41716
  • Jagi
    #3950
    Sziasztok letöltöttem a gémet nagyon király csak, nem indul el mert kéri a DVD-t és vmi .exe-t emleget.
    Help!
    [csak szívózik, mert gecie] :)
  • GrimReaper78
    #3949
    Viszont ha az alapértelmezett beállítások mellett is "nagyszerűen néz ki és fut" a játék, akkor no para :P

    Szerintem rohadtul felesleges itt parázni, hogy el fog-e futni. A csúcsgépeseknek főleg, akiknek meg csak szerényebb vasuk van, butítanak. Utóbbi esetben csak kompromisszum kérdése az egész.
  • Árnyvadász
    #3948
    A program megvár! Ez legyen a legkevesebb. Amiket írtál, az mind fontosabb annál, hogy mikor tudsz odaülni.

    Az más kérdés, hogy nálam is ilyen dolgok fognak előtérbe kerülni, mint:

    Munkahelyváltás, mert kirúgnak :)
    Költözés, mert elfelejtem fizetni a számlákat :)

    Na szóval :D
  • Árnyvadász
    #3947
    Várj: "default settings"

    9800-ast megvizsgálja a játék és a default lehet olyan, hogy 10 állítási csuszka van mondjuk és abból 6 medium és 4 low. Szóval a defaultra ne adjunk :)
  • Csacsi
    #3946
    Üdv Árnyvadász. Azért néha néha összefutunk...vannak olyan játékok, amikről nem tudunk lemondani. Bár még nem tudom, hogy mi lesz az Oblivionnal. Az a baj, hogy mostanában nem sok időm lesz rá. Költözés.....munkahelyváltás....egyebek, de majd meegoldom vhogy :D
  • Árnyvadász
    #3945
    Ja igen. Thx, ezt el is felejtettem! Hát ez nehéz ügy. Kérdés a HDR mennyire lesz jó. Értsd: Far Cry-ban odabasz. De máshol (Serious Sam II, NFS:U -bár itt az alagútból kijövet már van fényváltás effekt, de 260km/h-nál nem mindig erre koncentrált az ember) csak arra használják, hogy statikusan világítson a textúra, mint angyal a mennyből kijövet. Ha FC-s lesz, akkor egyértelmű, hogy HDR ON. Ha nem akkor HDR OFF.
  • Davidus
    #3944
    "Not too long ago I tested a copy of Oblivion on my home PC, which is pretty modest when it comes to gaming rigs -- a 2.8 processor, 1 GB of RAM, and a Radeon 9800 Pro. The game ran great and looked great using the default settings."

    ennyi:)
  • Davidus
    #3943
    nem a #3938-ra hanem csak úgy:)
  • Davidus
    #3942
    új interjú
  • Kandurex
    #3941
    hmm... én kb. 800X600 +high all no aniso no aa +HDR
  • Davidus
    #3940
    éllítólag a PC verzóban nem megy együtt a HDR meg az AA. mivel a HDR egy nagyon látványos effekt ezért én inkább az AArol fogok lemondani:P
  • Árnyvadász
    #3939
    Akkor meg eldőlt :)
  • Árnyvadász
    #3938
    Én úgy vagyok ezzel #2. :)

    Szóval én minden játékot 1024*768-ban játszom. Nekem az tökéletes. Ehhez teszek 4XAA-t, meg 8XAniso v. 16XAniso-t, attól függően, hogy milyen kedvem van és jónapot kívánok :) Tudnám feljebb is rakni a felb. de nekem elég ez. TES4-nél is 1024*768, 4XAA (Aniso csak akkor ha bírja, amúgy nem egy létkérdés) meg vmi High-Medium beállításra számítok olyan 25-30 fps körül.... Persze lesz ahol jóval lejjebb esik nyilván, meg ahol majd swappel rendesen, de ez kibírható. (Nem ez az egy játék van ami ilyet csinált és fog csinálni - triviális)

  • Davidus
    #3937
    monitorra is rá lehet varázyolni az x360-at
  • Árnyvadász
    #3936
    Nos én úgy vagyok ezzel: PC-men megnézem, hogy fut. Ha szép gráf mellett megvan a kellő fps is akkor semmi gond. Esetleg 1GB Ramot veszek, ha nem lenne elég az 1GB. (Szerintem elég lesz)

    Ha nagyon butítani kell, de a játék eszméletlenül tetszik, akkor XBOX360 mese nincs. Én már nem fejlesztek gépet. Remélem azért normálisan fog kinézni és futni, mert azért olyan marha nagy kedvem, nincs kiadni pénzt azt elhihetitek. Mert ha XBOX360, akkor már HDTV és az már nem olcsó 1 játékért. Na mind1.

    Amúgy Szia Csacsi! Ezer éve... :)
  • GrimReaper78
    #3935
    Nem kell paráznod, 1024*768-ban biztos vagyok benne, hogy max. részletességgel fogod tudni futtatni, élvezhető minőségben. Azon vagyok kiakadva, amikor emberek (nem rád gondoltam) csúcsgépekkel nyavalyognak, hogy játszhatatlan a játék. Aztán kiderül, hogy valami kismilliós felbontásban akarnak játszani. Jah, hát kérem, lejjebb kell venni a felbontást, nehogy már ne lehessen 1600*1200 alatt játszani...
  • Jagi
    #3934
  • Jagi
    #3933
    Elképzelhető, bár ritka és fura...
  • guardian hero
    #3932
    Azt azért tegyük hozzá, hogy olyan szinten, mint egy PC-s játék, a legritkább esetekben szaggat. Ellenben rengeteg játéknál alap a fix 60/30 FPS.
  • Davidus
    #3931
    persze:) 3 esetben fordulhat elő:)
    1. az elején mikor még nem ismerik annyira a gépet
    2. a végén mikor már túl sokat akarnak kihozni belőle
    3. bénák a programozók(lásd EA játékok)
  • tomo
    #3930
    majd talan 2 ev mulva lesz olyan gep ami maxon viszi.
    lasd morrowind. megjeleneskor ahoz sem volt gep.
  • Csacsi
    #3929
    Én sem azért írtám, hogy vitázzak. Bocsánat, hogy offoltam. Nem volt szándékomban. De tény, hogy nekem inkább van konzolra ennyi, mint hogy dupla annyit költsek gépre, hiszen nálunk az már sokmindenre nem kell, így jó a régebbi is. De most már tényleg elég az offból, mikor is jön már? :D
  • Mr_no_NaMe
    #3928
    Ez nemtom mennyit számít-e de régen nekem psx-en akadt 1-2...
    Inkább vegyél egy jó kártyát 60ér mint egy konzolt 100ér...sokkal jobban megéri...
  • Mayday
    #3927
    Letezik olyan, hogy egy konzolos jatek akadjon, szaggasson?
  • Mayday
    #3926
    Hat, a proci is uj, es egy A64 3500+ Venice, de azert en ketelkedem benne, hogy maxon vigye ezt a szepseget, tul szep, tul hihetetlen, hogy elmenjen ezen a jo, de megiscsak kozepkategorias kartyan.
  • Kandurex
    #3925
    100k körül.
  • Mayday
    #3924
    Isten ments, hogy belemenjek most egy konzol vs. pc vitaba, de nalunk meg az a helyzet, hogy szukseg van otthon a pc-re, es nem tehetem meg, hogy mellette egy konzolt is vegyek. (Bar van egy oreg PSX regrol, meg akkor pc-nk sem volt).

    Tenyleg, mennyibe kerul ez az uj xbox360?
  • Davidus
    #3923
    ha procid is van az x1600 mellé akkor kb mindent maxon nyomahatsz:P
  • Jagi
    #3922
    Azt hallottam a Boxos verzió nem kiforrott... :P akad meg minden...
  • Csacsi
    #3921
    Pont ezért nem fejlesztek gépet. Harmadannyiból megvan egy xbox360. És azon is fog annyit tudni, mint pc-n. Sőt.
  • Mayday
    #3920
    Hat igen, azokat mar neztem, meg a meg-megjeleno kepeket is :)

    Gyonyoru, videokartya gyilkos lesz ez :)

    Igaz ugyan, hogy kb 2 hete fejlesztettem uj gepet, de nem a legcsucsabb kartyara, csak egy X1600XT-re, ugyhogy csak remenykedem, hogy jol fogja vinni, de azert olyan szepsegben, mint amiket lathattunk, nem merek remenykedni.

    Remelhetoleg, nagyon jol optimalizalva lesz, errol lehet-e valamit tudni egyebkent? (A hivatalos minimum es ajanlott gepigenyen kivul)?
  • Jagi
    #3919
    Sztem itt mindenki... :D
  • Mr_no_NaMe
    #3918
    Nézd meg az 1 hetes countdown videot meg a többit és akkor tuti nem fogod elkövetni azt a hibát, hogy nem játszol majd vele:DD
    Csak meg ne szakadj a nagy várásba, mert én már kezdek :SS
  • Mayday
    #3917
    Koszonom! :)
    Nem vagyok ma formaban, ugy latszik :)
  • GrimReaper78
    #3916
    Klikk a banner-re ;)
  • Mayday
    #3915
    Oke, koszonom szepen!
    Talaltam meg itt olyanokat is, ami erdekelt, leirasok vilagrol, fajokrol, stb :)
    Nah, majd otthon nekiesek, tobb idom lesz. Koszonom a valaszt, majd olvasgatok.

    Valahogy a 3. resszel ugy voltam, hogy mikor megjelent, a gepem is keves volt hozza, meg vartam a magyaritast :)
    Mostmar ezt a hibat nem fogom elkovetni, a meglevo angol tudasommal azert elleszek majd vele :)

    Valami "nagyobb" magyar rajongoi oldala van egyebkent a jateknak? (Nem konkretan csak a IV. resznek)
  • GrimReaper78
    #3914
    Jók ezek a scan-ek. Ahogy elnézem, lehet "festeni" a lovat :P
  • Hmuda
    #3913
    Ajánlom letöltésre az itt található E3-as bemutató videókat. Sokmindent elárulnak hogy mire is lehet számítani. Amúgy igen, saját karakter van, egy ilyen játékban alapból elképzelhetetlen a kötött karakter.
  • Mayday
    #3912
    Hello,
    Nah, most lehet lamazni, de ujszulottnek minden vicc uj, en nem jatszottam eddig a jatek elozo reszeivel, ez lesz nekem az elso.
    Ilyen alap kerdeseim lennenek, hogy ebben egy adott karakterrel jatszunk, vagy van benne karaktergeneralas? Es ugye, mint az elozo resz, ez is offline jatek kizarolag?
  • Hmuda
    #3911
    Már nagyon unalmasak...