41716
  • Zsolo007
    #4448
    Ha mind egy rész akkor még elvileg 5. Szal Elder Scrolls 10 nem lesz :D
  • Johny Killer
    #4447
    a legelső játéka a TES sorozatnak minden helyszínt magába foglalt... ott végig kellett menni mindenen...
  • Thanatos
    #4446
    ez engem is érdekelne :)
  • Thanatos
    #4445
    hm, elég sok része lkessz akkor mgé az elder scrollsnak ha mindenhol lesz egy egy game ;)
  • Zsolo007
    #4444
    A Daggerfall meg az arena hol játszódott?
  • PiszkosFred
    #4443
    Esküszöm ez jutott eszembe nekem is :D Hajón kell laknom, a név kötelez ;]
  • Mr. Perfect
    #4442
    Ne tudom látszani fog-e, remélem igan:
  • Mr. Perfect
    #4441
    aha köszi... Akinek pedig ez nem világos az pl. ITT tud utánanézni a dolgoknak..
  • Johny Killer
    #4440
    nem tudom hogy kapcsolódik-e... helyszínekben tuti nem, de a sztoriban lehet egy-két utalás...
  • CS@
    #4439
    Na ezt a német videót megnézve rögtön el is határoztam, hogy én biza kiirtom a kikötőben jobb oldalt látható hajó lakosságát és oda fogok költözni.
  • Mr. Perfect
    #4438
    Úgy értem kapcsolódik valahol a Morrowind-hez, vagy teljesen új területeket kapunk?
  • Johny Killer
    #4437
    csak ez az egy német videó van??
  • Johny Killer
    #4436
    Cyrodiil-ben... Tamriel kellős közepén... ;)
  • Mr. Perfect
    #4435
    azaz Seyda Neen és Balmora volt a másik falu, legalább is a kezdő területen.később már annyira nem tűnt fel dolog szuper hangulat miatt. Egyébként arról mit lehet tudni, hogy helyileg hol fog az Oblivion játszódni?
  • ShaiHulud
    #4434
    huh jovan akkor megnyugodtam koszi:)
  • PiszkosFred
    #4433
    #4393

    Free akármi download opció, majd beírod a random 3 betűs "jelszót", aztán go. Ne használj download menedzsert, mert nem szereti.
  • PiszkosFred
    #4432
    Nem skill alapú. Mágusok Céhének lesz a jutalma, ahogy lépsz előre náluk a szamárlétrán. Csak és kizárólag.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Emellett lesz majd lehetőség az Oblivionban (a létsíkról) köveket "szerezni" (nem írom le hogyan, mert az tényleg kemény spoiler lenne), azokat addolhatod a fegyveredhet vagy cuccaidhoz, de ezek csak egyszeri alkalmak lesznek, de szintén permamens mint a többi.
  • Johny Killer
    #4431
    és te hogy érted el a videót? mert én csak fizis részt találok... :( plíz segíts!!!
  • ShaiHulud
    #4430
    Enchanting lesz az oblvionban is mitn ahogy a morrowindben is volt? ott egy kulon skill votl erre Enchanting neven nem? csak mert sehol sem latom ezt a skillt most:(
  • PiszkosFred
    #4429
    Bammeg, kirázott a hideg amikor végignéztem a német videót... :D Főleg amikor megállt a hegyoldalban, és mozgott az egész mindenség, a háttérben meg ott az erőd. Szövegelhet nekem bárki texturahibáról meg rossz arcokról, nem érdekel, ez a játék akkor is ütne a hangulat miatt, ha 320x200ban futna 16színnel. Félelemetes ;] Az egész. A képek semmik a videóhoz képest, ég és föld a kettő, állókép vs mozgásban az egész, összehasonlíthatatlan. Ez most engem kiütött. ;]

    Hozzáteszem, iszonyú hülyeséget csináltam hogy megnéztem, mert mostmár biztos hogy k..utyanehezen fogom kibírni péntekig...
  • Zsolo007
    #4428
    Sheyda N... valami volt a neve? :D Asszem...
  • Mr. Perfect
    #4427
    Emlékszem anno a Morrowind volt szinte az első ahol pl. pixel shader-es víz volt, és a faluban (a nevére már nem emlékszem) még az akkori atomerőműveken is szaggatott a játék.
  • Mr. Perfect
    #4426
    Ez egyrészt igaz, viszont a TES játékok mindíg is egyrészt a forradalmi grafikáról voltak híresek.
  • Zsolo007
    #4425
    Ez igza, de ha már bethesda egy ilyen részletes grafú játékot csinált, akkor már hadd kötekedjünk. Egyébként hidd el ha játszani fogok még az sem érdekelne ha egyáltalán nem mozogna a szájuk miközben beszélnek :DDD
  • Zsolo007
    #4424
    Azaz! thekjú veri mács :)). A magyarom kicsit megvan kopva, pedig nem is külföldön vagyok :D. A francba lehet túl sokat beszélek angolul? VAgy nem beszélek eleget magyarul?
  • ShaiHulud
    #4423
    sracok ez a jatek az aminel nem a grafika reszletessege a lenyeg imo.
  • musha
    #4422
    a szó, amit keresel: `csuklya`
    :)
  • Zsolo007
    #4421
    Az tény hogy érzelmeket nem fejeznek ki.... De még nem láttunk mindent, majd kiderül a játékban!

    Egyébként van egy érdekes: Amikor azt a csávót mutatja akinek a fején egy "sisak" (ilyen hood szerűség, bakker egyszerűen nem jut eszembe a magyar szó rá) naszóval neki úgy világít az arca....pedig nem elölről esik rá a fény. Szal az nagyon gáz, sajta van az a csuha a fején, de mégis úgy világít mintha a pofájába lenne dugva egy lámpa :)
  • Mr. Perfect
    #4420
    Hát nem tudom, a brother Martin pl. egész jó, ahogy alúlról világítja meg a fény. Szóval vegyes a kép részemről.
  • Mr. Perfect
    #4419
    Na megnéztem még egy párszor. Jó jó, tecnikailag biztos ott van a szeren az arc mimika, de nekem valahogy még sem tűnik élethűnek, valahogy nem áll össze a dolog Ez van. A császár pofázmánya meg olyan mintha elcseszték volna a ráncfelvarró műtétjét, és ezt kb. 10 kiló sminkkel próbálták volna helyrehozni :))))
  • Zsolo007
    #4418
    Hát nemtudom mibajotok. Mozog rendesen ott minden. Állkapocs mozgását rendesen lehet látni, annak megfelelően húzódik a bőr. Szerintem nagyon fasza szájmozgás van...
  • Mr. Perfect
    #4417
    Nem tudom, nekem személy szerint általában tetszik a játék, bár erőmű fog kelleni hozzá, de a legutóbbi karakter animáció viszont rémesen pocsék. Nem mindegyik fej ilyen rossz, de ezek a ráncos élettelen fejek (tényleg csak a szájuk mozog) nekem nem jönnek be.
  • grebber
    #4416
    #4393
  • Johny Killer
    #4415
    te hogy szedted le azt a német videót? mert én csak fizetőset találok... :(
  • Ron Ragm
    #4414
    Mondjuk az kár hogy a darkelftől elvették azt a jó kis rekedt hangot.
  • karajan
    #4413
    visszaszámlálás video: leirhatatlan...döbbenetesen jók ezek a karaktererek, minden öszhangban. a hangok...no ez hasonlóan nagy hatással volt rám mint az első video.
    beleborzongok még igy is, hát amikor beesek egy fárasztó nap után elverni valami csinos fegyverre a nehezen összekapart pénzt az első ork-fegyveráruházba és mélyen a szemembenéz az eladó majd levág egy ilyen dumát...hát kész leszek..
  • spatrik
    #4412
    Nem birom!!!!!Vááááá!Még 3 nap ez lehetetlen!Ennek a játéknak a megjelenese után végelesz a CoD2 klánomnak,minden le lesz törölva!Kaja betáraz és irány OBLIVION!!!!
  • grebber
    #4411
    Nagyon jó ez a német videó!
  • PiszkosFred
    #4410
    Thx ;] Megnézem, de most dugig van a letöltéslistám, az a csoda hogy még nem füstölt el az egész.
  • Davidus
    #4409
    + még pár fps mert a progi amit használtak a felvételhez is eszi a gépet:)