41716
  • CUCLI
    #3782
    140új üzi délután 4óta. történt valami érdemleges? =/
  • danióra
    #3781
    suhongassá tovább.
  • Kandurex
    #3780
    De arra, hogy az egérrel suhingassak...valaki nyugtasson meg
  • Kandurex
    #3779
    Az a baj, hogy érdemben nem tudok hozzászólni a topikhoz. A morrowindhez volt szerencsém, de csak "mint" óriási nagy világ nyűgözött le, maga a harc rendszer, valahogy nem feküdt.

    Kb. ha olyan lenne, mint a Blade of Darkness -ben, nyakonvágva megfelelően mágiával, kaszt és skill rendszerrel... akkor, nagyon, nagyon elfoglalt leszek mostanában :))
  • Thanatos
    #3778
    nah látom elindult a lámahadjárat :/ elgalábbis az első előfutár megjött :)
  • Kandurex
    #3777
    countdown countdown -t van ám várakozás :)
  • Hmuda
    #3776
    Ha marad az eddigi "órarend" akkor max fél óra. :-)

    Pont megfelel, mert addigra ér le az utolsó file a bétához. :-)
  • Cassell
    #3775
    Én meg a Keepsake-et tolom elég könnyű de vagy 2 napot kitart aztán utána már csak kijön lassan...
  • PiszkosFred
    #3774
    Max egy órán belül kijön, elvileg ;]
  • csgj
    #3773
    én mek Fableözni. már jópárszor kijátszottam, de azért elleszek vele
  • PiszkosFred
    #3772
    Medium-Level: (Enough to enjoy all of the features comfortably, high-ish settings at 1024x768)

    * Intel Pentium 4 2.5GHz, Celeron D 3.0GHz, AthlonXP 2500+, or Pentium M 1.5GHz
    o Any AMD Sempron, AMD Athlon64, AMD Athlon64 X2, AMD Opteron Intel Pentium D, Intel Core Solo, or Intel Core Duo will also work
    * 1024MB (1GB) RAM
    * GeForce 6600GT, Radeon 9800pro, or comparable video card listed in the "mid-range" category or better (see the "video card ranking list" at the bottom of this post)
    o Video card must have at least 128MB video RAM; 256MB or more is recommended

    Aktuális oldal közepén van, alig vissza pár komment. Tudom hogy kissé "felhígult" a topik, de azért érdemes visszaolvasni ;]
  • csgj
    #3771
    habár a vidikártyát nemtom mien
  • Hmuda
    #3770
    Na még megvárom a mai countdownt aztán mentem aládurrantani a gyalogosoknak.
  • csgj
    #3769
    1024x768 high
  • Kandurex
    #3767
    800X600? Nekem is ilyen gépem van.
  • PiszkosFred
    #3766
    Mediumra tökéletes lesz.
  • kill3r22
    #3765
    AMD 2800+,1GB 400mhz DDR,Inno 3D 6600GT,,,remélem ezen azért valamijen szinten jol fog futni ha nem is fullon de remélem jól...:)
  • csgj
    #3764
    én nem töltöm le.. nem izgatnak az online game-k
  • Istencsászár
    #3763
    jajó, csak a kliens letöltésére kattintottam annak a neve meg 25 days trial volt, akkor nemszótam:))
  • csgj
    #3762
    eléggé nyílvánvaló
  • [Jakuza]
    #3761
    Hat akkor en nagyon rosszul erteni Englisht. :P

    "There will be a more in-depth announcement coming soon but, in the meanwhile, I wanted to let our community know that this is not an error. Existing users can now open up their Account Manager and their accounts will now be working, allowing them to play Shadowbane for free! This does include those who had previously canceled accounts!

    In addition, those who wish to try out Shadowbane for the first time will also be able to. All you have to do is create a new ubi.com account and then click on Add a Subscription, and you will have free access to the lands of Aerynth! This is not a Free-Trial subscription and it will not run out in 15-days. This is completely free!"
  • Kandurex
    #3760
    Ez azért van, mert ő a legprofibb a diplomatikus fenébe küldésben.
  • [Jakuza]
    #3759
    Probat mindenkeppen szvsz meger.
    Veszteni nem veszthetsz semmit.
  • Hmuda
    #3758
    Én pont úgy vettem észre, hogy nagyon hangoztatják, hogy ez nem trial, ami 15 nap múlva lejár, hanem maradandó.
  • PiszkosFred
    #3757
    egy hét és itt az Oblivion, addig simán belefér. Kinek kell itt 25? ;]
  • Hmuda
    #3756
    Ahogy látom az megvár, de saja az AA csak most hétvégén van már. Amúgyis jobban érdekel egy újfajta megközelítésű MMO. :-)
  • Istencsászár
    #3755
    25 napig...
  • Seth
    #3754
    milyen ez a shadowbane?? érdemes vele foglalkozni, mmorpg-vel még úgyse nagyon volt dolgom
  • [Jakuza]
    #3753
    Lesz mas is. :P

    HW
    "Ingyenes lett az Ubisoft Shadowbane MMORPG-je a mai bejelentés szerint. A jelek szerint a francia kiadó is azt a módszert választotta a World of Warcraft úthenger kikerülésére, amit még másik cég is, ingyenessé teszik a játékukat. A Shadowbane mindig is a rétegjátékok közé számított, fénykorában, 2003 végén 50 000 aktív, fizető felhasználója volt. A jelenlegi userszám valahol 10 000 körül járhat. "

    Hivatalos oldal
  • csgj
    #3752
    ez piszkosfrednek szólt
  • csgj
    #3751
    oksi, te vagy a legokosabb. ügyesen megmondtad, és nem csesztettél. köszi
  • Hmuda
    #3750
    Ezaz! Hamarabb kezdődött az Auto Assault final-beta hétvége. Remélem ezzel sikerül elütni (elütni...ehhh...frappáns) az időt Oblivig..
  • [Jakuza]
    #3749
    Nalam futhat rosszul is. :P
  • PiszkosFred
    #3748
    Hidd el, mindenki boldog és örül a másiknak, hogy megfelelő konfigja van, így aztán több ember lesz majd, kiket kvesztek kapcsán kérdezgetni lehet. Fusson csak mindenkinél, az a jó.
  • Davidus
    #3747
    :D
  • csgj
    #3746
    ja, amúgy a nem pro-s xt-és baszásos kártyám csak a neve miatt nem jó a teszt javasolt részénél... mert minden cuccot támogat..hehe, bebasztátok! nem kell az überkártya!!
  • csgj
    #3745
    lemaradtam
  • csgj
    #3744
    ja oké
  • csgj
    #3743
    ezt most kinek mondod?
  • karajan
    #3742
    kérdés, hogy az e? a gép igény az meg persze beállítás kérdése, de tartalom ide, tartalom oda egy ilyen grafikáju játékon azér szeretném a lehető legszebb képet látni:) aztán idővel ugyis a játékélmény veszi át a stafétabotot. ezér leginkább a bugok, a játék kiegyensúlyozottsága agaszt leginkább.