41716
  • reménytelen
    #4033
    Jah... mondjuk én a monitor (frissítési gyakorisága) miatt úgyis csak 1024×768-ban fogom használni.
  • PiszkosFred
    #4032
    Nem én csináltam a képet, de mintha erről lett volna szó korábban... Én hülye vagyok a "technikához", szóval passzolok, és mint laikus csak használom amit elémraknak ;]
  • Hmuda
    #4031
    Vagy AA, vagy HDR. Ekkora felbontásnál gondolom logikusan HDR-t használnak.
  • reménytelen
    #4030
    Totális max? Nem látom az élsimítást...
  • PiszkosFred
    #4029
    Totális maxra minden, 1600x1200 és nézd meg a belátható területet. Az a csoda hogy egyáltalán megmoccan. ;]
  • hen-tes
    #4028
    10 fps :CC
  • PiszkosFred
    #4027
    Újabb kép a német srácoktól
  • Hmuda
    #4026
    Nem "fikáztam szarrá" csak leírtam, hogy mire való.
  • hen-tes
    #4025
    ha nem tetszik akkor ne nézd meg, szíved joga, de ne fikázd Szarrá :|
  • PiszkosFred
    #4024
    Más a manual, és más a complete guide. Elsőt megkapod a játékhoz, minimális spoiler, inkább kezelés és instal útmutatás, és troubleshooting. És van a complete guide, amelyet általában magánemberek vagy cégek írnak, és amelyeket külön kell beszerezni, és ezek mindent tartalmaznak, a küldetések leíárástól az npcknél kapható zsebkés súlyáig, stb. Nem ugyanaz a kettő ;]
  • Hmuda
    #4023
    1: kézikönyv: játék kezelése, intall, miegymás kis hasznos apróság. Minkettőben benne lesz.
    2: zsebkalauz a birodalomhoz. A neve elmondja mire is való. Csak CE-hez van.
    3: ami a lenti Scaneken van az a strategy guide szerű "szarrá-spoilerezzük a játékot, hogy ne élvezd a felfedezés örömét" szintű külön könyv. Nem jár a játékhoz. Ha már sokszor végigvitted a játékot akkor érdemes hozzányúlni.
  • karajan
    #4022
    nem, nem. gájd nem kell nekem se. arra itt a fórum, ha valami nagyon nem megy és még szórakoztatóbb is:)
  • karajan
    #4021
    bocs hogy még mindig it tartok...:)de számomra az egyik legfontosabb dolog egy dobozos játéknál, hogy legyen egy szép és hasznos kézikönyv( kézzelfogható, nem pdf-ben, nem fénymásolva valami fertelmes forditásban). tehát ha jól értem az alapjátékban is lesz kézikönyv és ami a CE-ben lesz az egy tamriel történet...? tehát amit a képeken látni az benne lesz a sima kiadásban is?
  • Hmuda
    #4020
    Nekem az ilyen guideok tipikusan olyan dolgok, hogy az első két-három végigjátszásnál kislábujjam körmének letört darabjával se érek hozzá, de utána felhasználom, hogy a végére minden apróságot meg tudjak tapasztalni.
  • PiszkosFred
    #4019
    majd 400* (de mindegy végülis)
  • PiszkosFred
    #4018
    Nemtudom nézte e már valaki, de a majd 300 oldalas guideba (amelynek scanjei láthatóak volta Davidus délelőtti linkjén is) bele lehet kukkantani a rendelés előtt ITT (500k pdf)

    Ami a lényeg, hogy a főváros hasonlóan Vivechez, önálló kerületek "halmaza", és látni pár térképet is e pár oldalon. Emellett elég sok spoiler van benne - mégiscsak egy "complete guide/how to", szal aki nem akar poénokat lelőni magának, csak a képeket nézze. Vagy még azt sem. De érdekességnek nem rossz, az esti PR videóig ;]
  • Jagi
    #4017
    576 asszem.
  • [Jakuza]
    #4016
    Ugyanmar.
    Patchek, modok es minden online dolog miatt, elonyt elvez a PC ilyen teren.
    Igaz erre a jatekra nem annyira igaz, de lesznek meg multiban es online PWken jatszhato RPG-k is.
    Olyankor semmit nem er egy konzol.
  • B@dsector
    #4015
    Csak a névrokonság van közöttünk szerencsére :D
  • PiszkosFred
    #4014
    Utóbbi ;]
  • Szeszmester
    #4013
    Ehh :D
    B@dsector... Nem a GameStar-nak szoktál írni? Vagy csak névrokonság?
  • B@dsector
    #4012
    Persze, ő az én kis drágám aki majd megmutatja az OBLIVION világát ha majd megnyílnak a kapuk...
  • Szeszmester
    #4011
    Morrowindet küldtem sima Boxon, egész jól elvoltam vele. A COD nem a gép hibája. Ha tényleg érdekel, mit tud, tölts le néhány Dead or Alive 4 videót!
  • Szeszmester
    #4010
    Az az ASUS... a te géped? Nem semmi.
    Igen, az sem lesz rossz cucc.
    Apropó, a hivatalos hanganyagot nem tudom torrenttel leszedni, se Seed, se Leacher. Ha van vki, aki letöltötte, van MSN a gépén, vagy BPi és szívesen segítene megoldást találni a problémámra, azt kérem, ne habozzon elérni engem!
    Köszi előre is!
  • PiszkosFred
    #4009
    Igazad van. Aztán fél után amikor jönnek az első usermade komolyabb modok, skin packok, usermade kiegek, házak, új tárgyak, mittomeén... akkor viszont a PC lesz előnyben. És ezt most csak és kizárólag az Oblivion tekintetében nézve.
  • obe
    #4008
    nem sokat értek konzolhoz, de minap volt szerencsém a call of duty 2-t látni xboxon, hát kifejezetten csunya volt, meg hát az irányítás gondok sem oldottak meg főleg egy fps játéknál kínszenvedés..de ez már off
  • B@dsector
    #4007
    Kösz de kösz nem, majd PS3...
  • Szeszmester
    #4006
    Ajjaj :S
    Nem emlékszel, hol olvastad? Érdekelne a forrás...
  • Jagi
    #4005
    Nemtom én azt olvastam, meg azt is hogy cseppet bug-os
  • Szeszmester
    #4004
    Box-on nem fog akadni, csak irigykedtek. Egyébként pénzügyileg lehet, jobban jártok vele, mint PCvel, annyi a gép, mint egy fullos videókártya, viszont a konzolban fix hardware van, ergo a fejlesztők jobban meg tudják hajtani (egy adott gépre optimalizálnak). A játékok drágák, de ha okosan csinálod, olcsóbban is meg lehet úszni (cserélgetés, csippelés ;))!
    Én e miatt a játék miatt ruháztam be egy ilyen gépbe, megérte.
  • PiszkosFred
    #4003
    Ez fájt... ;]
  • [Jakuza]
    #4002
    Probald te magad eldonteni.
    1..2...nem negy....de negy nap van meg megjelenesig. :P
    Vigyazz jon a nyul!!!!
  • Jagi
    #4001
    SRY. Benéztem a kommentet...()
  • Hmuda
    #4000
    CE-ben lesz érme. Most csak a könyvekről volt szó.
  • hen-tes
    #3999
    az érme is benne lesz :|
  • Jagi
    #3998
    És az érme? Az nincs a CE-be? Akkor mibe? A Hardwireden minta azt olvastam volna...
  • raepa
    #3997
    Nem. A CEben egy tamrielrol szolo konyvecske lesz, a kepeken meg a spoilerekkel teli game guide van.
  • Jagi
    #3996
    Nem kössz :) veszek magamnak :)
  • karajan
    #3995
    :) eladom neked az enyémet 4e-ért, érdekel? :))
  • Jagi
    #3994
    + az érme! Elsősorban az érme!