41716
  • David2
    #4157
    amúgy egyre "selejtebb" kisvideók jönnek ki a játékről, eddig a 7es volt a legjobb, végére tán már el is megy tőle a kedvem? nah jó nem
  • kill3r22
    #4156
    télleg állat az uj video de mindha halott lenne az egész...meg annyira nem nyügöz le a város mint az erdö
  • David2
    #4155
    hát én ettől a videótól nem dobtam hátast
    maga a város is fura, főleg a falakon 2 méterenként egy-egy torony, meg az egész teljesen kihalt, életszerűtlen, 1 db NPC-t nem lehetett látni...
  • tep
    #4154
    nagyon szép
  • grebber
    #4153
    Hát már marhára kiváncsi leszek milyen szinten van optimalizálva.
    De annyi biztos a HL2 ezen a téren etalon mármint optimalizáció terén.
  • PiszkosFred
    #4152
    Thx
  • Gelli
    #4151
    nekem már a videó is akadozott, nemhogy a játék :)
  • j0nNyKa
    #4150
    szokasos mirror, megkesve bar, de torve nem
  • zoenn
    #4149
    http://www.gamekapocs.hu/hir/4122/Varosnezes+Oblivion+modra+-+Countdown+vidi+#4
  • karajan
    #4148
    thx
  • cenobite
    #4147
    Kösze!
  • GrimReaper78
    #4146
    No, ez már nem textúrahibás, köszi a linket.
  • GrimReaper78
    #4145
    Jaja, IGN-ről szedtem, de legalább ingyen, bár low-res. Na, akkor boxmeccs után lecibálom a jobb minőségűt is.
  • Davidus
    #4144
    innen jön faszán
  • cenobite
    #4143
    Én meg inkább megveszem. Ha megérdemli.
  • csgj
    #4142
    ROSSZ NEM LEHET!!!!!!!!
  • reménytelen
    #4141
    Nem baj, ha képtelen vagy arra gondolni, hiszen felesleges. Nem lesz rossz. Sőt, jó. Sőt, nagyon jó. Sőt, nagyon-nagyon... (nem ragoznám tovább)
  • cenobite
    #4140
    A kis felbontású jön ingyen az ign-ről. (amúgy tényleg köcsögség a pénzes dolog.) A többi mirror nekem mind fulllon volt. HW-en úgyis kint lesz legkésőbb holnap reggelre.
  • csgj
    #4139
    így van ez magával a játékvásárlással is... én inkább letöltöm őket..
  • cenobite
    #4138
    Eredetiben veszem meg - ha beváltotta a hozzáfűzött reményeim. Sajnos volt olyan játék, amire azt mondtam, hogy 100000% hogy megveszem, aztán kipróbálás után úgy döntöttem, hogy inkább mégsem. Nem azért mert sóher vagyok, hanem mert nem olyan lett, mint amire számítottam.

    Oblivionból is először próbaverzió, aztán ha minden okés - ez 1-2 nap játék után kiderül - akkor azonnal rendelem a Collectors Edition-t. Mivel a Morrowind is megvan eredediben, nagy a gyanú, hogy az Obi sem ússza meg. :) Egyszerűen képtelen vagyok arra gondolni, hogy rossz lesz a játék.
  • Hmuda
    #4137
    Jah ok. Már elég baj ha valaki az IGN-ről tölti, az egy szutyok hely. Pénzt kérnek azért amit máshol ingyen letölthetsz.
  • Hmuda
    #4136
    Mirrorparádé.
  • reménytelen
    #4135
    Az IGN-esben van (Quicktime-osat néztem), mert ott áttömörítik a videókat, hogy a jó minőségű az csak regisztráltaknak legyen elérhető. Ez a hiba a videó tömörítése miatt van.
  • Newfronter
    #4134
    Szerintem kodekhibája volt neki...
  • CUCLI
    #4133
    új videó? hol?
  • Hmuda
    #4132
    Már negyedjére nézem de még mindig semmi hibát nem látok se a tornyokon, se a falakon.
  • Davidus
    #4131
    az csak megingás volt:D
  • Davidus
    #4130
    főleg hogy a last playednél 3/17 van:)
  • Hmuda
    #4129
    Milyen textúrahiba? Nálam tökéletes minden.
  • Newfronter
    #4128
    Én nem látok textúrahibát, pedig erősen figyeltem.
  • Hmuda
    #4127
    Nem-e? #4105 :-)

    De részletkérdés...

  • reménytelen
    #4126
    Ha eredetiben veszed meg, akkor úgy day -4, -5 körül megnézhetsz belőle annyit, amennyit akarsz :D
  • csgj
    #4125
    hehe..ja
  • GrimReaper78
    #4124
    Jó meg szép, de mi az a textúrahiba a tornyok tetején meg a távolabbi falakon? Először azt hittem, csak nálam ilyen, de 2 lejátszóval is ugyanazt produkálta a fájl.
  • csgj
    #4123
    már mint magát a játékot
  • reménytelen
    #4122
    Be is rakhatnád szövegnek a banner alá :)
  • csgj
    #4121
    én le fogom tölteni amint feltették! csak az a kár, hogy minden törlésre kerül ami illegális.... pedig akkor ha bármi baj van vele meg lehet dumálni..
  • Davidus
    #4120
    nem én voltam aki kiakadt
  • cenobite
    #4119
    Szép kis video ismét. Szívesebben láttam volna többet a városból, de majd a day2-day1 körül gondolom.

    4 hosszú nap...
  • Davidus
    #4118
    nehogymár meg kelljen várniuk a bolti megjelenést:)