41716
  • Lord Oswal
    #4074
    az csúcs :D lehet hogy majd elmegyek és beszerzem :)
  • cenobite
    #4073
    lehet változtatni, hogy fps, vagy tps.
  • Lord Oswal
    #4072
    hali engem érdekel ez a game ugylátom titeket is:) nah egy kérdésem lenne, hogy ez a game fps nézetben játszódik? mert a videókbol úgylátom

    köszi
  • cenobite
    #4071
    A Redguard-al amúgy játszott már valaki? Milyen?
  • PiszkosFred
    #4070
    Vagy elderscrolls.com-n ;]
  • [Jakuza]
    #4069
    Na akkor csajok addig egy kis emlekezteto a sorozatrol es kiegekrol.


    http://www.mobygames.com/game_group/sheet/gameGroupId,125/

    Lehet nezegetni a kepeket es adatokat.
    Ha a cimekre kattintotok.
  • [Jakuza]
    #4068
    Nem is lovagoltal benne?
    Ejnye.
  • Hmuda
    #4067
    Gondolom a Daggerfallból, bár olyan régen játszottam vele, hogy már semmire nem emlékszem.
  • [Jakuza]
    #4066
    Amugy senki sem vagja latom mibol van a belinkelt picture.
    Meglatszik, hogy suldo kislanyok jarnak ide.
  • Mr_no_NaMe
    #4065
    Az lényegtelen nekem a játék kell nem az érme meg a doboz
  • Hmuda
    #4064
    Itthon legálisan pont egy hét...
  • Mr_no_NaMe
    #4063
    F*szt 3 nap max és jön merhanem kinyírok valakit!!44
  • spatrik
    #4062
    Váááááááááááááááááááááááá!Még minimum 1 hét!Ez lesz életem legnehezebb hete:D
  • cenobite
    #4061
    Nekem van mindkettő, és tökéletesen kiegészítik egymást. A pc-s játékoknak esetleg az eladási mutatót tehetnek be, konzolon mérföldekkel nagyobb eladást produkál egy sikeres játék. És ezt a játékfejlesztők is látják.

    90%-ban konzolon játszom, de nagyon szomorú lennék, ha eltűnnének az olyan játékok, amiket pc-n játszom: manager cuccok, tycoon játékok, point and click adventure, no és ugye az Oblivion szintű rpg-k.

    Meglátjuk mit hoz a jövő...
  • Kandurex
    #4060
    Már alá is raktam a Mortal Combat zenéjét
  • cenobite
    #4059
  • [Jakuza]
    #4058
    Akarom mondani itt. :)
    Amugy a mozgasa a lonak jo, nem hiaba azert a konzol nem akarmi.

  • [Jakuza]
    #4057
    Mit kell itt a feszultseget szitani ? Szar a konzol version azt kesz.
    Itt egy kep bizonysagul :P

  • [Jakuza]
    #4056
    Szasz mester.
    Menj aztan sok szeszt tesztelj.
  • Davidus
    #4055
    ja milyen szánalmas már a gép elött ülni péntek este! szedjétek már össze magatokat!

    [visszamegy az nforce-ra... f5f5f5f5f5f5f5f5f5f5f5f5f5...]
  • Thanatos
    #4054
    nem erről van szó csak ha megfigyeled az itt lévő hszei felével csak a konzol vs. pc témát feszegeti ami már ezerszer bebizonyosodott hogy nincs értelme... és elöbb utobb át fog menni full konzol vs pc-be figyeld meg, eddig akárhol elkezdödött az iylesmi teljesen átment... :) de ne legyen igazam, nekem tök mind1, én nem szolok hozzá a konzol vs pc-hez csak enyit jegyeztem emg mitn az elöbb oszt kész, a többi nem rajtam mulik

    (ui.: utálom a focit, a nike meg az adidas meg fos márka midnkettő, egyébb kérdés? :D)
  • Szeszmester
    #4053
    Oké, igazatok van, ne itt tárgyaljuk meg. Sajna nincs olyan topik :S
    Egyébként nem a PCs játékok ellen vagyok, strat meg FPS pl csak itt jó!
    Most pedig ássuk el a csatabárdot, vmint ne a gép előtt töltsük a péntek estét!
    Kellemes hétvégét mindenkinek! :)
  • Davidus
    #4052
    ez kb ilyen:

    neked nem nike cipőd van hanem adidas? akkor nem focizhatsz velünk!:P

    miért ne lehetne kibeszélni itt ezt a témát is? persze amíg nem megy át konzol vs pc-be ami kizárt:)
  • Hmuda
    #4051
    De nem sokáig. Maximum másfél év és már a legátlagosabb otthoni PC is le fogja körözni a "next-gen" konzolokat. Pont az Oblivion a legjobb példa arra, hogy a PC-s játékok sose fognak eltünni, hanem töretlen erővel fennmaradnak. Miért? Modolhatóság.

    Mellett még a sorkétűség és mindig naprakész is nyomós okok. Fölös ezen vitázni és szítani itt a hangulatot.
  • Thanatos
    #4050
    szvsz a konzolos majomkodással inkább a pc-s játáékoknak leáldozott cimü topicban probálkozz, ott jobban vevők rá, vagy akár nyiss egy konzolos oblivion topicot ha még nincs, itt csak flamet probál generálni amire nincs szükség, ráadásul ez hagy szóljon már a pc-s verzsönről, htx :)
  • Szeszmester
    #4049
    Szerintem ez a játékra készült marhaság igaz, csak kicsit másképp értelmeztük. De írtam az előző hozzászólásban is: a konzol fix hardware, mindegyik ugyan olyan, ezért erősen optimalizált programokat lehet írni => sokkal jobban ki lehet használni a gépet. Nézz meg egy aktuális nvidia v. ati techdemot, gyönyörű. Viszont a játékok a közelébe sem érnek.
    Egyébként a Morro, grafikailag, jobb volt PCn.
    Konzolon nincsenek grafikai beállítások, de nincs is rá szükség, h bármit is lebutítsak. ;) Alapból is "erősebb", mint a mai PCk nagy része.
  • [Jakuza]
    #4048
    Marpedig ha itt kep keszult akkor megnyomtak a felvetel gombot. :P
  • CS@
    #4047
    Nem vitakeltés céljából:
    Gondolom neked nem sok beállítási lehetőséged lesz, úgyhogy azzal a grafikai beállítással fogod élvezni amit kapsz, vagy a konzolodon lesznek különböző grafikai beállítások ?
    Csak mert az Xboxos Morroban semmi ilyen nem volt(ezt egy kicsit nyomkodtam is és egyik porcikám sem irigykedett rá).
    Ez a nem játékra készült marhaság meg már tök régóta nem igaz, jó néhány PC -s alkatrész kimondottan játékra készül.
    Mielőtt valaki azt hinné konzol ellenes vagyok itt szögezném le, hogy a seggemet a földhöz verném örömömben, ha valaki megdobna egy PS2vel.
  • VRSDM
    #4046
    az nem lassit, csak hogyha megy a felvétel is, mivel akkor ugye annyi frame-et lop a moncsidrol a filmbe, amennyit a film kiván...

    szoval, az csak egy FPS mérő---
  • PiszkosFred
    #4045
    Ok, értem.
  • Glpetyus
    #4043

    ha megnyomod a felvétel gombot...
  • obe
    #4042
    azt oda rakod amelyik sarokba akarod
  • Szeszmester
    #4041
    Konzolon is vannak MMORPGk, csak te nem ismered őket. Neten is lehet játszani, pl verekedős játékkal, ilyen téren előnyt élvez a konzol ;)
    De ezen ne vitázzunk, nyilván mind2nek vannak előnyei és hátrányai. A PC alapvetően nem játékra készült, de e miatt is sokoldalú.
    Viszont én max grafikai beállításokkal fogom élvezni az Elder Scrolls világát
  • Davidus
    #4040
    Pete Hines: It offers a lot of sliders and options to tweak your performance. We check your setup and card and will set your options at one of four levels, but beyond that you can further adjust and customize the level of detail, draw distance, different options that are off/on as you see fit. We don't offer any kind of "on the fly" auto-adjust or anything like that.
  • PiszkosFred
    #4039
    A tegnapi képen - monitor előtt a német srác - a bal oldalon volt az fps számláló ;]
  • karajan
    #4038
    azt tudom melyik mire való..:) de akkor lesz kézikönyv az alapban(azt rendeltem meg) és ez a lényeg! köszi nektek, megnyugodtam!:)

    német kép: csak én látom kevésbé látványosnak mint amit az első "szenvedjetek még egy picit" videóban láttunk? vagy ez csupán amiatt van hogy itt nem mozgás közben látjuk ugyan azt?
  • hen-tes
    #4037
    a fraps lassítja a gépet? :S
  • [Jakuza]
    #4036
    De szvsz az nem a jatek fps meroje, hanem a Frapsal az meg igencsak megfogja a gepet.
  • Lysandus
    #4035
    Napok óta ez a legaktívabb topik. Vajon miért?
  • PiszkosFred
    #4034
    Ez meg a másik, hogy vagy hdr vagy aa. ;]