41716
  • Davidus
    #4328
    ha mondasz egy ftp-t feltöltöm a megasztár szünetében:)
  • PiszkosFred
    #4327
    Nekem pont behalt az oldal és az adatbázis mire letölthettem volna. Nem tudod felrakni vhova? ;]
  • Davidus
    #4326
    a videó high beállítások mellett készült és olyan 10-15 fps körül meget kb:)
    2200+ XP + 9800pro
  • Davidus
    #4325
    na lejöttek a német videók... nem mondanám hogy elrepültem a sebességtől de a hangulat meg a graika ESZMÉLETLEN!
  • karajan
    #4324
    örülnék egy kis falusi, vidékies tájképnek. esetleg egy röpke dungeon utazás.
  • PiszkosFred
    #4323
    Én vízre tippelek, valami vízesés, vagy folyó vagy ilyesmi, de mindenképpen vizes környezetre.

  • reménytelen
    #4322
    Remélem, egy árnyékból-őrt-lenyilazós.
  • Hmuda
    #4321
    Gondolom megint kilenckor, mint eddig. Vajon mi lesz ma? :-)
  • reménytelen
    #4320
    Meg az olvasóknak. :-P
  • Zsolo007
    #4319
    Egyébként mikor jön a mai elemózsia? (napi videó)
  • Zsolo007
    #4318
    Hát jól keresztbetettem neked :)
  • reménytelen
    #4317
    Nem akartam, hogy felvágósnak vagy nagyképűnek tartsanak.
  • Zsolo007
    #4316
    Csak pozitívan ;)

    #4315: Igen, feltűnt, hogy eltűnt a HSZ :D. Kicsit csodálkoztam, de végül nem töröltem a sajátom. Egyébként szabad érdeklődni, hogy miért törölted? :)
  • reménytelen
    #4315
    Bocs, közben töröltem azt a kommentet. De ha már válaszoltál rá, újra beírom:

    Hát, én sem panaszkodhatom. Szerintem az enyémmel is el fog futni maxon, legfeljebb leveszem a látótávot felére, az és az AA-t 2×-esre.
  • PiszkosFred
    #4314
    Okés, remélem igazatok lesz. Én hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz ;]
  • Zsolo007
    #4313
    Én is remélem...
  • reménytelen
    #4312
    Reméljük jobban, mint hajdanán a Morrowind esetében. Az biztos, hogy ígértek fűt-fát az optimalizálással... Reméljük, többségük igaz is lesz.
  • Zsolo007
    #4311
    HEHE, hát ne is panaszkodj a 6800U-d mellett, mert sokan megharagudnak akkor rád netán
  • Newfronter
    #4310
    Végülis semmi sem biztos, minden azon múlik, hogy a Bethesda mennyire tudott optimalizálni.
  • Zsolo007
    #4309
    Ha a 9800pro "jól" viszi akkor a 6600gtnél sem lesz gond :).
  • reménytelen
    #4308
    Az még ma is egy erős kártya. Szerintem AA és HDR nélkül simán menni fog vele.
  • PiszkosFred
    #4307
    Én is egyre jobban kezdem azt hinni, hogy a 6600gt-vel talán még egy picit szép is lesz, nem csak "futottak még kategória". De meglátjuk, hiszem ha látom elvet vallom ;] De biztató látni ezeket a sok promo kép után, talán ez már real...
  • Lacc
    #4306
    Elnézve a mostani videókat, abban szvsz biztosak lehetünk, hogy legalábbis grafika terén nem fog rászorulni a moddolsára :)
  • reménytelen
    #4305
    Sok játéknál láttam én már olyat, hogy a screeshotoknál nem volt egy nagy szám a víz, de benne a játékban, mikor hullámzott, fodrozódott, meg mittoén effektek (ilyen lesz az Oblivion is) voltak benne, nagyon jól nézett ki. Úgyhogy semmi aggodalom :)
  • Newfronter
    #4304
    Hát attól függ, hogy mi a High pontosan, nekem nem kell HDR, jobb az Anti-Aliasing szerintem. Az élsimítás sokat dob a grafikán.

    Ha megnézed a medium beállításoknál a vizet, nem nagy szám, és az egész nem ad arra okot hogy szaggasson. Szóval ki fogjuk hozni belőle amit csak tudunk...
  • PiszkosFred
    #4303
    Mondjuk a német képeken szerintem inkább hdr van mint aa+af, szal lehet majd még ezen tuningolni. De a lényeg, hogy highon már tényleg szép, a medium pedig néhol "furcsa" ;] Az AIt jó lenne már látni, és tapasztalni, az az egész sava borsa.
  • haxoror
    #4302
    Ezér mondom hogy a Bethesda játékokat pont hogy KELL moddolni :)

    A Pirates of the Caribbean alapból elég gyenge de a Built12 moddal olyan mintha egy új játék lenne, a Morrowindet elsőre csak pár percig játszottam de később egy havernél láttam hogy hogyan néz ki modokkal, ég és föld.
    Nem tudom hogy a sztorin hányan dolgoztak de pl az animációkon csak 1 (igen, egyetlen egy) ember, persze hogy nem tudta mindet időre befejezni ezért volt az hogy a kétkezes harcipörölyt ugyan úgy fogták a karakterek a játékban mint a kétkezes kardot, nagyon bénán nézett ki (egyébként még ennek a javítására is van mod)

    Bethesdáékat a népes, és gyakran a készítőknél is kreatívabb rajongói tábor emeli az első helyre, persze azt is be kell ismerni hogy eleve jó alapanyag kell amit aztán lehet moddolni.

    Őrültség nem használni pluginokat szvsz
  • edios
    #4301
    High-on sztem nem fog futni a karink miatt..
  • Davidus
    #4300
    pedig ezek csak a 128 megás high képek:)
  • PiszkosFred
    #4299
    High res képeken egész jók. Habár az az altmer kissé furcsa, de a morrowindi default skinekhez képest gyönyörű. Viszont a páncélok, valami iszonyat szépek.
  • Newfronter
    #4298
    Mondjuk akkor High beállításokkal kell nyomnom, mert az már jobban néz ki, mint bármelyik más játék. Viszont a medium-nál a víz az nem egy nagy durr, a 9800 PRO többre képes. :)
    Igaz a proci az nem túl jó.
  • Davidus
    #4297
    annyira azért nem rosszak mégse az oblivion fejek:) most néztem a tényeket és ott csúnyább volt 1-2 fej pedig az a valóság:D
  • edios
    #4296
    Ez azért kicsit borzasztó.. Megcsinálnak többezer oldalnyi szöveget, külön zeneszerző, baromi nagy világ, sokezer switch, egy még ma is teljesen szép környezet, és akkor pont a karaktereket - akik életre keltenék a játékot - hagyják ilyen "igénytelennek"(a többihez képest).. Ááá..
  • PiszkosFred
    #4295
    Thx m8 ;]
  • Hmuda
    #4294
    Hát igen, Redd bácsi tudott egyet-s-mást. A fanmade fejeket nézve tényleg elgondolkoztam, hogy miért érte be a Beth az igénytelen alap fejekkel.
  • haxoror
    #4293
    A textúramódosítások nem okoz(hat)nak gondokat a stabilitással, a komplexebb modok már igen de azok is csak akkor ha ész nélkül telepítgeti őket az ember.
  • haxoror
    #4292
    Dehogynem :D
    Jó játékokat csinálnak de azért bizonyos területeken le vannak maradva, optimalizálás, fejek, animációk stb.

    Példa: jobb oldalt az eredeti Morrowind fej, bal oldalon a rajongói kevesebb polygon de nyilvánvalóann minőségibb munka.

    " My new model on left (418 polys), Bethesda's original head on right (502 polys)."
  • mabbak
    #4291
    úgy érzem eldöcög majd vhogy nálam is, csak még be kell szerezni egy lapka ramot :)
  • Davidus
    #4290
    rosszul tippeltem:) medium, high
  • Davidus
    #4289
    enyhe SPOILER

    medium és high
    képek