41716
  • j0nNyKa
    #4288
    olyan mint a fileplanet, sorbanallos/fizetos... 20 percet kell varni kb, szoval probalkozz :P
  • Davidus
    #4287
    minimumra és mediumra tippelem:) ha így van akkor egész jól néz ki a játék mediumom is:)
  • Davidus
    #4286
    mit jelent a mittlere meg a mögliche?:)
  • Davidus
    #4285
    kár hogy fizetős:P de vannak képek is
  • j0nNyKa
    #4284
    nem tudom, ma lesz-e mirror, sztem ma marad a hardwired

    mas: igy, h a nemeteknek mar megvan (megvan?), nem varhato sztetek hamarabb tores ? illetve semmikepp se varhato, hogy hamarabb csenget a postas ?
  • Davidus
    #4283
    na kéremszépen!

    videók a lent látható géppel

    AMD Athlon XP 2200+
    1024 MB DDR RAM
    ATI Radeon 9800Pro 128 MB
  • b-type
    #4282
    volt ilyen probléma nálam is, de mindet meg lehet oldani, általában mellékelik hogy mivel akadhat össze, vagy mi kell a futáshoz, nálam olyan 20-30 mod ment/megy minden probléma nélkül, és számomra(!) nagyon megnövelték a játékélményt.
  • mabbak
    #4281
    lehet h hülye kérdés lesz (tutti:)), de vannak olyan képek, amik a minimum configon készültek, nem az high end-en?
    csak szeretném megtudni,h milyen képi világot láthatok majd a masinámon :)
  • edios
    #4280
    Nekem főleg azért nem jönnek be a modok, mert a grafnak megváltoztatják egy bizonyos részét (remélhetőleg jobbra,mint amilyen addig volt), de a többi marad az eredeti, és a kettő közti különbség azért néha nagyon éles, emiatt "szétesik" a játék.
    Ha nem lehet észrevenni ilyenfajta különbséget, akkor valószínüleg egy igényes moddercsapattal van dolgunk, szóval megéri használni (annak aki akarja..)
  • reménytelen
    #4279
    Ja, bocs. Mindegy, én általában tartózkodom a nem hivatalos plug-inoktól és modoktól, de ez csak az én véleményem.
  • PiszkosFred
    #4278
    De most nem a stabilitásról beszélünk - vagy javítsatok ki ha igen, mert akkor félreértettem - hanem a "szépségről"...
  • reménytelen
    #4277
    De ha átfested a házat, akkor sincs rá nagy esély, hogy összedől. Viszont a nem hivatalos modok nagy eséllyel növelik a játékbeli hibák és játékból kilépések számát.
  • kill3r22
    #4276
    aha vágom ahogy néztem a minimum igény passzol....a recommended az a procin bukik kicsit...meg a videokártyán de nagyon picit van csak a fekete vonal elött....szal majdnem megvan nekem a ajánlott konfig...na majd meglássuk...:):)
  • Szeszmester
    #4275
    Azt jelenti, passzold el az adott hardware-t.
  • kill3r22
    #4274
    gyerwekek nekem ez a test oldal mindenre passot ir az jó???
  • PiszkosFred
    #4273
    Ez olyan dolog, hogy a saját lakásomban is átfestem a falakat ha úgy érzem hogy a régi nem tetszik. Persze csak ha van rá lehetőségem. Ha látok szebb skinpackot, bármelyik játékhoz, akkor miért ne használjam? Nem mondtam, hogy a Beth nem tud csinálni arcokat, mert látva az elfeket meg a human nőket, ugyancsak tudnak. De ha van hozzá olyan (skin/texture)addon ami tetszik nekem, akkor nem olyan nagy bűn az, ha használja az ember.
  • b-type
    #4272
    pedig nagyon jók voltak, én használtam (meg még sok mindent, főleg a 'reálisabbá' tévő cuccokat)
    sok jó és hozzáértő modder van azért.
  • _Atti_
    #4271
    ebben egyetértek..én sem használtam soha better bodies /better heads modokat meg skinpackeket..
    ebben sem fogok..

    minden más, addon jellegű modot viszont valószinűleg igen.a vanilla(eredeti) végigjátszása után persze.
  • edios
    #4270
    Hát biztos lesznek modderek, de én amondó vagyok, hogy olyan állapotban kell játszani a játékkal,amilyennek a készítők gondolták, valószínüleg nem azért lesznek olyanok a fejek, amilyenek, mert Bethesdánál nem értenek a 3dsmaxhoz..
    (De persze lehet h máshol jobban értenek, nem azt mondom..)
  • PiszkosFred
    #4269
    Majd jönnek a kutyusok, és csinálnak BB, BH modot most is, a többi skin packról nem is beszélve. Morrowindet is fel lehetett turbózni, biztos megoldható msot is ;]
  • edios
    #4268
    Érdekes,nekem a morrowind kinézetével kapcs az volt az egyetlen bajom, ahogy kinéztek a fejek.. Bethesdáék ezexerint nem tudják felülmúlni magukat fej-téren?
  • obe
    #4267
    köszi szép, le is futtatam, a recomended-től egy hangyányival kevesebb..de ez már ölég lesz
  • GrimReaper78
    #4266
    Az elf csaj egész tűrhető...

    Amúgy a legtöbb kari tényleg röhejesen néz ki, talán ez lesz az egyedüli gondom a játékkal.
  • Davidus
    #4265
    botrány ahogy a fejek kinéznek ebben a játékban... asszem outlaw leszek és messze elkerülöm a városokat:D
  • Hmuda
    #4264
    Csak az egyiket már kiszállították gondolom, a másik meg még mindig a sokszorosítóban van védelem alatt. Ne hasonlítgassátok már a kettőt mert semmi alapja nincs.
  • edios
    #4263
    Hát annyi a hasonlóság, h mind2 gamez híres és elvileg a megjelenés is uakkorra esik!

    Nekem elég
  • homeless
    #4262
    srtest

    Amúgy én csúnyácskának találom ezt a medium beállítást. Persze nem a grafika a fő szempont, de nem értem, hogy ilyen textúrák mellett mi az ami ennyire lehúzza az fps-t, ráadásul belső térben.
  • Hmuda
    #4261
    Godfather...hanyagoljátok már mert tejlesen más tészta a kettő...
  • obe
    #4260
    sejtettem
  • Hmuda
    #4258
    Melleselg aki tud németűl az szétnézhetne a weben, hogy van-e egyáltalán valóságalapja bolti szempontból. Már csak azért is mert az amazon.de még mindig 24-ét jelöli megjelenésnek.
  • Davidus
    #4257
    itt lehet nézni valakit ahogy szenved a karekterkreáló képernyőn:)
    manuálisan kell frissítgetni
  • PiszkosFred
    #4256
    Az én agyamig nem jutott el ez a kis apróság ;] Simán benéztem a dolgot. Mostmár előbb gondolkozok, aztán kezdek interakcióba bárhol is :D
  • CUCLI
    #4255
    max a vgaval lesznek gondok.
  • Szeszmester
    #4254
    Helyesebben szólva németítés. De ez nem von le semmit az értékéből ;)
  • obe
    #4253
    ez a srtest vagy mi hol található? kérek szépen 1 linket, kiváncsian várom hogy átmegy-é az én gépem( A64 3000+, 1 gb ram, 9700 pro)
  • homeless
    #4252
    lehet hogy a németek már el is kezdték hozzá csinálni a németesítést(de hülye szó):DDDDDD
  • Hmuda
    #4251
    Engem a fordítás hanyagsága/félbehagyottsága győzött, meg hogy ez nem hivatalos verzió. A Bethesda sokkal igényesebb munkát szokott végezni.
  • Davidus
    #4250
    jobban hasonlít nagymuteromra mint egy császárra:)
  • Hmuda
    #4249
    Jah, a Kaiser eléggé rusnya. Nehéz lesz beleélni magam, ha Pickard kapitány hangja egy ilyen rondaság szájából jön elő.
  • GrimReaper78
    #4248
    Ez a Császár úgy néz ki, mint vmi majom :D