha kijön??? :P

    DB
  • PiszkosFred
    #2996
    Sztem fake. Sima fansitekit elemek + concept art.
  • Davidus
    #2995
    de mennyivel jobb ha elvarázyol és még hasít is:)
  • David2
    #2994
    nah ien se volt még:
    1. The Elder Scrolls IV.: Oblivion
    2. KONAMI Soccer kiegészítők
    3. Battlefield 2
    4. FORMA1
    5. Kézi és az Olimpia
    6. Rosszabbul Photoshoppolunk
    7. World of Warcraft
    8. Tibia
    9. Humoros és aranyos képek
    10. SilkRoad Online

  • Hmuda
    #2993
    A concept art nem kellene hogy kifogás legyen. Inkább az ismételten gyenge kivitelezés.
  • GrimReaper78
    #2992
    oks ;)
  • DonnieBrasco
    #2991
    Nem nagyon hisznek neki... és ezt tényleg könnyű megcsinálni, sajnos a háttérkép már régóta kint van a hivatalos concept artok közt!


    Kérdőív - ki hogy bírja a várakozást :))

    DB
  • Hmuda
    #2990
    Próbáltam már. Nem tanul belőle. Egyszerűen csak hagyni kell, majd egyszer talán ráun a hülyeségeire.
  • GrimReaper78
    #2989
    ROFL
  • Jagi
    #2988
    a béka tuti nem fék, már láttam máshol is : )
  • gergou
    #2987
    fene, igy se megy, nezzetek meg az nforce forumon. :)
  • gergou
    #2986
    http://img84.imageshack.us/img84/5702/tesosetup3oi.jpg

    igy irom, maskepp nem megy
  • gergou
    #2985
    Huha Most reppent fel ez a kep nforceon... meg nem tudni, h fake e.
  • GrimReaper78
    #2984
    Felkiáltójelet oszt neki valaki?

  • j0nNyKa
    #2983
    hagyjad mar :)
  • Árnyvadász
    #2982
    Ez a 20 perces 2005ös E3videó DVD változatban. Nekem ez régebben megvolt, de minőségben ugyanolyan, mint amit a hardwiredre kiraktak anno csak kb. 200MB-os csomagban. Annyi a különbség, hogy szép DVD-s menüje van és lehet váltogatni a részeket, gyak. dettó mint egy DVD-s filmnél.
  • reménytelen
    #2981
    Nézd már meg a méretét! 1.28 GB! Ennél még a játék hanganyaga is több! (Kis túlzás talán, de úgyis érted)
  • Mustang2005
    #2980
    INNEN LE lehET TÖLTENI!!!

    itt van az Oblivion!
    Jó a didi a didi jó !!!
  • Árnyvadász
    #2979
    Nekem is tetszett ez. Az is pl. amikor tolvaj karimmal alig bírtam bemenni egy bandíták által elfoglalt barlangba, mert állandóan menekülni kellett. Míg a harcosommal seperc alatt végeztem velük. Sőt mi több a harcosommal már 5ös szinten sikerült lenyomni azt a varázstudót akinél megtaláltam a +30-as personality-s maszkot, amelyet egészen a 45ös szintig eljutva is hordtam. Tolvajnál 17es szinten is paráztam, ha már egy komolyabb ellenfél jött szembe.

    Obliban én úgy képzeltem el, hogy indítok egy tolvajt, majd amint eléri a 4es szintet, indítok egy varázslót, majd amint ő is elérte egy harcost. És a tolvajjal csak a Tolvaj Céh küldijeit csinálom, varázslóval csak a Mágus Céh küldijeit és így tovább. Majd amelyik a legjobban a szívemhez nő, azzal kezdem el a fő küldetést.
  • Jagi
    #2978
    Pl Giant4Oblivion? :))))
  • Jagi
    #2977
    Nagyon igaz imádtam mikor a bandit kifektetett 1 ütésből az axe-ével. Visszamentem magasabb szinten (+5-6) és "na most gyere k*cs*g" mondat után a padló alá ütöttem :)))
  • haxoror
    #2976
    A szörnyek szintje miatt meg kár aggódni mert úgy is lesz egy csomó mod ami majd változtat ezen.
  • Mr_no_NaMe
    #2975
    Na mind1 jó lesz ez:)
    Csak...jőőőőjjjjőőőőn....mááááár.......
  • haxoror
    #2974
    Hát ez fura mert egy csomó ilyen hely van Morroban, az igaz hogy ha a küldetéseket követed akkro általában csak veled egyszintű szörnyek voltak de én pl. gond nélkül lementem BalUr-ba 3 szinten vagy ol. Suran melletti barlangban hogy örültem az orchis oáncélnak amíg be nem rontott az ajtón a csontváz-testőrség :D

    Morroban pont azt szerettem hogy sokszor tényleg el kellett menekülnöm, helyesebben szólva taktikailag az ellenkező irányba előrenyomulnom :)
  • Árnyvadász
    #2973
    Thx, nézem őket!
  • kHares
    #2972
    Szóval még van ilyen, ezt jó tudni. Offline gamer újságokat már nem olvasok az új évezredben, de régen elégedett voltam a PC Guruval. Ó, azok a boldog idők, talán '93-ban vettem meg az elsőt.

    Hogy mikor jön ki a warez szinte mindegy, csak akkor tudjuk meg ha már lehet tölteni, eladások számát pedig nem hiszem hogy nagyban befolyásolná.
    A szintre emelés nem az lesz hogy adott területen a szörnyek előfordulási bizonyos mértékig változik? Szóval ha később mész akkor nem sima patkány hanem a hosszúfarkú sávoshátú lesz, de annál erőssebb már nem akárhanyadik szintű vagy. Persze lehet máshol olvastam, akkor én is hozzáteszem a magamét az álhírekhez :)
  • Mr_no_NaMe
    #2971
    Akkor csak nekem volt pechem na mind1:)
    De ettől függetlenül nem változtat a dolgokon túl sokat...JÖJJÖN MÁR ALIG BIROK VÁRNI:D
  • haxoror
    #2970
    Morroban ezt elég kreatívan oldották meg, mire egy cliff racer már könnyű ellenfélnek számított addigra elkezdtek jönni a fertőzött változatok több HP-vel és sebzéssel, nekem tetszett a rendszer.
  • GrimReaper78
    #2969
    Lehetne REview, de vagy 2 héttel ezelőtti a cikk. Mindegy, a léyneg, hogy zagyvaságokat is írt a gyerek, nem kell rá adni.
  • Mr_no_NaMe
    #2968
    Igen de pl erdőben meg ilyen normális helyeken nem voltak erősebb szörnyikék nállunk:S
    Max kiegekkel.És én is azt élvezem nagyon mikor van egy, pl. 30 szintes szörny én meg csak kicsi vagyok de, találkozom egyel, akkor míg 30 szintes nem leszek mindig azt gondolom, hogy váá 1 kis idő múlva már le tudom győzni! Aztán később meg már csak 1 csapás és nyekk.Ez azért nekem elég sokat jelent:)
  • haxoror
    #2967
    Nekem vhogy sikerült szinte mindig olyan helyekre elkeverednem ahhol nem leveled, hanem fixen magas szintű szörnyik voltak
  • DonnieBrasco
    #2966
    Attól, hogy nincs kint a játék, még lehet review (ahogy a PC Gamerben és egy rakat más helyen is...), ugyanis az újságírók megkapták már a full példányt REVIEW írási célra is.... mint ahogy általában minden játéknál!!
    (mellesleg ilyenből sokkal inkább esélyes egy korai warez-szivárgás, mint a "boltokból"...

    DB