41716
  • karajan
    #3993
    hmmm...lássuk csak min lehet 4 rugót megspórolni...bár kicsit borsos ár egy könyvecskéért, a többi dolog meg nem érdekel...nem is tudom.
  • Jagi
    #3992
    igen
  • Jagi
    #3991
    Ez nem AZ a nyúl ABBÓL a filmből? :DDD
  • karajan
    #3990
    a képeken látható könyvecske az ami csak a CE-ben lesz benne?
  • Lyan Kyj
    #3989
  • [Jakuza]
    #3988
    (\_/)
    (O.o)
    (> <)

    Itt egy nyuszi a jatekbol, nekem mar megvan. :P
  • Hmuda
    #3987
    Kicsit agresszív de sajnos mint láthatjuk a nyomingerek még ebből se értenek és szajkózzák a marhaságaikat.
  • PiszkosFred
    #3986
    Már felmerült korábban, de itt vagy te meg Hmuda, ketten megoldjátok simán, nekem ehhez nincs energiám, sem idegrendszerem ;]
  • Kandurex
    #3985
    Írtam a bannerba, nem akarsz házigizda lenni?
  • PiszkosFred
    #3984
    Ó te naív lélek ;]
  • Cafu
    #3983
    Zero977 én is elzdtem szedni de meglátjuk mi sül ki belőle de sztem nem sok jő de bízzunk a szerencsében!
  • Kandurex
    #3982
    És a következő hasonló delikvensnél szó nélkül törlök mindent. Most még marad, hát ha okulnak :/
  • Mayday
    #3981
    Hat, ha jon egy NFOrce oldalas link, vagy onnan masolja valaki, akkor az mar tenyleg hiheto, es sztem torolve sem lesz innen!
  • Birdwatcher
    #3980
    Akkor jó játékot, szia :)
  • zero977
    #3979
    Ja, csak nem a fake jött ki, de ti tudjátok ...
  • Birdwatcher
    #3978
    Esetleg megnézheted az olcsobbat.hu-t is ott is kapsz több árat egy-egy cuccra
  • Bladez
    #3977
    Az olvasgatásból úgy tűnik nekem hogy a gépemen elég rendesen el fog menni ma asszem nyugodtan alszom:)
  • csgj
    #3976
    ja, esetleg
  • GrimReaper78
    #3975
    Vegyél vissza. No meg OLVASS vissza. Ez nem write-only topik.

    A héten ez már az x-edik fake, szóval tájékozódj, mielőtt hülyeséget írsz, meg főleg mielőtt hőbörögni kezdesz, mert az ilyet nem szeretjük.
  • PiszkosFred
    #3974
    Azért mert hülyeségeket beszélsz. Ilyen egyszerű.
  • GrimReaper78
    #3973
    Rendben, kösz neked és Mayday-nek is az infót ;) Rögvest szét is nézek mindkét oldalon.

    Amúgy pont Gianni-tól akartam vásárolni mindent (nem elhanyagolható szempont, hogy beszámítja az ember régi cájgját), csak épp' a legfrissebb árlistán már nincs 7800GT, csak GTX, ami meg 20+K-val drágább :\
  • zero977
    #3972
    Faszomért kellett kimoderálni hogy kijött warezben a játék ??

    Ennyire fosunk a BSA-tól ? Bezérja a SG szerverét vagy mi a fasz ?

    Vagy azt hiszitek hogy mindenki vár 2 hetet és vigyorogva megveszi a boltban 12.999-ért ???
  • [Jakuza]
    #3971
    Off.
    Mar sajnos dragabbak lettek mint voltak, de van futarszolgalatuk es videkre is szallitanak 2k-ert es korrektek nagyon.
    Igy jobban megeri mint felmennem Szhelyrol, itt meg minden vagy 20%al dragabb mint Pesten. Amugy www.ipon.hu.
    Neha vannak jo akcioik, azokat erdemes nezni.
    Ilyen volt nemreg a 250es Sata2es vinyojuk, amihez a haverom naluk br 22k-ert jutott hozza.
  • Mayday
    #3970
    Alapbol nezz szet a www.kiskerarak.hu oldalon!
    Itt (a depohoz hasonloan) ossze vannak gyujtve a boltok arlistai. Rakeresel a termekre, es megkapod, melyik boltban mennyi. Nekem a fejlesztesemnel a kozelmultban nagy segitsegemre volt!
    + ajanlom meg a ProHardveren Gianni bazarja forumtemat! Garis, uj dolgokat arul, altalaban a bolti arak alatt nehany ezerrel!

    (Remelem, nem minosultek ezek reklamnak, az adott oldalakhoz nekem semmi kozom, csak hasznosak!) :)
  • Davidus
    #3969
    #oblivion irc csenelről:)
  • GrimReaper78
    #3968
    megadnád annak a boltnak a webcímét, ahonnan vásároltál?

    illetve bármely egyéb ,olcsó HW bolt címét szívesen veszem! ;)
  • [Jakuza]
    #3967
    Itt az anno Ipontol kapott level resze:

    * 1 darab PCI-E LEADTEK px6600gt extreme 128mb tdh, dob, /bruttó 40,200 Ft/
  • GrimReaper78
    #3966
    ez mondjuk nem teljesen igaz, ti. 128 bites mem. sávszél mellett semmit nem ér a 256MB ram -- vagy legalábbis nem sokat.

    én most 7800gt-t néztem ki, 76K, utána 2-3 évig csend :P
  • PiszkosFred
    #3965
    Nemtudom hogy csinálod, milyen technikával akadsz rá ezekre(én meg kattingatok mint a hülye, mégsem találom meg;]), de ismét big tenksz. ;]
  • csgj
    #3964
    sztem fölösleges naon sok pénzt áldozni egy kártyára.. elég ha megvan 256 mb.. de ezt már biztos hangoztattam..
  • MacrosTheBlack
    #3963
    Tegnap láttam a média markecban fasza hdtv-t, 1920*1200, 180 cm, és csak 15 milka. :DD
  • Mayday
    #3962
    Ejha, milyen kartya az?
    Mert az teny, hogy a processzorok nem nagyon akarnak lemenni, na de a VGA?
  • [Jakuza]
    #3961
    En mar megtettem 1 eve,ezert nem akarok egy jatekert befektetni ujra.
    Amugy most tortent meg eloszor hosszu PCs palyafutasom utan, hogy amit megvettem egy eve, az most egy ev mulva dragabb mint a megvasarlas idejen.
    Ertendo ezalatt a processzor es VGA :P
  • csgj
    #3960
    figyu, menni fog, csak a proci kicsit gyenge
  • GrimReaper78
    #3959
    Az biztos, hogy el fog indulni, a kérdés csak az, hogyan fog kinézni. Valamint, hogy mennyire vagy kompromisszumképes. Ha gyengébb grafika is megfelel, élvezni fogod a játékot.

    Az én jelenlegi gépem sem sokkal erősebb a tiednél, de én 1-2 héten belül upgrade-elek, szokás szerint úgy, hogy 3, de minimum 2 évig hozzá se kelljen nyúlnom.
  • hen-tes
    #3958
    hát remélem, mert akkor talán nekem is menni fog :D
  • Árnyvadász
    #3957
    Ok, sorry!
  • Voltan
    #3955
    Nekem 1600-as Athlon-om van, 512 RAM Radeon 9600 Pro-val. Eddig még minden jól ment rajta a megfelelő beállításokkal Doom 3 , FEAR, minden. Persze nem maxon. Vajon elindul rajta az Oblivion? Lehet, hogy hülye kérdés, ez esetben sorry.
  • GrimReaper78
    #3952
    LOL, nem rád értettem a lentebb írottakat. Nehogy már bedurcizz :D

    Persze, én sem gagyi vizuál mellett akarom futtatni a játékot, de szilárd meggyőződésem, hogy ezúttal *igenis* jól lett optimalizálva a játék, mert már több helyről ez köszönt vissza. Az, hogy az első előzeteseknél fanyalogtak néhányan, mert "jajj, de szar, 1600*1200-ban, minden ki van maxolva, és diavetítés az egész, ráadásul milyen ocsmány módn rajzolja már a füvet" abszolút nem mérvadó kiindulási pont. Szerintem közülünk senki nem fog olyan beállítások mellett játszani, és ha alacsonyabb felbontásban (még akár 800*600-ban is) minden csillivillit maxra húz az ember, gyönöyrű képet fog kapni, ráadásul játszható FPS mellett.
  • Árnyvadász
    #3951
    Nézd, én az Obliviont szeretném úgy futtatni, hogy majnem úgy nézzen ki, mint a képeken. Ha erre nem lesz képes a PC-m, eladom és veszek egy újXBOXt. (Mint írtam korábban engem nem édekel ezenkívül egy játék sem a jövőben, így PC-re költeni, fejleszteni nem fogok...) Ha már vmi ílyen jól néz ki, ne úgy játszam hogy butítani kell sokmindent. A futási sebességről nem is beszélve. Persze kompromisszumkészség bennem is van. De mivel rohadtúl felesleges abbahagyom, hogy örüljél.