41716
  • musha
    #4197
    én pl még nem, úgyhogy jó lesz nekem ^^
  • csgj
    #4196
    semmi baj fejes
  • Fejes021
    #4195
    hopsz nem olvastam eléggé vissza. Soory
  • csgj
    #4194
    hú, sztem ezeket már mindenki látta.....
  • Fejes021
    #4193
    új videók
    ha valaki esetleg még nem látta őket itt vannak a 5. és 4. napi muvik
  • Davidus
    #4192
    ha kell akkor minimumra veszem a látótávoldágot de nekem minden effekt maxon lesz:)
  • PiszkosFred
    #4191
    Valaki majd összelöki a FAQ-t, kezdve a rendszerigénnyel, aztán az ilyen sírásokat lehet is törölni ;]
  • reménytelen
    #4190
    Arra vagyok kíváncsi, hogy lesz-e pofájuk a GeForce 4 MX440 tulajdonosoknak itt panaszkodni, hogy miért nem indul a játék...
  • Newfronter
    #4189
    Katakombákban a látótáv úgy is mindegy lesz, ott meg majd feljebb veszed a grafot :)
  • GrimReaper78
    #4188
    Kb. félúton a két véglet között. Szép látvány, és persze aegfelelő FPS, de azért ne csak az orromig lássak. Bár ha minden kötél szakad, akkor inkább a látótávot veszem lejjebb. Hiszen legalább az legyen szép, amit az orrom előtt látok :D
  • csgj
    #4187
    nemtom, azt se tom, hogy fog menni... de az biztos, hogy menni fog
  • Newfronter
    #4186
    Na azért ki lehet bírni. Addig is próbáljátok a gépeteket felhúzni egy kicsit, szükség lesz rá! :)
    És csináljátok szabad helyet a gépen.. stb :)

    Egyébként ha a grafikai beállításoknál tartunk, hogy fogtok játszani? Kevesebb látótáv, de szebb grafika, vagy nagyobb látótáv, de szegényesebb?
  • csgj
    #4185
    sztem hamarosan pszichiáterhez kell mennünk... nem lehet kibírni
  • kill3r22
    #4184
    Jöjjön mááááááááááááááá megörülök.......Obliviont akarok.....má én is beteg leszek....:)
  • reménytelen
    #4183
    Mert az egyik megjelent, a másik meg még nem, lol.
  • csgj
    #4182
    bakker, a godfather-t persze fel tudják tenni, de az obliviont nem
  • killer123
    #4181
    Fúúújjj
  • csgj
    #4180
    nem beteg, csak már rohadtul várja gammát!!! úgy ahogy még jó sokan itt közülünk!!
  • Jagi
    #4179

    ez nagyon ott van...
  • BladeW
    #4178
    Sajnalatos ha nem volt estleg vilagos kiknek is szolt az eloző kissé cinikus felhangú hozzaszolasom
  • j0nNyKa
    #4177
    na jo azer te mar a beteg kategoria vagy :|
  • BladeW
    #4176
    Jajj mar alig birom jajj mar aludni se meg enni se birok jajj mikor jon mar. Vajon jon-e hetfon remelem nem kesik, de mikor jon mar? Alig birom kivarni. Biztos hogy jon hetfon? Mar 3 fake torrentet leszedtem, de egyik se a jatek volt. Uh mar alig birom kivarni a megjelenest!

  • Lyan Kyj
    #4175
    :D
  • Lacc
    #4174
    Lol, súlyos :)
  • Mr_no_NaMe
    #4173
    Hehe :)

    Nembírok aludni...ez már fáj, hogy mennyire várom :D
  • Esrohnoil
    #4172
    Ez alá nem is írhattam volna mást...
  • Mr_no_NaMe
    #4171
    Úgy is van, úgy is van :D
  • PiszkosFred
    #4170
    Jaja, fontos szempont. Épp most heggesztek egy picike kis cikket, amelyben összeszedünk pár aprócska, spoilermentes tippet a kezdéshez, és kész, a megjelenéstől kezdve jó ideig nem lesz hír a HQn, csak játék lesz :D

    Szóval aki nézni akarja, nézze, az ő baja.

    Nagyon szívesen megnézek egy WoW videót, vagy egyéb játék felvételeket, ahol valaki(k) olyan dolgokat művelnek, amit látni kell. Nagyon szívesen nézem a film trailereket, vagy játék trailereket. De a trailerek csak kedvcsinálól. A WoW videók meg olyan videók, amely egy megjelent játékhoz kapcsolódnak.

    Én megértem a Gspotot. Az emberek alig várják a maradék 3 napot. Öntsünk még egy kis olajat a tűzre, ha fizetnek érte. Tisztára mint a cirkuszban. Adott egy ketrec, te meg kívülről nézed azokat az állatokat, amelyeket sosem látnál máskor 10 méterre tőled... Én elhiszem hogy ez a trendi a valóságsók és webkamerák világában, és ha 24-25 után csinálják, egy szavam sem lenne. De amikor rengetegen be vannak zsongva a játék miatt, ez picit aljas húzás.

    Sivatagban a szomjhalál környékén levő túristák előtt megállni, és inni egy jéghideg traubit... ;] Persze megvehetni a traubit majd csak 3 nap múlva veheted, de ha adsz egy huszast, kortyolok még egyet és te végignézheted...újra...
  • Esrohnoil
    #4169
    Saját kreálmány...
  • Hmuda
    #4168
    Én nem amiatt nem nézem, mert olyan hihetetlen módon verném a nyálam, hogy "húdejólennehamármeglenne" (belenyugodtam, jön amikor jönnie kell, de mégha annyira várnám is hogy megnézzem, csak roszabb lenne a várakozás), hanem azért, mert ha esetleg megnézném, akkor az igazi játék első 2-3 órája alapból el lenne rontva, mert semmi újdonság nem lenne, a maradék 9-10 óra történései meg majd más időközönként köszönnének vissza, alapjaiban rontva le a játékélményt. Sokan szeretik elrontani a saját szórakozásukat (csíterek meg hasonló állatfajok), de én nem.
  • Esrohnoil
    #4167
    Na nee... Erről Einstein-től jut eszembe egy idézet. :D
  • PiszkosFred
    #4166
    Mikor megláttam az introt anno, ledöbbentem. Nagyon megfogott, pedig csak 4-5 perces anim, de valahogy az egész nagyon átjött. Aztán amikor megláttam a játék első screenjeit, hát akkor szembesültem a naivságommal, hogy más egy filmet nézni és megint más játszani. Ennek ellenére várom nagyon én is.

    Gspot meg tehet egy szívességet. Szóval ez már azért sok. Mindenféle valóságshow meg online adások után nem meglepő, de a megjelenés hajnalán ezzel húzni az embereket, szemétség, és meg merem kockáztatni hogy aljas dolog. De aki ezért fizet, az meg hülye. Eddig úgyahogy elment a beth által "megszervezett" hype gépezet, de ez nagyon nem kellett a végére...

    És az is biztos, hogy k..asokan fogják nézni, és majd boldogan veri a mellét a gspot, hogy kitaláltak valami újat, és hogy rekordnézettség meg miegymás. De attól még szánalmas marad.

    Szerencsére nem kötelező, és akármennyire is várom ezt a játékot, részemről kihagyom a dolgot.
  • GrimReaper78
    #4165
    Ki az az idióta, aki azt akarja nézni, ahogy vki más játszik, ráadásul egy olyan játékkal, amit évek óta várunk? Gamespotnak egy nagy
  • [Jakuza]
    #4164
    Oh istenem, ez mar tenyleg fajdalmas.
  • [Jakuza]
    #4163
    Na igen mindenkinek meg van a sajat favoritja.
    Ja amugy az introja a Hellgate Londonnak sem akarmi.
    Kar hogy nem ugy nez ki a jatek, bar az sem lesz csunyacska.
    Hiaba ez egy jo ev lesz RPG-k szmpontjabol na.
    Kerdes melletuk mennyi szabadidaja marad az embernek.
    Lehet emiatt megsem lesz olyan jo ez az ev ?
  • Hmuda
    #4162
    Gamespot: szánalmas-e vagy.

    Lehet live nézni ahogy Kasavin 12 órán keresztül játszik az Oblivionnal.

    Gondoltam hátha van olyan elvetemült lélek akit ez érdekel.
  • Esrohnoil
    #4161
    Tudom h. nem vetélytárs, meg nem is rpg, de számomra az Enclave c. játék még mindig szebbnek tűnik, pedig az nem egy mai darab... :)
  • [Jakuza]
    #4160
    Hm, a mostani vidio nem volt valami nagy eresztes.
  • j0nNyKa
    #4159
    talan itt nem az npc-sereg bemutatasa volt a lenyeg, hanem a varos kinezete-e

    engem pl. magaval ragadott, az idegesit 1 picit, hogy mar eleve 1 ien varost is atol cettig bejarni lesz vagy 1 delutan... :\ erettseginek meg puff :D
  • karajan
    #4158
    én is hasonlóan vagyok vele. az első video nagyon nagy hatással volt rám. ezért is volt érdekes látni a képet full beállitásokkal a hasonló helyszinről(német kép). ott már mintha nem jött volna annyira az a hangulat vissza...marketing? mindenesetre meglátjuk.