41716
  • Hunnenkoenig
    #3661
    Nekem nem jön be...meg a sima domain sem, nemhogy ez az link...mi van itt?
  • Davidus
    #3660
    3,8 ghz + 7800gt = 21 fps? fasza:P
  • PiszkosFred
    #3659
    Srácok padlóztak a látványtól ;] Attól a látványtól amelyet a 3.8as procival, 1gb memmel és gtxel értek el, mindent grafikai cuccot csúcsra húzva a játékban.
  • Jagi
    #3658
    mfroőehgpiahroizhgéoahngklaíOIG áááááááááááááááááÁÁÁÁÁ!

    [+hajtépés]
  • Hunnenkoenig
    #3657
    Én
  • Davidus
    #3656
    ki tud németül?
  • Davidus
    #3655
    nem kerestem csak belebotlottam de szivesen:)
  • Davidus
    #3654
    bal felső sarokban az fps számláló:)
  • PiszkosFred
    #3653
    Még nem köszöntem meg, szóval thx, most hogy hazaértem ki is cikkeztem ;]
  • Davidus
    #3652
    nagyban
  • kHares
    #3651
    Jól emlékszem és hétfőn még csak 3000 hozzászólás volt? Hogy telik az idő. Kicsit nehéz lesz kibírni az első hónapot, szeretném megvárni az első 2-3 patchet és csak aztán játszani. Persze rögtön tölteni fogom, de megint az 1 seed jut 10k leecher-re esete forog majd fönn. Rámragasztottátok ezt a beteges várakozós hangulatot a fenébe is :)

    Akkor jól értem és lovasharc nincs, csupán a távolságok gyors megtételére jó? Csak kiad valaki mellé egy mount&blade modot. Persze fölborítani az egyensúlyt de abban a progiban mikor eljutsz olyan 25. szintig aztán jönnek a blackknight-ok szembe és vagy 100 ember rohamozik spirited heavy charger lovakon, na az élmény.
  • Davidus
    #3650

  • Thanatos
    #3649
    :)))))
    szerencsére ilyen gamek nem érdekelnek :DDD
  • DonnieBrasco
    #3648
    Akkor a Championship Manager/Football Manager sorozat készítői már rég sitten lennének :) több család széthullása szárad a játékuk lelkén :)

    DB
  • Thanatos
    #3647
    már előre látom hogy be fogják tiltani ezt a gamet emrt csak antisociális embereket gyárt... :D
  • Thanatos
    #3646
    aszonyt meg proázrakötöd a kapuelé mi? :D
  • Thanatos
    #3645
    nem mondod hogy te vennéd iylenekre a fáradtságot? csak simán ajtó kulcsrazár, telefon kihuz, és élvezni a gamet az újonnan hangszigetelt lakásban :P
  • Árnyvadász
    #3644
    TES6-ra akár ez már valóság is lehet részedről :)) Lényeg, hogy a feltörekvő nemzedék mutasson példát az öregeknek is :)

    Na léptem haza, vár a Mount & Blade ...
  • Johny Killer
    #3643
    ez nagyon komoly... :D de rám egyik sem igaz... :P mert nekem van öcsém, és ő is fog vele játszani, szóval nem fogok tudni éjjel nappal játszani... suliba meg mennem kell hogy majd ha egyedül élek akkor legyen annyi pénzem hogy akár 3 olyan gép is legyen otthon amin lehet játszani... egy nekem persze, egy az egyik gyereknek, és egy a másiknak... :D több nem kell:P
  • Árnyvadász
    #3642
    Igen :)) Gondoltam még hazamenetel előtt alkotok vmit. Hát ez lett belőle :)

    Ja, amúgy estefele (nekem sajnos csak holnap reggel) már jön az újabb Bethesda adag, szóval vigyázó szemeiteket a netre vessétek, továbbra is! Visszaszámlálás III. fejezet stílszerűen :)
  • DonnieBrasco
    #3641
    Ezt Te alkottad? :))

    DB
  • Thanatos
    #3640
    izé, Ezekiel Crow nem is ork volt... :P
  • Árnyvadász
    #3639
    Egy héttel a külföldi és pár nappal a hazai megjelenés előtt ideje foglalkozni azzal is, mit kell tennie az egyszeri játékosnak, legyen akár fiatal vagy viszonylag idős korban.

    Obliviont várok tízparancsolata:

    1. Ha házas ember vagy, akkor ideje már végre valahára túlleni azokon a fránya vállási papírok kitöltésén és véglegesíteni az utolsó megbeszélt tárgyalási időpontot és letudni az ügyvédet is egyben.
    2. Ha tartós kapcsolatban élsz, de még nem vagytok házasok, akkor azért illik megadni a módját. Egy kellemes helyen eltöltött vacsora, vagy első találkozásotok helyszínén bejelenteni: - Szívem új szerelmem van és az nem Te vagy!
    3. Ha már egy ideje megvan az oldalborda, de még nem éltek közös háztartásban, akkor elég egy jól kitalált ürügy, amolyan összeesküvés féle elmélet, hogy miért is nem fogtok ti kijönni a késöbbiekben.
    4. Ha nemrég szedted fel a csajt, akkor a mai kornak megfelelően elég lesz egy e-mail, minek annyit kaplatni. Ebből világosan felfogja, hogy nem az eseted.
    5. Nagyon friss a dolog. Bőgd el magad és mond azt: - Más vagyok! Csak egy pillanatra azt hittem... (Katarzis előfordulhat)
    6. Szabad vagy! Nincs nő, nincs sírás és gond. Ilyenkor tudatni kell a szülőkkel, vagy munkahellyel, hogy egy darabig ne keressenek, mert telket vásároltál a Holdon és szeretnéd megnézni, a lényeg vmi hihető szöveggel állj elő.
    7. Haverjaid, barátaid vannak. Családod sose volt, ahogyan munkád se. Mit akarsz? Géped sincs, takarodj! Ha mégis, akkor beszéld meg magaddal, hogy most magadra se fogsz ráérni.
    8. Egyedül vagy. Csak Te és a Net! Csak Te és a Gép! Ehhez nem kell kommentálni. Nyert ügyed van TES4-et illetően.
    9.- Üdvözlöm Kovács Ügynök! Nem szoktál te kimozdulni sehonnan. Angolkórral köszönő viszonyban vagytok, mit neked még egy kis arcápolás (monitorface) TES4-el.
    10. Ide mindenki képzelje magát! :))))


  • Árnyvadász
    #3638
    ÁÁÁÁÁ... Inkább maradjunk annyiban, hogy magam veszem meg :)

    A CDG boltban mostmár női eladók dolgoznak. Így a hibalehetőség kiesik.

  • Jagi
    #3637
    Bahh... hát ilyet ellensúlyozva...
  • Jagi
    #3636
    de kezdj egy csaj karit és ellensújozva van a bajuszos zöldkabátos... :D
  • Jagi
    #3635
    akkor szívod meg ha a postásod faszi...
  • Árnyvadász
    #3634
    LÁL

    Jó volt ezt felhozni :))
  • Árnyvadász
    #3633
    Nos lehet nem jól gondolom, de leírom: Ez vagy egy későbbi kiegészítő lemezen lesz, mint újdonság. Vagy a Beth mint letölthető fizetős modként belerakja majd, de inkább az előbbit tartom valószínűbbnek. Vagy Mount & Blade és Oblivion váltogatva játszva :))
  • Jagi
    #3632
    Együtt nyomnátok... :DDD
  • Árnyvadász
    #3631
    Nos erre nem gondoltam :))) Nem is lenne rossz!
  • Jagi
    #3630
    csak még az lenne a jó ha lenne lórol harc...
  • Birdwatcher
    #3629
    Beleszeretsz a postáscsajba aki hozza progit :D
  • Árnyvadász
    #3628
    Most nézem a tenyerem és kb. erre az időszakra van egy szép nagy szerelemvonal beékelődve. Már egy ideje gondolkodtam is rajta vajon ki lesz a nagy Ő. De most már nincsen kétség. Hisz nőismerős aki szóbajöhetne nincs, Ábálá meg 1 hét múlva itt van. Na ez nem is lenne rossz. A gáz az, hogy mindössze két ilyen vonal van, és egyszer már voltam szerelmes. (Akkor nőbe) :) Rossz idők jönnek :)
  • Johny Killer
    #3627
    jaja... pedig az az igazi... meg azzal könnyebb lenne a lovast leszedni a lóról... :D
  • haxoror
    #3626
    Ezért lesz az első karakterem mágus, remélhetőleg mire újra kezdem valami fegyverhasználóval már lesznek modok (hivatalos Bethesda vagy rajongói)
  • haxoror
    #3625
    Vagy mondjuk lovas ELLEN ha gyalog vagy bónusz sebzést adhatna :)

    Nekem mindig is a lándzsa volt a kedvencem, csak azt sajnáltam hogy pajzsal együtt nem lehetet használni :(
  • Hmuda
    #3624
    Fenéket. Le merem fogadni, hogy a lándzsa/nyílpuska/gyeplő/stb/stb mind fizetős modokban lesz beszerezhető. Jól elintzéték, hogy ne lehessen új skilleket berakni a játékba, gondolom pont emiatt.
  • Zsolo007
    #3623
    Lándzsa egyébként csak lovasharcban jó szerintem, gyalogosan annyira nem fasza.
  • haxoror
    #3622
    Remélem pár héttel a megjelenés után már Oblivionban is lesz hála a moddereknek (meg lándzsa és nyílpuska is! )