41716
  • Davidus
    #3910
    klatty
  • [Jakuza]
    #3909
    Marhasag az orult egergomb nyomogatas.
  • Davidus
    #3908

    jóreggelt:D
  • Newfronter
    #3907
    Ez az utolsó videó nagyon büntet. :)
    A Bethesda arra megy, hogy minél többen kórházba kerüljenek?

    // Én is meglesem ezt az Auto Assaultot... :P
  • haxoror
    #3906
    A Fallout3 kéne nekem is
  • haxoror
    #3905
    Nem érdekel az rpg hangulat hogyha abból áll mint morroban hogy beállok egy monszter elé és nyomogatom a bal gombot mint az őrült meg néha egy másikat is amire a gyógylötyik vannak beállítva.
    Lehet hogy így rpg-s a harc, viszont hihetetlenül unalmas.

    Izometrikus játékban még elmegy hogy a stat határozza meg a block gyakoriságát de fps nézetű játékban sztem már kár erőltetni, másrészről az, hogy vki maga elé tartja a pajzsot nem stat kérdése, bárki meg tudja csinálni legfeljebb bénán tartja majd a pajzsát és alacsony block értéknél védés után megtántorodik, magas értéknél meg azonnal vissza tud támadni.

    Nem attól lesz egy játék rpg hogy megnyomorítják benne a harcrendszert, például az íjjal is kell majd tudni célozni szal KELL ügyesség is a játékhoz.

    Jóhogy nem egy felugró menüből kell majd kiválasztani hogy kit és mivel támadok aztán "End Turn" hehe na AZ rpg-s lenne.
  • PiszkosFred
    #3904
  • Esrohnoil
    #3903
    Ez sem utolsó. :D
  • PiszkosFred
    #3902
    Ez a legrégebbi, és talán a legtöbb amit benéztek a népek ;]
  • kill3r22
    #3901
    TESIV_OBLIVION_S0N1C_CRAXAZ[DVDCLONE]
    még egy Fake...LOL
  • KH
    #3900
    :-)
  • Thanatos
    #3899
    nekem ez már a honlapon feltünt :DDDD
    majd mesélj miylen lehet lakpom holnap énis
  • Thanatos
    #3898
    tökéletesen megy...
  • gergou
    #3897
    nem, csak megjeleneskor, amikor nagy cucc jon, annyian raklikkelnek, h behal a szerver, volt mar ra pelda, nalam most se jon be :(
  • Seth
    #3896
    egy info fájl felrakásától miért halna be?? Vagy ez különleges? -_-
  • EndreMan
    #3895
    Nem rohadt az le,nekem simán bejön..és nincs semmi
  • [Jakuza]
    #3894
    Nem!!!!!
    Hanyszor irjam meg le ?
    Raadasul mar be is leptem vele es csinaltam egy Rogue-t.
    Most vagy en erzem magam Kanadaban, vagy a jatek tudja, hogy a batyjam kint el es beengedett nagylelkuen innen Szombathelyrol.
  • gergou
    #3893
    Na az nforce lerohadt... nem tolt be, ez vajon jot jelent? lehet kijott a gamma :)
  • Mr_no_NaMe
    #3892
    De azzal csak canadaban vagy usaban tudol játszani nem?:S
  • [Jakuza]
    #3891
    hat ez nagyon lol.
    Elkezdem installalni a Shadowbanet, jon a nyito kepernyo es mi fogad alcimkent ? Na mi ?
    Throne of Oblivion
    Kesz. :P
  • Szeszmester
    #3890
    Annak inkább RPG hangulata van. Tényleg, ha a játékosra bízzák, akkor nézi a prog a skilleket? Ha alacsony, elképzelhető, hogy én védekezek, de mégsem védi ki a támadást?
  • Johny Killer
    #3889
    és amúgy szerintem így sokkal jobb.. utáltam az MW-set hogy majd ő automatikusan véd...pfujjj
  • Johny Killer
    #3888
    hát az azért van, mert hogy ha magas szintű, akkor úgy néz ki, hogy ha sikerült blokkolni akkor jön is az "automatikus" ellencsapás, egy db, de az betalál, mert akkor nyitva van még az ellenfél teste...
  • [Jakuza]
    #3887
    Ne mar.
    Most RPGt akarsz vagy ugyessegi jatekot ?
    Akkor minek a stat ?
  • Johny Killer
    #3886
    úgy hogy megnyomod a jobb gonmbot és maga elé teszi a pajzsot...
  • haxoror
    #3885
    Aha király

    És a block hogyan működik? Rémlik hogy végre nem a stat határozza meg a sikerét hanem külön gomb lesz rá, nem emlékszem...
  • Johny Killer
    #3884
    lehet... olyankor a kard mellől lövi ki... volt az egyik videóban ha jól emlékszem
  • haxoror
    #3883
    Mekkora már a goblin a videóban, nagyon veszélyesnek nézett ki ahogy kaszabolt!

    Viszont ami nem tiszta, mindig bal kézzel küldi a varázslatokat, de mi van ha pajzs van a kezében, remélem akkor is lehet varázsolni
  • icewolf
    #3882
    mármint miért gondoltam én 21-ére? sorry...
  • icewolf
    #3881
    igazad van... miért gondoltam én 24-ére? De nem baj... hétvégén akkor is JÓÓÓ lesz legalább az a hétvége.
  • PiszkosFred
    #3880
    Thx, addolva ;]
  • tep
    #3879
  • tormy
    #3878
    Ajaj, ez az uj video, ami mar harcbol is mutat valamit...hat mit mondjak nem egy nagy szam....harcrendszer eleg nullszint lesz ahogy latom, nyomod a bal egergombot oszt csa, ennel meg a mount and blade harcrendszere is jobb, igaz ott meg a grafika egy nagy szar.
  • reménytelen
    #3877
    "ennek okán van pénzem" - ebből arra következtetek, hogy eredetiben fogod megvenni, ergo csak max huszennegyedikén lehet meg neked a játék, mivel kis hazánkban akkor kerül a boltokba.
  • [Jakuza]
    #3876
    Eloszor is nem trial, masodsorban pedig az a kliens kell ahoz, hogy a free jatek mukodjon.
    Le van irva, hogy nem kell azzal foglalkozni mi a neve a kliensnek.
  • PiszkosFred
    #3875
    Hallelúja fater, ász vagy, majd csinálj pls screeneket, nekünk egyszerű halandóknak, enyhítsd a fájdalmunkat huszonnegyedikéig.
  • icewolf
    #3874
    hmm.. gyerekek. Ha belegondolok, hogy én épp most fejeztem be egy weblapot, és ennek okán van pénzem... Istenem... De jót fogok én kedden játszani.

  • j0nNyKa
    #3873
    ismet magyar mirror
  • VRSDM
    #3872
    jut eszembe ha valaki villogni akar vagy álmodozni, beteg vagyok és ráérek, szoval ha küld magárol egy képet, akkor megcsinálhatom vele is... ( mailomra: [email protected])
  • Mr_no_NaMe
    #3871
    Amúgy elég durva az ötös video, ez a lightningos íjcucc tetszik :)