41716
  • Hmuda
    #3085
    Az az aggasztó, hogy a modderek a hivatalos fórumon eleve arról tárgyalnak, hogy függővé tegyék-e a játékos-modokat a hivatalos modoktól, merthogy azok fizetősek. És csak a PC fogadja be a játékos-modokat. Remélem a beth hamar rájön mekkora baromság ez a modért fizetős dolog. Kiegészítőkért fizetek, modokért nem.
  • PTW
    #3084
    nem kivételezhetnek egyik platformmal sem , mindkettő fizetős lesz ezt szerintem 100%nak veheti mindenki
  • PiszkosFred
    #3083
    Feltételezhetően...
  • Hmuda
    #3082
    Asimovot én vetettem fel mint időtöltést megjelenésig. Megvan a teljes gyüjtemény (legalábbis gonodlom a teljes) és legalább elfoglal egy kicsit. :-)
  • Zsolo007
    #3081
    Ez a konzolosra vonatkozik te....hogy olvasol?
  • Thanatos
    #3080
    jah aztán majd jön az FS féle mindenki pénzért mindent efektus még a fehér szinű kurzor helyett sárga kurzor is max pínzé a modderektöl..., na ebből köszönöm nem kérek, ha ez bejön lehet meg se veszem... (első hullámban amugyse, max majd ha tuti birja a gép :P)
  • Thanatos
    #3079
    "Acrobatika és jump ;] Vagy gravitációt kihasználva zuhanás a toronyból. Ennyi."

    jah és akkor már csak a földet kell eltéveszteni és máris repülsz...
  • Thanatos
    #3078
    ASimov honnan jött? :) amugy én csak másodszor ovlasom és eddig még élvezem :P
  • Johny Killer
    #3077
    egyetértek... nekem is ez a bajom... nem tudom hogy akkor most mégis melyiket hogy vegyem... a CE az tuti eredetiben, jogtisztán, a modokról még nem döntöttem... de azt is szeretném legálisan letölteni... majd kiderül melyik mennyibe fog kerülni és egyéb ilyen tényezők
  • Hmuda
    #3076
    Én is reménykedem a PC-s oldal ingyenességében, csak hát a hivatalos meg nem-hivatalos fórumokon is úgy beszél mindenki, mintha minden verzióban fizetni kellene. De majd elválik és hát semeddig nem tart "beszerezni" őket, csakhát mégis ha már a full játék eredeti (főleg CE) akkor a modokat is jó lenne full legálisan letölteni.
  • Acidlich
    #3075
    Hat ha a jatek legalabb ilyen jo lesz mint a zeneje akkor sokat nem veszithetunk:) nagyon filinges
  • Zsolo007
    #3074
    Aranyos módszer
  • PiszkosFred
    #3073
    akrobatika*

    Hozzáteszem, hogy boxnál elvileg az elért pontokat is (van ilyen pontszerzési lehetőség náluk, melyek során minden főbb és fontosabb titulusért és küldetésért pontokat kapnak) be lehet váltani letölthető tartalomra, ami így "ingyen" van.
  • [Jakuza]
    #3072
    Valoszinuleg a keszitok lattak a Morrowind 10 perces vegigjatszasat, s ezert kivettek a Levitate-t. :P
  • PiszkosFred
    #3071
    Acrobatika és jump ;] Vagy gravitációt kihasználva zuhanás a toronyból. Ennyi.

    Hmuda: jelképes összegeket írtak, de szerintem PCre ingyenesek lesznek, kizárt hogy ezért kidolgozzanak egy serialos/regelt letöltő rendszert, amikor ingyenes lesz a TESCS és bárki bármikor csinálhat modokat. Konzolon viszont macerás votl megoldani, ott gondolom ezért kérnek 1-2 dolcsit alkalmanként.
  • Hmuda
    #3070
    Nem ám, de ha tekintetbe vesszük, hogy valamilyen módon korlátok közé kell zárni a játékot és most nincs ott a tenger erre a célra, így hát abszolút érthető a dolog.
  • kHares
    #3069
    Nem lesz levitation? na nem már. Semilyen módon nem lehet majd repülni?
  • Hmuda
    #3068
    Amúgy hozzávetőlegesen lehet már tudni, hogy mennyik lesznek a PC-re a hivatalos modok?
  • Ch_Slater
    #3067
    hmm. én a morrowindben kb. a felétől csak röpködtem. csináltam egy pajzsot, amivel tudtam repülni konstans és mindenhová csak úgy toronyiránt mentem. jól jött a hegyeknél... söt belső terekben (pl. vivec) könnyebb volt felrepülni az emeletre, mint körbemenni a lépcsön.

    szerk.: jah és én mentem a cliff racer-hez, nem ö jött hozzám :))
  • Hmuda
    #3066
    Hmm, most olvasom az egyik Gamespot fórumban, hogy a kilenc nagy város külön zóna lesz, mint pl Mournhold és nem része a teljes világnak, mint pl Vivec...

    Mostmár értem miért vették ki a Levitationt (nem mintha eddig olyan piszkosul zavart volna :P).
  • Zsolo007
    #3065
    Nem azt mondtam, hogy csak pár van lent, hanem hogy csak pár jön be. Különválasztva a játéktóll nem olyan jók...
  • Hmuda
    #3064
    Inkább kérjétek privátzban a címeket de nem kellene hangoztatni honnan van.

    Amúgy nekem még nem nagy durranás a zene, majd akkor lesz igazi ha már vannak emlékek amiket hozzájuk köthetek.
  • csgj
    #3063
    nemtom... nem büntetnek meg érte, talán nem küldik rám a Torrentoldalakleírójátírtókommandót...
  • Johny Killer
    #3062
    nekem lenn van mind... és már sokszor végighallgattam őket... :D nagyon tetszenek... amúgy le szabad írni a címét?? az nem tilos?? nekem mindegy, csak kérdem... :D
  • csgj
    #3061
    van olyan torrent is, az egész album rajta van. a piratebay.org-on találtam
  • Zsolo007
    #3060
    Nekem csak pár szám jött be belőle
  • csgj
    #3059
    bakker, letöltöttem a soundtrackot! 26 szám, nem semmi!
  • Hmuda
    #3058
    Miket néztél? Noname oldalakkal fölös foglalkozni, inkább a CD-Galaxist használd.
  • Lyan Kyj
    #3057
    Végignéztem több magyar online-boltot is, de egyiken sem lehet megrendelni a játékot:( Nem is fog itthon megjelenni? Erről plz írjatok vmi infót! Előre is köszi!
  • Don Gatto
    #3056
    Ja, kaptam privit... Köszi :)
  • Don Gatto
    #3055
    Srácok, hivatalos hanganyagot honnan?
    Pls vki help!
  • PiszkosFred
    #3054
    Nemtudni sokat erről a szintkövetésről, eddig konkrétumot nem nagoyn mondtak, csak "sejtették" a dolgot, pár apró morzsával. Pár nap és kiderül, már oly' mindegy ;]
  • Panzerfaust
    #3053
    Na msot akkor valamit tisztázzunk. azt olvastam valahol, erősebb szörnyből erősebb cucc. Értsem úgy, hogy lemegyek level 10 a muki iron páncélba, van, level40 meg daedric, vagy lesz nála a cuccai mellett valami tápos bizbasz is. Mert a második lehetőség elborzaszt.
    Amúgy Sacredet tudom ajánlani. Fasza kis game, diablo szerű. Ja és Asimov se rosz, de hamár 5ször kiolvastad mindet uncsi lesz.:))))
  • Mr_no_NaMe
    #3052
    Énis és sztem mindenki aki várja:)))
    Ez a kép tiszta Thief III beütés.Én nagyon szeretek íjászkodni remélem sokkal több szerepet kap majd mint a morroban:S
  • Davidus
    #3051
    bízom benne hogy a MW óta megtanultak optimalizálni:)
  • Mr_no_NaMe
    #3050
    Hát figy egy félmilliós vassal elhiheted:S
    Ez nálam sztem fele ilyen jól sem fog kinézni:(
  • Mr_no_NaMe
    #3049
    Vazz:DD
    Na már el is telt 1-2 óra...huh remélem már csak 2-3 nap a warezig:)
  • Davidus
    #3048
    nem tudom elhinni hogy ILYEN környezetben lehet majd császkálni:)
  • Árnyvadász
    #3047
  • PiszkosFred
    #3046
    Lószerzés

    Ez is egy megoldás lehet ;]