41716
  • PiszkosFred
    #4247
    Nézd, az összes eddigi próbálkozás közül ez eddig a legmeggyőzőbb, a császárnál necces picit, de a többi - főleg a doboz shot - engem simán megtévesztett. Picit mindjárt boldogabban várom az esti videót, és nem irigykedek a németekre annyira ;]
  • PiszkosFred
    #4246
    Egyébként egyre jobban kezdem elfogadni azoknak a véleményét, akik azt mondják, hogy a császár egy "ugly" figura ;] A trailerben nem volt ennyire unszimpi - kinézetre - de azóta az összes screenen ilyen ;] Lehet ez is valami korai változat, amelyet fordításhoz kaptak, de félek a finalban sem lesz szebb az öreg. Pedig "mekkora" hangja van már..
  • Hmuda
    #4245
    Van egy sanda gyanum, hogy ez valami review verzió és egy újságíró jókat vidul. :-)
  • PiszkosFred
    #4244
    Igaz, érdekes egyvelege a német-angolnak ;]
  • Hmuda
    #4243
    Te várjál már. Ez valami nagyon kókány verzió lehet, mert csak részben van lefordítva a szöveg (lásd a megfelelő kép).
  • PiszkosFred
    #4242
    szó = szóval*
  • PiszkosFred
    #4241
    Jó, de a világpremier 20-21 ;] Nekem sem hiányzik a német vagy olasz verzió, de szó irígykedek, mert nekem még egy hetet kell várnom... Kibírom persze, szó se róla, de a tudat hogy itt van mellettem párszáz kmre, kissé bosszant ;] Na sebaj, egy hét és mosolygunk az egészen
  • Kandurex
    #4240
    De választható az angol is...
  • Hmuda
    #4239
    Ezek a nétmetek egy rakás cuccot hamarabb kapnak. No nem mintha olyan nagyon hiányozna az ő lokalizált verziójuk. Phöejjj.
  • PiszkosFred
    #4238
    Hivatalos fórumon is örültek tegnap a németek, hogy ma szállítják már nekik :D Azt hittem viccelnek, de nem. Mázlisták. Lehet holnap be kellene ülni a kocsiba...
  • b-type
    #4237
    de azért nem jó látni már a játékot=de azért jó látni már a játékot.
    sry
  • b-type
    #4236
    wow.
    A gép amivel megdobta a 60fps-t (ill. 35 and 60 fps)
    az simán kaszabolja az én gépemet, de azért nem jó látni már a játékot.
  • Davidus
    #4235
    kimásolom az egészet hátha törlik:)

    A couple of reassuring things taken from a german forum. Either it did ship early, faster than expected or it's a test version for mags.

    (notice the note supposed to tell you it's real)

    (following shots are said to be at medium settings)


    (I love how they only partially translated the subtitles *cough* good thing I would have never ordered the German version anyway)

    Says installation uses up 4.29GB and save games are in the "My documents" folder (they better be small then). Also, performance on a AMD64 3500+, 2GB Ram and GF 7800GTX with max settings in the start dungeon varies between 35 and 60 fps (doesn't mention the resolution however, so the numbers aren't really helping, unless he also meant highest resolution... which would seem a bit unlikely to me).

    Also potentially of interest for some (taken and translated from readme file):

    Possible settings:
    -View distance (no, really?)
    -LoD for trees, "actors" (probably characters before somebody translated it), items and objects (not clear if these settings are seperate or combined)
    -Texture size (good news for cards with little memory)
    -Gras (unfortunately not clear whether the distance or density for grass)
    -Distant buildings (seems to disable display of distant buildings)
    -Distant trees
    -"Interior shadows" (guessing from the text the number of characters casting shadows in interior cells)
    -"Exterior shadows" (same for outdoor cells)
    -Selfshadowing (either you know the difference or I'm too lazy to explain)
    -Gras shadows (seems even the grass is casting shadows)
    -Foliage shadows (ditto for all these leaves and probably branches)
    -Softshadows (my guess from their description of "shadow filter")
    -"reflecting light" (don't ask, some babling about shininess of distant objects)
    -HDR (not much of a surprise)
    -"Water detail" (probably all the fancy reflection and refraction)
    -Reflections in windows
    -Blood (stains or spatter, talking about blood "on" characters or only environment)
    -AA
    -Music (if mp3 decoding really DOES make a difference for your machine *cough*)
  • Davidus
    #4234
    na ezeket fékezzétek le!:D
    doboz+térkép
    pikcsör(medium)
  • PiszkosFred
    #4233
    Meglesz a medium vele, egy kis ingame finom tuninggal szerintem 100% ;]
  • homeless
    #4232
    a 6600gt-t és a 2800+ sempront meglepően jónak találta az srtest, pedig rosszabbra számítottam. 512 mb ramom van de mire kijön a játék 1024 lesz:D. Asszem egy ilyen középkategóriás konfiggal már reménykedhetek egy medium beállításban.:)
  • grebber
    #4231
    Nekem idő lesz mire tolom vele majd,mer nem itthoni gépre szedem majd :(
    No nem baj nagyon jó lesz az tuti.
  • Szeszmester
    #4230
    P4 3GHz, 1 giga ram (egyébként legalább ennyi érdemes, 512-1 giga nagy különbség, sokat számít), x800 XT (256 mb).
    De nem PCn fogom küldeni.
  • Kandurex
    #4229
    Nekem annyit, hogy vinyón nincs elég hely
  • Hmuda
    #4228
    Nekem csak a kártyámat kifogásolta, mert nekem is 9600xt van, de a 256-os kiszerelésben (ismét a "legjobbakat" kívánom a PCX kedves dolgozóinak, hétfőn megyek reklamálni, hogy megtudjam milyen betegség miatt száradtak le az ujjaik, hogy képtelenek telefonálni). Ezek ellenére nagyon sok reményt nem fűzök hozzá mert tudom, hogy nem valami jó kártya már manapság (örülni fogok, ha minimumon eldöcög amíg megjön a másik kártya).
  • Fejes021
    #4227
    nekem van egy athlon 3000+ 512MB RAM 9600XT 128MB VRAM
    srtest.com-on simán átment minimumon és közel járt az ajánlotthoz.
    csak(!) még fél giga ram hiányzik meg 128mb vga ram
    de szerintem eldöcög majd rajta közepesen
  • kill3r22
    #4226
    aha :)
  • Newfronter
    #4225
    Látható az aláírásomban mindez, de megnyugtat az egyik Bethesdás csávónak szinte pont ilyen gépe van, és ő szerinte nagyon jól fut rajta olyan közepes beállításokkal.
  • Bladez
    #4224
    Amúgy nem tudja valaki hova tűnt a tes4es topic nforceról:? :D Mer nem találom pedig nagy poénok voltak ott:)
  • bazza
    #4223
    Ti milyen gépekkel indultok neki a naaaagy dömpingnek? Itt mindenkinek high-end by paks cucca van? :))
  • Bladez
    #4222
    sry de akko is:)
  • Hmuda
    #4221
    Ne válaszolgasatok már az ilyen feltünési viszketegségben szenvedő majmok hülyeségeire, mert pont ezt akarja. Tényleg csak a dolgomat nehezítitek.
  • PiszkosFred
    #4211
    Nem vagy vele egyedül ;] Asszem a vinyóm hamar betelik a screenekkel, főleg ha megint bmp-be menti el :D
  • hen-tes
    #4209
    én szeretem nézegetni a szép páncélomat :C
  • PiszkosFred
    #4208
    Rossz a link, szal EZ
  • PiszkosFred
    #4207
    EZ a kép elég jó útmutató lehet, vagy egykét videóban lehet látni tps nézetet. Nem lesz rossz, de talán FPS nézetben lesz az, hogy a végén teljesen beszippant a világ és elfeledkezel a külvilágról teljesen.
  • j0nNyKa
    #4206
    ofkorsz lehet es talan el tudod magadnak donteni h h erdemes jatszani
  • PiszkosFred
    #4205
    A tájékozatlanságod számlájára írom, semmigond ;]
  • Fejes021
    #4204
    hát lehet. Akkor bocs hogy a lelkedbe tapostam. És végülis minden napra jut egy.
  • Ferro_TwL
    #4203
    Néztem a videokat és mindenhol FPS nézett volt. Van ebben a gameban külső nézet is és lehet (érdemes) úgy is játszani?
  • kill3r22
    #4202
    mit játszunk...Full Grafika AA nélkül azt kész
  • PiszkosFred
    #4201
    Casual player nem is veszt sokat, de aki 2 éve ezt várja, hidd el, neki ez a 30sec maga a kánaán ;] Főleg most, a finishben..
  • Fejes021
    #4200
    látod, látod csak hasznos volt azért. Bár amilyen rövidek nem vesztett volna vele sokat
  • haxoror
    #4199
    Attól függ, ha az alacsonyabb grafika is elég szép akkor inkább azon spórolok mint a látótávon :)
  • j0nNyKa
    #4198
    megbocsajtasz neki ? koszonom a neveben ! :D