41716
  • Hmuda
    #3701
    Az a kari nincs rajta azoknak a kártyáknak a listáján amit a játék "minden on" tipusúnak elfogad.

    És azért nagyon gondold meg mielőtt akárkit ilyen nagy vehemenciával lehülyézel...nagyon-nagyon gondold meg.

    Be akarsz állni abonyitomz mögé a sorba? Nem lenne bölcs dolog. Tényleg vegyél vissza.
  • csgj
    #3700
    hehe.. ezt nem hiszem el
  • csgj
    #3699
    jujjj... most akkor sz*rjon be!
  • Davidus
    #3698
    tipikus medium gép:)
  • Johny Killer
    #3697
    hát azért nem kell annyira hanyatt esni attól a géptől... olvastad már hogy a tesztelők mivel tolták??? mert annál egy kicsit jobbal...
  • csgj
    #3696
    MEDIUM????!!! hülye vagy te??!! azon a gépen minden megy mint állat
  • Mr_no_NaMe
    #3695
    Lopjunk már egy példányt, én már nemtudok tovább várni:S
  • Johny Killer
    #3694
    nem támadunk le...
    Johnyka:
    szerintem jól fog rajta menni... "jól" én 3Ghz P4, 1Gb RAM, 9600XT-vel fogok játszani...
  • Bladez
    #3693
    Azé ugye 3ghz p4 meg 1gb ram 9800pro-n 1024be elmegy lowon:?:)
  • Hmuda
    #3692
    Medium körül gondolom. Talán kevesebbre.
  • csgj
    #3691
    de bakker minek az a pro meg xt meg hasonlók, ha az is 256 megás???!!! meg aztán annyiba kerül mint egy egész gép... lol
  • csgj
    #3690
    jó van na, azért ne támadjatok le... így sem naon tudok hozzászólni a dolgokhoz
  • j0nNyKa
    #3689
    radeon 9800pro, gigaram, 3200+ athlon xp lehetosegei szted ? :(
  • Hmuda
    #3688
    Szerintem itt senki nem nyávog. Csak megtárgyaljuk azoknak a lehetőségeit akik gyengébb kártyával rendelkeznek...
  • Johny Killer
    #3687
    miért lenne?? 23'-s monitor épp azért jó... mert rengeteg minden belefér a képernyőbe mégse lesz kicsi semmi...
  • csgj
    #3686
    a szépségén meg nem javít, csak az élsimírás esetleg nemúgy néz ki
  • csgj
    #3685
    na de minden betű meg jel szinte már láthatatlan lesz, mert olyan kicsi
  • Johny Killer
    #3684
    már akinek... :P akinek mondjuk van egy 23'-s monitorja nehogy már 1024x768-ban tolja rajta...
  • csgj
    #3683
    nem kell annak xt/ycxcyxyxy03423455-as meg hasonló überhosszú nevű kártya! nem elég ha 256 megás??? sztem semmi értelme itt nyávogni! nálam eddig minden game ment 1024x768-as felbontásban, és annál nagyobban meg hülyeség játszani... SZTEM!!!
  • Johny Killer
    #3682
    jaja, remélem is... mert akkor el lehet messzire látni (igaz kicsit rondábban), de legalább látom hogy merre megyek és nem egy hegynek próbálok nekimenni...
  • Johny Killer
    #3681
    Fred te nem mutatnád meg hogy milyen Battlemage-re gondolsz?? mert kiváncsi vagyok hogy te hogy állítod össze... mert hogy nekem nincs nagy tapasztalatom a varázslóknál, mert MW-ben nem mentem azzal...
  • Hmuda
    #3680
    A látótávolság biztos, hogy csak egy lesz a beállítások közül. Tuti meg lehet majd oldani, hogy messzire el lehessen látni, max rondábban.
  • Johny Killer
    #3679
    hát addig okés, de ha valaki azt akajra hogy minél távolabb lásson? de majd megoldom, én amúgy olyanra akarom beállítani, hogy az FPS jó legyen, de elég messzire lehessen látni...
  • Davidus
    #3678
    igaz:)
  • Hmuda
    #3677
    Lehet várossal jobban járnál "belövés" ügyileg. Eddigi tapasztalatok után én ott nagyobb FPS esést várok mint a hegytetőn, ahol a távoli tárgyak már piszok módon le vannak butítva.
  • Davidus
    #3676
    engem a játék érdekell amiben benne van a jó grafika is:) ennyi erővel elővehetném
    a MW-t:)
    Vannak olyan dolgok(AA, AF) amiket ha kikapcsolsz az jelentősen megdobja a teljesítményt és nem lesz tőle sokkal gyengébb a látvány. én fel fogok állni valami hegytetőre és úgy lövöm be arendszert hogy ott legyen meg a 25 fps^^
  • Johny Killer
    #3675
    hát le fogom venni, mert engem a játék élvezet érdekel, meg az hogy 25FPS-sel mennyen... a többi az mellékes.. mondjuk azért jó lenne hogy ha jó graf is lenne, de nem nagyon reménykedek...
  • Hmuda
    #3674
    Vedd le minimumra. Egyelőre még nekem is ilyen a kártyám (ó, hogy repedezne meg a PCX telefonosának az első őszhajszála).
  • Johny Killer
    #3673
    nekem fele ennyire se fog menni a gépemen... :( 9600Xt-vel...
  • Hmuda
    #3672
    Jaj szegény, csak 21 FPS max grafikán. Ha ráérek majd sajnálni fogom de most túl elfoglalt vagyok az ilyesmihez.
  • Jagi
    #3671
    LOL
  • Davidus
    #3670
    17-es LCD-m van 1280x1024 felbontással. ha lejjebb veszem akkor elmosódik a kép:P szal nekem muszály lesz 1280x1024-ban játszani ami nem lenne baj de az már igen hogy ennél gyengébb gépem van:P
  • Lysandus
    #3669
    Ne mondjál már ilyet. Én még SOHA nem tapasztaltam ekkora egyetértést egy fórumon
  • Lyan Kyj
    #3668
    21 FPS 1280x1024-nél, de minden maxon. Ilyen kártyám van nekem is, de a 21 szvsz kevés lesz, szal játszom majd 1024x768-ban:(:(:(:(:(
  • Lysandus
    #3667
  • Johny Killer
    #3666
    nekem meg vannak a zenék... nagyon jóóók!!! nagyon kitettek magukért!! már rengetegszer végig hallgattam az összeset!! nem bírom már tovább!!! :'(
  • [Jakuza]
    #3665
    Te nem egy masik vilagbol tevedtel ide ? :P
  • Lysandus
    #3664
    A zenék már kinn vannak torrenten. Legalábbis vmi...

    http://ts.searching.com/torrent/608617/Jeremy_Soule_The_Elder_Scrolls_IV_Oblivion_OST_2006_RNS
  • PiszkosFred
    #3663
    KÉP hozzá
  • PiszkosFred
    #3662
    Bild des Tages
    Hardwarefresser Oblivion!
    16.03.2006 11:25 Uhr - Die beeindruckende Grafik von Oblivion verzückt seit Montag nicht nur unsere Spiele-Experten sondern die gesamte PG-Games-Hardware-Mannschaft. So realistisch sah noch kein Rollenspiel aus. Nach einer ersten technischen Analyse legte sich jedoch die anfängliche Euphorie, denn die opulente Optik fordert ihren Tribut. Selten testeten wir ein Spiel mit solch hohen Hardwareanforderungen: Für alle Details in einer Auflösung von 1.280x1.024 benötigt der Spieler ein High-End-System mit mindesten 3,8 GHz, ein GByte RAM und einer Geforce 7800 GTX.

    Diesem Hardware-Hunger werden wohl viele aktuelle Spiele-PCs nicht standhalten können, so dass die Fans des Titels ihr System aufrüsten oder tunen müssen. Was sie dabei beachten sollten und welches die ideale Hardware ist, darüber werden wir Sie in unserem Tuning-Special in der nächsten Ausgabe informieren.